Aplikacja mobilna Superbet

Ocena 2.75/4 głosy

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

Statystyki dotyczące drużyn i poszczególnych zawodników, transmisje wydarzeń sportowych na żywo czy powiadomienia o zakładach i przebiegu spotkań wprost na ekran smartfona. To tylko niektóre z funkcji świetnej aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Dzięki niej możesz skorzystać również z opcji Super Social, czyli rozmów i dzielenia się kuponami ze znajomymi. Poznaj mobilną aplikację bukmacherską Superbet.

Co znajdę w aplikacji mobilnej Superbet?

Jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś, to zapewne zaciekawiła Cię społecznościowa strona aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet, czyli właśnie SuperSocial. Umożliwia ona udostępnianie i komentowanie kuponów innych graczy czy wspólne świętowanie wygranych. SuperSocial to opcja dostępna tylko w aplikacji bukmacherskiej Superbet, nie znajdziesz jej w serwisie internetowym. Jeśli chcesz zainspirować się zakładami innych graczy i poznawać typerów o podobnych zainteresowaniach, warto ściągnąć aplikację Superbet.

Aplikacja mobilna Superbet to przede wszystkim szybkość zawierania zakładów bukmacherskich. Przydaje się ona szczególnie w przypadku zakładów na żywo. Dzięki aplikacji bukmacherskiej Superbet masz dostęp do ponad 250 000 wydarzeń live w ciągu roku! Aplikacja mobilna Superbet to z pewnością najwygodniejsze narzędzie do obstawiania zakładów na żywo.

Niektórzy korzystają tylko z intuicji, ale dotyczy to raczej niedzielnych graczy, obstawiających wyłącznie dla rozrywki czy podniesienia poziomu emocji podczas meczu. Profesjonaliści i ci, którzy chcą do nich dołączyć, przeprowadzają analizy i doskonalą swój warsztat. Aplikacja mobilna Superbet to dostęp do zróżnicowanych statystyk z ofertą zakładów. H2H, tabele, składy, liczba strzałów, historia pojedynków czy procentowe wskaźniki różnych aspektów gry. To wszystko znajdziesz w aplikacji bukmacherskiej Superbet, wybierając interesujące Cię spotkanie. Przejrzysty układ i kolorowe wskaźniki w szybki sposób pokażą Ci najważniejsze informacje, a Ty uwzględnisz je w swojej analizie.

Obstawiasz mecz, a następnie od razu włączasz aplikację z livescore, by na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia w meczu? Wystarczy Ci jedna aplikacja bukmacherska Superbet. Dzięki niej możesz obserwować na żywo przebieg spotkania i ustawić powiadomienia, które będą Cię informować o zmianach wyników, rzutach karnych, kartkach czy oczywiście golach. Nie musisz więc bez przerwy gapić się w ekran. Powiadomienia w aplikacji Superbet o wszystkim dadzą Ci znać!

Wpłaty i wypłaty w aplikacji mobilnej Superbet

W aplikacji bukmacherskiej Superbet w prosty sposób wpłacisz depozyt lub wypłacisz swoją wygraną. W celu wpłaty kliknij w trzy kropki w lewym górnym rogu ekranu, później przycisk konto, a następnie wybierz duży przycisk wpłata oznaczonym kolorem zielonym. Możesz także wybrać szybki depozyt i sprawnie wpłacić pieniądze na konto gracza w Superbet. Skorzystaj z jednej z kilku opcji wpłaty online: karty VISA lub Mastercard, Skrill, Neteller, Przelewy24, BLIK, Tpay czy Paysafecard lub klasycznego transferu bankowego.

Aby dokonać wypłaty środków na swoje konto bankowe przez aplikację bukmacherską Superbet, wykonaj te same kroki, ale zaznacz przycisk wypłata oznaczony kolorem niebieskim. Wskaż kwotę, jaką chcesz wypłacić. Pamiętaj, że tak jak w przypadku standardowej strony internetowej Superbet, możesz wypłacić pieniądze tylko za pomocą tych metod, których wcześniej użyłeś do wpłaty depozytu.

Jak obstawić kupon w aplikacji bukmacherskiej Superbet?

