Bezpieczny kupon u bukmachera

Ocena 4.71/24 głosy
Bezpieczny kupon u bukmachera

Każdy z nas nie raz i nie dwa doświadczył sytuacji, kiedy cały kupon był przegrany z powodu jednego, jedynego niecelnego typu.

Powodów do żalu jest tym więcej, im wyższy był łączny kurs kuponu i im wyższa była kwota potencjalnej wygranej. Na szczęście legalni bukmacherzy wymyślili promocję, która pozwala chociażby w minimalnym stopniu osłodzić ból typerowi.

Mamy tu na myśli bezpieczny kupon. Sprawdź czym on jest, którzy legalni bukmacherzy oferują bezpieczny kupon, a także jakie korzyści płyną z takiego bonusu. W artykule tym przedstawimy bezpieczny kupon - czym jest i jak działa?

 1. Bezpieczny kupon od legalnych polskich bukmacherów
 2. Bezpieczny kupon - co to takiego?
 3. Bukmacher Fortuna - Kupon Bezpieczny
 4. Bukmacher Superbet - bonus Super Szansa
 5. Bukmacher Betfan - bonus Nie Traf
 6. Bukmacher Betclic - Pewny Zakład
 7. Bukmacher TOTALbet - Bezpieczny Zakład
 8. Bukmacher eWinner - europejskie puchary bez ryzyka

Bezpieczny kupon od legalnych polskich bukmacherów

Nic nie boli tak jak wielokrotny kupon AKO przegrany na ostatniej prostej. Serce każdego gracza pęka na pół, kiedy zdaje się, że wszystko jest na najlepszej drodze i kupon jest tuż, tuż od wygranej, zaś typer puszcza wodze fantazji i zastanawia się na co przeznaczy tak gigantyczną wygraną.

Nie wiedzieć czemu, natomiast najczęściej zdarza się tak, że kupon jest przegrany z powodu jednego niecelnego typu. Dlaczego tak się dzieje? Nikt nie zbadał dotąd tego zagadnienia, ale tak właśnie jest i wielokrotnie przekonał się o tym każdy z Was, kto od jakiegoś czasu zajmuje się bukmacherką.

Na szczęście topowi bukmacherzy działający w Polsce postanowili ulitować się nad swoimi klientami i nieco ulżyć ich cierpieniom. Wszystko to za sprawą promocji bezpieczny kupon.

Którzy legalni bukmacherzy mają bonus bezpieczny kupon w swojej ofercie? Fortuna? STS? Superbet? A może forBET? O tym przekonamy się za moment! Najpierw sprawdźmy czym w ogóle jest bezpieczny kupon i jakie korzyści niesie z punktu widzenia gracza.

Bezpieczny kupon - co to takiego?

Żaden typer nie lubi przegrywać kolejnych kuponów i tracić swoich środków. Wielokrotne kupony AKO z jednej strony kuszą obietnicą bardzo wysokiej wygranej, z drugiej jednak z każdym kolejnym typem dodanym do kuponu wzrasta ryzyko niepowodzenia.

Istnieje wiele sposobów, aby zabezpieczyć się przed porażką na wielokrotnym kuponie AKO, albo przynajmniej zminimalizować straty. Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje swoim klientom opcję cashout pozwalającą znacznie wcześniej zamknąć swój kupon z niewielkim, ale jednak zyskiem.

Można również samemu ubezpieczyć kupon, stawiając zakłady przeciwstawne do tych, które pozostały jeszcze nierozstrzygnięte. Można w końcu skorzystać z opcji bezpieczny kupon, którą oferuje coraz więcej legalnych bukmacherów. Co to takiego?

Bezpieczny kupon - to nic innego, jak koło ratunkowe, które rzuca nam bukmacher na wypadek, gdyby jedno zdarzenie na kuponie okazało się nietrafione. Bonus Bezpieczny Kupon może przynieść graczowi wygraną nawet w przypadku przegranego zakładu AKO.

Dzięki tej promocji gracz może zgarnąć zwrot stawki, a czasem nawet część potencjalnej wygranej. Jak dużą? To zależy od bukmachera i rodzaju promocji.

Bukmacher Fortuna - Kupon Bezpieczny

Ten rodzaj promocji oferuje rzecz jasna swoim klientom legalny bukmacher Fortuna, który nazwał swój bonus Zakład Bezpieczny. Regulamin tego bonusu nie należy do przesadnie skomplikowanych, więc raczej nikt z Was nie powinien mieć większych problemów ze zrozumieniem zasad tej promocji.

