SuperSpin w Superbet

Ocena 4.50/2 głosy

Superbet bukmacher

Superbet zakłady

Superbet bonusy

Superbet opinie

Superbet rejestracja

SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet to świetna okazja do zdobycia bonusu każdego dnia. Wystarczy zakręcić wirtualnym kołem SuperSpin. Do wygrania jest nawet 10 000 zł!

Odbieram bonus! Idź do Superbet

Wykorzystaj super bonus Superbet!

Sport Bonus, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wirtualne Bonus oraz Jackpot 10 000 zł. To lista bonusów, które możesz zdobyć w promocji SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet. Nie ma w niej wielkiej filozofii, jedyne co musisz zrobić, to zakręcić wirtualnym kołem i liczyć na łut szczęścia. Jest również jeszcze jedno pole, które oznacza brak wygranej, ale nie przejmuj się. Z promocji możesz korzystać codziennie.

Jak wezmę udział w promocji SuperSpin?

Aby wziąć udział w promocji SuperSpin od Superbet, musisz przede wszystkim być zarejestrowanym graczem legalnego bukmachera. Ale to nie wszystko. Wcześniej zadbaj o to, by zaznaczyć zgodę marketingową w sekcji ustawień konta gracza – polityka prywatności. W każdej chwili możesz otrzymać dostęp do koła SuperSpin, jednak jeśli nie potwierdziłeś zgody marketingowej, to nie uzyskasz bonusu. Ostatnim warunkiem uczestnictwa w promocji SuperSpin jest otrzymanie informacji o możliwości wzięcia w niej udziału od Superbet. Poczekaj zatem na tę wiadomość, a kiedy spełnione zostaną te wszystkie wymogi, możesz przystąpić do zakręcenia kołem SuperSpin i grania o naprawdę atrakcyjne bonusy.

Jak uzyskam bonus w SuperSpin?

Promocja SuperSpin obowiązuje każdego dnia między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach promocji SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet zostanie przyznany tylko raz dziennie. Jak go uzyskać?

Logujesz się na swoje konto gracza w Superbet i znajdujesz podstronę promocji SuperSpin. Przed Tobą pojawia się koło spotykane w różnych rodzajach loterii. Podzielone jest na 6 pól, 5 z nich oznacza wygraną w postaci bonusu, jedno to po prostu brak jakiejkolwiek wygranej.

Znajdujesz bonus, który najbardziej chciałbyś uzyskać, patrzysz na niego przez kilka sekund, wizualizujesz sobie go na swoim koncie gracza, robisz głęboki wdech i klikasz w przycisk ZAKRĘĆ TERAZ! W tym momencie następuje uruchomienie maszyny losującej, a po chwili wiesz, czy otrzymałeś bonus. Jego wysokość jest zależna od tego, w którym miejscu zatrzyma się wskaźnik na polu wirtualnego koła.

Do wygrania są następujące bonusy:

 • Sport Bonus w wysokości 5 zł
 • Super Sport Bonus w wysokości 10 zł
 • Mega Sport Bonus w wysokości 30 zł
 • Wirtualne Bonus w wysokości 5 zł
 • Jackpot 10 000 zł
 • Brak wygranej.

Otrzymany bonus zostanie przypisany do Twojego konta gracza w Superbet w ciągu 48 godzin po zakończeniu promocji w danym dniu. Ale to jeszcze nie wszystko, teraz czas na Twój ruch. Bonus otrzymany w ramach promocji SuperSpin musisz zaakceptować w ciągu 24 godzin (lub w ciągu 48 godzin w przypadku najwyższego z bonusów, czyli Jackpot 10 000 zł) od jego zaksięgowania na koncie gracza. Koniecznie musisz to zrobić, gdyż w przeciwnym razie bonus automatycznie wygaśnie. Wystarczy, ze klikniesz w przycisk AKCEPTUJ w powiadomieniu, które wyświetli Ci się podczas logowania w formie okna pop-up.

Jakie są szanse na zdobycie wybranego bonusu w SuperSpin?

Masz upatrzony konkretny bonus i pomysł na jego wykorzystanie? A może zdajesz się na los i dopiero wtedy postarasz się obstawić ciekawe zakłady bukmacherskie? Sprawdź, jakie są procentowe szanse na wygranie poszczególnych bonusów w promocji SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet:

 • Bonus Sport – od 2% do 40%
 • Super Sport Bonus – od 2% do 15%
 • Mega Sport Bonus – od 1% do 15%
 • Wirtualne Bonus – od 1% do 15%
 • Jackpot 10 000 zł – tylko raz w czasie trwania promocji SuperSpin.

Co muszę wiedzieć o promocji SuperSpin?

Tak, jak wspominaliśmy, SuperSpin jest po prostu loterią i na tym etapie nie ma w niej wielu wymagań. Logujesz się na konto w Superbet i kręcisz wirtualnym kołem. Niemniej pamiętaj o kilku kwestiach, które mają znaczenie w przypadku wygrania jednego z bonusów.