Masz już aplikację mobilną Superbet i chcesz postawić kupon. To nic prostszego. Po zalogowaniu się do aplikacji bukmacherskiej Superbet w dolnym menu znajdziesz ikony zakładów Live oraz Sport. Pierwsza to oczywiście zakłady bukmacherskie na żywo, a druga to wszystkie zakłady przedmeczowe (prematch) podzielone na poszczególne dyscypliny.

Odnajdujesz w nich interesujące Cię zdarzenie. Następnie wybierasz odpowiedni typ, klikając ramkę z kursem dotyczącą danego typu. W ten sposób zakład zostaje dodany do Twojego kuponu. Możesz oczywiście postawić kupon pojedynczy (singiel) lub wielokrotny (multi). W przypadku tego drugiego po prostu dalej przeszukujesz ofertę zakładów w aplikacji mobilnej Superbet i dodajesz kolejne zdarzenia. U dołu ekranu będziesz widział kupon aktualizowany na bieżąco, a w nim kurs całkowity, minimalną stawkę oraz potencjalną wygraną.

Jeśli skończyłeś dodawać zakłady, kliknij właśnie w ten czerwony pasek wyświetlający się w aplikacji bukmacherskiej Superbet. W tym momencie przechodzisz do szczegółów kuponu. Wybierz jego rodzaj (kupon prosty lub systemowy), następnie wybierz swoją stawkę. Jeśli jesteś pewien swoich wyborów, kliknij w czerwony przycisk OBSTAW ONLINE. W tym momencie postawiłeś kupon w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet.

Dodatkowo, po zawarciu zakładu online w aplikacji mobilnej Superbet wyświetli się komunikat z pytaniem, czy Chcesz otrzymywać powiadomienia o wydarzeniach meczowych? Jeśli zaznaczysz TAK, wówczas aplikacja bukmacherska Superbet będzie wysyłać Ci powiadomienia o istotnych zdarzeniach (rozpoczęcie, składy, gole, kartki czy rzuty karne) w czasie meczów, które obstawiłeś. Jeśli klikniesz NIE, to oczywiście nie otrzymasz żadnych powiadomień.

Jeśli z jakichś względów wolisz obstawić kupon w punkcie stacjonarnym Superbet, na dole wybierz opcję Przygotuj kupon aby zagrać w punkcie. Aplikacja bukmacherska Superbet wygeneruje kod Twojego kuponu, który możesz podać w lokalu Superbet, by łatwo obstawić zakłady. Nie musisz go zapamiętywać ani zapisywać. Do momentu zrealizowania kod będzie znajdował się w aplikacji mobilnej Superbet w zakładce Kupony – przygotowane.

Jak obejrzeć transmisję na żywo w aplikacji Superbet?

Aplikacja mobilna Superbet to nie tylko świetne narzędzie do obstawiania zakładów bukmacherskich online, ale także możliwość oglądania najlepszych wydarzeń sportowych na żywo. Aby zobaczyć mecz na żywo, wejdź do sekcji zakładów live z oferty Superbet. Symbol kamery przy danym spotkaniu wskazuje, że dostępna jest jego transmisja na żywo w aplikacji mobilnej Superbet. Kliknij w interesujący Cię mecz, a zobaczysz player z transmisją. Warto podkreślić, że transmisje wydarzeń sportowych w aplikacji bukmacherskiej Superbet są całkowicie darmowe. Wystarczy być zarejestrowanym graczem. Typerzy mogą obejrzeć m.in. niemiecką Bundesligę czy mecze tenisa.

Gdzie znajdę zakłady specjalne w aplikacji Superbet?

Podobnie, jak w przypadku standardowej strony legalnego bukmachera, wybrane zakłady specjalne promowane są na samej górze ekranu głównego w aplikacji mobilnej Superbet. Jeśli natomiast chcesz zobaczyć całą aktualną ofertę zawierającą zakłady specjalne w Superbet, kliknij zakładkę Zakłady Specjalne dostępną z poziomu głównego ekranu aplikacji bukmacherskiej. Nie przejmuj się, przeglądając wszystkie zdarzenia z oferty Superbet z pewnością nie przeoczysz zakładów specjalnych. Każdy z nich oznaczony jest bowiem ikoną słońca z literą S w środku. To wyraźny sygnał, że kurs w danym spotkaniu jest wyjątkowo wysoki lub możesz skorzystać ze specjalnej oferty podwyższającej wygraną.