Stwórz wielokrotny kupon AKO, na którym minimalny kurs łączny będzie wynosił co najmniej 100.00, natomiast kurs żadnego z pojedynczych typów nie będzie wyższy od 3.50. Pamiętaj przy tym, aby zmienić rodzaj swojego kuponu z AKO na BEZPIECZNY. Maksymalna wartość stawki jaką możesz zainwestować w kupon bezpieczny Fortuna to 200 zł.

Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne, wówczas gigantyczna wygrana należy rzecz jasna do Ciebie i możesz ją natychmiast wypłacić. Natomiast jeśli kupon wyląduje w koszu z powodu tylko jednego niecelnego typu, wówczas bukmacher podaruje Ci bonus na pocieszenie. Jak duży?

Zasady obliczania darmowych środków bonusowych w przypadku tej promocji wyglądają dość skomplikowanie, jednak zapewniamy Was, że jedynie na pierwszy rzut oka. W przypadku przegranej na Twoim koncie gracza w Fortunie pojawi się bonus o wartości 5-krotności stawki zainwestowanej w dany kupon (oczywiście pomniejszonej o 12% podatek od obrotu).

A zatem, jeśli zagraliście Wasz kupon bezpieczny w Fortuna za 200 zł, wówczas kwota darmowych środków będzie obliczana w następujący sposób:

200 zł x 0.88 x 5 = 176 zł x 5 = 880 zł

A zatem maksymalna kwota darmowych środków do zgarnięcia w promocji Zakład Bezpieczny od Fortuny to 880 zł. Należy również pamiętać, że ta promocja nie łączy się z Hitem Dnia, Superofertą+ oraz Happy Hours, zaś decydując się na Zakład Bezpieczny w Fortunie nie można zamknąć wcześniej kuponu i skorzystać z opcji cashout.

Bukmacher Superbet - bonus Super Szansa

Na dość podobną promocję mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera Superbet. Serwis nazwał swój bonus Super Szansa, zaś jego regulamin jest następujący.

Postaw wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz co najmniej 11 typów, zaś kurs min. żadnego z nich nie będzie niższy od 1.30. Jeśli dopisze Ci odrobinę szczęścia, wówczas będziesz mógł się cieszyć ze sporej wygranej.

Natomiast jeśli Twój kupon okaże się przegrany z powodu jednego niecelnego typu, wówczas Superbet podaruje Ci bonus o wartości 10% wygranej z 10 trafionych typów. Kwotę darmowych środków wylicza się według poniższego wzoru:

Ewentualna wygrana / kurs błędnego typu / 10

Zakładając, że Twoja ewentualna wygrana na kuponie miała wynieść 3000 zł, a nie trafiłeś wyłącznie 1 typu po kursie 2.00, wówczas będzie to:

3000 zł / 2.00 / 10 = 1500 zł / 10 = 150 zł

Kwota darmowych środków bonusowych dzięki promocji Super Szansa od legalnego bukmachera Superbet wyniesie w tym przypadku 150 zł.

Bukmacher Betfan - bonus Nie Traf

Z takiej promocji mogą również skorzystać klienci Betfan, natomiast właściciele tego legalnego bukmachera nie byliby sobą, gdyby nie poszli o krok dalej. No może o dwa kroki…

Bezpieczny zakład w Betfan

Betfan nazwał swój bonus “Nie traf i rozbij bank”. Przyznacie sami, że brzmi intrygująco! Sprawdzamy zatem regulamin promocji.

Bezpieczny kupon od bukmachera Betfan dotyczy polskiej Ekstraklasy. Postaw przedmeczowy kupon za min. 15 zł, na którym umieścisz typy 1X2 na komplet ośmiu meczów w danej kolejce Ekstraklasy.

Jeśli nie trafisz ani jednego wyniku, wówczas… bukmacher podaruje Ci bonus 150 tysięcy złotych!!! Rzecz jasna, jeśli pechowców (szczęśliwców) będzie więcej, wtedy będziesz zmuszony się podzielić.

Mało tego! Jeśli trafisz dokładnie 1 typ na kuponie, wówczas otrzymasz gwarantowany bonus 50 zł, natomiast w przypadku 2 celnych selekcji bukmacher Betfan nagrodzi Cię bonusem 15 zł.

Aby wypłacić bonus należy dokonać obrotu 1x w ciągu 30 dni. Do obrotu bonusem liczą się wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 3 typami na kuponie i min. kursem łącznym całego kuponu na poziomie 3.80.

