Betfan opinie

Legalny bukmacher Betfan zbiera świetne opinie wśród graczy. Dobre opinie Betfan to skutek wysokiej jakości oferty zakładów, atrakcyjnego bonusu powitalnego na start 🔥, sprawnej i bezawaryjnej strony internetowej oraz miłego supportu bukmachera. Przedstawiamy rekomendacje i opinie o Betfan.

Ocena 3,77/5 | 302 głosy
Idę obstawiać do Betfan
Betfan to najczęściej polecany bukmacher na forum

Kampanie marketingowe, znani ambasadorzy czy zachęcające hasła. W dzisiejszych czasach reklamy bywają bardzo skuteczne i są w stanie przyciągnąć wielu użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku legalnych bukmacherów. Jednak skoro trafiłeś na tę stronę, jesteś świadomym klientem i chcesz dokonać racjonalnego i jak najlepszego wyboru swojego bukmachera. Dlatego jedną z kluczowych kwestii dla Ciebie będą opinie innych graczy na temat Betfan. To bardzo rozsądne podejście, gdyż zdanie dotychczasowych użytkowników legalnego bukmachera często wykazuje, jak wygląda korzystanie z jego oferty w praktyce. Śledząc opinie innych graczy można się przekonać, czy jest on wiarygodny oraz czy jego marketingowego hasła i zachęty mają przełożenie na rzeczywistość. Pełnią one zresztą znacznie szerszą funkcję, gdyż użytkownicy często zwracają również uwagę na inne szczegóły. Takie, które bukmacher może, celowo lub nie, pomijać, a mają one ostatecznie wpływ na komfort gry.

Jednym z takich czynników jest szybkość działania witryny bukmachera oraz wytrzymałość serwerów podczas okresów wzmożonej aktywności graczy. Istotne jest także to, czy kursy zawsze utrzymują się na atrakcyjnym poziomie, czy promocje i bonusy okazują się opłacalne oraz czy łatwo i sprawnie można uzyskać pomoc od obsługi bukmachera.

Dlatego warto zwracać uwagę na ocenę bukmachera wystawianą przez innych użytkowników. Należy jednak zachować przy tym umiar, by nie wpaść w pewną pułapkę. Niestety, w Polsce bardzo duża część opinii to zwykły hejt i żale wylewane na bukmachera, spowodowane kiepskimi wynikami i słabą skutecznością w obstawianiu. Warto zatem brać pod uwagę tylko te opinie i oceny, które są merytoryczne i poparte istotnymi argumentami. Opieranie się na emocjonalnych wypowiedziach, które mają wyłącznie obrazić lub zdyskredytować bukmachera nie ma sensu, gdyż ostatecznie nie wynika z nich żadna wartościowa informacja.

Na tej stronie zaprezentujemy opinie graczy o Betfan. Tak, abyście poznali zdanie innych użytkowników, którzy zdążyli już skorzystać lub regularnie korzystają z jego oferty. Jednak pod uwagę bierzemy tylko merytoryczne wypowiedzi, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Nie ma w Polsce firmy, a więc i legalnego bukmachera, któremu nie zdarzył się nigdy jakiś błąd. Nie będzie więc takiego, który ma 100% pozytywnych opinii. Liczy się to, jak firma reaguje na ewentualną wpadkę, czy potrafi odpowiednio traktować klientów, przyznając się do błędów i rekompensując im ewentualne straty oraz czy stale podnosi jakość swoich usług.

Opinie o bonusie powitalnym

Skompilowany – to słowo często pada w przypadku oceny bonusu powitalnego Betfan. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na kwestię obrotu i przenoszenia środków z salda głównego na saldo bonusowe. Jednak większość przyznaje jednocześnie, że po pierwszym wniesionym zakładzie wszystko staje się zrozumiałe. A co warte podkreślenia i docenienia, poradą i pomocą w sprawie bonusu powitalnego (oczywiście, nie tylko) służy Biuro Obsługi Gracza. Pracownicy są przeszkoleni i znają mechanizm działania wszelkich promocji. Ich odpowiedz są rzeczowe, a nie zbywające.

