Bez Podatku od Gier + 14% w Betfan

Ocena 5.00/1 głos

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Bez podatku od gier – nazwa jednej z najlepszych promocji bukmacherskich od Betfan mówi sama za siebie. Dzięki temu legalnemu bukmacherowi spełniając proste warunki można wygrywać znacznie więcej. I to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Odbieram bonus! betfan bonus powitalny

wysokie wygrane w Betfan | zakłady bez podatku

Pewnie nie raz zastanawiałeś się, o co chodzi z tym podatkiem od gier? A może grasz już u niejednego bukmachera i wiesz, że każda legalna firma odprowadza podatek już od samej stawki kuponu? Taką wysokość składki (aż 12%) nakłada na legalnych bukmacherów wielokrotnie i stale krytykowana ustawa hazardowa z 2017 roku. Szybko przeliczysz, że to naprawdę spory procent stawianej sumy, który ma również wpływ na wysokość wygranej. W takim razie, czy jest sposób, by legalnie uniknąć płacenia podatku i cieszyć się wyższymi zwrotami?

Taką możliwość daje oczywiście promocja Bez Podatku od Gier, czyli +14 do wygranych. Betfan, który po debiucie na rynku szturmem zyskał jego sporą część oraz przychylność graczy, szybko zdecydował się na wprowadzenie jednej z ulubionych promocji doświadczonych typerów. Dzięki niej to legalny bukmacher płaci za Ciebie podatki, a Ty cieszysz się znacznie wyższą wygraną, niż w przypadku standardowej oferty. A to wszystko bez względu na porę dnia, nocy, tygodnia czy roku. Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a dodatkowa kasa trafia na Twoje konto.

Jak korzystać z promocji Bez Podatku od Gier w Betfan?

Od braku konieczności płacenia podatków za zakłady bukmacherskie w Betfan dzieli Cię tylko kilka kroków. Sam zobacz, jakie to proste:

 1. Stwórz kupon. Wybierasz dowolne zdarzenia z oferty Betfan i dodajesz je do swoje kuponu. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, bukmacher wszystkim zajmie się sam.
 2. Uwzględnij 2 warunki. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich musi być na poziomie 1.35 lub wyższym. Wówczas Betfan zmieni współczynnik stawki na 1, co spowoduje wzrost Twojej wygranej o 14%.
 3. To wszystko. Po prostu obstawiasz kupon, pamiętając o tych dwóch prostych zasadach i cieszysz się większą kasą. Nie musisz nic dodatkowo zaznaczać, nie musisz nigdzie klikać czy dołączać do promocji. A wiesz, co jest najlepsze? Że możesz postawić tyle kuponów spełniających warunki promocji Bez Podatku od Gier, na ile tylko masz ochotę. Nie ma tu żadnych ograniczeń!

Czy promocja Bez Podatku od Gier w Betfan jest legalna?

Skoro podatek od zakładów bukmacherskich jest obowiązkowy, to czy promocja Betfan jest zgodna z prawem? Oczywiście, bez obaw. Legalny bukmacher nadal odprowadza za Ciebie 12% podatek, do którego płatności jest zobowiązany. Jednak w przypadku spełniania warunków promocji umożliwia Ci zawarcie zakładu z zastosowaniem współczynnika 1.00, zamiast standardowego 0.88.

Betfan rekompensuje Ci obniżony współczynnik równoważny składce na rzecz Skarbu Państwa, a Ty cieszysz się wyższą wygraną i wolnością, niczym zmyślny beneficjent rajów podatkowych.

Bez Podatku od Gier w Betfan – o czym jeszcze należy pamiętać?

Oprócz uwzględnienia warunków dotyczących minimalnej liczby zakładów na kuponie oraz ich minimalnego kursu, pamiętaj również, że promocją objęte są wyłącznie zakłady proste. Zatem zakłady systemowe nie będą brały udziału w promocji Bez Podatku od Gier. Nie obejmuje ona również zakładów zawieranych za środki znajdujące się na Saldzie Bonusowym.

Warunkiem koniecznym jest obstawianie kuponów za pieniądze z Salda Głównego. Jednak to tyle, jeśli chodzi o wszelkie ograniczenia. Z promocji Bez Podatku od Gier możesz korzystać wielokrotnie w trakcie jej trwania, co daje spore pole do popisu dla wszystkich graczy.

Ile mogę zyskać dzięki promocji Bez Podatku od Gier?

Spójrz: obstawiasz bezpieczny kupon w Betfan uwzględniający minimalne warunki promocji, czyli umieszczasz wydarzenia o kursach 1.55, 1.82 i 1.49. Współczynnik już zmienia się z 0.88 na 1.00. Przy stawce 100.00 zł Twoje potencjalna wygrana wynosi 420.00 zł. W przypadku standardowej oferty, czyli przelicznika z podatkiem, ewentualna wygrana wyniosłaby 369.60 zł. Dzięki promocji Bez Podatku od Gier od razu zyskujesz ponad 50 zł!

A pamiętaj, że pod uwagę wzięliśmy mało ryzykowny kupon. W przypadku wyższych kursów wygrane będą jeszcze bardziej korzystne. Jeśli np. wszystkie 3 wydarzenia miałyby kurs 2.00, wówczas za 100.00 zł wygrywasz 800.00 zł, zamiast 704 zł. Widzisz różnicę, prawda?

Do kiedy trwa promocja Bez Podatku od Gier w Betfan?

Legalny bukmacher Betfan rozpoczął promocję 09.10.2019 roku i kontynuuje ją do dziś. Bez Podatku od Gier cieszy się ogromną popularnością wśród graczy, dlatego zapewne ten legalny bukmacher nie zamierza jej zamykać. Warto jednak śledzić nasz portal, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowościami dotyczącymi rynku bukmacherskiego, w tym działalności Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Bez Podatku od Gier + 14% w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest promocja "Bez Podatku od Gier" w Betfan?

  Promocja "Bez Podatku od Gier" w Betfan polega na tym, że legalny bukmacher płaci za Ciebie podatek od zakładów bukmacherskich, a Ty możesz cieszyć się wyższą wygraną niż w przypadku standardowej oferty.

 • Czy każdy może skorzystać z promocji "Bez Podatku od Gier" w Betfan?

  Aby skorzystać z promocji, należy spełnić kilka warunków. Na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a minimalny kurs każdego z nich musi być na poziomie 1.20 lub wyższym.

 • Czy promocja "Bez Podatku od Gier" jest dostępna przez cały czas?

  Promocja "Bez Podatku od Gier" jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 • Czy w promocji "Bez Podatku od Gier" są jakieś ograniczenia dotyczące wysokości stawki kuponu?

  Nie ma ograniczeń dotyczących wysokości stawki kuponu. Można stawiać dowolną kwotę.

 • Czy promocja "Bez Podatku od Gier" dotyczy tylko jednego kuponu czy można skorzystać z niej kilkukrotnie?

  Promocja "Bez Podatku od Gier" dotyczy każdego kuponu spełniającego warunki promocji. Można skorzystać z niej wielokrotnie.

 • Jakie są korzyści z korzystania z promocji "Bez Podatku od Gier" w Betfan?

  Korzyścią jest to, że legalny bukmacher płaci za Ciebie podatek od zakładów bukmacherskich, a Ty możesz cieszyć się wyższą wygraną niż w przypadku standardowej oferty.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/bez-podatku-od-gier

Oceń ten tekst