eWinner opinie i informacje

Ocena 3,29/5 | 7 głosów
 • Bonus powitalny 1170 zł
 • Kod promocyjny SPRYCIARZ (bonus +20 zł)
 • Szeroka oferta zakładów
 • Legalny bukmacher w Polsce
 • Innowacyjny produkt Custom Bet
 • Rozbudowane statystyki meczów

eWinner
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 1170

eWinner to dwunasty legalny bukmacher działający w Polsce. Nowy bukmacher oferuje graczom na dobry start bonus powitalny 1170 zł. Bonus bukmacherski eWinner podzielony jest na 3 części - zakład bez ryzyka 170 zł od pierwszej wpłaty oraz dwa bonusy 500 zł od II i 500 zł od III depozytu.

eWinner jako jeden z nielicznych legalnych polskich bukmacherów funkcjonuje tylko w internecie. Władze eWinner na razie nie wspominają nic o planach otwarcia placówek naziemnych.

Spółka eWinner została zarejestrowana 30 października 2018 roku, a serwis pod adresem ewinner.pl wystartował 25 września 2019 roku. Cały proces uruchomienia bukmachera eWinner trwał więc 12 miesięcy co z uwagi na zawiłości prawne i ogrom prac technologicznych jest bardzo dobrym rezultatem.

O planowanym starcie legalnego bukmachera eWinner wiadomo było już od dosyć dawna, niewiadomą pozostawała szerokość oferty zakładów, wysokość bonusów i jakość serwisu internetowego eWinner. Na start eWinner czekało ze zniecierpliwieniem wielu fanów zakładów bukmacherskich. Dziś można korzystać ze wszystkich jego funkcjonalności i promocji, które przedstawiamy wam w poniższym tekście.

Kto będzie władcą?

Już wkrótce uczynimy Ciebie królem! - tak brzmiało hasło marketingowe eWinner, widniejące na stronie internetowej przed startem bukmachera. Teraz, działający eWinner wita każdego nowego gracza mailem powitalnym Witaj!! Uczynimy Cię Królem!. Każdy, kto zna choć trochę ten rynek zakładów bukmacherskim wie, że prawdziwym królem zawsze jest i pozostaje nim bukmacher.

Nic jednak nie stoi jednak na przeszkodzie, by dzięki wygranym zakładom w eWinner podnieść swój status i dołączyć chociażby do zamożnej arystokracji. Jak powszechnie wiadomo, posiada ona błękitną krew – dokładnie w tej kolorystyce utrzymany jest serwis i identyfikacja wizualna nowego bukmachera. Sprawdźcie z nami, jakie sposoby na otrzymanie szlacheckiego tytułu daje swoim klientom eWinner.

Zakłady bukmacherskie eWinner

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina na świecie, dlatego nie może nikogo dziwić, że to właśnie jest sport zawierający najwięcej dostępnych zakładów na stronie eWinner. Kilkadziesiąt różnych rozgrywek – najmocniejsze ligi na świecie (Hiszpania, Anglia, Niemcy, Włochy, Francja – w ich przypadku sięgające nawet poziomów amatorskich), rozgrywki klubowe (Liga Mistrzów i Liga Europy), międzynarodowe (el. Euro 2020 i kwalifikacje do ME kobiet). Do tego ligi mniej znane (Peru, Egipt, Iran, Malta, ZEA), a na deser oczywiście rodzime polskie ligi – od PKO Ekstraklasy aż do 3 poziomu krajowego.

Oczywiście, futbol to nie wszystko. W ofercie legalnego bukmachera eWinner gracze znajdą także wszystkie popularne dyscypliny zespołowe (koszykówka, hokej na lodzie, siatkówka czy piłka ręczna) oraz indywidualne (tenis ziemny, golf, lekkoatletyka i kolarstwo) oraz wiele niszowych, jak MMA, krykiet, snooker, żeglarstwo czy sporty motorowe.

Dla miłośników zakładów z dziedziny e-sportu eWinner nie ma zbyt bogatej oferty. Na razie dostępne są jedynie wydarzenia z turnieju Dreamhack CS:GO. Plusem jest fakt, że te rozgrywki e-sportowe dostępne są również w zakładach na żywo.