W wielu przypadkach ci sami użytkownicy przyznają również, że 3000 zł to naprawdę duża kwota bonusu. Ta oferta wyróżnia Betfan na tle innych legalnych bukmacherów. Nie zawsze oczywiście udaje się otrzymać bonus w maksymalnej wysokości, jednak nawet jego część stanowi bardzo miły i okazały dodatek na start.

Warunek 5-krotnego, a w rzeczywistości 6-krotnego obrotu w przy bonusie powitalnym Betfan również pojawia się w opiniach graczy, jako dosyć wymagający. Jest on oczywiście możliwy do spełnienia i wielu typerom się to udaje, jednak należy uzbroić się przy tym w cierpliwość. Nie będzie on sprzyjał użytkownikom, którzy liczą na natychmiastowe benefity.

Wymagany kurs 2.00 również jest wysoki. Gracze zwracają uwagę, że inni bukmacherzy proponują nieco niższe kursy, dzięki czemu łatwiej jest spełnić warunki bonusu. Jednak nie oferują oni 3000 zł na start, a więc sprawdza się w tym przypadku stare porzekadło – coś za coś. Z drugiej strony taki wymóg uczy wyszukiwania ciekawych i przede wszystkim opłacalnych wydarzeń do obstawienia. Początkujący gracze najczęściej chcą grać bezpiecznie i boją się stawiać na zdarzenia o wyższych kursach. To jednak droga donikąd. Szybko orientują się bowiem, że nie daje to profitów oraz przekonują się, że bukmacherka to zajęcie dla odważnych. Efekty przynosi obstawianie wydarzeń o wysokich kursach, a dobrego typera cechuje wynajdywanie najlepszych okazji. Można więc potraktować wymóg minimalnego kursu w Betfan jako swoisty trening przed dalszą grą.

Wpisując przy rejestracji Betfan kod sprzyciarz, gracze otrzymują także zakład bez ryzyka o wartości 100 zł. Wielu nowych użytkowników skorzystało z tej okazji i w przypadku tego elementu bonusu występują niemal same pozytywne opinie. Zakład bez ryzyka to promocja o jasnych zasadach, które zrozumie każdy. A warunki postawione przez Betfan są bardzo przystępne i łatwe do spełnienia.

Podsumowując, bonus powitalny Betfan robi wrażenie swoją kwotą. Warto jednak być świadomym, ze uzyskanie 3000 zł jest dosyć trudne, jednak nawet mniejsza suma nadal jest przecież dobrą i atrakcyjną ofertą. Należy również być cierpliwym. Bonusową kwotę trzeba wypracować, nie zaksięguje się ona po jednym, celnym typie. Bonus Betfan to jednak bardzo dobre przygotowanie przed dalszą grą. Początkujący gracze, korzystając z niego, z pewnością wyciągną wiele ważnych lekcji na przyszłość, co uczyni ich lepszymi typerami.

Ocena Betfan

Opinie na temat strony internetowej Betfan są niemal całkowicie pozytywne. Bukmacherowi na początku zdarzały się drobne zawieszenia, na co gracze zwracali uwagę. Szybko jednak zainterweniował i poprawił działalność serwisu. Dobre i bardzo dobre oceny wystawiane są również Betfanowi za układ strony i menu. Cechuje go prostota, ale to właśnie cieszy się uznaniem wśród opinii graczy. Nikt już nie oczekuje fajerwerków i wodotrysków. Liczy się szybkość w znalezieniu wydarzenia i układ, w którym da się poruszać intuicyjnie.

