Super Bonus w Superbet

Ocena 5.00/1 głos

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

Super Bonus w Superbet to świetna okazja dla wszystkich graczy aby zdobyć bonus do 150% od wygranej. Wystarczy obstawić minimum 6 zdarzeń na kuponie AKO, by zgarnąć jeszcze więcej pieniędzy.

Odbieram bonus! Superbet bonus

bonus powitalny 500 zł | freebet 50 zł

Są profesjonalni gracze, którzy obstawiają jedynie kupony zawierające jedno zdarzenie (SOLO) i w ten sposób realizują swoją strategię typowania. Nie ma co ukrywać, że zwykle jest ona dużo skuteczniejsza niż obstawianie kilku zdarzeń. Wynika to oczywiście wprost z rachunku prawdopodobieństwa i większego ryzyka, gdyż w przypadku kuponów AKO wygrana uzależniona jest od kilku rezultatów.

Jest również grupa rekreacyjnych typerów, którzy zakłady bukmacherskie traktują wyłącznie, jako rozrywkę i dla nich umieszczenie na kuponie zakładów na kilka meczów danego weekendu jest standardem. I to również jest w porządku, jeśli masz odpowiednie podejście do obstawiania u legalnych bukmacherów.

Jednak zarówno pierwsza jak i druga grupa graczy raz na jakiś czas lubi zagrać tzw. tasiemca lub taśmę, czyli kupon zawierający wiele wydarzeń. Nierzadko nawet powyżej 10 zakładów bukmacherskich. Jest to bardzo kuszące. Praktycznie codziennie na forach czy nawet na stronach legalnych typerów można zobaczyć przykłady takich taśm, które mówiąc potocznie - weszły. Wyjątkowo działają one na wyobraźnię, gdyż często za drobne stawki, np. 2, 3 czy 5 zł gracze zgarniają nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych wygranej!

Fakt, że raz na jakiś czas wydatek kilku złotych nie jest marnowaniem pieniędzy, a sprawia niesamowite emocje i czasem daje właśnie te mega wysokie wygrane. Na pewno jest to bardziej sensowne, niż np. częste wysyłanie kuponów w loteriach pieniężnych, gdzie wszystko uzależnione jest od szczęścia i maszyny losującej, a prawdopodobieństwo zgarnięcia głównej wygranej jest praktycznie zerowe.

I właśnie dla takich graczy Superbet przygotował specjalną promocję Super Bonus. Jeśli lubisz obstawiać tasiemce, to świetna opcja, by dodatkowo powiększyć swoją wygraną. Najważniejsze jest to, że nie musisz przy tym robić nic dodatkowego. Po prostu obstawiasz zakłady bukmacherskie w punktach naziemnych Superbet, a ten legalny bukmacher nagradza Cię za każdy kolejny zakład umieszczony na kuponie. Sprawdź, jak skorzystać z Super Bonusu w Superbet!

Jak skorzystam Super Bonus od Superbet?

Jeśli choć raz zagrałeś typerską taśmę, to nie będziesz miał żadnych problemów, by wziąć udział w promocji Super Bonus od legalnego bukmachera Superbet. Zasady Super Bonus są proste. Wybierasz swoje ulubione zakłady bukmacherskie z oferty Superbet, mogą one dotyczyć dowolnej dyscypliny. Umieszczasz co najmniej 6 zdarzeń na kuponie. Pamiętasz przy tym, że minimalny kurs każdego zakładu musisz wynieść 1.35. Im więcej zdarzeń dodasz do swojego kuponu, tym więcej dodatkowych pieniędzy zgarniesz. Za każdy kolejny zakład znajdujący się na Twoim kuponie, Superbet powiększy Twoją wygraną o 5%. Obstawiając 35 zdarzeń możesz zgarnąć aż 150% dodatkowych pieniędzy!

Poniższa tabela ułatwi Ci obstawienie zakładów bukmacherskich z Super Bonus w Superbet. Zobacz, na ile procent dodatkowej wygranej możesz liczyć.

