Betfan opinie

Ocena 3.00/3 głosy

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Legalny bukmacher Betfan zbiera świetne opinie wśród graczy. Dobre opinie Betfan to skutek wysokiej jakości oferty zakładów, atrakcyjnego bonusu powitalnego na start 🔥, sprawnej i bezawaryjnej strony internetowej oraz miłego supportu bukmachera. Przedstawiamy rekomendacje i opinie o Betfan.

Odbieram bonus! Idę obstawiać do Betfan

Betfan to najczęściej polecany bukmacher na forum

Kampanie marketingowe, znani ambasadorzy czy zachęcające hasła. W dzisiejszych czasach reklamy bywają bardzo skuteczne i są w stanie przyciągnąć wielu użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku legalnych bukmacherów. Jednak skoro trafiłeś na tę stronę, jesteś świadomym klientem i chcesz dokonać racjonalnego i jak najlepszego wyboru swojego bukmachera. Dlatego jedną z kluczowych kwestii dla Ciebie będą opinie innych graczy na temat Betfan. To bardzo rozsądne podejście, gdyż zdanie dotychczasowych użytkowników legalnego bukmachera często wykazuje, jak wygląda korzystanie z jego oferty w praktyce. Śledząc opinie innych graczy można się przekonać, czy jest on wiarygodny oraz czy jego marketingowego hasła i zachęty mają przełożenie na rzeczywistość. Pełnią one zresztą znacznie szerszą funkcję, gdyż użytkownicy często zwracają również uwagę na inne szczegóły. Takie, które bukmacher może, celowo lub nie, pomijać, a mają one ostatecznie wpływ na komfort gry.

 1. Opinie o bonusie powitalnym
 2. Ocena Betfan
 3. Opinie graczy o Betfan
 4. Czy w Betfan da się wygrywać?
 5. Czy inni gracze polecają Betfan?
 6. Napisz własną opinię o Betfan

Jednym z takich czynników jest szybkość działania witryny bukmachera oraz wytrzymałość serwerów podczas okresów wzmożonej aktywności graczy. Istotne jest także to, czy kursy zawsze utrzymują się na atrakcyjnym poziomie, czy promocje i bonusy okazują się opłacalne oraz czy łatwo i sprawnie można uzyskać pomoc od obsługi bukmachera.

Dlatego warto zwracać uwagę na ocenę bukmachera wystawianą przez innych użytkowników. Należy jednak zachować przy tym umiar, by nie wpaść w pewną pułapkę. Niestety, w Polsce bardzo duża część opinii to zwykły hejt i żale wylewane na bukmachera, spowodowane kiepskimi wynikami i słabą skutecznością w obstawianiu. Warto zatem brać pod uwagę tylko te opinie i oceny, które są merytoryczne i poparte istotnymi argumentami. Opieranie się na emocjonalnych wypowiedziach, które mają wyłącznie obrazić lub zdyskredytować bukmachera nie ma sensu, gdyż ostatecznie nie wynika z nich żadna wartościowa informacja.

Na tej stronie zaprezentujemy opinie graczy o Betfan. Tak, abyście poznali zdanie innych użytkowników, którzy zdążyli już skorzystać lub regularnie korzystają z jego oferty. Jednak pod uwagę bierzemy tylko merytoryczne wypowiedzi, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Nie ma w Polsce firmy, a więc i legalnego bukmachera, któremu nie zdarzył się nigdy jakiś błąd. Nie będzie więc takiego, który ma 100% pozytywnych opinii. Liczy się to, jak firma reaguje na ewentualną wpadkę, czy potrafi odpowiednio traktować klientów, przyznając się do błędów i rekompensując im ewentualne straty oraz czy stale podnosi jakość swoich usług.

Opinie o bonusie powitalnym

Skompilowany – to słowo często pada w przypadku oceny bonusu powitalnego Betfan. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na kwestię obrotu i przenoszenia środków z salda głównego na saldo bonusowe. Jednak większość przyznaje jednocześnie, że po pierwszym wniesionym zakładzie wszystko staje się zrozumiałe. A co warte podkreślenia i docenienia, poradą i pomocą w sprawie bonusu powitalnego (oczywiście, nie tylko) służy Biuro Obsługi Gracza. Pracownicy są przeszkoleni i znają mechanizm działania wszelkich promocji. Ich odpowiedz są rzeczowe, a nie zbywające.

