Superbet zakłady na żywo

Zakłady na żywo w Superbet. Szeroka oferta na piłkę nożną i inne dyscypliny, wysokie kursy czy opcja SuperSocial ułatwiająca obstawianie. Sprawdź nasz szybki poradnik i wykorzystaj w pełni potencjał zakładów na żywo legalnego bukmachera Superbet.

Ocena 4,24/5 | 214 głosów
Superbet bonus
zgarnij bonus 550 zł i obstawiaj zakłady live w Superbet

Zakłady live to bardzo mocna część oferty Superbet. Z nami szybko zapoznasz się z jej szczegółami i możliwościami.  

Już od dłuższego czasu korzystasz z zakładów live? A może dopiero chcesz spróbować obstawiania na żywo? Bez względu na Twoje doświadczenie sprawdź ofertę legalnego bukmachera Superbet: jaki jest zakres oferty, gdzie ją znaleźć i co warto obstawiać.

Gdzie znajdę ofertę zakładów live?

Ofertę zakładów na żywo w Superbet znajdziesz na stronie głównej oraz w aplikacji mobilnej bukmachera klikając w kategorię LIVE. Przy ikonce od razu zauważysz też liczbę zakładów dostępnych w danym momencie.

Jak poruszać się w sekcji live Superbet?

Wszedłeś w sekcję zakładów na żywo Superbet. Po prawej stronie zobaczysz trzy aktualnie najpopularniejsze kategorie, np. Anglia, Tenis, NBA. Klikając w jedną z nich od razu przechodzisz do oferty zakładów live z najciekawszymi spotkaniami.

Oferta zakładów na żywo w Superbet

Niżej znajduje się kategoria SPECJALNE. To rozbudowana oferta zakładów na najważniejsze mecze i całe rozgrywki, w których znajdziesz wiele dodatkowych typów, jak np. zdobywcy bramek, liczba rzutów rożnych czy zwycięstwo w całym turnieju. Pamiętaj jednak, że opcja SPECJALNE obejmuje już wszystkie typy zakładów – zarówno te na żywo, jak i przedmeczowe.

W menu zakładów live w Superbet w sekcji WSZYSTKO znajduje się cała aktualna oferta na żywo bukmachera, a poniżej podział na poszczególne dyscypliny sportowe. Piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna czy esport – jak widzisz, jest w czym wybierać.

Superbet zakłady na żywo - porady:

  • Gwiazdka widniejąca obok kategorii Sport to sekcja Ulubione. Zaznacz ten symbol przy preferowanych rozgrywkach, a znajdziesz je właśnie w tym miejscu, co oszczędzi Twój czas przy obstawianiu.
  • Używając lupki na samej górze, możesz sam wyszukać dowolne wydarzenie live

W menu znajdującym się na górze strony widzisz przedział czasowy aktualnej i przyszłej oferty na żywo. Zakłady LIVE to zdarzenia odbywające się w tym momencie. +3H to spotkania rozpoczynające się w ciągu trzech kolejnych godzin. A następnie podział na dni tygodnia.

Co warto obstawiać w ofercie live Superbet?

Superbet ma bogatą ofertę na piłkę nożną. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim futbol w wydaniu angielskim, czyli Premier League, Championship, a także rozgrywki niższego szczebla. Można tam znaleźć naprawdę wysokie kursy.

Pamiętaj, że w ofercie zakładów live, podobnie jak w przypadku zakładów przedmeczowych, możesz korzystać z wielu ciekawych rynków. Po kliknięciu w dane wydarzenie masz do dyspozycji różne zdarzenia: zakład na awans, liczbę goli, handicapy, BTTS (Obie Drużyny Strzelą) itd.

W zakładach na żywo Superbet na wyróżnienie zasługuje również oferta pucharowa. Coppa Italia, DFB Pokal czy Copa del Rey itd. – warto sprawdzić kursy i mnogość zdarzeń właśnie na tego rodzaju rozgrywki.

Jeśli lubisz obstawiać tenis, to zakłady na żywo Superbet również będą świetnym wyborem. Bukmacher dysponuje imponującą ofertą zdarzeń i rynków na tę dyscyplinę. Fani Wielkiego Szlema, ale także pozostałych rozgrywek z pewnością będą usatysfakcjonowani.

Jakie dodatkowe opcje znajdę w zakładach na żywo Superbet?

Zakłady live w Superbet to nie tylko wysokie kursy i szeroki zakres oferty, ale także wiele dodatkowych korzyści.

Obstawiając zakłady live możesz korzystać z innowacyjnej funkcji bukmachera – SuperSocial. To świetna opcja do podejrzenia typów innych graczy, w tym znanych postaci ze świata futbolu (m.in. Krzysztof Stanowski z kanału sportowego czy Jerzy Dudek), inspiracji do własnych zakładów czy wymiany opinii na temat kuponów. SuperSocial to świetna platforma, której społeczność rośnie z dnia na dzień. Warto do niej dołączyć w fazie rozwoju i korzystać przy zawieraniu zakładów live w Superbet.

Kolejną opcją są transmisje wydarzeń sportowych na żywo. Przy wielu zakładach live możesz oglądać dane spotkanie w specjalnym playerze. O dostępności transmisji informuje ikonka kamery.

Podczas obstawiania na żywo korzystaj również z match-trackera oraz wielu statystyk dotyczących drużyn czy zawodników, a także danych zmieniających się wraz z przebiegiem meczu. Posiadanie piłki, strzały celne czy żółte kartki – to wszystko znajdziesz w czytelnej tabelce po wybraniu zdarzenia.

Statystyki live w meczu na żywo Superbet

W zakładach na żywo Superbet możesz dostępna jest również opcja cashout. Dzięki niej wypłacisz wygraną jeszcze przed rozstrzygnięciem spotkania. Sprawdzasz propozycję bukmachera i decydujesz, czy chcesz ryzykować dalej. Twój kupon i wygrana są pod kontrolą.

Legalny bukmacher Superbet przygotowuje również wiele promocji i bonusów przeznaczonych właśnie dla typerów obstawiających zakłady na żywo. Najpopularniejszym bonusem jest Super Live, czyli zakłady na żywo z podwyższonymi kursami. Do Super Live codziennie wybieranych jest kilka najważniejszych meczów dnia. Co najważniejsze, podwyższone kursy dotyczą wszystkich rynków. Oprócz zakładów na wygraną (1, X, 2) z podkręconym kursem obstawisz również zakłady na liczbę bramek, dokładny wynik czy strzelców goli.

Superbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.