Superbet rejestracja

Ocena 3.50/2 głosy

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

Zarejestruj konto gracza w Superbet i obstawiaj zakłady bukmacherskie u renomowanego legalnego bukmachera. Zdobądź 1500 zł w bonusie za rejestrację (200 zł + 1300 zł). Wyjaśniamy jak w 5 minut otworzyć konto w Superbet. To proste, wypróbuj Superbet.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Świat zakładów w Superbet stoi przed Tobą otworem. Aby mieć do nich dostęp, musisz jedynie przejść proces rejestracji i weryfikacji konta gracza. Nasz poradnik pomoże Ci szybko i bezproblemowo otworzyć konto w Superbet.

 1. Czy warto zarejestrować konto w Superbet?
 2. Rejestracja w Superbet / Jak założyć konto w Superbet?
 3. Formularz rejestracji konta w Superbet
 4. Weryfikacja konta
 5. Bonus powitalny za rejestrację konta
 6. Pierwszy depozyt do Superbet
 7. Pierwsza wypłata
 8. Regulamin Superbet
 9. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w Superbet
 10. Superbet – rejestracja przez telefon

Czy warto zarejestrować konto w Superbet?

Superbet to legalny bukmacher od 2 lat działający w Polsce. Oferta zakładów bukmacherskich i promocji bonusowych jest naprawdę na wysokim poziomie. Bukmacher posiada placówki stacjonarne oraz serwis internetowy pod adresem superbet.pl.

Jeśli zastanawiasz czy warto otworzyć konto w Superbet, odpowiedź brzmi jednoznacznie – tak! Rejestracja u tego bukmachera jest darmowa i niezobowiązująca, a umożliwia dostęp do całej oferty Superbet.

Rejestracja w Superbet / Jak założyć konto w Superbet?

Rejestracja konta w Superbet jest prostsza niż Ci się wydaje. To tylko kilka punktów i informacji, sama procedura zajmie niewiele czasu. W dodatku otwarcie konta u tego legalnego bukmachera można przeprowadzić za pomocą strony internetowej, jej wersji mobilnej czy aplikacji bukmacherskiej Superbet. A aplikacja mobilna bukmachera dostępna jest na oba najpopularniejsze systemy, czyli iOS oraz Android. Taki wachlarz możliwości sprawia, że założenie konta w Superbet można przeprowadzić w zasadzie w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Niezbędne będzie oczywiście jedynie połączenie z internetem.

Na początku musisz wiedzieć, że w Superbet rozróżnia się dwa rodzaje konta – tymczasowe oraz stałe. Konto tymczasowe powstaje w tzw. uproszczonej procedurze rejestracji. Dzięki temu założenie konto przebiega bardzo szybko, co jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami, o których przeczytasz w punkcie weryfikacja konta.

Konto stałe to natomiast konto docelowe, do którego dostęp uzyskasz po przeprowadzeniu pełnej rejestracji. Do pełnego założenia konta potrzebne będzie przejście właśnie jego weryfikacji i posłużenia się dokumentem potwierdzającym Twoją tożsamość. Tym jednak nie zawracaj sobie na razie głowy, tylko posługując się naszymi krokami załóż konto tymczasowe metodą szybkiej rejestracji.

Formularz rejestracji konta w Superbet

Formularz rejestracji konta w Superbet

Rejestracja konta w Superbet krok po kroku

 1. Wejdź na stronę Superbet.pl. Jeśli wolisz, możesz otworzyć serwis mobilny także na telefonie czy tablecie lub aplikację bukmacherską. Kliknij przycisk ZAREJSTRUJ. Twoim oczom ukażą się trzy tabelki.
 2. W dwóch pierwszych wpisz swoje dane oraz utwórz silne hasło. Pamiętaj, by wpisać adres mailowy, którego naprawdę używasz. Będziesz na niego otrzymywać specjalne oferty, ale też posłuży Ci np. w przypadku chęci odzyskania hasła do konta w Superbet. Nazwa użytkownika może być dowolna, jednak te najpopularniejsze (np. samo imię) mogą być już zajęte.
 3. W trzeciej części rejestracji konta znajdują się dwie opcje do zaznaczenia. Pierwsze, to oświadczenie o ukończeniu 18 roku życia i akceptacja regulaminu oraz inne deklaracje. Zaznaczenie tej opcji jest obowiązkowe, by otwarcie konta w Superbet zakończyło się pomyślnie. Druga kratka to zgoda marketingowa. Nie jest obowiązkowa, ale warto ją zaznaczyć. Dzięki temu regularnie będziesz otrzymywał informacje o nowościach i promocjach w Superbet. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Weryfikacja konta

