Punkty stacjonarne Superbet

Ocena 3.00/3 głosy

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

Superbet posiada w Polsce prawie 100 punktów stacjonarnych. Legalny bukmacher z powodzeniem oferuje zakłady wzajemne online, jednocześnie dalej inwestując w rozwój lokali i placówek stacjonarnych.

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

18 października 2019 roku Superbet otrzymał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów bukmacherskich w internecie. W przypadku większości bukmacherów oznaczałoby to po prostu początek działalności w danym kraju. Firmy z tej branży dopiero po pierwszym okresie rozwoju i zdobyciu odpowiedniej liczby klientów decydują się na inwestycję w punkty naziemne. Superbet nie trzymał się tych schematów, a wybrał ścieżkę odwrotną. Najpierw otworzył prawie 50 lokali naziemnych w całej Polsce, a dopiero później zdecydował się wejść na rynek bukmacherski online.

Choć oferując zakłady bukmacherskie onilne można dotrzeć do większej liczby graczy przy mniejszych nakładach finansowych, to Superbet nadal poważnie traktuje rozwój swojej sieci punktów stacjonarnych. Liczba lokali naziemnych legalnego bukmachera Superbet stale rośnie, a zainteresowanie obstawaniem w nich zakładów bukmacherskich przez typerów również jest coraz większe. Warto zatem bliżej przyjrzeć się puntom stacjonarnym Superbet, gdyż z pewnością ich działalność nie ogranicza się jedynie do oferowania zakładów wzajemnych.

 1. Punkty Stacjonarne Superbet – co w nich znajdę?
 2. Punkt Stacjonarne Superbet – godziny otwarcia
 3. Punkty Stacjonarne Superbet w niedziele i święta
 4. Czy w punktach stacjonarnych Superbet są dostępne promocje i bonusy?
 5. Promocja w punktach stacjonarnych dla graczy Superbet online
 6. FAQ - najczęściej zadawane pytania
 7. Punkty Stacjonarne Superbet – lista i godziny otwarcia
 8. Punkty stacjonarne franczyzowe Superbet – lista i godziny otwarcia

Punkty Stacjonarne Superbet – co w nich znajdę?

Pierwsze punkty stacjonarne Superbet powstały niemal w tym samym czasie w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. W przypadku tego ostatniego miasta otwarcie nastąpiło w dniu koszykarskich derbów Trójmiasta, czyli meczu pomiędzy Asseco Gdynia i Treflem Sopot. Już po kilku tygodniach zgodnie z zapowiedziami liczba lokali naziemnych Superbet urosła to prawie 40.

Jesteśmy dla Ciebie – bo Klient jest najważniejszy. Tak brzmiało hasło zapowiadające działalność punktów naziemnych Superbet w Polsce. Choć hasło nie brzmi zbyt oryginalnie, to od razu możecie wybaczyć legalnemu bukmacherowi brak kreatywności, gdyż w pełni oddaje ono prawdę. Rzeczywiście, w każdym lokalu naziemnym Superbet na gracza czeka miła, profesjonalna i kompetentna obsługa. Nawet, jeśli jesteś niedoświadczonym typerem, nie musisz się obawiać. Pracownik w punkcie stacjonarnym Superbet pokaże Ci od początku do końca proces wyboru zakładu bukmacherskiego aż po jego obstawienie. Obsługa klienta w Superbet chętnie odpowiada na wszystkie pytania, nawet te podstawowe. Warto podkreślić, że legalny bukmacher nie zatrudnił przypadkowych osób, które razem z graczami uczyliby się wszystkiego od nowa. Superbet zadbał, by pracownicy firmy przeszli specjalne szkolenia, które pomagają im świadczyć klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w której wykazujesz się dużo większą wiedzą na temat oferty czy promocji Superbet od samego pracownika i na odwrót – pracownicy nie zachowują się arogancko i nie wymagają od Ciebie żadnej wiedzy na temat działalności bukmachera, sami chętnie ją przedstawiając.

