Bukmacher eWinner kończy swoją działalność

Ocena 2.67/3 głosy

Bukmacher eWinner ogłosiła, że z dniem 31 marca 2023 r. zaprzestaje przyjmowania nowych zakładów oraz depozytów. Ta informacja jest niezwykle istotna dla wszystkich klientów tej firmy, którzy korzystają z usług bukmachera. Z tego powodu eWinner informuje o nadchodzących zdarzeniach z wyprzedzeniem, aby każdy miał czas, aby podjąć odpowiednie kroki.

Odbieram bonus! Idź do eWinner

Wykorzystaj super bonus eWinner!

Bukmacher eWinner kończy swoją działalność

Bukmacher zapewnia jednak swoich klientów, że wszelkie środki, które znajdują się na ich betKoncie, są bezpieczne i zostaną wypłacone. Z tego powodu eWinner informuje, że do dnia 30 czerwca 2023 r. każdy klient powinien zlecić wypłatę wszystkich środków, które znajdują się na jego betKoncie. Po tej dacie wszystkie środki zgromadzone na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.

Jeśli chodzi o aktywne bonusy, to wszystkie muszą być wykorzystane do dnia 31 marca 2023 r. Z kolei wszystkie zawarte zakłady długoterminowe z datą rozliczenia przypadającą do 26 czerwca 2023 r. zostaną rozliczone zgodnie z wynikiem w dniu 27 czerwca 2023 r.

Klienci, którzy uczestniczą w programie lojalnościowym Klub eWinner, powinni wykorzystać punkty zgromadzone w tym programie do dnia 27 kwietnia 2023 r. Po tym czasie program lojalnościowy zostanie zamknięty, a wszystkie zgromadzone punkty stracą swoją ważność.

Firma eWinner planuje zakończenie swojej działalności z dniem 30 czerwca 2023 r. To ostateczna data, do której firma będzie działała. Po tym terminie eWinner przestanie funkcjonować, a wszyscy klienci powinni wykonać wszystkie niezbędne kroki, aby wypłacić swoje środki.

Decyzja bukmachera eWinner o zaprzestaniu działalności jest dla wszystkich klientów szokująca. Wielu z nich korzystało z usług tej firmy przez wiele lat i cieszyło się jej zaufaniem. Jednakże eWinner zapewnia, że wszystkie środki są bezpieczne i zostaną wypłacone. To jest najważniejsze dla wszystkich klientów, którzy korzystali z usług tej firmy.

Dzięki współpracy z eWinner klienci mogli doświadczyć wielu emocji i wspaniałych chwil spędzonych razem. Teraz nadszedł czas, aby pożegnać się z tą firmą i znaleźć inny bukmachera, który będzie w stanie zaspokoić potrzeby klientów i spełnić ich oczekiwania.

Ważne daty

  • 1.03 – wyłącenie możliwości odebrania bonusu powitalnego dla nowych graczy (ci, którzy założą wcześniej, będą mogli skorzystać do 31.03)
  • 31.03 – ostatni dzień przyjmowania nowych zakładów, depozytów oraz wykorzystanie bonusów
  • 27.04 – do tego dnia gracze będą mogli wykorzystać punkty w Klubie eWinner
  • 27.06 – ostatni dzień rozliczenia zakładów długoterminowych
  • 30.06 – ostatni dzień na wypłaty przez graczy. Po tej dacie zgromadzone środki zostaną wypłacone automatycznie.
Idź do eWinner Idź do eWinner

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eWinner.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/news/bukmacher-ewinner-konczy-swoja-dzialalnosc

Oceń ten tekst