W wielu przypadkach ci sami użytkownicy przyznają również, że 3000 zł to naprawdę duża kwota bonusu. Ta oferta wyróżnia Betfan na tle innych legalnych bukmacherów. Nie zawsze oczywiście udaje się otrzymać bonus w maksymalnej wysokości, jednak nawet jego część stanowi bardzo miły i okazały dodatek na start.

Warunek 5-krotnego, a w rzeczywistości 6-krotnego obrotu w przy bonusie powitalnym Betfan również pojawia się w opiniach graczy, jako dosyć wymagający. Jest on oczywiście możliwy do spełnienia i wielu typerom się to udaje, jednak należy uzbroić się przy tym w cierpliwość. Nie będzie on sprzyjał użytkownikom, którzy liczą na natychmiastowe benefity.

Wymagany kurs 2.00 również jest wysoki. Gracze zwracają uwagę, że inni bukmacherzy proponują nieco niższe kursy, dzięki czemu łatwiej jest spełnić warunki bonusu. Jednak nie oferują oni 3000 zł na start, a więc sprawdza się w tym przypadku stare porzekadło – coś za coś. Z drugiej strony taki wymóg uczy wyszukiwania ciekawych i przede wszystkim opłacalnych wydarzeń do obstawienia. Początkujący gracze najczęściej chcą grać bezpiecznie i boją się stawiać na zdarzenia o wyższych kursach. To jednak droga donikąd. Szybko orientują się bowiem, że nie daje to profitów oraz przekonują się, że bukmacherka to zajęcie dla odważnych. Efekty przynosi obstawianie wydarzeń o wysokich kursach, a dobrego typera cechuje wynajdywanie najlepszych okazji. Można więc potraktować wymóg minimalnego kursu w Betfan jako swoisty trening przed dalszą grą.

Wpisując przy rejestracji Betfan kod sprzyciarz, gracze otrzymują także zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Wielu nowych użytkowników skorzystało z tej okazji i w przypadku tego elementu bonusu występują niemal same pozytywne opinie. Zakład bez ryzyka to promocja o jasnych zasadach, które zrozumie każdy. A warunki postawione przez Betfan są bardzo przystępne i łatwe do spełnienia.

Podsumowując, bonus powitalny Betfan robi wrażenie swoją kwotą. Warto jednak być świadomym, ze uzyskanie 3000 zł jest dosyć trudne, jednak nawet mniejsza suma nadal jest przecież dobrą i atrakcyjną ofertą. Należy również być cierpliwym. Bonusową kwotę trzeba wypracować, nie zaksięguje się ona po jednym, celnym typie. Bonus Betfan to jednak bardzo dobre przygotowanie przed dalszą grą. Początkujący gracze, korzystając z niego, z pewnością wyciągną wiele ważnych lekcji na przyszłość, co uczyni ich lepszymi typerami.

Ocena Betfan

Opinie na temat strony internetowej Betfan są niemal całkowicie pozytywne. Bukmacherowi na początku zdarzały się drobne zawieszenia, na co gracze zwracali uwagę. Szybko jednak zainterweniował i poprawił działalność serwisu. Dobre i bardzo dobre oceny wystawiane są również Betfanowi za układ strony i menu. Cechuje go prostota, ale to właśnie cieszy się uznaniem wśród opinii graczy. Nikt już nie oczekuje fajerwerków i wodotrysków. Liczy się szybkość w znalezieniu wydarzenia i układ, w którym da się poruszać intuicyjnie.

Betfan to nowy bukmacher, dlatego przy tworzeniu serwisu mógł wyciągnąć wnioski z błędów poprzedników i ocen wystawianych im przez typerów. Widać, że przyłożył się do tego, gdyż strona wygląda właściwie tak samo od początku i praktycznie nikt nie zgłasza problemów przy korzystaniu z niej. Choć kwestia kolorystyki oraz logotypów to już rzecz gustu, również i w tym zakresie większość opinii o Betfan jest pozytywna. Barwy i grafiki jednym użytkownikom podobają się bardziej, innym mniej, jednak wszyscy zgodnie zaznaczają, że nie wpływa ona negatywnie na korzystanie z usług Betfan i wysoko oceniają witrynę internetową.