Punkt stacjonarny bukmachera Superbet

W każdym punkcie stacjonarnym legalnego bukmachera Superbet czekają na Ciebie nowoczesne wnętrza, w których w przyjemnej atmosferze można skupić się na stworzeniu idealnego zakładu. Oczywiście w lokalu naziemnym Superbet obstawisz nie tylko zakłady z oferty przedmeczowej bukmachera (prematch), ale także zakłady na żywo (live) oraz zakłady na sporty wirtualne. W punkcie stacjonarnym obejrzysz także najistotniejsze i najciekawsze wydarzenia sportowe na żywo.

Punkt Stacjonarne Superbet – godziny otwarcia

Kiedy już wiesz, co możesz znaleźć w lokalach naziemnych Superbet, z pewnością interesują Cię ich godziny otwarcia. Na początku należy zaznaczyć, że punkty stacjonarne legalnego bukmachera dzielą się na dwa typy: te prowadzone przez firmę Superbet oraz lokale prowadzone przez innych przedsiębiorców na zasadzie franczyzy. Dlaczego to istotna informacja? Dlatego, że w punktach zarządzanych przez Superbet obowiązują jednakowe godziny otwarcia w całej Polsce. A w pozostałych mogą one nieznacznie się różnić.

Punkty stacjonarne prowadzone przez Superbet otwarte są w godzinach od 9:00 do 22:00 lub od 9:30 do 21:30. W przypadku większości punktów franczyzowych bukmachera obowiązują te same godziny otwarcia, jednak są wyjątki, np. lokale otwarte w godzinach 15:00 – 22:00, 11:00 – 21:00 czy 10:00 – 22:00.

Aktualną listę punktów stacjonarnych Superbet, ich adresy oraz obowiązujące godziny otwarcia zawsze znajdziesz na stronie bukmachera. W tym celu wchodzisz do działu FAQ i klikasz w Punkty i Promocje. Znajdują się tam również wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działalności lokali naziemnych Superbet, czyli m.in. aktualne promocje obowiązujące w punktach stacjonarnych, nowości czy tymczasowe zawieszenia (jak w przypadku pandemii koronawiursa).

Jeśli z kolei chcesz od razu znaleźć najbliższy punkt stacjonarny legalnego bukmachera Superbet, to klikasz w kategorię Punkty w menu głównym na stronie internetowej. Tam znajduje się mapa, na której zaznaczone są wszystkie lokale naziemne Superbet. Jeśli w ustawieniach przeglądarki pozwolisz witrynie na śledzenie Twojej lokalizacji, to mapa od razu wyświetli Twoje położenie i najbliższe punkty. W menu obok widzisz również opcję Sprawdź Kupon. W tym miejscu po wpisaniu numeru zakładu zawartego w lokalu naziemnym Superbet otrzymasz informacje o jego wyniku.

Wszystkie te informacje oraz lokalizacje poszczególnych punktów stacjonarnych legalnego bukmachera możesz sprawdzić również za pomocą świetnej mobilnej aplikacji bukmacherskiej Superbet.

Punkty Stacjonarne Superbet w niedziele i święta

Lokale naziemne Superbet otwarte się również w tzw. niedziele niehandlowe. Wynika to z faktu, że ta forma działalności nie jest objęta zakazem handlu w niedzielę. Dzięki temu możesz obstawiać zakłady bukmacherskie w punktach stacjonarnych Superbet każdego dnia tygodnia.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku świat i dni wolnych od pracy, takich jak Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy rok czy Święta Wielkanocne. W tych dniach mogą obowiązywać niestandardowe godziny otwarcia lokali naziemnych Superbet. Dodatkowo, co roku mogą wyglądać trochę inaczej, dlatego zawsze najlepiej upewnij się czy i w jakich godzinach otwarty jest Twój punkt stacjonarny Superbet.

