Zwrot 150 zł na depozyt w eWinner + bez podatku

Ocena 4.09/11 głosów
Odbieram bonus! Bonus w eWinner

wpłać depozyt i zyskaj bonus bukmacherski eWinner

Wielki powrót Bundesligi w eWinner witamy z należycie wielkimi promocjami.

Bukmacher eWinner proponuje spragnionym emocji graczom Powitalny Zakład Bez Ryzyka 150zł ze zwrotem na konto depozytowe oraz Bundesligę i 2. Bundesligę bez podatku.

 1. Powitalny Zakład Bez Ryzyka
 2. Zero podatku na Bundesligę

Powitalny Zakład Bez Ryzyka

Promocja startuje w piątek, 15 maja, o godzinie 14:00 i trwa do końca poniedziałku, 18 maja. Złóż w tym okresie swój pierwszy depozyt na Koncie Gracza eWinner, a następnie zagraj swój pierwszy zakład. Niezależnie czy trafisz czy przegrasz, otrzymasz środki na konto DEPOZYTOWE! Pamiętaj, że minimalna stawka kuponu kwalifikującego Cię do wzięcia udziału w akcji to 20 PLN, a maksymalny zwrot w ramach akcji to 150 PLN.

Zero ryzyka do 150 zł

Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, to otrzymasz zwrot nawet do 150 PLN i będziesz mógł go od razu wypłacić! Warunki i zasady:

 • Maksymalny zwrot to 150zł, przy stawce 170,46 (stawka - podatek)
 • Minimalna kwota zakładu to 20zł
 • Zwrot na konto depozytowe (do wypłaty)
 • Promocja obowiązuje od piątku, 15 maja, od godziny 14:00, do końca poniedziałku, 18 maja.

Zero podatku na Bundesligę

Chcesz również skorzystać z oferty bez podatku? W tym samym okresie stwórz kupon zawierający minimum dwa zdarzenia WYŁĄCZNIE z oferty na Bundesligę lub 2. Bundesligę. Pamiętaj, że minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.50. Zagraj tak przygotowany kupon za minimum 20 PLN z konta depozytowego. Spełniłeś warunki? Doskonale! eWinner pokrywa w ten weekend 12% podatku, więc w przypadku trafionego zakładu, wygrasz jeszcze więcej!

Zero podatku na Bundesligę w eWinner

Bukmacher eWinner nie mógł przegapić startu Bundesligi więc przygotował dla graczy specjalną promocję na mecze 1. i 2. Bundesligi w dniach 16.05 - 18.05. Z eWinner obstawisz rozgrywki w Niemczech całkowicie bez podatku! Start promocji w piątek, 15.05, o godzinie 14:00. Oto informacje jak od zakładów bukmacherskich w eWiner nie płacić podatku:

 1. Wrzuć na kupon minimum 2 zdarzenia z oferty na 1. Bundesligę lub 2. Bundesligę
 2. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie to 1.50
 3. Zagraj tak przygotowany kupon za minimum 20 PLN z konta depozytowego

--

Wolisz bez ryzyka? Dobra zabawa wcale nie musi wiązać się z ryzykiem. Wystarczy, że wpłacisz swój pierwszy depozyt, a od razu będziesz mógł skorzystać z Zakładu Bez Ryzyka do 150 PLN. A żeby zabawy było jeszcze więcej, to Marcin Gortat dorzuca od siebie FREEBET do 25 PLN.

Idź do eWinner Idź do eWinner

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eWinner.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/news/zwrot-150-zl-na-depozyt-w-ewinner

Oceń ten tekst