SuperSocial w Superbet

Ocena 3.60/5 głosów

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

SuperSocial to innowacyjna funkcjonalność bukmachera Superbet. SuperSocial dostępna jest w aplikacji mobilnej Superbet i pozwala na interakcje z innymi użytkownikami bukmachera. To taki mini Facebook u bukmachera.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

SuperSocial to nowość od legalnego bukmachera Superbet dostępna w jego aplikacji mobilnej. Pozwala ona graczom m.in. na dzielenie się kuponami ze swoimi znajomymi, inspirowanie się zakładami innych typerów oraz dyskusje o wybranych spotkaniach.

Podobno szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Tak powiedział kiedyś znany teolog Albert Schweitzer. Dlaczego nie zastosować tej zasady w zakładach bukmacherskich? Czemu więc nie podzielić się swoimi dobrymi kuponami i nie skorzystać ze szczęśliwych typów bukmacherskich innych graczy?

 1. Jak działa SuperSocial w Superbet?
 2. Jak komentować kupony w SuperSocial?
 3. Jak dodać kupon do czatu?
 4. Jak dodać kupon do SuperSocial?
 5. Czego nie wolno robić w SuperSocial?
 6. Co zobaczę na wallu w SuperSocial?

Taką możliwość zapewnia usługa SuperSocial w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet. Ale dzielenie się typami to tylko jedna z jej funkcji. Właściwie SuperSocial to platforma społecznościowa dla wszystkich graczy posiadających konto w Superbet. Zobacz, jak używać i co możesz zyskać dzięki SuperSocial.

Jak działa SuperSocial w Superbet?

Aby skorzystać z funkcji SuperSocial, musisz oczywiście posiadać konto w Superbet. Jeśli jeszcze go nie masz, nie przejmuj się – rejestracja w Superbet trwa tylko kilka chwil.

Jeśli używasz aplikacji bukmacherskiej Superbet, to z pewnością zauważyłeś już nową funkcję SuperSocial. Jest dostępna dokładnie ze strony głównej aplikacji. Wystarczy, że klikniesz zakładkę SuperSocial i już przenosisz się do wirtualnego świata graczy tego legalnego bukmachera.

Jak w każdej sieci społecznościowej, również i w SuperSocial od legalnego bukmachera Superbet możesz utworzyć swój profil. Dodaj zdjęcie profilowe i nazwę, pod którą będziesz widoczny dla innych użytkowników na czacie i w Twoim profilu społecznościowym. W każdej chwili możesz oczywiście edytować przesłane zdjęcie, jeśli uznasz, że Twój bukmacherski wizerunek uległ zmianie i czas zakomunikować to światu.

Z menu głównego zakładki SuperSocial w aplikacji bukmacherskiej Superbet przejdź do sekcji (menu – konto – edytuj – profil – ustaw powiadomienia społecznościowe). Tu, zgodnie z jej nazwą, ustaw rodzaje powiadomień, które będziesz otrzymywać. Są to nowe zdarzenia dotyczące Twojego profilu w SuperSocial, jak np. powiadomienia o nowych obserwujących, prośby o obserwowanie czy komentarze do kuponu i pozostałe reakcje innych graczy. Dokładnie tak samo, jak w przypadku ustawień na Facebooku czy Twitterze.

Oczywiście nie zawsze będziesz mógł od razu zareagować na każde powiadomienie. Nie przejmuj się jednak, historię powiadomień w SuperSocial wyświetlisz klikając raz na swoje zdjęcie profilowe, znajdujące się w prawym górnym rogu aplikacji. Dokładnie obok symbolu skanera kuponów.

SuperSocial w Superbet - udostępnianie kuponów

Wiesz już zatem, że wzorem innych portali społecznościowych, również w SuperSocial od Superbet funkcjonuje kategoria znajomych czy obserwujących. Zastanawiasz się pewnie, jak zaprosić znajomego do obserwowania swojego profilu? Wystarczy, że w sekcji SuperSocial klikniesz w przycisk udostępnij i wybierzesz dowolny kanał, przez który wyślesz zaproszenie do znajomego. Możesz to zrobić za pomocą innych aplikacji, np. messenger, hangouts czy poprzez email.

