Superbet Bonus 200% do 200 PLN – Okazja, Której Nie Możesz Przegapić!

Ocena 5.00/1 głos

🚀 Superbet ma dla Ciebie coś wyjątkowego! 🎉 Zdobądź 200% bonusu do 200 PLN na zakłady sportowe! 💰 Okazja trwa tylko do 01.01.2024, więc nie czekaj – wejdź na stronę Superbet, zaakceptuj bonus i zacznij typować z dodatkową gotówką! 🏆🔥 #Superbet #Bonus200% #ZakładySportowe

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Bukmacher Superbet przygotował dla wszystkich miłośników zakładów sportowych wyjątkową promocję – 200% bonusu od depozytu aż do 200 PLN! To doskonała okazja, aby podwoić swoje środki do obstawiania i cieszyć się jeszcze większymi emocjami podczas typowania ulubionych wydarzeń sportowych.

Jak skorzystać z Bonusu?

 1. Zaakceptuj udział w promocji, klikając wyskakujące okienko (pop-up).
 2. W przypadku braku okienka, wyloguj się i zaloguj ponownie.
 3. Wykonaj depozyt na minimum 5 PLN.
 4. Bonus 200% do 200 PLN zostanie przyznany natychmiast po dokonaniu wpłaty.

Terminy i Warunki:

 • Czas trwania promocji: 30.12.2023-01.01.2024 r.
 • Obrót 1x: Po kursie 1.8 – single/multi (min. kurs pojedynczego zdarzenia – 1.4)
 • Czas na akceptację: 3 dni
 • Czas w kolejce: 3 dni
 • Czas na obrót: 7 dni

Ogólne Postanowienia:

Regulamin promocji precyzyjnie określa warunki udziału w akcji "200% BONUS OD DEPOZYTU". Organizatorem promocji jest Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o. o., ciesząca się zaufaniem i renomą wśród graczy.

W promocji nie mogą brać udziału pracownicy Superbet oraz związane z nimi podmioty. Regulamin obowiązuje w okresie od 30.12.2023 do 01.01.2024 r.

Uczestnictwo w Promocji:

Promocja skierowana jest do pełnoletnich graczy zamieszkujących na terenie Polski. Uczestnicy muszą posiadać aktywne konto w Superbet oraz zostać poinformowani o promocji za pośrednictwem e-maila lub SMS-a.

Uczestnictwo w promocji jest dobrowolne, a każdy gracz może skorzystać z Bonusu 200% tylko raz w okresie promocyjnym.

Przyznawanie Bonusu 200%:

Aby otrzymać bonus, gracz musi zaakceptować wyskakujące okienko, a następnie dokonać minimalnego depozytu 5 PLN. Bonus zostanie przyznany za pierwszy depozyt dokonany w okresie promocji, w przedziale czasowym od 30.12.2023 do 01.01.2024 r.

Minimalna kwota bonusu to 10 PLN, a maksymalna to imponujące 200 PLN. Bonus zostanie aktywowany natychmiast po dokonaniu depozytu.

Warunki Wykorzystania Bonusu 200%:

Gracz ma 7 dni na akceptację bonusu, a na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Bonus 200% można wykorzystać na zakłady przedmeczowe i na żywo, spełniając określone warunki kursowe.

Aby wypłacić środki bonusowe, gracz musi dokonać obrotu równego 1-krotności otrzymanej kwoty Bonusu 200%.

Zakłady zamknięte przy użyciu opcji Cash-Out nie wliczają się do obrotu bonusem. Gracz może anulować Bonus 200% środki kontaktując się z Działem Customer Support.

Postępowanie Reklamacyjne:

Graczowi przysługuje prawo do wniesienia reklamacji dotyczącej sposobu przeprowadzania promocji. Reklamacje należy zgłaszać drogą pisemną lub e-mailową w terminie 30 dni od zdarzenia podlegającego reklamacji.

Przetwarzanie danych osobowych:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności Superbet. Gracz może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w dowolnym momencie.

Podsumowanie Superbet Bonus:

Superbet Bonus 200% to świetna okazja dla wszystkich miłośników zakładów sportowych. Zdobądź dodatkowe środki do obstawiania i sprawdź się w typowaniu wydarzeń sportowych na www.superbet.pl. Nie przegap tej unikalnej szansy – zarejestruj się, zaakceptuj bonus i ciesz się intensywnymi emocjami podczas typowania!

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym regulaminem promocji na oficjalnej stronie Superbet. Powodzenia!

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-bonus-200-200-pln-okazja-ktorej-nie-mozesz-przegapic

Oceń ten tekst