Super Szansa w Superbet

Ocena 5.00/1 głos

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

Super Szansa to świetna propozycja dla graczy, którzy lubią obstawiać ryzykowne kupony zawierające wiele zakładów bukmacherskich. W Super Szansie zagrany zakład będzie wygrany nawet w razie pomyłki. Legalny bukmacher Superbet i wypłaci część wygranej z pozostałych spotkań.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Słynne już i legendarne zdanie, którego nie chce nigdy wypowiedzieć żaden typer do innego typera, to Ty, jeden mecz mi nie wszedł!. To jedna z najbardziej irytujących sytuacji przy obstawianiu zakładów bukmacherskich - kiedy poprawnie wytypowałeś większość spotkań i mogłeś liczyć na naprawdę pokaźną wygraną, a musisz jedynie obejść się smakiem, gdyż jeden rezultat potoczył się inaczej, niż typowałeś. Zazwyczaj los jest podwójnie złośliwy i dotyczy to zakładu, który wydawał się być tzw. pewniakiem.

I właśnie antidotum na takie wkurzające sytuacje stworzył legalny bukmacher Superbet. Super Szansa to promocja, dzięki której przy jednym źle wytypowanym zakładzie nadal możesz pozostać w grze i liczyć na odbiór części wygranej.

Doświadczony wcześniejszymi porażkami w przypadku kuponów z wieloma zdarzeniami przestaniesz się wahać i rezygnować z takiego obstawiania. Zamiast unikać problemów, będziesz mógł obstawić kupon AKO bez strachu, że znów jeden mecz zawali Ci wszystko. Zwłaszcza, że korzystanie z promocji bukmacherskiej Super Szansa w Superbet jest banalnie proste i nie wymaga od Ciebie żadnych wymyślnych działań.

Jak mogę skorzystać z Super Szansy w Superbet?

Super Szansa od legalnego bukmachera Superbet to promocja dostępna jedynie w punktach stacjonarnych. Jednak warto zarejestrować swoje konto gracza w Superbet online, aby móc np. przygotować kupon z Super Szansą, bądź obstawiać zakłady bukmacherskie, korzystając z innych promocji Superbet. Jeśli jednak nie masz jeszcze konta w Superbet, to bez obaw. Jego założenie zajmie Ci mniej więcej tyle czasu, co przeczytanie tego i poprzedniego zdania. A wykorzystując kod promocyjny od Spryciarz możesz odebrać atrakcyjny bonus powitalny do wykorzystania na pierwsze zakłady bukmacherskie w Superbet.

Jeśli już zalogowałeś się do swojego panelu gracza w Superbet, możesz od razu komponować kupon z wykorzystaniem promocji Super Szansa. W tym celu dodaj do swojego kuponu 11 dowolnych zakładów. Pamiętaj jedynie, że wymagany minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.30. Ustal dowolną stawkę i obstaw kupon. To wszystko! Właśnie skorzystałeś z promocji Super Szansa.

Jak to działa dalej? Czekasz na rezultaty spotkań i rozstrzygnięcie kuponu. Jeżeli jeden z wybranych przez Ciebie typów okaże się błędnie wytypowany i tak wygrywasz. Legalny bukmacher Superbet wypłaci Ci 10% przewidywanej wygranej z 10 poprawnie wytypowanych zakładów. Czyli wysokość Twojej wygranej będzie wówczas obliczona według poniższego wzoru:

potencjalna wygrana / kurs nietrafionego spotkania / 10

Na przykład: dodałeś 11 spotkań na swój kupon. Jeden typ okazał się błędny. Twoja przewidywana wygrana wynosiła 2000 zł. Źle wytypowane zdarzenie miało kurs 2.00. Wówczas Twoja wygrana wyniesie – 2000 zł/ 2.00/ 10 – 100 zł.

Jak widzisz, jedno przegrane spotkanie nie musi oznaczać dramatu. Dzięki promocji Super Szansa możesz odzyskać swoją stawkę lub nawet dużo więcej.