Godziny otwarcia punktów Superbet w wybrane święta 2024 roku:

 • 1 stycznia 2024 (Nowy Rok) – nieczynne
 • 6 stycznia  2024 (Trzech Króli) – placówki są czynne
 • 11 czerwca 2024 (Boże Ciało) – punkty Superbet są otwarte do godziny 14:00
 • 15 sierpnia 2024 (Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny) – punkty działają normalnie
 • 1 listopada  2024 (Wszystkich Świętych) – punkty stacjonarne są zamknięte
 • 11 listopada 2024 (Dzień Niepodległości) – placówki stacjonarne są otwarte w normalnych godzinach pracy
 • 24 grudnia  2024 (Wigilia) – punkty stacjonarne Superbet otwarte do południa
 • 25 grudnia  2024 (Pierwszy dzień świąt) – placówki stacjonarne Superbet nieczynne
 • 26 grudnia  2024 (Drugi dzień świąt) – punkty stacjonarne otwarte ale w ograniczonych godzinach
 • 31 grudnia  2024 (Sylwester) – punkty stacjonarne Superbety otwarte ale krócej niż zwykle

Czy w punktach stacjonarnych Superbet są dostępne promocje i bonusy?

Jak już wspomnieliśmy, legalny bukmacher Superbet tak samo poważnie traktuje graczy online, jak i typerów wybierających (lub łączących obie te formy) obstawianie w punktach stacjonarnych. Dlatego w jego ofercie znajdują się promocje i bonusy bukmacherskie dostępne tylko online, online i w punktach oraz takie, które można wykorzystać tylko w lokalach naziemnych Superbet. Są to m.in. Super Mecz, Super Extra, Super Live, Super Szansa oraz Super Bonus. Oprócz tego jest również specjalna promocja przeznaczona dla graczy rejestrujących konto Superbet, a mianowicie freebet o wartości 25 zł do postawienia w punktach stacjonarnych.

Promocja w punktach stacjonarnych dla graczy Superbet online

Zdajemy sobie sprawę, że o wiele bardziej cenisz sobie obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet przez internet. Jest to o wiele wygodniejsze, dostępne z każdego miejsca i w każdym momencie. Wystarczy komputer, smartfon lub tablet i oczywiście internet. Jednak jeśli zdecydujesz się, nawet w ramach eksperymentu, odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych Superbet, to bukmacher przygotował dla Ciebie specjalną promocję.

Wystarczy, że w jednym z lokali stacjonarnych Superbet poprosisz o kod promocyjny. Następnie zarejestrujesz swoje konto w serwisie internetowym Superbet i dokonasz pierwszego depozytu, a wtedy otrzymasz od bukmachera darmowy zakład w wysokości 25 zł do wykorzystania w punkcie stacjonarnym!

Co bardzo istotne, podczas zakładania konta w Superbet podaj prawidłowy adres email, a w dalszej części zaznacz pole Czy posiadasz kod rejestracyjny z Punktu Superbet?. Pole z unikalnym kodem jest ostatnim punktem formularza rejestracyjnego w Superbet online. Podaj kod otrzymany w lokalu naziemnym bukmachera, a otrzymasz bonus w wysokości 25 zł. Aby go dostać, musisz wpłacić na swoje konto gracza minimum 50 zł przez stronę lub mobilną aplikację bukmacherską Superbet.

Jeśli wykonasz wszystkie kroki rejestracji, od legalnego bukmachera Superbet otrzymasz bonus powitalny do 500 zł oraz właśnie darmowy zakład w wysokości 25 zł do wykorzystania w punkcie stacjonarnym. Bonus 25 zł zostanie przyznany do końca dnia po rejestracji. Kupon otrzymasz na wcześniej podany adres email.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 1. Czy w punktach stacjonarnych otrzymam bonus powitalny?

Nie, bonus powitalny od legalnego bukmachera Superbet dostępny jest tylko dla graczy rejestrujących konto online.

 1. Jakie są godziny otwarcia lokali naziemnych Superbet?

Większość lokali otwarta jest w godzinach od 9:00 do 22:00, jednak część punktów może być czynna krócej. Zawsze warto sprawdzić godziny otwarcia wybranego punktu na stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej Superbet.

 1. Czy mogę iść do punktu stacjonarnego Superbet w niedzielę?

Oczywiście, lokale Superbet otwarte są także w niedziele. Mogą być jednak zamknięte lub krócej otwarte w święta i ustawowe dni wolne od pracy.