Właśnie przeszedłeś proces tzw. szybkiej rejestracji. Dzięki niej od razu możesz zalogować się na swoje konto i zawierać pierwsze zakłady. Ma ono jednak swoje limity. Aby jednak zostać posiadaczem konta stałego, musisz dokonać weryfikacji tożsamości oraz numeru telefonu komórkowego.

Weryfikacja konta w Superbet

W tym celu zaloguj się do swojego profilu i znajdź opcję Aktywacja Konta. Tutaj ponownie musisz podać swoje dane. Kluczową sprawą jest przesłanie czytelnego obustronnego skanu lub fotografii dowodu osobistego lub paszportu. Załączasz go w odpowiednim miejscu w formularzu elektronicznym weryfikacji. Jeśli wolisz i pozwalają Ci na to względu techniczne, możesz również okazać swój dokument pracownikowi Superbet poprzez komunikator internetowy.

Legalny bukmacher wymaga okazania tylko tych danych, które wymienione są w formularzu. Pozostałe możesz zasłonić.

Weryfikacja telefonu w Superbet

Weryfikacja konta w Superbet zazwyczaj trwa kilkanaście minut, jednak maksymalny przewidywany czas to 48 godzin. W przypadku pozytywnej weryfikacji zostaniesz o tym fakcie poinformowany na podany wcześniej adres mailowy.

Bonus powitalny za rejestrację konta

Rejestrując konto w Superbet, możesz odebrać atrakcyjny bonus powitalny Superbet. To 100% od pierwszej wpłaty – aż do 300 zł po otwarciu konta online. Ale to nie wszystko.

Legalny bukmacher zapewnia również kolejne bonusy – za drugi i trzeci depozyt. Odpowiednio są to 200 zł i 100 zł. Podsumowując, łącznie w promocji powitalnej Super Start możesz otrzymać nawet 1500 zł. Więcej na temat bonusu powitalnego piszemy w sekcji Bonusy i Promocje.

Pierwszy depozyt do Superbet

Aby uzyskać bonus powitalny i zawierać zakłady bukmacherskie, musisz dokonać depozytu, czyli po prostu wpłaty na konto w Superbet. W tym celu zaloguj się, a w zakładce MOJE KONTO kliknij przycisk WPŁATA.

W Superbet możesz wpłacić środki za pomocą dostępnych metod płatniczych:

 • depozyt przelewem bankowym
 • depozyt kartą płatniczą
 • wpłata za pośrednictwem Paysafecard, Skrill, Blik, Neteller oraz Tpay.

Opcji wpłat na konto bukmacherskie w Superbet jest zatem bardzo wiele, na pewno znajdziesz wśród nich swoją ulubioną. W zależności od wybranej metody czas pojawienia się środków na koncie Superbet może być różny. Od natychmiastowej wpłaty po oczekiwanie nawet do 24h.

Pierwsza wypłata

Po pierwszych sukcesach w zakładach bukmacherskich przyjdzie również czas na pierwszą wypłatę. W Superbet możesz zrealizować wypłatę na swoje konto bankowe, kartę kredytową lub kartę Paysafecard, z których wcześniej dokonałeś wypłaty.

Wpłata pieniędzy do Superbet

W tym celu wejdź na swoje konto gracza, a następnie wybierz przycisk WYPŁATA. Wskaż wybraną formę oraz kwotę do wypłaty i zatwierdź. W tym przypadku czas oczekiwania na zaksięgowanie pieniędzy na koncie bankowym również uzależniony jest od wybranej metody wypłaty. Maksymalnie może potrwać do 7 dni roboczych.

Regulamin Superbet

Sekcja Superbet zawierająca regulaminy powinna być wzorem dla innych legalnych bukmacherów. Wszystkie regulaminy są odpowiednio opisane, a każde dostępne jest w dwóch wersjach – do czytania na stronie "Regulamin" oraz w postaci pliku PDF gotowego do ściągnięcia na dysk.