W tej kwestii zawsze możesz liczyć także na Superbet. W sekcji Propozycje Znajomych legalny bukmacher sugeruje profile osób, które mogą Cię zainteresować. Wśród nich jest np. legendarny bramkarz reprezentacji Polski, Liverpoolu i Realu Madryt, a zarazem wieloletni ambasador Superbet, czyli Jerzy Dudek. Możesz więc liczyć także na jego piłkarskie doświadczenie i intuicję przy obstawianiu zakładów bukmacherskich.

W widoku głównym swojego profilu zawsze znajdziesz kategorię Obserwujący i Obserwowani, czyli profile osób w SuperSocial od Superbet, które stale obserwujesz i profile osób, które obserwują Ciebie.

Jak komentować kupony w SuperSocial?

Znasz już mechanizm działania SuperSocial w aplikacji bukmacherskiej Superbet. Po dodaniu profili innych osób do obserwowanych, na swoim wallu zobaczysz ich kupony. W każdej chwili możesz je skomentować. Aby napisać komentarz do kuponu znajomego, kliknij w niego, a następnie przejdź do sekcji Komentarz. W tym miejscu możesz napisać, co myślisz o zakładach bukmacherskich znajdujących się na wybranym kuponie, użyć przy tym emotikonów i zostawić jedną z dostępnych reakcji wyrażającą podziw lub dezaprobatę.

A jeśli spodoba Ci się cały kupon znajomego, bądź poszczególne zakłady, które znajdują się na nim, w każdej chwili możesz dodać wszystko do swojego kuponu w Superbet. W tym celu ponownie kliknij w przycisk Pokaż kupon. Tam zauważysz opcję Dodaj wszystko do kuponu. Jeśli tylko wskazane wydarzenia nadal są dostępne, klikając w przycisk możesz umieścić wszystkie zakłady do własnego kuponu w Superbet.

Ta opcja nie działa jedynie w przypadku zakładów bukmacherskich z kategorii Specjalne. Wówczas musisz samemu odszukać je w ofercie zakładów w Superbet i dodać do kuponu.

SuperSocial w Superbet - komentowanie zakładów

W SuperSocial nie musisz jednak ograniczać się tylko do komentowania kuponu. W przypadku każdego wydarzenia sportowego dostępnego na platformie Superbet znajduje się sekcja komentarzy. Jeśli chcesz podyskutować ze innymi kibicami i graczami na temat konkretnego meczu, wyszukaj to spotkanie w ofercie Superbet, a następnie wejdź do zakładki Chat. Zasadę jego działania na pewno znasz. W tym miejscu możesz komentować przebieg spotkania, dodać swój kupon dotyczący tego meczu lub odpowiadać na komentarze innych typerów. Pamiętaj, że skomentować dane wydarzenie możesz w każdej chwili. Nie tylko w jego trakcie, ale także przed meczem, jeśli pojawiło się już w ofercie zakładów bukmacherskich Superbet.

Jak dodać kupon do czatu?

Jeśli chcesz zaprezentować innym graczom swój kupon na chacie SuperSocial, kliknij symbol kuponu znajdujący się po prawej stronie monitu Skomentuj. A gdy chcesz odpowiedzieć na konkretny komentarz innego gracza, kliknij i przytrzymaj tę wiadomość, aż do momentu, gdy zobaczysz opcję Odpowiedz. Jeśli zrobisz to samo w przypadku własnego komentarza, będziesz mógł na niego odpowiedzieć, edytować go bądź na usunąć na stałe.

Jak dodać kupon do SuperSocial?

Postawiłeś kupon zawierający zakłady z oferty legalnego bukmachera Superbet. Teraz możesz zdecydować, czy dzięki funkcji SuperSocial będzie on widoczny dla wszystkich osób, które zdecydowały się obserwować Twój profil.

Po obstawieniu kuponu wyświetli się okno z opcją otrzymania powiadomienia o tym wydarzeniu, a także o możliwości udostępnienia go znajomym. Jeśli na to pozwolisz, inni gracze będą mogli zainspirować się Twoim kuponem i skomentować Twoje typy. A gdy uznają, że warto je zagrać, wówczas zyskają możliwość dodania ich do swoich kuponów.

Nie musisz się obawiać, że ktoś będzie analizował również Twoje finanse. Stawka i przewidywana wygrana nie będą widoczne w SuperSocial.

Czego nie wolno robić w SuperSocial?

Jak w przypadku każdego portalu czy aplikacji społecznościowej, także w SuperSocial od legalnego bukmachera Superbet obowiązują pewne zasady. Na pewno jesteś człowiekiem kulturalnym i nic Cię tu nie zaskoczy, jednak dla rzetelności warto je przypomnieć.