Gdzie sprawdzę saldo konta w aplikacji mobilnej Superbet?

Z pewnością często będziesz chciał sprawdzić swoje aktualne saldo konta depozytowego oraz konta bonusowego. Dostęp do nich w aplikacji bukmacherskiej Superbet jest bardzo łatwy. Kliknij w Konto, a od razu zobaczysz saldo rzeczywiste (czyli Twoje pieniądze) i saldo bonusowe (dodatkowe środki przeznaczone tylko do obstawiania zakładów bukmacherskich). Dzięki aplikacji mobilnej Superbet z łatwością wybierzesz saldo, za które chcesz obstawić kupony.

Jak włączyć powiadomienia w aplikacji bukmacherskiej Superbet?

Jak już pewnie zauważyłeś, aplikacja mobilna Superbet to nie tylko zakłady bukmacherskie w kieszeni, ale także Twój osobisty asystent. Wszystko dzięki powiadomieniom, które będą informowały Cię o przebiegu interesujących Cię spotkań. Nie przeoczysz żadnego gola, kartki, rzutu karnego czy po prostu przypomnienia o rozpoczęciu meczu. Chęć otrzymywania powiadomień w aplikacji bukmacherskiej Superbet możesz oczywiście ustawić w procesie obstawiania kuponu.

Jeśli chcesz ustawić powiadomienia i ich rodzaj na stałe w aplikacji mobilnej Superbet, przejdź do zakładki Ustawienia, a następnie Powiadomienia. Wybierając poszczególne dyscypliny, możesz wskazać te powiadomienia, które chcesz otrzymywać na swoje urządzenie mobilne.

Ponadto zawsze możesz w prosty sposób włączyć powiadomienia dla wybranego zdarzenia. Nawet tego, które nie znajdzie się na Twoim kuponie. Wystarczy, że używając aplikacji mobilnej Superbet klikniesz znajdującą się obok niego ikonę dzwonka (umieszczona jest w prawym górnym rogu ekranu), która jest dostępna na podstronie każdego zdarzenia.

Dodatkowe funkcje aplikacji mobilnej Superbet

Mówiliśmy już, że aplikacja mobilna Superbet to coś więcej, niż zakłady bukmacherskie? Potwierdzamy to po raz kolejny. Dzięki jej przydatnym funkcjom sprawdzisz także sportowy program TV na najbliższe dni. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę Program TV, a otrzymasz listę sportowych stacji telewizyjnych dostępnych w Polsce oraz wyszczególnione transmisje spotkań. W ustawieniach aplikacji bukmacherskiej Superbet możesz zaznaczyć te stacje, które są dla Ciebie interesujące, a odznaczyć te, których nie oglądasz.

Na samym dole aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Superbet znajdziesz również najnowsze informacje sportowe. Nie musisz już włączać dodatkowych aplikacji czy przeglądać portali. Dzięki aplikacji bukmacherskiej Superbet masz dostęp do wszelkich newsów sportowych, analiz czy zapowiedzi meczów. Oraz oczywiście do wyników ze szczegółami przebiegu danego spotkania.

W Ustawieniach aplikacji znajdziesz również zakładkę Ulubione. Możesz tutaj dodać swoje ulubione drużyny oraz interesujące Cię rozgrywki. Dzięki temu masz łatwy dostęp do klubów czy lig, które najczęściej obstawiasz. A dodatkowo będziesz otrzymywał powiadomienia za każdym razem, gdy wybrana drużyna będzie rozgrywać mecz.

W prawym górnym rogu znajdziesz także symbol skanera kodów kreskowych. Dzięki tej opcji aplikacji mobilnej Superbet możesz sprawdzić wynik swoich kuponów papierowych, zawartych w punktach stacjonarnych bukmachera.

Jak zarejestrować konto w aplikacji mobilnej Superbet?

Dzięki aplikacji mobilnej w prosty sposób możesz założyć swoje konto w Superbet. Rejestracja wygląda bardzo podobnie, jak w przypadku otwierania konta na stronie internetowej bukmachera. Włącz aplikację mobilną Superbet i przejdź do sekcji logowania. Aby założyć konto w Superbet, kliknij w przycisk znajdujący się na dole Zarejestruj się. Wypełnij wszystkie pola formularza rejestracyjnego i potwierdź otwarcie konta. To wszystko! W ten prosty sposób zarejestrowałeś konto przez aplikację bukmacherską Superbet.