Opinie graczy o Betfan

Gracze chwalą również ofertę Betfan i ilość wydarzeń. Nie zdarzyło się, aby ktoś nie mógł znaleźć interesującego go spotkania. Bukmacher zyskał również wiele pozytywnych opinii za kategorię Rozrywka. Użytkownicy cieszą się, że taka propozycja pojawiła się na rynku w szerszym zakresie i twierdzą, że stanowi ona dobrą odskocznię od zakładów typowo sportowych, gdyż zapewnia sporo zabawy. Oczywiście jest to zazwyczaj tylko dodatek do standardowych wydarzeń, jednak ciekawy i atrakcyjny.

Doświadczeni typerzy od razu zwracają uwagę na możliwość gry bez podatku. Oni doskonale wiedzą, jak dużą część stawki kuponu trafia do Skarbu Państwa, czyniąc wiele zakładów zupełnie nieopłacalnymi. Ta stała promocja (Bez podatku od gier) oferowana przez Betfan zbiera naprawdę dużo pozytywnych opinii i choć nie jest tak medialna i krzykliwa jak np. bonus powitalny, to staje się naprawdę mocnym punktem tego bukmachera.

Podobne oceny otrzymuje funkcja cashout, pozwalająca wypłacić część wygranej przed zakończeniem wszystkich spotkań. Kontrolując przebieg spotkań wielu graczy uniknęło w ten sposób utraty środków.

W przypadku rejestracji, weryfikacji, szybkich płatności i obsługi klienta występują praktycznie same pozytywne opinie. Dzięki usłudze Szybkie Wypłaty wygrane pieniądze znajdą się na koncie bankowym już po 15 minutach od zlecenia wypłaty. Większość użytkowników nie miała problemu z założeniem konta czy sprawdzeniem danych. A ci, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, szybko otrzymywali wsparcie i odpowiedź od pracowników Betfan.

Oto kilka ciekawych opinii na temat Betfan i jego oferty:

 • Gra bez podatku w Betfan jest kozacka. Szkoda, że tylko Betfan ogarnia tak świetne promocje. BukBet
 • Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman. Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :) Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas. Więc daje 4/5. pietrekv8
 • Oszustwo,przy wypłacie środków trzeba potwierdzić tożsamość, zakłady tylko od 5 zł ,zakład bez ryzyka -nie ma[potrzebny kod rejestracyjny ,którego nie było] ,kursy niższe co prawie wyrównuje podatek. Nie polecam. Janusz
 • Kupony bez podatku i szeroka oferta rozrywki mnie przekonała, na ten moment mogę polecić. Dominik
 • Zarejestrowałem się w Betfan i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę szeroka oferta na piłkę (na tym zależy mi najbardziej), przejrzysta strona, jasne zasady promocji, a przy tym fajnie prowadzone media społecznościowe. Wreszcie mam poczucie, że bukmacher jest do mnie przyjaźnie nastawiony i nie traktuje mnie jedynie, jako frajera, od którego należy wydębić kasę. W Betfan panuje wręcz swojska atmosfera. Obstawienie stało się po prostu miłą rozrywką i przyjemnością, bez irytacji i szarpania się o swoje prawa. Polecam. Marco
 • Zagrałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo opcji do grania, fajna stronka. Jak będzie apka mobilna to będzie perfecto! Piotrek
 • +gra bez podatku +szeroka oferta +cashout + szybkie wypłaty limity. Waldemar

Jak widać, większość opinii jest pozytywna. Ewentualne uwagi często wyrażane są przez osoby, które nie zapoznały się odpowiednio z warunkami i regulaminem Betfan. Zdarzały się również przypadki osób zawiedzionych tym, że nie wpisały kodu promocyjnego i nie otrzymało dodatkowego zakładu bez ryzyka. Pamiętajcie zatem, że wpisując kod od spryciarz zyskujecie dodatkowy bonus.

Wielu użytkowników narzekało również na brak aplikacji mobilnej. Betfan nie był obojętny na te uwagi i już wprowadził ją do swojej oferty. Na razie aplikacja dostępna jest jedynie na system Android, jednak w przygotowaniu jest także wersja na iOS. Nie ma jeszcze zbyt wielu opinii na jej temat, gdyż pojawiła się całkiem niedawno. Wydaje się jednak bardzo dopracowanym produktem, przy testowaniu nie zauważyliśmy żadnych mankamentów. Po prostu dobra aplikacja ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami, zapewniająca komfort obstawiania za pomocą smartfona lub tableta.