Przede wszystkim przedstawiciele legalnego bukmachera Superbet chcą, by Twoje interakcje z innymi graczami były przyjazne i cywilizowane, dlatego proszą Cię o zachowanie odpowiednich zasad komunikacji. Nie wolno używać języka i określeń podżegających do nienawiści lub rasizmu. Gdy takowe treści pojawią się w SuperSocial, będą natychmiast zgłaszane i usuwane, a publikującemu je użytkownikowi zostanie ograniczone prawo do komentowania na okres od 1 do nawet 30 dni.

Ponadto, konto użytkownika może zostać usunięte lub ograniczone, gdy:

 • komentarz zawiera treści marketingowe
 • w komentarzu użytkownik odwołuje się lub wspomina o innych grupach czy społecznościach spoza SuperSocial w Superbet (np. grupach typerskich na innych portalach społecznościowych)
 • komentarz zawiera linki zewnętrzne.

Jak widzisz, są to ogólne zasady obowiązujące na większości portalach społecznościowych. Nie ograniczają jednak one w żaden sposób korzyści wynikających z funkcji dostępnych w SuperSocial.

Co zobaczę na wallu w SuperSocial?

Podsumowując, na wallu SuperSocial w Superbet możesz zobaczyć:

 • Twoje kupony oraz zakłady osób, które obserwujesz
 • wszelkie powiadomienia, czyli m.in. zaproszenia do obserwowania profili od innych osób, komentarze dotyczące Twoich kuponów czy wygrywające zakłady Twoich znajomych
 • szczegóły dotyczące kuponów Twoich znajomych oraz możliwość dodania zakładów do swojego kuponu
 • sugestie od Superbet osób wartych obserwowania
 • reakcje i komentarze innych graczy na temat Twojego kuponu i zakładów Twoich znajomych.

SuperSocial to może nie rewolucyjna funkcja w zakładach bukmacherskich, ale na pewno wynosząca obstawianie na kolejny poziom. Zawieranie zakładów to dla wielu osób rozrywka, a tej najlepiej doświadczać ze znajomymi i osobami o podobnych zainteresowaniach.

Z pewnością będziemy przyglądać się rozwojowi funkcji SuperSocial od Superbet. Jednocześnie spodziewamy się, że niedługo inni legalni bukmacherzy wprowadzą podobne rozwiązania. A Wy, co sądzicie o funkcji SuperSocial od Superbet? Czy będzie ona pomagać przy obstawianiu? Będziecie jej używać? Napiszcie na forum.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ SuperSocial w Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest SuperSocial?

  SuperSocial to nowa funkcjonalność dostępna w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet. Jest to platforma społecznościowa, pozwalająca graczom na dzielenie się kuponami, inspirowanie się zakładami innych typerów oraz dyskusje o wybranych spotkaniach.

 • Jak mogę skorzystać z SuperSocial?

  Aby skorzystać z SuperSocial, musisz posiadać konto w Superbet. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz zarejestrować się za pomocą aplikacji mobilnej Superbet. Następnie, po zalogowaniu się na swoje konto, będziesz mieć dostęp do funkcji SuperSocial.

 • Czy mogę dzielić się swoimi kuponami tylko z znajomymi?

  Nie, możesz dzielić się swoimi kuponami z całą społecznością SuperSocial. Możesz również przeglądać kupony innych graczy i inspirować się ich typami.

 • Czy mogę rozmawiać tylko z znajomymi na SuperSocial?

  Nie, SuperSocial to platforma społecznościowa, gdzie możesz rozmawiać z innymi graczami Superbet na czacie. Masz również możliwość znalezienie znajomych za pomocą opcji "Znajdź znajomych"

 • Czy mogę usunąć swoje konto na SuperSocial?

  Tak, możesz usunąć swoje konto na SuperSocial w każdej chwili, wchodząc w ustawienia swojego profilu i klikając opcję "usuń konto".

 • Czy mogę dzielić się tylko kuponami na SuperSocial?

  Nie, SuperSocial to platforma społecznościowa, gdzie gracze mogą dzielić się nie tylko swoimi kuponami, ale również opiniami na temat spotkań, wymieniać się informacjami o aktualnych promocjach, oraz rozmawiać z innymi graczami na czacie.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/supersocial

Oceń ten tekst