Co muszę wiedzieć o promocji Super Szansa?

Super Szansa od legalnego bukmachera Superbet nie ma żadnych skomplikowanych zasad czy kruczków regulaminowych. Niemniej pamiętaj o kilku istotnych kwestiach. Przy obliczaniu Twojej wygranej w ramach Super Szansy nie będzie uwzględniana wygrana z tytułu Super Bonusu. Dlatego do wyżej zaprezentowanego wzoru podstawiona będzie wygrana bez kwoty wynikającej z bonusu.

Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że jedno lub więcej zdarzeń zostanie zwróconych, czyli tym samym otrzyma kurs 1.00, wówczas taki zakład będzie zakwalifikowany jako nieważny. Jednak wygrana uzyskana dzięki Super Szansie zostanie wliczona z uwzględnieniem kursu zwracanego meczu.

Najważniejsza informacja dotycząca Super Szansy: z tej promocji możesz skorzystać wyłącznie w punktach stacjonarnych legalnego bukmachera Superbet. Spokojnie, bukmacher posiada w Polsce sieć ponad 80 punktów naziemnych, dlatego z pewnością znajdziesz jeden z nich w swojej okolicy.  

Super Szansa – krok po kroku

 1. Wchodzisz w aplikację pogodową na swoim telefonie lub w ostateczności wyglądasz przez okno.
 2. Ubierasz się stosownie do pogody.
 3. Wchodzisz na stronę legalnego bukmachera Superbet lub włączasz jego aplikację mobilną. Sprawdzasz, gdzie znajduje się najbliższy punkt stacjonarny Superbet.
 4. Wcześniej przygotowujesz 11 zdarzeń, które umieścisz na kuponie bądź wybierasz je dopiero w lokalu Superbet. Udajesz się na miejsce.
 5. Obstawiasz kupon z 11 zdarzeniami za dowolną stawkę.
 6. Wracasz do domu.
 7. Czekasz na rezultaty spotkań bez obaw.
 8. Wszystko weszło? Super! Odbierasz całość wygranej. Jeden mecz nie wszedł?! Nie szkodzi! Dzięki Super Szansie od legalnego bukmachera Superbet odbierasz część przewidywanej wygranej, a przy tym zachowujesz dobry humor i pogodny nastrój.

Co zyskam dzięki promocji Super Szansa?

Zanim przedstawimy Ci, co zyskasz dzięki promocji Super Szansa od legalnego bukmachera Superbet, pokażemy Ci, czego sobie oszczędzisz. Na pewno nerwów. Nie będziesz się denerwował i irytował, jeśli kolejny raz to znowu to jedno spotkanie nie wejdzie. Każdy gracz wie, że paradoksalnie lepiej jest wtedy, gdy przynajmniej kilka spotkań z kuponu akumulacyjnego zostanie błędnie wytypowanych. Łatwiej wtedy pogodzić się z porażką, niż gdy jest to właśnie jedno zdarzenie.

Pomyśl sobie o analogicznej sytuacji w grach liczbowych. Jeśli obstawisz sześć liczb, by w końcu dostać swoje miliony, a trafisz tylko jedną czy dwie, wiesz, że to norma i nawet nie można byłoby powiedzieć, że byłeś blisko. Co innego, gdybyś trafił poprawnie pięć z tych sześciu liczb. Oczywiście, w przypadku większości loterii również należałaby Ci się niemała wygrana, ale świadomość, że zabrakło tylko tej jednej do zgarnięcia głównej nagrody byłaby nie do zniesienia.  

Dzięki promocji Super Szansa możesz uniknąć tych rozczarowań i mimo wszystko odzyskać część przewidywanej wygranej. Zobaczmy to wszystko na przykładzie. Wybierasz 11 zdarzeń o różnych kursach, od 1.32 do 3.15. Kurs ogólny Twojego kuponu wynosi 1418,15. Kupon obstawiasz za równe 100 zł. Twoja potencjalna wygrana, po odjęciu podatków, wynosi 112 317,14 zł. I teraz wyobraź sobie, że błędnie wytypowałeś jeden mecz...

