SuperSocial w Superbet

SuperSocial to innowacyjna funkcjonalność bukmachera Superbet. SuperSocial dostępna jest w aplikacji mobilnej Superbet i pozwala na interakcje z innymi użytkownikami bukmachera. To taki mini Facebook u bukmachera.

Ocena 4,24/5 | 214 głosów

SuperSocial to nowość od legalnego bukmachera Superbet dostępna w jego aplikacji mobilnej. Pozwala ona graczom m.in. na dzielenie się kuponami ze swoimi znajomymi, inspirowanie się zakładami innych typerów oraz dyskusje o wybranych spotkaniach.

Podobno szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Tak powiedział kiedyś znany teolog Albert Schweitzer. Dlaczego nie zastosować tej zasady w zakładach bukmacherskich? Czemu więc nie podzielić się swoimi dobrymi kuponami i nie skorzystać ze szczęśliwych typów bukmacherskich innych graczy?

Taką możliwość zapewnia usługa SuperSocial w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet. Ale dzielenie się typami to tylko jedna z jej funkcji. Właściwie SuperSocial to platforma społecznościowa dla wszystkich graczy posiadających konto w Superbet. Zobacz, jak używać i co możesz zyskać dzięki SuperSocial.

Jak działa SuperSocial w Superbet?

Aby skorzystać z funkcji SuperSocial, musisz oczywiście posiadać konto w Superbet. Jeśli jeszcze go nie masz, nie przejmuj się – rejestracja w Superbet trwa tylko kilka chwil.

Jeśli używasz aplikacji bukmacherskiej Superbet, to z pewnością zauważyłeś już nową funkcję SuperSocial. Jest dostępna dokładnie ze strony głównej aplikacji. Wystarczy, że klikniesz zakładkę SuperSocial i już przenosisz się do wirtualnego świata graczy tego legalnego bukmachera.

Jak w każdej sieci społecznościowej, również i w SuperSocial od legalnego bukmachera Superbet możesz utworzyć swój profil. Dodaj zdjęcie profilowe i nazwę, pod którą będziesz widoczny dla innych użytkowników na czacie i w Twoim profilu społecznościowym. W każdej chwili możesz oczywiście edytować przesłane zdjęcie, jeśli uznasz, że Twój bukmacherski wizerunek uległ zmianie i czas zakomunikować to światu.

Z menu głównego zakładki SuperSocial w aplikacji bukmacherskiej Superbet przejdź do sekcji (menu – konto – edytuj – profil – ustaw powiadomienia społecznościowe). Tu, zgodnie z jej nazwą, ustaw rodzaje powiadomień, które będziesz otrzymywać. Są to nowe zdarzenia dotyczące Twojego profilu w SuperSocial, jak np. powiadomienia o nowych obserwujących, prośby o obserwowanie czy komentarze do kuponu i pozostałe reakcje innych graczy. Dokładnie tak samo, jak w przypadku ustawień na Facebooku czy Twitterze.

Oczywiście nie zawsze będziesz mógł od razu zareagować na każde powiadomienie. Nie przejmuj się jednak, historię powiadomień w SuperSocial wyświetlisz klikając raz na swoje zdjęcie profilowe, znajdujące się w prawym górnym rogu aplikacji. Dokładnie obok symbolu skanera kuponów.

SuperSocial w Superbet - udostępnianie kuponów

Wiesz już zatem, że wzorem innych portali społecznościowych, również w SuperSocial od Superbet funkcjonuje kategoria znajomych czy obserwujących. Zastanawiasz się pewnie, jak zaprosić znajomego do obserwowania swojego profilu? Wystarczy, że w sekcji SuperSocial klikniesz w przycisk udostępnij i wybierzesz dowolny kanał, przez który wyślesz zaproszenie do znajomego. Możesz to zrobić za pomocą innych aplikacji, np. messenger, hangouts czy poprzez email.

W tej kwestii zawsze możesz liczyć także na Superbet. W sekcji Propozycje Znajomych legalny bukmacher sugeruje profile osób, które mogą Cię zainteresować. Wśród nich jest np. legendarny bramkarz reprezentacji Polski, Liverpoolu i Realu Madryt, a zarazem wieloletni ambasador Superbet, czyli Jerzy Dudek. Możesz więc liczyć także na jego piłkarskie doświadczenie i intuicję przy obstawianiu zakładów bukmacherskich.

W widoku głównym swojego profilu zawsze znajdziesz kategorię Obserwujący i Obserwowani, czyli profile osób w SuperSocial od Superbet, które stale obserwujesz i profile osób, które obserwują Ciebie.

Jak komentować kupony w SuperSocial?

Znasz już mechanizm działania SuperSocial w aplikacji bukmacherskiej Superbet. Po dodaniu profili innych osób do obserwowanych, na swoim wallu zobaczysz ich kupony. W każdej chwili możesz je skomentować. Aby napisać komentarz do kuponu znajomego, kliknij w niego, a następnie przejdź do sekcji Komentarz. W tym miejscu możesz napisać, co myślisz o zakładach bukmacherskich znajdujących się na wybranym kuponie, użyć przy tym emotikonów i zostawić jedną z dostępnych reakcji wyrażającą podziw lub dezaprobatę.

A jeśli spodoba Ci się cały kupon znajomego, bądź poszczególne zakłady, które znajdują się na nim, w każdej chwili możesz dodać wszystko do swojego kuponu w Superbet. W tym celu ponownie kliknij w przycisk Pokaż kupon. Tam zauważysz opcję Dodaj wszystko do kuponu. Jeśli tylko wskazane wydarzenia nadal są dostępne, klikając w przycisk możesz umieścić wszystkie zakłady do własnego kuponu w Superbet.