Betfan to nowy bukmacher, dlatego przy tworzeniu serwisu mógł wyciągnąć wnioski z błędów poprzedników i ocen wystawianych im przez typerów. Widać, że przyłożył się do tego, gdyż strona wygląda właściwie tak samo od początku i praktycznie nikt nie zgłasza problemów przy korzystaniu z niej. Choć kwestia kolorystyki oraz logotypów to już rzecz gustu, również i w tym zakresie większość opinii o Betfan jest pozytywna. Barwy i grafiki jednym użytkownikom podobają się bardziej, innym mniej, jednak wszyscy zgodnie zaznaczają, że nie wpływa ona negatywnie na korzystanie z usług Betfan i wysoko oceniają witrynę internetową.

Opinie graczy o Betfan

Gracze chwalą również ofertę Betfan i ilość wydarzeń. Nie zdarzyło się, aby ktoś nie mógł znaleźć interesującego go spotkania. Bukmacher zyskał również wiele pozytywnych opinii za kategorię Rozrywka. Użytkownicy cieszą się, że taka propozycja pojawiła się na rynku w szerszym zakresie i twierdzą, że stanowi ona dobrą odskocznię od zakładów typowo sportowych, gdyż zapewnia sporo zabawy. Oczywiście jest to zazwyczaj tylko dodatek do standardowych wydarzeń, jednak ciekawy i atrakcyjny.

Doświadczeni typerzy od razu zwracają uwagę na możliwość gry bez podatku. Oni doskonale wiedzą, jak dużą część stawki kuponu trafia do Skarbu Państwa, czyniąc wiele zakładów zupełnie nieopłacalnymi. Ta stała promocja (Bez podatku od gier) oferowana przez Betfan zbiera naprawdę dużo pozytywnych opinii i choć nie jest tak medialna i krzykliwa jak np. bonus powitalny, to staje się naprawdę mocnym punktem tego bukmachera.

Podobne oceny otrzymuje funkcja cashout, pozwalająca wypłacić część wygranej przed zakończeniem wszystkich spotkań. Kontrolując przebieg spotkań wielu graczy uniknęło w ten sposób utraty środków.

W przypadku rejestracji, weryfikacji, szybkich płatności i obsługi klienta występują praktycznie same pozytywne opinie. Dzięki usłudze Szybkie Wypłaty wygrane pieniądze znajdą się na koncie bankowym już po 15 minutach od zlecenia wypłaty. Większość użytkowników nie miała problemu z założeniem konta czy sprawdzeniem danych. A ci, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, szybko otrzymywali wsparcie i odpowiedź od pracowników Betfan.

Oto kilka ciekawych opinii na temat Betfan i jego oferty:

 • Gra bez podatku w Betfan jest kozacka. Szkoda, że tylko Betfan ogarnia tak świetne promocje. BukBet
 • Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman. Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :) Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas. Więc daje 4/5. pietrekv8
 • Oszustwo,przy wypłacie środków trzeba potwierdzić tożsamość, zakłady tylko od 5 zł ,zakład bez ryzyka -nie ma[potrzebny kod rejestracyjny ,którego nie było] ,kursy niższe co prawie wyrównuje podatek. Nie polecam. Janusz
 • Kupony bez podatku i szeroka oferta rozrywki mnie przekonała, na ten moment mogę polecić. Dominik
 • Zarejestrowałem się w Betfan i jestem bardzo zadowolony. Naprawdę szeroka oferta na piłkę (na tym zależy mi najbardziej), przejrzysta strona, jasne zasady promocji, a przy tym fajnie prowadzone media społecznościowe. Wreszcie mam poczucie, że bukmacher jest do mnie przyjaźnie nastawiony i nie traktuje mnie jedynie, jako frajera, od którego należy wydębić kasę. W Betfan panuje wręcz swojska atmosfera. Obstawienie stało się po prostu miłą rozrywką i przyjemnością, bez irytacji i szarpania się o swoje prawa. Polecam. Marco
 • Zagrałem i jestem pozytywnie zaskoczony. Dużo opcji do grania, fajna stronka. Jak będzie apka mobilna to będzie perfecto! Piotrek
 • +gra bez podatku +szeroka oferta +cashout + szybkie wypłaty limity. Waldemar