Po pierwsze, pamiętaj, że na Twoim koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Jeśli wygrasz bonus w ramach promocji SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet, to masz 2 dni (lub 4 dni w przypadku bonusu Jackpot 10 000 zł) na wykorzystanie innego aktywnego bonusu znajdującego się na Twoim koncie. Jeśli tego nie zrobisz, środki z bonusu SuperSpin nie zostaną aktywowane Gdy nie masz żadnego aktywnego bonusu, wówczas od razu możesz skorzystać z bonusu otrzymanego w ramach SuperSpin.

Jeśli chcesz, możesz w każdej chwili anulować przyznany bonus. W tym celu skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta legalnego bukmachera Superbet. Wówczas środki oraz wygrane uzyskane w ramach promocji SuperSpin zostaną anulowane.

Natomiast, jeśli na Twoim saldzie depozytowym znajdują się niewykorzystane środki, to najpierw one będą przeznaczone na zawarcie zakładów bukmacherskich, a nie środki znajdujące się na koncie bonusowym.

Zgodnie z regulaminem legalnego bukmachera Superbet może oczywiście zdarzyć się tak, że postawisz kupon jednocześnie za środki znajdujące się na saldzie depozytowym i bonusowym. Wówczas ewentualna wygrana w ramach promocji SuperSpin będzie podzielona na oba konta proporcjonalnie wobec ilości środków, których użyłeś do obstawienia zakładu.

Jeśli otrzymasz wygraną w ramach promocji SuperSpin, to nie zlecaj wypłaty jakichkolwiek pieniędzy z Twojego konta gracza, zanim nie spełnisz warunków obrotu bonusem. W przeciwnym razie środki przyznane Ci w ramach bonusu i wygrane, które dzięki nim uzyskałeś, zostaną anulowane.

Aby otrzymać najwyższy możliwy bonus w ramach promocji SuperSpin, czyli Jackpot 10 000 zł, musisz mieć w pełni zweryfikowane konto gracza Superbet.

Jak obrócić bonusem?

Jeśli otrzymasz jeden z trzech bonusów: Bonus Sport, Super Sport Bonus i Mega Sport Bonus, to musisz dokonać wymaganego obrotu przyznanymi środkami. Dzięki temu zostaną one przelane na Twoje saldo depozytowe, z którego będziesz mógł je wypłacić na konto bankowe.

Bonus Sport, Super Sport Bonus oraz Mega sport Bonus możesz wykorzystać na obstawienie zakładów pojedynczych (SOLO) o kursie minimalnym 1.60 lub na kuponach zawierających wiele wydarzeń (Multi). W przypadku tych drugich wymagany minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1.30, a minimalny kurs ogólny to 2.00. Musisz dokonać 3-krotnego obrotu wartością bonusu, dopiero wtedy będziesz mógł go wypłacić.

Jeśli chcesz, przyznany bonus możesz wykorzystać również na zakłady systemowe. Wówczas wymagany łączny kurs na najmniejszą kombinację to co najmniej 1.60.

Bonus w ramach promocji SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet otrzymasz w formie vouchera online. Będzie on ważny przez 2 dni od momentu zaakceptowania go na koncie bonusowym.

Bonus Sport, Super Sport Bonus i Mega Sport Bonus możesz wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie z oferty przedmeczowej (prematch) oraz oferty na żywo (live) Superbet.

Jak obrócić Wirtualne Bonus?

W przypadku wylosowania nagrody Wirtualne Bonus także obowiązuje wymóg obrotu przyznanymi środkami. Równiez otrzymasz go w formie vouchera online na konto bonusowe i będziesz miał 2 dni od momentu zaakceptowania na jego wykorzystanie.

Zgodnie z nazwą nagrody, Wirtualne Bonus możesz wykorzystać wyłącznie na zakłady wirtualne dostępne w ofercie legalnego bukmachera Superbet. Mogą to być jedynie zakłady singiel z minimalnym kursem 1.60. Aby zyskać możliwość wypłaty przyznanych środków, dokonaj 3-krotnego obrotu jego wartością.

Jeśli nie dokonasz wymaganego 3-krotnego obrotu środkami przyznanymi w ramach SuperSpin w ciągu 2 dni od momentu jego zaakceptowania, to wartość Wirtualne Bonus i związane z tymi środkami wygrane zostaną anulowane .

Jak obrócić bonusem Jackpot 10 000 zł?

Trafiłeś główną nagrodę w SuperSpin, czyli Jackpot 10 000 zł?! W tym przypadku obowiązuje warunek tylko 1-krotnego obrotu!

Bonus Jackpot 10 000 zł możesz wykorzystać na zakłady pojedyncze z kursem minimalnym 1.60 oraz na zakłady wielokrotne z minimalnym łącznym kursem 2.00 (przy czym minimalny kurs dla każdego zdarzenia wynosi równo 1.30). Oprócz tego, środki przyznane w ramach bonusu Jackpot 10 000 zł możesz przeznaczyć także na zakłady systemowe. Wtedy kurs minimalny na najmniejszą kombinację to co najmniej 1.60. W przypadku bonusu Jackpot 10 000 zł w SuperSpin obowiązuje cała oferta przedmeczowa oraz zakłady na żywo od Superbet.