Bukmacher Betclic - Pewny Zakład

Tego typu promocja nie jest na co dzień dostępna na stronie bukmachera Betclic, natomiast pojawia się jako bonus okolicznościowy, kiedy odbywają się jakieś popularne imprezy sportowe (np. mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów). Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty.

Postaw wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz min. 5 typów pamiętając przy tym, aby min. kurs łączny całego kuponu nie był niższy od 4.00.

Jeśli kupon okaże się przegrany z powodu 1 niecelnego typu, wówczas bukmacher zwróci graczowi całość stawki zainwestowanej w kupon aż do 40 zł. To jest właśnie prostota bonusu Pewny Zakład w Betclic.

Aby wypłacić darmowe środki bonusowe należy dokonać obrotu bonusem 6x po kursie min. 2.00, zaś maksymalny czas na dokonanie obrotu to 30 dni.

Bukmacher TOTALbet - Bezpieczny Zakład

Na zwrot całości stawki w przypadku porażki przez jeden niecelny typ na kuponie mogą również liczyć klienci legalnego bukmachera TOTALbet.

Bezpieczny zakład w TOTALbet

Wszystko co trzeba zrobić to postawić wielokrotny kupon AKO z min. 10 zdarzeniami na kuponie i kursem min. każdego z nich 1.20, zaś stawka min. kuponu nie może być niższa od 10 zł.

W przypadku jeśli Twój kupon okaże się przegrany z powodu jednego niecelnego typu wówczas bukmacher zwróci Ci całość stawki zainwestowanej w kupon.

Co ciekawe, bukmacher nie określa górnego limitu darmowych środków bonusowych w tej promocji. Na korzyść gracza pracuje również fakt, że zakłady typu zwrot stawki są rozliczone jako zwycięskie i uprawniają do zgarnięcia bonusu.

Bukmacher eWinner - europejskie puchary bez ryzyka

Z promocji bezpieczny kupon mogą również skorzystać klienci bukmachera eWinner, natomiast także w przypadku tego serwisu nie jest to bonus stały, lecz okolicznościowy. Promocja jest aktywna w tygodniach, kiedy odbywają się mecze europejskich pucharów, zaś jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Aby mieć szansę na darmowy bonus należy w okresie promocyjnym postawić wielokrotny kupon AKO zawierający min. 3 typy dotyczące Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy za dokładnie 49 zł i/lub 99 zł i/lub 199 zł.

Zasady wyglądają dziwnie, jednak w rzeczywistości są bardzo proste. Gracz może postawić jeden kupon promocyjny, może dwa i może trzy, natomiast konkretną stawkę może postawić tylko raz.

Jeśli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzyma bonus o wartości całości stawki zainwestowanej w dany kupon, a zatem gdyby wszystkie kupony okazały się przegrane, wówczas wartość darmowych środków bonusowych może wynieść aż 347 zł. Darmowe środki za bezpieczny zakład eWinner pojawią się na saldzie bonusowym, zaś żeby mieć możliwość ich wypłaty gracz musi obrócić bonusem 4x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem min. każdego z nich 1.20. Czas na dokonanie obrotu to 3 dni.

FAQ Bezpieczny kupon u bukmachera

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest bezpieczny kupon?

  Bezpieczny kupon to rodzaj promocji oferowanej przez legalnych bukmacherów, dzięki której w przypadku porażki na wielokrotnym kuponie AKO gracz otrzyma darmowe środki bonusowe (zwrot stawki lub określoną wartość procentową od niedoszłej wygranej).

 • Którzy legalni bukmacherzy oferują bonus bezpieczny kupon?

  Lista legalnych bukmacherów oferujących ten rodzaj promocji staje się dłuższa z dnia na dzień. Na ten moment (stan na marzec 2021) z opcji bezpieczny kupon skorzystać mogą klienci bukmacherów Fortuna, Superbet, Betfan, Betclic, TOTALbet oraz eWinner.

 • Jak działa bezpieczny kupon?

  Bonus bezpieczny kupon pozwala na osiągnięcie wygranej z zakładu akumulowanego z jednym przegranym zdarzeniem. Bezpieczny zakład aktywuje się gdy w zakładzie AKO nie wszedł jeden mecz. Szczegółowe działanie bezpiecznego kuponu mocno zależy od <a href="https://spryciarz.com/poradnik-typera/regulamin-bonusu,251">regulaminu bonusu</a> konkretnego bukmachera.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bezpieczny-kupon-255

Oceń ten tekst

Podobne artykuły