eWinner bonus od depozytu

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Ekstra Bonus w eWinner to możliwość uzyskania dodatkowych środków na grę za wpłatę pieniędzy na swoje konto. Każdy gracz, który dokona depozytu, może liczyć na bonus w wysokości nawet 50% każdej wpłaty.

Bonus od depozytu to jedna z najpopularniejszych promocji legalnych bukmacherów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. To ciekawa i atrakcyjna forma zagwarantowania sobie możliwości obstawiania zakładów za dodatkowe środki.

Wysokość bonusów zawsze uzależniona jest od wysokości depozytu. W eWinner mogą obowiązywać różne stawki, natomiast większość bonusów od depozytu ma te same, jednakowe zasady.

eWinner Ekstra Bonus - jak wykorzystać?

Aby skorzystać z bonusu bez depozytu w eWinner, należy oczywiście posiadać zarejestrowane konto u tego legalnego bukmachera. Jeśli jeszcze nie założyłeś konta w eWinner, to może być najlepsza okazja, gdyż wpisując podczas rejestracji kod promocyjny od Spryciarz uzyskujesz powiększony bonus powitalny.

Za każdym razem w przypadku eWinner bonus bez depozytu zwróć uwagę, w jakim okresie obowiązuje dana oferta. Na przykład promocja Depozyt Bonus Ekstraklasa dotyczyła okresu startu piłkarskich rozgrywek w Polsce, od 21.08.2020 do 23.08.2020 roku. To właśnie w czasie podanym przez eWinner należy wpłacić pieniądze, by uzyskać bonus w wysokości nawet 50% wpłaconych środków. Zwykle limit takiego bonusu wynosi 500 zł.

Pamiętaj, że bonus od depozytu w eWinner zostanie przyznany jedynie od pierwszego depozytu wpłaconego w podanym okresie obowiązywania promocji. To oznacza, że jeśli wpłacisz pieniądze drugi raz, to nie otrzymasz już bonusu, nawet wtedy, gdy drugiej czy kolejnej wpłaty dokonałeś w czasie trwania promocji. Dlatego w przypadku promocji bez depozytu najbardziej opłaca się wpłacić jak najwyższą kwotę jednorazowo, w ten sposób uzyskując najwyższy możliwy bonus powitalny.

Jak odblokować bonus reload w eWinner?

Wpłacasz kwotę w podanym w regulaminie okresie obowiązywania promocji i otrzymujesz bonus od depozytu w wysokości 50%. Jeśli np. wpłacasz 100 zł to taka kwota będzie widniała na Twoim koncie depozytowym, natomiast na koncie bonusowym eWinner pojawi się wówczas dodatkowe 50 zł.

Jeśli chcesz odblokować bonus, czyli uzyskać możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich za te środki, musisz dokonać odpowiedniego obrotu kwotą depozytu. Zazwyczaj jest to jednokrotny obrót na zakładach SOLO lub AKO z oferty eWinner o kursie minimalnym 2.50. Nawiązując do naszego przykładu będzie to zatem obrót za kwotę 100 zł. Wówczas środki uzyskane w ramach bonusu bez depozytu zostaną odblokowane i będziesz mógł je wykorzystać na obstawianie kolejnych zakładów bukmacherskich. Minimalna kwota, którą musisz wpłacić, by otrzymać bonus, to 20 zł.

Pamiętaj przy tym, że do obrotu depozytem oraz bonusem nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone za pomocą opcji cashout. Obrót depozytem i środkami w ramach bonusu zostanie zaliczony, gdy rozliczone zostaną wszystkie zdarzenia na postawionych przez Ciebie kuponach. Do tego czasu bonus będzie zablokowany.

Jak wypłacić bonus bez depozytu w eWinner?