Ale że obstawiłeś 11 meczów w punkcie naziemnym Superbet, dzięki promocji Super Szansa i tak odbierasz część nagrody! Załóżmy że nie wszedł zakład o kursie 2.20. Spójrzmy, podstawiamy do wzoru nasze zakłady:

112 317,14 zł / 2.20 / 10 = 5105,32 zł

Dzięki promocji Super Szansa otrzymujesz wygraną w wysokości 5105,32 zł, zamiast zostać z niczym! To naprawdę atrakcyjna oferta od legalnego bukmachera Superbet.

Super Szansa w Superbet

Czy Super Szansa to oferta dla mnie?

Jeśli lubisz obstawiać kupony zawierające kilka zdarzeń, to powinieneś zwrócić uwagę na promocję Super Szansa. Pozwoli Ci ona zachować spokój i sporą część wygranej nawet w przypadku, gdy błędnie wytypujesz jedno spotkanie. Jeśli jesteś w miarę doświadczonym graczem, na pewno miałeś już choć jeden taki przypadek i wiesz, że jest to wkurzające na maksa! Dzięki Super Szansie oszczędzasz sobie nerwowego darcia kuponu i obrazy na cały świat, a już na pewno na piłkarzy tej nieszczęsnej drużyny.

Super Szansa to promocja dla tych, dla których nie jest problemem wizyta w punkcie stacjonarnym Superbet. Ten legalny bukmacher posiada ponad 80 takich lokali na terenie całego kraju. Ich listę oraz mapę, która doprowadzi Cię do najbliższego punktu, znajdziesz na stronie Superbet w kategorii PUNKTY. Zdajemy sobie sprawę, że obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet przez internet jest dużo wygodniejsze, ale raz na jakiś czas można zrobić wyjątek i choćby dla zdrowia, zrobić sobie mały spacer do punktu.

Podsumowując, Super Szansa to naprawdę atrakcyjna promocja, która nie wymaga żadnych skomplikowanych działań. Obstawiasz 11 zakładów i nie martwisz się, kiedy jeden z nich nie wejdzie. Jeśli lubisz kupony akumulacyjne, sprawdź Super Szansę od legalnego bukmachera Superbet.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ Super Szansa w Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest promocja Super Szansa w Superbet?

  Promocja Super Szansa to propozycja dla graczy, którzy lubią obstawiać ryzykowne kupony zawierające wiele zakładów bukmacherskich. Jeśli zagrany zakład będzie wygrany nawet w razie pomyłki, legalny bukmacher Superbet wypłaci część wygranej z pozostałych spotkań.

 • Jak mogę skorzystać z promocji Super Szansy?

  Promocja Super Szansa jest dostępna jedynie w punktach stacjonarnych Superbet. Zalecamy jednak zarejestrowanie swojego konta gracza online, aby móc przygotować kupon z promocją, bądź obstawiać zakłady bukmacherskie, korzystając z innych bonusów Superbet.

 • Czy jest jakiś limit na korzystanie z promocji Super Szansy?

  Nie, nie ma żadnego limitu na korzystanie z promocji Super Szansy. Możesz obstawiać tyle kuponów, ile chcesz i cieszyć się korzyściami z promocji przy każdym z nich.

 • Czy promocja Super Szansa jest dostępna tylko przez określony czas?

  Promocja Super Szansa jest dostępna przez cały rok, nie ma żadnych ograniczeń czasowych na korzystanie z niej.

 • Czy mogę skorzystać z promocji Super Szansa przy zakładach online?

  Promocja Super Szansa jest dostępna tylko w punktach stacjonarnych Superbet, nie mogą skorzystać z niej gracze online.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/super-szansa

Oceń ten tekst