Superbet w Turcji: Polskie Kluby, Zakłady Bukmacherskie i Zimowy Finał

Ocena 5.00/1 głos

Superbet w Turcji! Polskie kluby rozgrzewają atmosferę zimowymi treningami w słonecznej Turcji, a Superbet gwarantuje gorącą ofertę zakładów bukmacherskich na te emocjonujące mecze! ⚽🔥 Śledź kulisy przygotowań, zgarnij ekskluzywne kursy i ciesz się futbolem na najwyższym poziomie z Superbetem! 🏆🌞 #SuperbetTurcja #ZakładyBukmacherskie #PolskiFutbol

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Superbet w Turcji: Polskie Kluby, Zakłady Bukmacherskie i Zimowy Finał

Turcja, kraj pełen soczystych kebabów, słodkich baklaw, oraz wszechobecnego wizerunku Atatürka, staje się również zimowym centrum uwagi dla polskich klubów Ekstraklasy i pierwszej ligi. To wszystko za sprawą Superbetu, wicelidera polskiego rynku bukmacherskiego online. Firma postanowiła rozwinąć skrzydła na południe, oferując szeroką gamę zakładów bukmacherskich dla fanów polskiego futbolu podczas zimowych przygotowań naszych drużyn w Turcji.

Belek, znane z niedrogich hoteli i naturalnych boisk piłkarskich, w drugiej połowie stycznia stanie się miejscem treningowym dla aż 21 czołowych polskich zespołów, obejmując Legię, Polonię Warszawa, Wisłę, Cracovię, Lecha Poznań, Wartę, Termalikę Bruk-Bet Nieciecza, i wielu innych. Superbet postanowił być tam, gdzie dzieje się polski futbol, i wysłał swoją ekipę do Turcji, aby zadbać o szeroką ofertę zakładów na mecze towarzyskie.

Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska, podkreśla, że ich zaangażowanie w zimowe obozy w Turcji jest niezwykle szerokie. Firma będzie oferować pełne menu zakładów bukmacherskich, zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. Dzięki wysłaniu swojego przedstawiciela do Turcji, Superbet będzie mógł wystawić ekskluzywne kursy na blisko 40 meczów towarzyskich, co zapewni klientom najbardziej kompleksową ofertę.

Fani polskiego futbolu będą mogli śledzić wydarzenia z zimowych obozów i sparingów poprzez media społecznościowe Superbetu, które będą na bieżąco relacjonować kulisy przygotowań ekstraklasowiczów i zespołów z drugiego poziomu rozgrywkowego. Plan zakłada m.in. mecze z takimi rywalami jak austriacki LASK Linz, kazachski Ordabasy, Szachtar Donieck, Rapid Wiedeń, Ludogorec Razgrad czy Dynamo Kijów.

Ekskluzywna oferta Superbet na zimowe mecze towarzyskie w Turcji trwać będzie od 16 do 31 stycznia. Firma gwarantuje pełną ofertę zakładów na żywo i przedmeczowych. Seweryniak podkreśla, że to nie jest czas na urlop dla ich przedstawicieli, a intensywne dni mają na celu zadowolenie coraz szerszego grona klientów.

Superbet, jako globalny operator zakładów bukmacherskich i gier online, stał się jednym z największych graczy na rynku. Obecny w Polsce od 2018 roku, oferuje zakłady online zarówno w aplikacji mobilnej, jak i na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku zdobył ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był trzecim największym bukmacherem w kraju. Otrzymał liczne nagrody, w tym m.in. tytuł Najlepszego Bukmachera i Najlepszej Aplikacji Mobilnej. Sponsorem strategicznym Lecha Poznań od lipca 2023 roku, Superbet to firma, która stale rozwija swoją obecność i angażuje się w polski sport.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-turcji-polskie-kluby-zaklady-bukmacherskie-zimowy-final

Oceń ten tekst