Regulaminy Superbet zawierają nie tylko przepisy zawierania zakładów bukmacherskich i promocji. Opisane są tam w sposób bardzo przystępny również inne istotne informacje dla graczy, zwłaszcza tych początkujących. Słownik bukmacherski wyjaśnia najważniejsze pojęcia dotyczące zakładów bukmacherskich i wszelkich aspektów gry. Dział Prawa i Obowiązki uczestników zakładów wzajemnych pokazuje zobowiązania typera wobec bukmachera, ale i na odwrót – czyli Twoje prawa wobec firmy. Ta krótka lektura pomoże uniknąć ewentualnych nieporozumień i rozczarowań w przyszłości.

Dzięki regulaminowi dowiesz się również szczegółów dotyczących rodzajów zakładów, kursów i wygranych, przyjmowania zakładów, a także ich zwracania oraz wpłat stawek czy wypłat wygranych.

Warto zapoznać się przynajmniej z podstawowymi kwestiami dotyczącymi zakładów i zaglądać do działu z regulaminami od czasu do czasu w celu zapoznania się z aktualizacjami wszelkich regulaminów i warunków.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w Superbet

W Superbet możesz założyć konto w 2 minuty! W tym celu wejdź na stronę tego legalnego bukmachera lub włącz aplikację mobilną Superbet i kliknij przycisk REJESTRACJA.

Wypełnij formularz, zaznacz oświadczenie oraz zgodę marketingową. To tyle! Dzięki szybkiej rejestracji możesz zalogować się na swoje konto i zawierać pierwsze zakłady bukmacherskie. Jednak aby w pełni korzystać z oferty Superbet, w tym m.in. wypłacać wygrane, musisz przejść proces weryfikacji.

Superbet – rejestracja przez telefon

Superbet to nowoczesny bukmacher na miarę XXI wieku. Otworzyć swoje konto w Superbet możesz również za pomocą aplikacji mobilnej. W przypadku urządzeń z systemem iOS należy pobrać ją ze sklepu AppStrore, a na Android ze strony Superbet. Następnie wystarczy ją włączyć i kliknąć przycisk REJESTRACJA, wypełnić pole formularza i gotowe!

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ Superbet rejestracja

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy podczas rejestracji Superbet muszę podawać dane osobowe?

  Tak, w ten sposób legalny bukmacher weryfikuje Twoją tożsamość oraz ukończenie 18 roku życia. Ta procedura wynika z ustawy o grach hazardowych.

 • Czy mogę podać nieprawdzie dane osobowe?

  Podczas zakładania konta w Superbet wszystkie dane muszą zgadzać się z tymi, które widnieją na Twoim dokumencie tożsamości. W przeciwnym wypadku bukmacher nie pozwoli Ci na zawieranie zakładów.

 • Ile czasu trwa weryfikacja konta w Superbet?

  Zazwyczaj weryfikacja konta w Superbet trwa kilkanaście minut, ale w niektórych przypadkach może wydłużyć się do 48 godzin.

 • Co zyskuję rejestrując konto w Superbet?

  Dzięki rejestracji w Superbet otrzymasz dostęp do całej <a href="https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/oferta-zaklady">oferty bukmachera Superbet</a> i wszelkich promocji oraz bonusu powitalnego Super Start.

 • Kto może zarejestrować się w Superbet?

  Każdy, kto ukończył 18 rok życia, może założyć konto w Superbet.

 • Czy mogę założyć konto z poziomu aplikacji mobilnej?

  Jak najbardziej, aplikacja bukmacherska Superbet umożliwia rejestrację wprost z urządzenia mobilnego. Pobierz ją z AppStore lub strony internetowej Superbet i kliknij REJESTRACJA.

 • Czy mogę zmienić dane osobowe wpisane podczas rejestracji?

  W Superbet można zmienić tylko niektóre dane wprowadzone podczas otwierania konta. W tym celu skontaktuj się z obsługą klienta bukmachera.

 • Czy warto założyć konto w Superbet?

  Jednym słowem – warto. Superbet oferuje szeroką ofertę zakładów, wysokie kursy, ma atrakcyjny bonus powitalny Super Start. To solidny i wiarygodny, a przede wszystkim legalny bukmacher.

 • Czy mogę posiadać kilka kont w Superbet?

  Nie, każdy użytkownik może posiadać tylko jedno konto w Superbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/rejestracja

Oceń ten tekst