Custom bet w eWinner

Ocena 3.50/2 głosy

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Przeszukując oferty bukmacherów nie trafiasz na nic ciekawego. Ale jako aktywny kibic masz własny pomysł na ciekawy zakład. Dzięki Custom Bet możesz wprowadzić go do oficjalnej oferty legalnego bukmachera eWinner!

Custom Bet to wyjątkowa usługa od legalnego bukmachera eWinner, dzięki której możesz założyć się o co tylko chcesz.

W przypadku większości meczów piłkarskich czy spotkań innych dyscyplin dostępne są zawsze te same typy zakładów bukmacherskich. Wygrana, dokładny wynik, strzelcy bramek, liczba goli w pierwszej połowie itd. Czasem jednak chciałbyś postawić na coś innego.

Masz pomysł na zakład i jesteś pewien swojego typu. Nawet wykraczającego poza świat sportu. Idealnym rozwiązaniem będzie wówczas właśnie Custom Bet od legalnego bukmachera eWinner. Zobacz, jak działa i w jaki sposób możesz zgłosić swój zakład.

Custom Bet – jak to działa?

Podstawą uczestnictwa w każdym bonusie od eWinner jest posiadanie aktywnego konta u bukmachera. Jeśli jeszcze go nie masz, rejestracja konta zajmie Ci dosłownie minutę. A z kodem promocyjnym od Spryciarza otrzymasz powiększony bonus powitalny.

Custom Bet w eWinner

Sama procedura Custom Bet jest bardzo prosta. Wymyśliłeś ciekawy zakład. Nie znajdujesz go w ofercie legalnego bukmachera eWinner. Logujesz się zatem na swoje konto, a z górnego menu wybierasz kategorię Custom Bet.

Twoim oczom ukazuje się specjalny formularz. Jak widzisz, nie jest on skomplikowany. Twoim zadaniem jest wpisać swój adres email, datę wydarzenia, a jeśli się da, to określić rozgrywki i mecz lub zdarzenie oraz opisać szczegółu zakładu.

Następnie klikasz w przycisk Wyślij Custom Bet. Teraz Twoja propozycja trafia do bukmacherów eWinner. Pracownicy rozpatrzą ją w ciągu 12 godzin roboczych (bukmacherzy eWinner pracują od godz. 8:00 do 00:00). O akceptacji lub odrzuceniu zostaniesz powiadomiony pocztą elektroniczną. Jeśli Twój Custom Bet zostanie pozytywnie rozpatrzony, trafi do ogólnodostępnej oferty eWinner. Bukmacherzy określą oczywiście wysokość kursów. Od tego momentu Ty i każdy użytkownik eWinner może postawić zaproponowany przez Ciebie zakład.

W przypadku Custom Bet duże znaczenie ma czas. Im wcześniej złożyż propozycję zakładu, tym większa szansa na jego akceptację. Nie warto zatem zwlekać. Jeśli masz pomysł, wypełnij formularz i wyślij go do analityków eWinner.

Jakie zdarzenia mogę zgłosić do Custom Bet?

Do Custom Bet od legalnego bukmachera eWinner możesz zgłaszać dowolne zakłady. Mogą to być oczywiście zdarzenia sportowe, ale wcale nie musisz się do nich ograniczać! Równie dobrze Twoim Custom Bet może stać się zakład dotyczący aktualnych wydarzeń społecznych czy kulturalnych.

Formularz zgłoszenia Custom Bet

Nie bój się, nawet najbardziej zwariowane propozycje, jeśli będą sensowne, mają dużą szansę na akceptację i trafienie do oferty ogólnej legalnego bukmachera eWinner.

Custom Bet w eWinner – krok po kroku

  1. Niczym błysk zapalanej żarówki w Twojej głowie pojawia się pomysł na super zakład.
  2. Nie ma go jednak w ofercie legalnego bukmachera.
  3. Wchodzisz na stronę eWinner, klikasz w zakładkę Custom Bet. Podajesz swoje dane kontaktowe i opisujesz krótko propozycję swojego zakładu.
  4. Bukmacherzy eWinner analizują Twój pomysł. Jeśli uznają go za ciekawy, trafia on go ogólnej oferty zakładów. O decyzji zostaniesz poinformowany przez email.
  5. Teraz możesz obstawić swój własny zakład w eWinner!

Czy warto skorzystać z Custom Bet?

Zgłaszanie propozycji własnych zakładów to mała, ale jednak znacząca zmiana na rynku legalnych bukmacherów w Polsce. Taka forma zakładów jest bardzo popularna na zachodzie czy w krajach o dłuższych tradycjach bukmacherskich, jak np. w Wielkiej Brytanii. Co więcej, często dotyczą one nie tylko ogólnych i bieżących wydarzeń, ale także prywatnych czy długoterminowych.

Aktualne zakłady Custom Bet w eWinner

W marcu 2018 roku w mediach głośno było o dziadku Lewisa Cooka. Pan Trevor Burlingham w 2014 roku, kiedy Cook miał 16 lat, u jednego z bukmacherów postawił zakład na to, że jego wnuk zadebiutuje w seniorskiej reprezentacji Anglii do 26 roku życia. Stawką było 500 funtów. Lewis Cook po raz pierwszy zagrał w kadrze na Wembley w wieku 21 lat, wchodząc na murawę w 71 minucie spotkania. Dziadek był dumny nie tylko z wnuczka, ale również z siebie, gdyż w tym momencie na jego konto trafiła wygrana w wysokości 17 tysięcy funtów! Jak widać, zakłady bukmacherskie mogą mieć także funkcję motywacyjną.

Custom Bet w eWinner może być również doskonałą rozrywką towarzyską. Ile to razy ze znajomymi wpadałeś na pomysł założenia się o coś ciekawego? Teraz możecie wprowadzić je jako zakłady do oficjalnej oferty legalnego bukmachera.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/custom-bet

Oceń ten tekst