Jak widać, większość opinii jest pozytywna. Ewentualne uwagi często wyrażane są przez osoby, które nie zapoznały się odpowiednio z warunkami i regulaminem Betfan. Zdarzały się również przypadki osób zawiedzionych tym, że nie wpisały kodu promocyjnego i nie otrzymało dodatkowego zakładu bez ryzyka. Pamiętajcie zatem, że wpisując kod od spryciarz zyskujecie dodatkowy bonus.

Wielu użytkowników narzekało również na brak aplikacji mobilnej. Betfan nie był obojętny na te uwagi i już wprowadził ją do swojej oferty. Na razie aplikacja dostępna jest jedynie na system Android, jednak w przygotowaniu jest także wersja na iOS. Nie ma jeszcze zbyt wielu opinii na jej temat, gdyż pojawiła się całkiem niedawno. Wydaje się jednak bardzo dopracowanym produktem, przy testowaniu nie zauważyliśmy żadnych mankamentów. Po prostu dobra aplikacja ze wszystkimi najważniejszymi funkcjami, zapewniająca komfort obstawiania za pomocą smartfona lub tableta.

Czy w Betfan da się wygrywać?

To pytanie pojawia się dosyć często i nurtuje zarówno początkujących, jak i doświadczonych graczy. W przypadku Betfan opinia jest pozytywna. Wszystko zależy oczywiście od umiejętności i skuteczności typów gracza. Jednak szeroka oferta zakładów i odpowiedni poziom wysokości kursów z pewnością dają szansę na regularne wygrywanie. Do tego dochodzą ciekawe promocje, pozwalające na zwiększenie kwoty wygranej – Bez podatku od gier czy zmniejszenie ryzyka utraty środków na grę – zakład bez ryzyka.

Bukmacher sam często opisuje przypadki, w których graczom udało się zainkasować naprawdę wysokie sumy. Opinie użytkowników potwierdzają, że przy umiejętnej grze Betfan z pewnością daje okazję do wygrywania, a bukmacher nie stosuje żadnych brudnych sztuczek, by zablokować taką możliwość. Zdarzają się oczywiście limity nakładane na graczy, ale one tylko potwierdzają, że część z nich osiąga bardzo wysokie wygrane. Taka praktyka stosowana jest zresztą przez większość legalnych bukmacherów, dlatego nie powinno to wpływać na ocenę Betfan.

Czy inni gracze polecają Betfan?

Tak, zdecydowana większość graczy wystawiających opinie Betfan poleca grę u tego bukmachera. Wśród najczęstszych zalet podkreślają: szeroką ofertę, przejrzystą stronę, atrakcyjne promocje. Natomiast wśród najczęściej wspominanych wad pojawiają się: brak aplikacji czy brak informacji o potrzebie wpisania kodu przy rejestracji, aby uzyskać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.

Wiadomo, że pierwsza z negatywnych cech została już naprawiona, przynajmniej częściowo – gdyż Betfan wprowadził aplikację na Android. W przypadku drugiej ciężko mieć pretensję do bukmachera, że nie zawsze i nie wszędzie informuje o ekskluzywnych promocjach – ponieważ właśnie dlatego są ekskluzywne i wyjątkowe. Czytelnicy spryciarz wiedzą już, ze dzięki kodowi z naszej strony mogą zyskać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 100 zł., wpisując go podczas rejestracji.