Nie możesz jednak wykorzystać bonusu Jackpot 10 000 zł na obstawianie kuponów, które zawierają zdarzenia z oferty Super Mecz i Super Extra oraz z oferty zakładów wirtualnych.

Bonus Jackpot to nagroda główna i aż 10 000 zł do postawienia! Dlatego, kiedy trafi on do Ciebie w formie vouchera online, tym razem będziesz mógł wykorzystać bonus w ciągu 7 dni od momentu zaakceptowania Jackpot 10 000 zł na koncie bonusowym.

Wystarczy, że tylko raz obrócisz sumą 10 000 zł otrzymaną w ramach bonusu Jackpot, a cała kwoty na Twoje konto depozytowe w Superbet, gotowa do wypłaty lub do wykorzystania na kolejne zakłady.

O czym muszę pamiętać w przypadku bonusów w SuperSpin?

Jest również jeszcze bardzo istotna kwestia, która dotyczy obrotu każdym z możliwych do otrzymania bonusów w SuperSpin, czyli Bonus Sport, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wirtualne Bonus oraz Jackpot 10 000 zł. Mianowicie, do obrotu bonusem będą zaliczane tylko kupony postawione, zakończone i rozliczone w okresie ważności bonusu. Nie możesz zatem obstawiać za przyznane środki np. zakładów wykraczających poza 2 czy 7 dni (w zależności od bonusu) czy zakładów długoterminowych, których rezultat będzie znany w późniejszym terminie.

SuperSpin – krok po kroku

 1. W okresie trwania promocji SuperSpin logujesz się na stronie lub w aplikacji bukmacherskiej Superbet.
 2. Wchodzisz na podstronę promocji. Klikasz w przycisk ZAKRĘĆ TERAZ! Znajdujący się pod wirtualnym kołem Superbet.
 3. Wygrałeś bonus? Masz 2 dni na jego akceptację i dokonanie obrotu przyznanymi środkami. Później trafiają one na Twoje saldo główne, co oznacza, że możesz je wypłacić.
 4. Wygrałeś nagrodę główną, czyli Jackpot 10 000 zł? Wystarczy 1-krotny obrót, a pieniądze należą do Ciebie!

Dla kogo przeznaczona jest promocja SuperSpin?

SuperSpin to atrakcyjna promocja skierowana do każdego gracza legalnego bukmachera Superbet. Wystarczy, że spełnia jej trzy proste warunki – posiada zarejestrowane konto, ma wyrażoną zgodę marketingową oraz otrzymał informację od bukmachera o możliwości wzięcia udziału w promocji.

W SuperSpin nic nie tracisz, a każdego dnia promocji możesz zyskać bonus na zakłady bukmacherskie. A oprócz Bonus Sport, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus i Wirtualne Bonus czeka na Ciebie także nagroda główna, czyli Jackpot 10 000 zł. Nagrody otrzymujesz na saldo bonusowe, jednak w przypadku tej ostatniej wystarczy 1-krotny obrót i pieniądze trafiają na Twoje saldo główne, z którego możesz dokonać wypłaty na konto bankowe. Szanse na zdobycie nagrody są całkiem duże, a jedyne co musisz zrobić, to zakręcić wirtualnym kołem SuperSpin.

SuperSpin od legalnego bukmachera Superbet wydaje się idealnym sposobem na rozpoczęcie dnia każdego typera. W prosty sposób możesz zdobyć nagrodę, co pozytywnie nastroi Cię na kolejne godziny!

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

FAQ SuperSpin w Superbet

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak mogę wziąć udział w promocji SuperSpin?

  Aby wziąć udział w promocji SuperSpin, musisz być zarejestrowanym graczem legalnego bukmachera Superbet. Musisz również zaznaczyć zgodę marketingową w sekcji ustawień konta gracza i otrzymać informację o możliwości wzięcia udziału w promocji od Superbet.

 • Czy mogę korzystać z promocji SuperSpin codziennie?

  Tak, promocja SuperSpin jest dostępna codziennie między godziną 00:01 a 23:59.

 • Jakie bonusy mogę zdobyć dzięki promocji SuperSpin?

  W promocji SuperSpin można zdobyć Sport Bonus, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wirtualne Bonus oraz Jackpot 10 000 zł.

 • Czy mogę uzyskać więcej niż jeden bonus w ramach promocji SuperSpin?

  Nie, każdego dnia można uzyskać tylko jeden bonus w ramach promocji SuperSpin.

 • Czy mogę wymienić bonus na pieniądze?

  Tak, bonusy uzyskane w ramach promocji SuperSpin można wymienić na pieniądze zgodnie z regulaminem promocji.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/superbet/superspin

Oceń ten tekst