Tabela bonusowa Super Bonus w Superbet

6 zdarzeń

+ 5%

7 zdarzeń

+ 10%

8 zdarzeń

+ 15%

9 zdarzeń

+ 20%

10 zdarzeń

+ 25%

11 zdarzeń

+ 30%

12 zdarzeń

+ 35%

13 zdarzeń

+ 40%

14 zdarzeń

+ 45%

15 zdarzeń

+ 50%

16 zdarzeń

+ 55%

17 zdarzeń

+ 60%

18 zdarzeń

+ 65%

19 zdarzeń

+ 70%

20 zdarzeń

+ 75%

21 zdarzeń

+ 80%

22 zdarzeń

+ 85%

23 zdarzeń

+ 90%

24 zdarzeń

+ 95%

25 zdarzeń

+ 100%

26 zdarzeń

+ 105%

27 zdarzeń

+ 110%

28 zdarzeń

+ 115%

29 zdarzeń

+ 120%

30 zdarzeń

+ 125%

31 zdarzeń

+ 130%

32 zdarzeń

+ 135%

33 zdarzeń

+ 140%

34 zdarzeń

+ 145%

35 zdarzeń

+ 150%

Najważniejsza sprawa: Super Bonus dostępny jest wyłącznie w punktach stacjonarnych legalnego bukmachera Superbet. Musisz zatem obstawić swój kupon w lokalu naziemnym, by wziąć udział w promocji Super Bonus.

Korzystanie z Super Bonus – krok po kroku

 1. Wchodzisz na stronę bukmachera lub do aplikacji mobilnej Superbet. W kategorii PUNKTY znajdujesz najbliższy lokal.
 2. Ubierasz się i przemieszczasz się w jego kierunku.
 3. Obstawiasz kupon zawierający wiele zakładów bukmacherskich, tzw. taśmę. Aby skorzystać z promocji, wybierasz co najmniej 6 zakładów. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.35.
 4. Pamiętaj, że im więcej zakładów umieścisz na swoim kuponie, tym więcej dodatkowej kasy zgarniesz (patrz tabela).
 5. Wygrałeś! Gratulujemy! Dzięki Super Bonusowi od Superbet oprócz wygranej zgarniasz dodatkowe pieniądze. To nawet 150% od wygranej!

O czym warto wiedzieć, korzystając Super Bonus?

Jak widzisz, zgarnięcie dodatkowej wygranej w Superbet nie jest niczym skomplikowanym. Po prostu obstawiasz kupony zawierające wiele zdarzeń (AKO), a w zależności od ich liczby dostajesz dodatkową kasę!

Niemniej pamiętaj o kilku istotnych zasadach. Każde zdarzenie na kuponie, które może zostać zakwalifikowane do Super Bonus, mus mieć kurs przynajmniej 1.35 i nie ma od tego wyjątków. Jeśli więc umieścisz na kuponie mecz z kursem 1.20, to Super Bonus zostanie usunięty i nie otrzymasz dodatkowej wygranej.

Ważną informacją jest również to, że zdarzenia z innych promocji legalnego bukmachera Superbet – czyli z oferty Super Mecz i Super extra – będą pomijane przy wyliczeniu wysokości Super Bonusu. Nie oznacza to zatem, że dodatnie zakładów z tych ofert wyłącza Cię z promocji Super Bonus, jednak dodatkowa wygrana będzie doliczana tylko do pozostałych zakładów. Spójrz na poniższy przykład:

Obstawiasz kupon taśmę, na którym znajduje się 11 meczów. Jeden z tych zakładów pochodzi z oferty Super Mecz, a jeden z oferty Super Extra. Nadal więc otrzymujesz dodatkową wygraną w ramach Super Bonus, jednak będzie ona doliczana dla pozostałych 9 zdarzeń. Czyli w tym przypadku otrzymasz bonus w wysokości 20%.

Może się zdarzyć, zwłaszcza w czasach pandemii koronawirusa, że jedno ze zdarzeń znajdujących się na Twoim kuponie zostanie zwrócone, czyli otrzyma kurs w wysokości 1.00. Jednak bez obaw, nie tracisz przy tym możliwości otrzymania dodatkowej wygranej w ramach Super Bonus. Po prostu bonus zostanie przeliczony do pozostałych meczów, które odbyły się zgodnie z planem. Na przykład:

Znów obstawiłeś 11 meczów na kuponie taśmie. Jednak w dwóch drużynach zostały wykryte zakażenia koronawirusem i mecze zostały odwołane, a więc w języku legalnych bukmacherów zwrócone. Twój Super Bonus zostanie jedynie zmieniony z 30% na 20%, a więc nadal masz szansę na otrzymanie dodatkowej wygranej.

Super Bonus jest dostępny w każdym punkcie stacjonarnym legalnego bukmachera Superbet. W całej Polsce jest ich ponad 80, dlatego na pewno znajdziesz lokal blisko siebie.

Ile mogę zyskać w ramach Super Bonus do Superbet?

Super Bonus od legalnego bukmachera Superbet to naprawdę atrakcyjna i opłacalna promocja, dzięki której możesz zgarnąć sporo dodatkowej kasy. Już sama tabela bonusowa działa na wyobraźnię. Zobacz, umieszczając na kuponie 10 zakładów bukmacherskich z oferty Superbet otrzymujesz 25% dodatkowego bonusu. Załóżmy, że Twój kupon zawiera właśnie 10 zdarzeń o różnych kursach, od 1.37 do 2.80. Twoja przewidywana wygrana wynosi 8586,40 zł. Jeśli obstawisz kupon w punkcie naziemnym legalnego bukmachera Superbet, to w ramach promocji Super Bonus Twoja wygrana wzrośnie o 25%. Ostatecznie zatem wyniesie aż 10 733,00 zł! Różnicę widać od razu prawda?