 1. Czy zawieranie zakładów w Superbet online jest korzystniejsze, niż w lokalach bukmachera?

Tak, obstawianie zakładów w Superbet przez internet to masa korzyści: atrakcyjny bonus powitalny, wiele promocji i bonusów dla stałych graczy. Oczywiście, w punktach stacjonarnych Superbet także dostępnych jest wiele promocji, jednak zakłady w Superbet online mają wielką przewagę – są dostępne całą dobę, przez 7 dni w tygodniu za pomocą strony internetowej lub aplikacji bukmacherskiej Superbet.

 1. Czy Superbet ma pozwolenie na obie formy działalności?

Oczywiście, Superbet to całkowicie legalny bukmacher. Firma posiada dwie odrębne licencje, jedną na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet, a drugą na prowadzenie działalności w punktach stacjonarnych. Obojętnie, czy obstawiasz online czy w lokalach Superbet, robisz to zgodnie z prawem.

Mam placówek Superbet w Polsce

Punkty Stacjonarne Superbet – lista i godziny otwarcia

Poniżej prezentujemy pełną listę punktów stacjonarnych Superbet oraz ich godziny otwarcia w dzień roboczy.

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

 • Jamontta 10a-10d paw. 3, Toruń (87-100), 9:00-22:00
 • Chocimska 1, Włocławek (87-800), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

 • Wyszyńskiego 40A/17, Zielona Góra (65-536), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

 • Kolejowa 24 A, Ostrów Wielkopolski (63-400), 9:00-22:00
 • Głogowska 78/1, Poznań (60-741), 9:30-21:30
 • os. Zwycięstwa 14A/2, Poznań (61-647), 9:30-21:30
 • Słowiańska 32/1, Poznań 61-664), 9:30-21:30
 • 27 Grudnia 21, Poznań (61-737), 9:30-21:30
 • Garbary 35/3a i 4, Poznań (61-758), 9:30-21:30

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

 • Limanowskiego 170, Łódź (91-027), 9:30-21:30
 • Ceglana 19, Łódź (91-449), 9:30-21:30
 • Senatorska 6, Skierniewice (96-100), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

 • Osiedlowa 2F, Radom (26-600), 9:00-22:00
 • Chełmska 50, Warszawa (00-735), 9:30-21:30
 • Powstańców Śląskich 106, Warszawa (01-466), 9:30-21:30
 • Racławicka 131 lok.U3, Warszawa (02-117), 9:30-21:30
 • Grójecka 28/30, Warszawa (02-308), 9:30-21:30
 • Puławska 73/75 lok.1, Warszawa (02-595), 9:30-21:30
 • Komisji Edukacji Narodowej 51/ U09, Warszawa (02-797), 9:30-21:30
 • Bazyliańska 20, Warszawa (03-203), 9:30-21:30
 • Malborska 3, Warszawa (03-286), 9:30-21:30
 • Skarbka z Gór 51 lok.3, Warszawa (03-287), 9:30-21:30
 • Wojska Polskiego 16a lok.16, Pruszków (05-800), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

 • Jedności Narodowej 96/1a, Wrocław (50-031), 9:30-21:30
 • Piłsudskiego 46/1b, Wrocław (50-032), 9:30-21:30
 • Wyszyńskiego 45D, Wrocław (50-330), 9:30-21:30
 • Traugutta 104, Wrocław (50-420), 9:30-21:30
 • Tęczowa 22/6, Wrocław (53-602), 9:30-21:30
 • Bulwar Ikara 11 lok. 16a, Wrocław (54-130), 9:30-21:30
 • Strzegomska 208, Wrocław (54-432), 9:30-21:30

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

 • Sosnkowskiego 4b/7, Opole (45-273), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