Napisz własną opinię o Betfan

Nasz portal tworzony jest dla Was, a także przez Was. Wasze opinie są dla nas niezwykle istotne, gdyż tylko dzięki ocenom wydawanym przez graczy możemy rzetelnie ocenić poszczególnych legalnych bukmacherów. Zachęcamy Cię zatem do wystawienia opinii na temat Betfan. Będzie to bardzo cenna informacja dla przyszłych użytkowników, a także feedback dla samego bukmachera. Każda opinia ma moc, a musisz wiedzieć, że pracownicy Betfan i innych firm śledzą profesjonalne portale jak spryciarz i biorą te oceny pod uwagę. Nie wymagamy absolutnie, aby ocena była tylko pozytywna. Pamiętaj jedynie, aby:

 • nie pisać opinii pod wpływem emocji – ani negatywnych (w przypadku przegranej), ani pozytywnych (w przypadku wygranej). Staraj się ocenić bukmachera na chłodno, po odpowiednim poznaniu wszelkich aspektów.
 • merytorycznie – nie obrażaj, nie hejtuj. Opisz kontekst każdej sytuacji, a opinię podpieraj merytorycznym argumentem.
 • zachowaj balans – jeśli masz zarzuty do działalności bukmachera – napisz je, masz do tego prawo. Za każdym razem zastanów się jednak, czy rzeczywiście masz z nim wyłącznie negatywne doświadczenia. Zawsze warto opisać plusy i minusy, wówczas opinia staje się wiarygodna i rzeczowa.

Zatem, jaka jest Twoja opinia o Betfan i jego oferty?

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Komentarze i opinie

 1. Ponoc w marcu startuja, wyglada na to ze szybciej niz Betclic, ktory dostal licencje miesiac wczesniej

  • Link
 2. Nie sprawdziły się wcześniejsze informacje, jednak na stronie widać że zaczęło się coś dziać i ostro rekrutują nowych pracowników czyli start niebawem.

  • Link
 3. No i wystartowali, co ciekawe biorą podatek na siebie przy minimum 2 zdarzeniach na kuponie i kursie łącznym 2.0

  • Link
 4. Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.

  Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman.

  Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :)

  Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas.
  Więc daje 4/5

  • Link
 5. Jakie są Wasze opinie o bukmacherze BETFAN? Ma całkiem interesujące warunki bonusu powitalnego i jakoś kupuje mnie ta jego zabawna forma komunikacji z klientem. Z kodem BETFAN otrzymujemy dodatkowe bonusy dla nowego gracza

  • Link
 6. pietrekv8:
  Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman. Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :) Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas. Więc daje 4/5

  Aplikacja na androida już jest !

  • Link
 7. Uwaga na ich tracker na zakłady live oszukują podając błędne dane lepiej brać wyniki z www.flashscore.pl/

  • Link
 8. Wpłaciłam pieniądze, postawiłam zakład, udało mi się wygrać 100zl i zleciłam wypłatę. Nie dostawałam jakiś dłuższy czas przelewu więc napisałam do biura obsługi klienta, oni zapewnili mnie że nie długo otrzymam. Nie długo potem dostałam telefon z weryfikacją z telefonu zastrzeżonego. Chciał żebym potwierdziła dane i czy wypłacałam pieniądze, mam jeszcze konto gdzie indziej ale odpowiedziałam jednak, że nie jakoś myślałam że chyba z tamtej 2-giej strony dzwonią.

  Potem zobaczyłam, że konto zablokowane i nie długo po tym dostałam jedynie swoje wpłaty bez wygranej. Pisałam z nimi a oni twierdzili że weryfikacja była nie poprawna i już jest nie odwracalna decyzja, tłumacząc to że n8e mają pewności czy ktoś inny używa konta. Jakaś paranoja. Mój mąż dzwonił w moim imieniu. Nie dało im się wytłumaczyć jak jest. Obiecali ponowną weryfikację telefoniczną nie było jej, złożyłam reklamację i mam czekać do 3 tygodni. Czuje się oszukana

  • Link
 9. Na pewnym forum jest historia dziewczyny, która wpłaciła 100zł i wygrała tam 23 tysiące!!! Nie wypłacili, zadzwonili, pytali ja o różne szczegółowe rzeczy "wraz z datą i godzina założenia konta", zawiesili jej konto, kasy nie dostała. Jeśli to prawda, omijać