Czy w Betfan da się wygrywać?

To pytanie pojawia się dosyć często i nurtuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. W przypadku Betfan opinia jest pozytywna. Wszystko zależy oczywiście od umiejętności i skuteczności typów gracza. Jednak szeroka oferta zakładów i odpowiedni poziom wysokości kursów z pewnością dają szansę na regularne wygrywanie. Do tego dochodzą ciekawe promocje, pozwalające na zwiększenie kwoty wygranej – Bez podatku od gier czy zmniejszenie ryzyka utraty środków na grę – zakład bez ryzyka.

Bukmacher sam często opisuje przypadki, w których graczom udało się zainkasować naprawdę wysokie sumy. Opinie użytkowników potwierdzają, że przy umiejętnej grze Betfan z pewnością daje okazję do wygrywania, a bukmacher nie stosuje żadnych brudnych sztuczek, by zablokować taką możliwość. Zdarzają się oczywiście limity nakładane na graczy, ale one tylko potwierdzają, że część z nich osiąga bardzo wysokie wygrane. Taka praktyka stosowana jest zresztą przez większość legalnych bukmacherów, dlatego nie powinno to wpływać na ocenę Betfan.

Czy inni gracze polecają Betfan?

Tak, zdecydowana większość graczy wystawiających opinie Betfan poleca grę u tego bukmachera. Wśród najczęstszych zalet podkreślają: szeroką ofertę, przejrzystą stronę, atrakcyjne promocje. Natomiast wśród najczęściej wspominanych wad pojawiają się: brak aplikacji czy brak informacji o potrzebie wpisania kodu przy rejestracji, aby uzyskać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.

Wiadomo, że pierwsza z negatywnych cech została już naprawiona, przynajmniej częściowo – gdyż Betfan wprowadził aplikację na Android. W przypadku drugiej ciężko mieć pretensję do bukmachera, że nie zawsze i nie wszędzie informuje o ekskluzywnych promocjach – ponieważ właśnie dlatego są ekskluzywne i wyjątkowe. Czytelnicy spryciarz wiedzą już, ze dzięki kodowi z naszej strony mogą zyskać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł., wpisując go podczas rejestracji.

Napisz własną opinię o Betfan

Nasz portal tworzony jest dla Was, a także przez Was. Wasze opinie są dla nas niezwykle istotne, gdyż tylko dzięki ocenom wydawanym przez graczy możemy rzetelnie ocenić poszczególnych legalnych bukmacherów. Zachęcamy Cię zatem do wystawienia opinii na temat Betfan. Będzie to bardzo cenna informacja dla przyszłych użytkowników, a także feedback dla samego bukmachera. Każda opinia ma moc, a musisz wiedzieć, że pracownicy Betfan i innych firm śledzą profesjonalne portale jak spryciarz i biorą te oceny pod uwagę. Nie wymagamy absolutnie, aby ocena była tylko pozytywna. Pamiętaj jedynie, aby:

 • nie pisać opinii pod wpływem emocji – ani negatywnych (w przypadku przegranej), ani pozytywnych (w przypadku wygranej). Staraj się ocenić bukmachera na chłodno, po odpowiednim poznaniu wszelkich aspektów.
 • merytorycznie – nie obrażaj, nie hejtuj. Opisz kontekst każdej sytuacji, a opinię podpieraj merytorycznym argumentem.
 • zachowaj balans – jeśli masz zarzuty do działalności bukmachera – napisz je, masz do tego prawo. Za każdym razem zastanów się jednak, czy rzeczywiście masz z nim wyłącznie negatywne doświadczenia. Zawsze warto opisać plusy i minusy, wówczas opinia staje się wiarygodna i rzeczowa.

Zatem, jaka jest Twoja opinia o Betfan i jego oferty?

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Betfan opinie

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie opinie graczy ma Betfan?

  Betfan cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród graczy, którzy chwalą jego wysoką jakość oferty zakładów, atrakcyjny bonus powitalny, sprawną i bezawaryjną stronę internetową oraz miły support.

 • Czy Betfan ma sprawną i bezawaryjną stronę internetową?

  Tak, Betfan posiada sprawną i bezawaryjną stronę internetową, dzięki czemu gracze mogą łatwo i szybko zawierać zakłady.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/opinie

Oceń ten tekst