Sprawdź kod promocyjny od Spryciarz, wpisz go podczas rejestracji i zgarnij powiększony bonus powitalny.

Jak zainstalować aplikację Superbet na iOS?

Jeśli masz urządzenie mobilne firmy Apple, czyli iPhone lub iPad, to w łatwy sposób zainstalujesz aplikację mobilną Superbet. Wejdź do sklepu App Store, znajdź aplikację Superbet i kliknij zainstaluj. A jeśli wolisz, możesz przejść do aplikacji bezpośrednio ze strony Superbet. W serwisie bukmachera odszukaj zakładkę Super Aplikacja, a następnie kliknij w przycisk Pobierz z App Store.

Jak zainstalować aplikację mobilną Superbet na Android?

Kilka prostych kroków dzieli Cię również od zainstalowania aplikacji mobilnej Superbet na urządzenie mobilne z systemem Android. Aplikacji nie znajdziesz w oficjalnym sklepie Google Play. Dlatego najpierw przejdź do ustawień swojego smarftona i zezwól na instalację aplikacji ze źródeł zewnętrznych.

Po zmianie ustawień wejdź na stronę internetową Superbet i znajdź zakładkę Super Aplikacja. Wybierz wersję swojego systemu Android (Android 8.0 lub Android 7.0), a następnie kliknij w przycisk Pobierz teraz! W tym momencie aplikacja bukmacherska Superbet zostanie pobrana na Twoje urządzenie mobilne. Kliknij w nią i zainstaluj. To wszystko! Aplikacja mobilna Superbet jest gotowa do użycia.

Spokojnie, aplikacja mobilna Superbet jest całkowicie bezpieczna, możesz ją zainstalować bez żadnych obaw o swój smartfon. Jeśli chcesz, po zakończonym procesie instalacji z powrotem odznacz zezwolenie na instalowanie aplikacji z innych źródeł.

Jest też drugi sposób instalacji aplikacji bukmacherskiej Superbet na urządzeniu mobilnym z systemem Android. Aby z niego skorzystać, najpierw wejdź na stronę Superbet i znajdź zakładkę Super Aplikacja. Kliknij przycisk Pobierz teraz! Na twoim telefonie wyświetli się informacja o instalowaniu aplikacji ze źródeł zewnętrznych. Kliknij Ustawienia lub Źródła Zewnętrzne i zaznacz opcję Zezwól z tego źródła.

Nasza ocena aplikacji mobilnej Superbet

Aplikacja mobilna Superbet to świetna opcja dla każdego aktywnego typera. Sprawia, że niezależnie od miejsca i czasu możesz obstawiać zakłady bukmacherskie kiedy tylko chcesz. Aplikacja mobilna Superbet jest bardzo dobrze oceniana przez jej użytkowników. Działa stabilnie, jest przejrzysta i gwarantuje dostęp do wielu przydatnych funkcji, jak transmisje wydarzeń sportowych na żywo, zakłady przedmeczowe i live, wpłaty depozytów i wypłaty wygranych, statystyki dotyczące spotkań, program TV, powiadomienia, newsy sportowe oraz opcję SuperSocial do inspirowania się oraz dzielenia kuponami z innymi graczami. To wszystko sprawia, że aplikacja mobilna Superbet zasługuje na wysoką ocenę i uznanie. Warto ją pobrać i cieszyć się mobilnym obstawianiem.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ Aplikacja mobilna Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Na jakich platformach aplikacja mobilna Superbet jest dostępna?

  Aplikacja mobilna Superbet jest dostępna na platformach iOS oraz Android.

 • Co to jest opcja SuperSocial w aplikacji mobilnej Superbet?

  Opcja SuperSocial to funkcja, która pozwala na rozmowy i dzielenie się kuponami ze znajomymi w aplikacji mobilnej Superbet.

 • Czy aplikacja mobilna Superbet oferuje statystyki dotyczące drużyn i zawodników?

  Tak, aplikacja mobilna Superbet oferuje dostęp do różnorodnych statystyk dotyczących drużyn i zawodników, takich jak H2H, tabele, składy czy liczba strzałów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/aplikacja-mobilna-superbet

Oceń ten tekst