Superbet na Dłużej z Kanałem Sportowym: Bukmacherka i Sportowy Rozwój

Ocena 5.00/1 głos

🌟 Superbet i Kanał Sportowy kontynuują fascynującą podróż w świecie zakładów bukmacherskich i sportowej rozrywki! 🏆🎉 Fanów czekają emocje, promocje i ekskluzywne treści - gotowi na sportowy rok pełen ekscytujących projektów! ⚽🎯 #Superbet #KanałSportowy #WspółpracaNaSzczyt 🚀🔥

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Superbet na Dłużej z Kanałem Sportowym: Bukmacherka i Sportowy Rozwój

W fascynującym świecie zakładów bukmacherskich i sportu online, marka Superbet Polska kontynuuje swoją wyjątkową współpracę z Kanałem Sportowym. To partnerstwo, nawiązane w maju 2022 roku, przechodzi do kolejnego etapu, obiecując fascynujące projekty dla fanów sportu i zakładów bukmacherskich. Jak zapewniają przedstawiciele obu stron, ambitne plany na sportowy rok są już w fazie realizacji.

Superbet Polska, wicelider polskiego rynku bukmacherskiego online, nie bez powodu zdecydował się przedłużyć partnerstwo z Kanałem Sportowym, największym sportowym projektem na YouTube w Polsce. Mateusz Borek i Tomasz Smokowski, dwaj współzałożyciele Kanału Sportowego, pełnią funkcję ambasadorów marki Superbet, co dodaje temu partnerstwu unikalnego charakteru.

Kanał Sportowy może pochwalić się ponad milionem wiernych subskrybentów, co potwierdza jego ugruntowaną pozycję w dostarczaniu rozrywki sportowo-lifestylowej. Agnieszka Prachniak, Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Kanale Sportowym, wyraża radość z przedłużonej współpracy, podkreślając, że Superbet jest partnerem, na którego można liczyć w każdej sytuacji.

Bartosz Malaka, Head of Marketing w Superbet Polska, zwraca uwagę na zaangażowanie obu stron w wspólne przedsięwzięcia. Współpraca obejmuje nie tylko popularne formy brandingowe, ale także akcje specjalne związane z kluczowymi wydarzeniami sportowymi, w których uczestniczy bukmacher.

Dla fanów Kanału Sportowego przygotowane zostaną także specjalne promocje. Malaka podkreśla, że Superbet chce nie tylko zaznaczać swoją obecność w najważniejszych formatach, ale również promować mniej znane dyscypliny sportowe. Przykładem są dwa wydarzenia sponsorowane przez Superbet: Poland Darts Masters i Rapid&Blitz, które przybliżyły Polakom darta i szachy.

Superbet, będąc także sponsorem klubów sportowych takich jak Lech Poznań, Górnik Zabrze, GKS Tychy czy Polski Związek Narciarski, obiecuje stworzyć ekskluzywne treści dla kibiców wspieranych drużyn czy miłośników skoków narciarskich.

Grupa Superbet, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier online, zdobyła uznanie na rynku. Od 2018 roku działa w Polsce, oferując zakłady online poprzez aplikację mobilną i stronę superbet.pl. Z nagrodami w plebiscytach i wyróżnieniami, Superbet Polska zdobył ponad 20% udziału w polskim rynku bukmacherskim online do końca 2023 roku.

Współpraca Superbet Polska z Kanałem Sportowym to nie tylko strategia biznesowa, ale także pasja do sportu i zaangażowanie w rozwój polskiej sceny sportowej. Fanów zarówno zakładów bukmacherskich, jak i sportu ogólnie, czekają fascynujące chwile w obliczu tej wyjątkowej kooperacji.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/news/superbet-dluzej-kanalem-sportowym-bukmacherka-sportowy-rozwoj

Oceń ten tekst