Bezpieczny zakład w eWinner

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Obstawiaj zakłady w eWinner bez ryzyka. Przegrasz? Nic nie szkodzi w eWinner obstawiasz bezpiecznie. W przypadku przegranej bukmacher zwróci kwotę zakładu jako bonus.

Wykorzystaj bezpieczny zakład w eWinner i obstaw zakłady bez ryzyka utraty pieniędzy.

Wrzuć na kupon AKO dwa zdarzenia z piłkarskiej Ligi Mistrzów i zadbaj o kurs minimalny 2.50. Zagraj przygotowany przez siebie kupon za minimum 20 PLN. Pamiętaj, że na Twoim kuponie muszą znaleźć się zakłady WYŁĄCZNIE z elitarnej LM. Co dalej?

Jeśli kupon okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na swoje konto główne. Jeśli natomiast tym razem Ci się nie powiodło otrzymasz od eWinner zwrot stawki do kwoty 50 PLN! Pamiętaj: żeby odebrać równowartość pełnej stawki musisz do niej doliczyć podatek (aby odebrać 50 PLN, musisz zagrać za 56.82 PLN).

Bezpieczny zakład w eWinner na Ligę Mistrzów

Masz szansę na bonus 50 PLN w ramach każdej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pamiętaj, że jedna edycja akcji to szansa na jeden bonus. W sumie masz zatem szansę na nawet 250 PLN. Przygotuj swój kupon i graj BEZ RYZYKA.

Warunki:

  • dwa zdarzenia na kuponie wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów,
  • kurs minimalny 2.50
  • zakład za minimum 20 PLN.

Jak obstawić Bezpieczny Zakład w eWinner?

Skorzystanie z Bezpiecznego Zakładu w eWinner jest bardzo proste. Przygotuj kupon AKO i umieść na nim minimum 2 zdarzenia dotyczące wyłącznie oferty zakładów Piłkarska Liga Mistrzów. Łączny kurs Bezpiecznego Zakładu musi wynieść minimum 2.50. Tak przygotowany kupon obstaw za co najmniej 20 zł.

Jeśli wygrasz, pieniądze trafiają na Twoje saldo główne. Jeśli jednak kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot o wartości odpowiadającej kwocie stawki przeznaczonej na zawarcie Bezpiecznego Zakładu od eWinner. Oczywiście, pomniejszonej o podatek od gier wynikający z ustawy hazardowej, który wynosi 12%.

Pamiętaj, że na kuponie muszą znaleźć się wyłącznie zdarzenia dotyczące oferty meczów elitarnej Ligi Mistrzów. Nie możesz umieszczać na nim zakładów z innych rozgrywek piłkarskich czy pozostałych dyscyplin sportowych. Promocja Bezpieczny Zakład od legalnego bukmachera eWinner pojawia się cyklicznie. Zawsze biorą w niej udział zakłady rozliczone do końca dnia, w którym odbywa się dana kolejka Ligi Mistrzów.

Co otrzymam, gdy przegram Bezpieczny Zakład?

W razie przegranej w ramach Bezpiecznego Zakładu otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna wartość takiego bonusu to 50 zł. Jeśli np. obstawisz kupon za 25 zł, a zakłady okażą się błędnie wytypowane, to otrzymasz zwrot w wysokości 22 zł w postaci bonusu (25 – 12% podatku).

Bonus od legalnego bukmachera eWinner zostanie automatycznie przypisany do Twojego salda po zakończeniu wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie.

Aby móc wypłacić bonus, środkami otrzymanymi w ramach Bezpiecznego Zakładu od eWinner musisz obrócić jednokrotnie na kuponie o minimalnym kursie łącznym ponownie wynoszącym 2.50. Bonus musisz także aktywować, czyli obstawić zakład za przyznane środki w ciągu 24 godzin od momentu ich otrzymania. W przeciwnym razie bonus w ramach Bezpiecznego Zakładu od eWinner ulegnie wygaśnięciu, czyli po prostu przepadnie i nie będziesz mógł z niego skorzystać.

Po dokonaniu obrotu wygrane trafią na Twoje saldo główne, z którego możesz je wypłacić na swoje konto bankowe.

Pamiętaj, że promocją Zakład Bezpieczny w eWinner nie są objęte kupony za zakłady systemowe. Z kolei do obrotu otrzymanym bonusem nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą funkcji cash-out.

Zakład Bezpieczny od eWinner musisz postawić za środki znajdujące się na saldzie głównym, czyli za środki własne. Nie możesz skorzystać z tej promocji, zawierając zakłady z salda bonusowego.

Nadrzędnymi promocjami nad Zakładem Bezpiecznym są Zakład Bez Ryzyka do 150 zł oraz Bonus 50% do 500 zł. Oznacza to, że jeśli jeszcze nie skorzystałeś z tych promocji, to w pierwszej kolejności otrzymasz bonus z ich tytułu.

Czy warto obstawić Zakład Bezpieczny?

Jeśli lubisz obstawiać Ligę Mistrzów, to jak najbardziej rozważ skorzystanie z Zakładu Bezpiecznego. Zwłaszcza, że legalny bukmacher eWinner zapewnia naprawdę bogatą ofertę zakładów na te elitarne rozgrywki. Jeśli Twój kupon okaże się zwycięski, wygrana od razu leci na Twoje konto. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, zyskujesz zwrot swojej stawki do 50 zł, za które obstawisz kolejne zakłady bukmacherskie. Jak widzisz, w promocji Zakład Bezpieczny od eWinner możesz tylko zyskać.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/bezpieczny-zaklad

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji eWinner

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od eWinner. Nie popełnij ponownie tego błędu!

03 - 04 listopada 2020

Liga Mistrzów w eWinner bez ryzyka!

Przed nami mecze III kolejki Ligi Mistrzów, co jest równoznaczne z tym, że gracze eWinner mogą obstawić LM BEZ RYZYKA! Przygotowaliśmy dla naszych klientów bezpieczne 50 zł.

Warunki bonusu:

  • dwa zdarzenia na kuponie wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów,
  • kurs minimalny 2.50
  • zakład za minimum 20 PLN.

Jeśli kupon okaże się zwycięski wygrana trafi na konto gracza, jeśli nie, to otrzymają zwrot stawki do kwoty 50 zł! Aby otrzymać maksymalny zwrot, obstaw zakład za 56.82 zł.