 • Barlickiego 6, Bielsko-Biała (43-300), 9:00-22:00
 • Wolności 42, Chorzów (41-500), 9:30-21:30
 • 3 Maja 2, Dąbrowa Górnicza (41-300), 9:30-21:30
 • Bema 8, Dąbrowa Górnicza (41-303), 9:30-21:30
 • Zwycięstwa 9/II, Gliwice (44-100), 9:00-22:00
 • Grunwaldzka 204, Jaworzno (43-600), 9:30-21:30
 • Stawowa 5, Katowice (40-093), 9:30-21:30
 • Korfantego 68, Katowice (40-156), 9:30-21:30
 • Krakowska 2c, Mysłowice (41-400), 9:30-21:30
 • Nojego 5, Oświęcim (32-600), 9:30-21:30
 • Rynek Główny 21, Oświęcim (32-600), 9:30-21:30
 • Targowa 13, Sosnowiec (41-200), 9:00-22:00
 • Wolności 254, Zabrze (41-800), 9:30-21:30
 • 3 Maja 47, Zabrze (41-800), 9:30-21:30
 • Handlowa 3, Żywiec (34-300), 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

 • Grota Roweckiego 7G, Kraków (30-348), 9:30-21:30
 • Starowiślana 77 lok.2U, Kraków (31-052), 9:30-21:30
 • Zwierzyniecka 21, Kraków (31-105), 9:30-21:30
 • Długa 86 U-2, Kraków (31-146), 9:30-21:30
 • Bieńczycki Plac Targowy 21, Kraków (31-831), 9:30-21:30
 • Bohaterów Września 1C lok. 2U, Kraków (31-620), 9:30-21:30

Punkty stacjonarne franczyzowe Superbet – lista i godziny otwarcia

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

 • Czerwonego Krzyża 2L, Terespol (21-550), 9:00-21:00
 • Piaskowa 16, Puławy (24-100)

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

 • Bolesława Chrobrego 33B, Oława (55-200), 15:00-22:00
 • 1 Maja 31B, Oława (55-200), 10:00-21:00, 9:00-22:00

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

 • Kossutha 2, Katowice (40-844), 11:00-21:00
 • Lotników 6, Knurów (44-196), 12:00-21:00
 • Oświęcimska 98, Piekary Śląskie (41-949), 09:00-22:00
 • Bednorza 8, Piekary Śląskie (41-946), 15:00-22:00
 • Emila Szramka 5, Ruda Śląska (41-705), 14:00-22:00
 • 1 Maja 12, Ruda Śląska (41-706), 10:00-22:00
 • Solidarności 22 lok 10, Ruda Śląska (41-706), 09:00-22:00
 • Żwakowska 15, Tychy (43-100), 11:00-22:00
 • Niepodległości 55, Czechowice-Dziedzice (43-502), 10:00-21:00
 • Karola Adamieckiego 11a/2, Dąbrowa Górnicza (41-300), 10:00-22:00

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

 • Osiedle Hutnicze 2, Kraków (31-917), 11:00-21:00
 • Pokoju 9, Oświęcim (32-602), 12:00-22:00

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

 • 11 Listopada 26b, Ostrowiec Świętokrzyski (27-400), 09:00-22:00

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

 • Niepodległości 2A, Tarnobrzeg (39-400), 09:00-22:00
Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ Punkty stacjonarne Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Ile punktów stacjonarnych ma Superbet w Polsce?

  Superbet posiada prawie 100 punktów stacjonarnych rozmieszczonych w całej Polsce.

 • Co mogę znaleźć w punktach stacjonarnych Superbet?

  W punktach stacjonarnych Superbet znajdziesz możliwość zawierania zakładów wzajemnych, a także dodatkowe usługi i atrakcje, takie jak transmisje sportowe na żywo, konsultacje z ekspertami, itp.

 • Czy muszę mieć konto online, aby obstawiać w punkcie stacjonarnym Superbet?

  Nie, nie musisz posiadać konta online, aby obstawiać w punkcie stacjonarnym Superbet. Możesz założyć konto online, jeśli chcesz korzystać z oferty bukmachera również w internecie.

 • Czy mogę wypłacić środki z konta online w punkcie stacjonarnym Superbet?

  Tak, możesz wypłacić środki z konta online w punkcie stacjonarnym Superbet. Upewnij się, że posiadasz odpowiedni dokument tożsamości przy sobie.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/punkty-stacjonarne

Oceń ten tekst