Multi+ w Betclic

Ocena 5.00/1 głos

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

W promocji Multi+ w Betclic gracze mogą zdobyć nawet 50% większą wygraną z zakładów bukmacherskich. Wystarczy umieścić na kuponie odpowiednią liczbę wydarzeń, a legalny bukmacher przyzna dodatkowe środki.

Odbieram bonus! Multi+ w Betclic

dodatkowy bonus na zakłady wielokrotne

Promocja Multi+ jest aktualnie wstrzymana.

Multi+ to stała promocja Betclic, ciesząca się sporą popularnością wśród typerów. Jej zasada jest prosta – im więcej zakładów z oferty Betclic dodasz do swojego kuponu, tym wyższa będzie Twoja dodatkowa wygrana.

Jak działa Multi+?

Aby skorzystać z tej atrakcyjnej promocji Betclic, powiększającej Twoja wygraną, musisz mieć zarejestrowane i aktywne konto.

Do promocji zaliczane są zakłady przedmeczowe (prematch) oraz na żywo (live) na wszystkie dyscypliny, zawody i imprezy sportowe dostępne w ofercie Betclic. Kurs minimalny każdego zakładu umieszczonego na kuponie to 1.20.

Na każdym kuponie, który będzie spełniał warunki Multi+, będzie umieszczona informacja dotycząca oferowanego bonusu. Jeśli chcesz, możesz również skorzystać z opcji filtrowania, by sprawdzić zakłady objęte promocją.

Sprawdź, jak zbudować kupon z Multi+

  1. Wchodzisz na stronę Betclic lub włączasz aplikację mobilną bukmachera.
  2. Przygotowujesz kupon AKO, na którym znajduje się co najmniej 5 wydarzeń. Możesz łączyć zakłady przedmeczowe z zakładami na żywo.
  3. Jeśli Twoje zakłady okażą się wygrane, Betclic powiększy Twoją wygraną zgodnie z tabelą. W zależności od liczby zdarzeń znajdujących się na kuponie możesz zyskać nawet 50% wygranej!

Bonus AKO w Betclic

Multi+ - co musisz wiedzieć?

Jeżeli część zakładów znajdujących się na Twoim kuponie zostanie anulowanych i/lub przełożonych, wówczas do promocji Multi+ kwalifikują się wszystkie pozostałe zakłady rozliczone jako wygrane. To właśnie do nich zostanie doliczona procentowa część wygranych netto. Oczywiście, w przypadku, gdy nie będzie wystarczającej liczby zakładów wygranych wymaganych do objęcia promocją Multi+, bonus nie zostanie przyznany.

Na przykład:

Postawiłeś kupon wielokrotny, na którym znalazło się 6 meczów z 5 zwycięskimi zakładami i 1 przełożonym meczem. Bonus w ramach Multi+ zostanie przyznany dla tych 5 wygranych meczów. Jeśli na zakładzie wielokrotnym znajdzie się więcej anulowanym i/lub przełożonych meczów, by spełnić wymagania Multi+, bonus nie zostanie przyznany.

W przypadku, gdy umieścisz na kuponie 5 zakładów biorących udział w Multi+, a także inne zakłady, które nie kwalifikują się do tej promocji, bonus zostanie policzony przez pomnożenie procentowej części wygranych netto dla 5 zakładów z ich kursami i dodanie tego wyniku do łącznych kursów (wszystkie 5+X kursów pomnożone przez siebie).

W ramach promocji Multi+ możesz otrzymać bonus w wysokości maksymalnej 10 000 zł!

Pamiętaj, że z tej promocji wyłączone są zakłady systemowe.

Jaki bonus otrzymam w ramach Multi+?

Multi+ od Betclic to rodzaj bonusu, który jest dodawany do wygranych w zakładach z wieloma zdarzeniami, na których znajduje się minimum 5 zakładów składowych, postawionych na dowolne wydarzenia sportowe. Sam bonus otrzymasz jako procentową część swojej wygranej netto w zakładzie wielokrotnym (AKO), w zależności od liczby zakładów kwalifikujących się do promocji Multi+. Jeśli spełnisz wszystkie warunki, zyskasz bonus przyznany w formie środków przypisanych do Twojego konta użytkownika w Betclic. A co najlepsze, tak otrzymany bonus nie podlega dodatkowym warunkom obrotu! Oznacza to, że pieniądze od razu są do Twojej dyspozycji. Możesz je wypłacić na swoje konto bankowe bądź przeznaczyć za zawieranie kolejnych zakładów bukmacherskich.

Bonus Multi+ od Betlclic przyznawany jest przy obstawianiu wybranych zakładów, gdy pojawia się przy nich opcja Multi+.

W zależności od liczby umieszczonych zakładów na kuponie otrzymasz bonus w określonej wysokości. Całość ilustruje poniższa tabela:

Ilość zakładów

Ilość zakładów

% więcej wygranej

5

7%

6

14%

7

20%

8

25%

9

30%

10

35%

11

40%

12

45%

13

50%

Dla kogo przeznaczona jest promocja Multi+?

Multi+ od Betclic to propozycja dla wszystkich graczy tego legalnego bukamchera. Jeśli regularnie obstawiasz zakłady bukmacherskie w Betclic, w prosty sposób możesz zwiększać swoje wygrane.

Wystarczy 5 zakładów o kursie minimalnym 1.20! To naprawdę niewiele, a różnica w wysokości wygranej może być naprawdę spora. Zwłaszcza, jeśli zdecydujesz się na umieszczenie większej liczby wydarzeń na kuponie. Informację o danym procencie wygranej znajdziesz zawsze na przygotowywanym kuponie. Z pewnością warto skorzystać z promocji Multi+ od Betclic i cieszyć się dodatkowymi środkami.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/multi-plus-betclic

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Betclic

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Betclic. Nie popełnij ponownie tego błędu!

02 sierpnia 2020

Betclic Multi+ na 3 kolejka Ekstraklasy

Przed nami trzecia kolejka Ekstraklasy i kolejne ciekawe mecze do obstawiania.

Betclic, w swojej promocji Multi+, standardowo podwyższa wygrane – od zwrotu połowy podatku przy 5 zdarzeniach na kuponie (7% dodatkowo do wygranej), przez zwrot całego podatku przy 6 zdarzeniach na kuponie (14% dodatkowo do wygranej) aż do dodatkowych 50% do wygranej przy 13 i więcej zdarzeniach na kuponie!

Poniżej przykładowy kupon na tą kolejkę Ekstraklasy z 8 zdarzeniami, czyli z dodatkowymi 25% do potencjalnej wygranej.

Kupon AKO z kursem całkowitym 1 380.61, za stawkę 2.00 zł z potencjalną wygraną 2 733.21 zł (w tym 607.03 zł dodatkowo do wygranej w promocji Multi+). Jest to najwyższy łączny kurs dostępny na rynku. Aktualne porównanie kursów na mecze Ekstraklasy znajdziecie tutaj.