Superbet opinie i informacje

Ocena 4/5 | 2 głosy
 • Bonus powitalny 250 PLN
 • Nowy bukmacher dla Polaków
 • Szeroka oferta zakładów
 • Wiarygodny bukmacher z dobrą historią
 • Sporo bonusów dodatkowych i ofert specjalnych

Superbet
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 250 PLN

Superbet to czołowy rumuński bukmacher. W dniu 6 października 2017 roku Superbet otrzymał polską licencję i do końca 2017 roku planuje otworzyć punkty naziemne na terenie Polski a w 2018 roku wystartować z polskojęzyczną stroną internetową.

Potwierdzeniem wejścia bukmachera Superbet na polski rynek jest fakt założenia spółki Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.. Na czele polskiego oddziału Superbet zasiada wielu byłych wysokiej rangi pracowników bukmachera Fortuna m.in prezes Dobeš Aleš oraz członkowie zarządu Pechna Lukáš i Laš Antonin. Superbet słynie z podkupowania konkurencji najlepszych pracowników.

Superbet posiada kilkaset punktów naziemnych na terenie Rumunii i jest jednym z największych bukmacherów w tym kraju. Bukmacher obecny jest też na innych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej m.in Serbii i Chorwacji planuje ekspansję na europę zachodnią m.in Wielką Brytanię i Czechy. We wrześniu 2017 otrzymał nagrodę dla najlepszego bukmachera Europy Środkowo-Wschodniej wyprzedzając doborową konkurencję m.in Fortunę, Betfair, NetBet i Unibet.

Zakłady bukmacherskie w Superbet

Superbet posiada w swojej ofercie wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe. Szeroko rozwinięta jest również oferta na wydarzenia specjalne i długoterminowe. Po witrynie porusza się dość ciężko, trudno znaleźć zdarzenie, które nas interesuje, mamy nadzieję, że nawigacja w polskiej odsłonie strony Superbet zostanie przemyślana lepiej. Dużą zaletą jest możliwość obstawiania zakładów na żywo.

Oprócz standardowych zakładów bukmacherskich Superbet oferuje również szeroko rozwinięte  kasyno, sloty, loterie i losowania jednak w świetle nowej ustawy hazardowej – w Polsce te gry będą zabronione.

Na rynku rumuńskim dostępna jest aplikacja mobilna. Wydaje się więc, że dla polskich graczy również takowa zostanie wprowadzona, jednak nie wiadomo czy ruszy ona bezpośrednio przy starcie serwisu internetowego.

W chwili obecnej ciężko powiedzieć jakimi kursami, marżą oraz promocjami zaskoczy nas Superbet, obecne kursy mogą spaść z uwagi na podatki Ministerstwa Finansów. Mimo wszystko możemy być dobrej myśli, gdyż w zarządzie firmy zasiadają doświadczone osoby, które w przeszłości współpracowały z silnymi markami bukmacherskimi.

Bonusy i promocje w Superbet

Bukmacher Superbet najprawdopodobniej zaoferuje bonus powitalny zbliżony do aktualnej oferty w Rumunii czyli zakład bez ryzyka w kwocie 250 PLN. Na szczegóły bonusu powitalnego dla polskich graczy musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Wpłaty i wypłaty

Aktualnie Superbet posiada szeroką formę wpłacania środków. Do dyspozycji są przelewy, karty kredytowe i przedpłacone oraz portfele internetowe (Skrill, Neteller). Po wejściu na rynek polski, zgodnie z zasadami, najlepszą metodą na zdeponowanie środków będzie prawdopodobnie przelew za pomocą Przelewy24. W tym wypadku minimalna kwota wpłaty będzie wynosić zapewne 1 zł.

Kontakt i pomoc

Z pomocą Superbet można kontaktować się poprzez live chat, formularz kontaktowy, telefon oraz aplikację WhatsApp.

Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
40-496 Katowice
ulica: 73 Pułku piechoty 7a
REGON: 366704393, NIP: 9542775133, KRS: 0000666114.

Nasza opinia o Superbet

Dla każdego typera pojawienie się kolejnego bukmachera w Polsce to dobra wiadomość. Rosnąca konkurencja wśród bukmacherów i potrzeba walki o klienta z pewnością wpłynie pozytywnie na jakość oferty zakładów bukmacherskich. Dodatkowo przy starcie polskiej witryny, która planowana jest na początek 2018 roku, można liczyć na ciekawe i zachęcające promocje.

Zarejestruj się w Superbet

Superbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

 1. Superbet NIE przejęła grupa Fortuna!!!! Grupa Fortuna uważa, iż nie potrzebuje się interesować konkurencją. Mogę jednak docenić, że będzie przyjemne rywalizować z takim profesjonalistą jako jest Superbet. W końcu konkurent, który nie lamie przepisy jak STS!

  -- admin:
  Masz rację, przy opisywaniu Superbet zmylił na skład osobowy zarządu spółki Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Po prostu kadra zarządzająca Fortuny przenosła się do Superbet.

  • Link

Dodaj swoją opinię o Superbet

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Superbet są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 250 PLN. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Superbet.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 4/5 | 2 głosy

Posiadasz konto w Superbet? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Superbet innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Superbet z innymi typerami.

Powiększ pole