Jeśli spełniłeś warunki obrotu wpłaconym depozytem na konto w eWinner, to odblokowałeś środki bonusowe. Aby je wypłacić, musisz teraz obrócić czterokrotnie otrzymaną kwotą. Podobnie, jak w przypadku obrotu depozytem, możesz to zrobić na zakładach SOLO lub AKO o kursie co najmniej 2.50. Ponownie odnosząc się do wcześniejszego przykładu, w tym przypadku będziesz musiał obstawić zakłady bukmacherskie za kwotę 200 zł, bo 50 zł X 4. Na dokonanie obrotu bonusem w eWinner masz 7 dni, liczonych od momentu jego odblokowania/aktywacji.

Po dokonaniu wymaganego obrotu środkami uzyskanymi w ramach bonusu bez depozytu w eWinner pieniądze trafią na saldo główne Twojego betKonta. W tym momencie są one do Twojej dyspozycji i możesz z nimi robić, co chcesz. Zostawiasz na następne zakłady, wypłacasz część lub całość, to Twoja decyzja.

Pamiętaj o ważnej kwestii. Nadrzędną promocją nad bonusem od depozytu w eWinner jest ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 150 zł oraz BONUS 50% do 500 zł, które otrzymasz po rejestracji konta. Najpierw zatem musisz skorzystać z tych promocji i w pierwszej kolejności otrzymasz bonus z ich tytułu. Dopiero po tym możesz uzyskać bonus bez depozytu eWinner.

Bonus bez depozytu w eWinner – krok po kroku

  1. Wpłacasz pieniądze na konto depozytowe w eWinner. Zazwyczaj maksymalny bonus wynosi 500 zł, więc aby go uzyskać, musisz wpłacić 1000 zł depozytu.
  2. Obstawiasz zakłady bukmacherskie za całą kwotę depozytu, czyli dokonujesz jednokrotnego obrotu wpłaconą kwotą. Pamiętaj, aby kurs zakładu lub zakładów wynosił minimum 2.50.
  3. W ten sposób odblokowujesz kwotę bonusu.
  4. Kwotą bonusu obracasz czterokrotnie także na zakładach o kursie minimalnym 2.50.
  5. Po dokonaniu obrotu bonusem pieniądze trafiają na Twoje saldo główne. Możesz wykorzystać je na następne zakłady bukmacherskie lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Czy bonus bez depozytu w eWinner jest opłacalny?

Bonus bez depozytu jest opłacalny dla każdego gracza. Wpłacasz pieniądze na konto i obstawiasz za nie zakłady bukmacherskie z oferty eWinner. Kiedy postawisz je za całość wpłaconej kwoty, uzyskasz dostęp do dodatkowych bonusowych środków. Nic tutaj nie tracisz, a zyskujesz nawet 50% wpłaconej kwoty. Robisz to, co i tak miałeś zamiar zrobić, czyli zawierasz zakłady, a do tego masz połowę więcej pieniędzy na dalsze obstawianie.

Dzięki temu możesz uzyskać dużo wyższe wygrane, a po dokonaniu obrotu, wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe. Ekstra Bonus od depozytu w eWinner to naprawdę opłacalna promocja, warto z niej skorzystać i cieszyć się dodatkową kasą na grę.

Dla kogo przeznaczony jest bonus od depozytu w eWinner?

Bonus od depozytu w eWinner to promocja skierowana do wszystkich typerów. Nie ma tutaj ograniczeń dotyczących dyscyplin czy kategorii. Możesz obstawiać dowolne zakłady, te które planowałeś zawierać dokonując depozytu. A dodatkowo eWinner zapewni Ci nawet 50% Twojej wpłaty, dzięki czemu będziesz mógł obstawiać kolejne zakłady za darmowe środki. Promocja eWinner jest prosta i nie ma żadnych kruczków ani wielkich wymagań. Wpłacasz, obstawiasz zakłady, odblokowujesz bonus, obracasz nim i możesz wypłacić pieniądze.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/bonus-od-depozytu

Oceń ten tekst