Ta opcja nie działa jedynie w przypadku zakładów bukmacherskich z kategorii Specjalne. Wówczas musisz samemu odszukać je w ofercie zakładów w Superbet i dodać do kuponu.

SuperSocial w Superbet - komentowanie zakładów

W SuperSocial nie musisz jednak ograniczać się tylko do komentowania kuponu. W przypadku każdego wydarzenia sportowego dostępnego na platformie Superbet znajduje się sekcja komentarzy. Jeśli chcesz podyskutować ze innymi kibicami i graczami na temat konkretnego meczu, wyszukaj to spotkanie w ofercie Superbet, a następnie wejdź do zakładki Chat. Zasadę jego działania na pewno znasz. W tym miejscu możesz komentować przebieg spotkania, dodać swój kupon dotyczący tego meczu lub odpowiadać na komentarze innych typerów. Pamiętaj, że skomentować dane wydarzenie możesz w każdej chwili. Nie tylko w jego trakcie, ale także przed meczem, jeśli pojawiło się już w ofercie zakładów bukmacherskich Superbet.

Jak dodać kupon do czatu?

Jeśli chcesz zaprezentować innym graczom swój kupon na chacie SuperSocial, kliknij symbol kuponu znajdujący się po prawej stronie monitu Skomentuj. A gdy chcesz odpowiedzieć na konkretny komentarz innego gracza, kliknij i przytrzymaj tę wiadomość, aż do momentu, gdy zobaczysz opcję Odpowiedz. Jeśli zrobisz to samo w przypadku własnego komentarza, będziesz mógł na niego odpowiedzieć, edytować go bądź na usunąć na stałe.

Jak dodać kupon do SuperSocial?

Postawiłeś kupon zawierający zakłady z oferty legalnego bukmachera Superbet. Teraz możesz zdecydować, czy dzięki funkcji SuperSocial będzie on widoczny dla wszystkich osób, które zdecydowały się obserwować Twój profil.

Po obstawieniu kuponu wyświetli się okno z opcją otrzymania powiadomienia o tym wydarzeniu, a także o możliwości udostępnienia go znajomym. Jeśli na to pozwolisz, inni gracze będą mogli zainspirować się Twoim kuponem i skomentować Twoje typy. A gdy uznają, że warto je zagrać, wówczas zyskają możliwość dodania ich do swoich kuponów.

Nie musisz się obawiać, że ktoś będzie analizował również Twoje finanse. Stawka i przewidywana wygrana nie będą widoczne w SuperSocial.

Czego nie wolno robić w SuperSocial?

Jak w przypadku każdego portalu czy aplikacji społecznościowej, także w SuperSocial od legalnego bukmachera Superbet obowiązują pewne zasady. Na pewno jesteś człowiekiem kulturalnym i nic Cię tu nie zaskoczy, jednak dla rzetelności warto je przypomnieć.

Przede wszystkim przedstawiciele legalnego bukmachera Superbet chcą, by Twoje interakcje z innymi graczami były przyjazne i cywilizowane, dlatego proszą Cię o zachowanie odpowiednich zasad komunikacji. Nie wolno używać języka i określeń podżegających do nienawiści lub rasizmu. Gdy takowe treści pojawią się w SuperSocial, będą natychmiast zgłaszane i usuwane, a publikującemu je użytkownikowi zostanie ograniczone prawo do komentowania na okres od 1 do nawet 30 dni.

Ponadto, konto użytkownika może zostać usunięte lub ograniczone, gdy:

  • komentarz zawiera treści marketingowe
  • w komentarzu użytkownik odwołuje się lub wspomina o innych grupach czy społecznościach spoza SuperSocial w Superbet (np. grupach typerskich na innych portalach społecznościowych)
  • komentarz zawiera linki zewnętrzne.

Jak widzisz, są to ogólne zasady obowiązujące na większości portalach społecznościowych. Nie ograniczają jednak one w żaden sposób korzyści wynikających z funkcji dostępnych w SuperSocial.

Co zobaczę na wallu w SuperSocial?

Podsumowując, na wallu SuperSocial w Superbet możesz zobaczyć:

  • Twoje kupony oraz zakłady osób, które obserwujesz
  • wszelkie powiadomienia, czyli m.in. zaproszenia do obserwowania profili od innych osób, komentarze dotyczące Twoich kuponów czy wygrywające zakłady Twoich znajomych
  • szczegóły dotyczące kuponów Twoich znajomych oraz możliwość dodania zakładów do swojego kuponu
  • sugestie od Superbet osób wartych obserwowania
  • reakcje i komentarze innych graczy na temat Twojego kuponu i zakładów Twoich znajomych.

SuperSocial to może nie rewolucyjna funkcja w zakładach bukmacherskich, ale na pewno wynosząca obstawianie na kolejny poziom. Zawieranie zakładów to dla wielu osób rozrywka, a tej najlepiej doświadczać ze znajomymi i osobami o podobnych zainteresowaniach.

Z pewnością będziemy przyglądać się rozwojowi funkcji SuperSocial od Superbet. Jednocześnie spodziewamy się, że niedługo inni legalni bukmacherzy wprowadzą podobne rozwiązania. A Wy, co sądzicie o funkcji SuperSocial od Superbet? Czy będzie ona pomagać przy obstawianiu? Będziecie jej używać? Napiszcie na forum.

Superbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.