  • Link
 10. Kubson :
  Na pewnym forum jest historia dziewczyny, która wpłaciła 100zł i wygrała tam 23 tysiące!!! Nie wypłacili, zadzwonili, pytali ja o różne szczegółowe rzeczy "wraz z datą i godzina założenia konta", zawiesili jej konto, kasy nie dostała. Jeśli to prawda, omijać


  +++

  • Link
 11. Kpina. Wpisałem ich promocyjny kod i nie dostałem zwrotu po 1 przegranej. Żenada i jeszcze raz żenada. Aplikacja żenada. Co każde kliknięcie w aplikacji wyskakuje info na sekundę żeby ściągnąć aplikację. Generalnie nie polecam. Stsowi to mogą buty czyścić.

  • Link
 12. Zdecydowanie odradzam tego buka!!! Ja gram hurtowo i posyłam bardzo duże ilości kuponów. Zarobiłem u nich pierwsza wpłatę i wielokrotnie przebiłem obrót. W momencie kiedy chciałem wypłacić pieniądze miałem juz wygrane ponad 2 tys zl ale cos nie mogłem sie doczekać pieniędzy bo wyjątkowo długo zwlekali z wyplata. Po jakims czasie zobaczylem ze moje wyplaty zostaly wycofane a pieniądze zniknęły z konta !!! Zapytalem o co chodzi to dlugo nie moglem sie doczekac informacji. Pozniej dostalem informacje ze moje pieniadze zostaly mi zabrane bo podobno na jakims kuponie mialem dwa razy to samo wydarzenie i ze traktuja to jako oszustwo!!! Oczywiscie sprawdzilem kupony i odnalazlem zaklad o ktory im chodzi i nawet mozliwe ze to bylo to samo wydarzenie ale skad mialem to wiedziec skoro nazwy druzyn byly inne aczkolwiek zblizone i kursy na te wydarzenie byly bardzo rozne wiec nie bylo mozliwosci na pierwszy rzut oka rozpoznac ze to ten sam mecz. Skoro mam wydarzenia na stronie i moge je do siebie dodawac to mam prawo zakladac ze moge je poslac. Kazdy inny buk jak cos zawali to zmienia kurs takiego zakladu na 1.00 i po sprawie ale tu jest inaczej tu zabieraja wam wszystkie pieniadze!!! Dla mnie jest to najgorszy buk jakiego kiedykolwiek widzialem. Jak przegracie to ok a jak wygracie to nie oczekujcie ze dostaniecie pieniadze!!!

  • Link
 13. Ja tam jestem zadowolony. Spoko mają ten kupon ze zwrotem do 600zł nawet jak nie wejdzie to tylko raz obrut trza zrobic a u niektorych 6 razy co jest w ogóle chore!!

  • Link
 14. Widać, że się rozwijają. Ostatnio wprowadzili coś takiego jak bet builder. Normalnie bym z tego nie korzystał, ale dawali darmowe freebety za zawarcie kuponu za pomocą tej opcji. Tak to mogę

  • Link
 15. Próbuje tu działać od niedawna, ale póki co wszystko jest jak należy, a teraz wprowadzili opcje podejrzenia kuponu innych Graczy, czego w porównaniu do konkurencji trochę brakowało. Także widać, że starają się dorównać oczekiwaniom.

  • Link
 16. U a mi się podobają te codzienne opcje boosta. Dzisiaj np gdzie nie ma w ogóle meczy mają fajny kurs na Kędzierzyn w siate - 2,0

  • Link

Dodaj swoją opinię o Betfan

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Betfan są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w Betfan konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 1600 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem Betfan to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z Betfan to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera Betfan wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,77/5 | 302 głosy

Posiadasz konto w Betfan? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o Betfan innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Betfan z innymi typerami.

Powiększ pole