A pamiętaj, że za każde dodatkowe wydarzenie Superbet powiększa Twoją wygraną o kolejne 5%. Przy 15 zakładach bukmacherskich umieszczonych na kuponie to już 50% dodatkowej wygranej, czyli dostajesz o połowę więcej! Pomyśl jedynie, ile można wygrać obstawiając 35 zdarzeń z bonusem wynoszącym 150%...

Superbet Super Bonus AKO

Czy Super Bonus to oferta dla mnie?

Zastanawiasz się, czy Super Bonus od Superbet to oferta dla Ciebie? Jeśli tylko nawet czasem obstawiasz kupony zawierające wiele zakładów bukmacherskich, to odpowiedź brzmi: tak! Super Bonus to propozycja dla każdego gracza, który stawia lub chce postawić tzw. taśmy. Możesz przy tym korzystać z całej oferty legalnego bukmachera Superbet. A warto wiedzieć, że to szeroki wachlarz zakładów m.in. na piłkę nożną, tenis, koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę, hokej na lodzie, a także na boks, MMA czy dyscypliny esportowe (np. Counter Strike, League of Legends czy Dota 2).

Aby kupon został zakwalifikowany do oferty Super Bonus, musisz pamiętać, aby każdy zakład miał minimalny kurs 1.35. To bardzo niski kurs. Z pewnością znajdziesz interesujące Cię zakłady spełniające ten warunek.

Istotnym warunkiem promocji Super Bonus jest jednak to, że trzeba... wyjść czasem z domu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dziś najwygodniejszą formą obstawiania zakładów w Superbet jest korzystanie z Superbet online. Legalny bukmacher w internecie to wygoda i komfort obstawiania z każdego miejsca i o każdej porze, także m.in. dzięki aplikacjom bukmacherskim. Zwłaszcza, że wpisując kod promocyjny od spryciarz możesz otrzymać wysoki bonus powitalny do Superbet.

Czasem jednak warto wybrać się na spacer i przewietrzyć umysł, dlatego wizyta w punkcie stacjonarnym Superbet może być dobrym urozmaiceniem obstawiania zakładów bukmacherskich w internecie. Być może po drodze wpadniesz na jakiś ciekawy typ. Niektórym graczom łatwiej analizuje się, będąc w ruchu i patrząc na te same zakłady z innej perspektywy i w innym miejscu. Warto spróbować. Może być również tak, że zainspirujesz się do jakiegoś typu już na miejscu, np. po rozmowie z innymi graczami.

Podsumowując: Super Bonus to naprawdę opłacalna promocja, dzięki której możesz zdobyć dodatkowe wygrane od legalnego bukmachera Superbet. Jeśli zamierzasz wybrać się do lokalu naziemnego bukmachera, z pewnością warto z niej skorzystać. Bukmacher posiada ponad 80 punktów w Polsce. Specjalna mapka na stronie Superbet pomoże Ci znaleźć ten znajdujący się najbliżej Ciebie.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ Super Bonus w Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy Super Bonus w Superbet jest dostępny dla wszystkich graczy?

  Tak, Super Bonus w Superbet jest dostępny dla wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji.

 • Jakie warunki trzeba spełnić, aby skorzystać z Super Bonusu?

  Aby skorzystać z Super Bonusu, trzeba obstawić minimum 6 zdarzeń na kuponie AKO.

 • Czy mogę skorzystać z Super Bonusu, obstawiając jedynie jedno zdarzenie (SOLO)?

  Nie, aby skorzystać z Super Bonusu, trzeba obstawić minimum 6 zdarzeń na kuponie AKO.

 • Czy mogę skorzystać z Super Bonusu, grając tylko raz na jakiś czas?

  Tak, możesz skorzystać z Super Bonusu, grając tylko raz na jakiś czas, pod warunkiem spełnienia warunków promocji.

 • Czy mogę skorzystać z Super Bonusu, grając tzw. tasiemca lub taśmę?

  Tak, możesz skorzystać z Super Bonusu, grając tzw. tasiemca lub taśmę, pod warunkiem spełnienia warunków promocji.

 • Czy Super Bonus jest dostępny tylko dla nowych graczy?

  Nie, Super Bonus jest dostępny dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy jest to ich pierwsza gra czy też nie.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/super-bonus

Oceń ten tekst