Strona główna eWinner Mecze na żywo w eWinner Zakłady na mecz w eWinner

Oprócz eSportu oferta live eWinner obejmuje piłkę nożną, tenis ziemny, hokej na lodzie, siatkówkę, piłka ręczną i tenis stołowy. Ogólnie oferta zakładów na żywo w eWinner w porównaniu do liderów polskiego rynku zakładów jest dość uboga. Trzeba przyznać, że eWinner posiada zakłady na żywo wszystkie najpopularniejsze wydarzenia i każdy rekreacyjny typer powinien być usatysfakcjonowany. Rzadko kto obstawia na żywo mecze piłki nożnej z Wenezueli, turnieje snookerowe czy drugą ligę piłki ręcznej z Portugalii więc okrojona oferta zakładów live dla większości Polaków nie powinna stanowić problemu.

Kursy na zakłady w eWinner są umiarkowanej wysokości, w zależności od sportu i rodzaju zakładu marża bukmachera waha się w granicach 4-8% co daje eWinnerowi miejsce w środku stawki legalnych bukmacherów. Do porównywania kursów między leglnymi bukmacherami polecamy nasz serwis najwyzszy-kurs.pl.

Bukmacher eWinner przedstawia się, jako nowy legalny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. Na razie gracze nie mają w zakresie zakładów polityczno-kulturalnych wielu zakładów do wyboru, jeżeli komuś bardzo zależy na zakładach specjalnych to odsyłamy do Betfan lub polecamy wypróbować Custom Bet.

Custom Bet w eWinner

Custom Bet (ang. „zakład niestandardowy”) to innowacyjny produkt bukmacherski, który na polskim rynku zakładów oferuje jedynie eWinner. Dzięki Custom Bet typer ma możliwość zawarcia niemal dowolnego zakładu bukmacherskiego.

Zakład Custom Bet nie musi dotyczyć tylko sportu. Gracze mogą zaproponować dowolny zakład dotyczący wydarzeń z zakresu rozrywki, showbiznesu, wydarzeń społecznych, politycznych czy kulturalnych.

eWinner Custom Bet

Jak działa Custom Bet?

 1. Gracz wypełnia formularz Custom Bet (dostępny w specjalnej zakładce serwisu internetowego eWinner). Określa w nim rozgrywkę, wydarzenie i rodzaj zakładu.
 2. Po wysłaniu Custom Bet analitycy bukmachera rozpatrzą go w ciągu maksymalnie 12 godzin, a o wyniku weryfikacji gracz zostanie poinformowany drogą mailową. Im więcej czasu pozostanie do rozpoczęcia wskazanego wydarzenia, tym większa szansa na pozytywne rozpatrzenie Custom Beta.
 3. Po pozytywnej weryfikacji Custom Bet zostanie dodany do oferty ogólnodostępnej eWinner.

Klienci mają możliwość skorzystania z Custom Betów zaproponowanych przez innych graczy, a cała oferta dostępna jest w osobnym dziale. Przykładowe Custom Bety:

 • Czy Marian Banaś zostanie zdymisjonowany ze stanowiska prezesa NIK przed 13.10.2019?
 • Strefa Euro - czy Polska wejdzie do 31.12.2024 r.
 • Platforma Obywatelska - Przyszłość Grzegorza Schetyny.

Custom Bet to w naszej opinii bardzo ciekawa usługa, dzięki niej eWinner może zdobyć wśród polskich graczy sporą popularność. Niestandardowe zakłady mają duży potencjał. Kluczem do sukcesu Custom Bet będzie liczba akceptowanych zakładów oraz wysokość kursów po jakich będą oferowane. W tej chwili na stronie Custom Bet oferowanych jest jedynie 6 zakładów, w każdym z nich marża bukmachera oscyluje w okolicach 8,00%. Nie ma się co dziwić, że marża w tym wypadku jest wysoka gdyż im bardziej niestandardowy jest zakład i mniej popularny rynek tym bukmacher musi się lepiej zabezpieczyć.

Mamy nadzieję, że wraz z rozwojem bukmachera liczba dostępnych zakładów zacząco wzrośnie co pozwoli na popularyzację zakładów Custom Bet a to spowoduje spadek marży co przełoży się na wzrost kursów.

Rodzaje zakładów w eWinner

Bukmacher oferuje trzy rodzaje zakładów:

 • zakłady pojedyncze (SOLO) – użytkownik może obstawić wynik jednego wybranego zdarzenia
 • zakłady wielokrotne (AKO) – użytkownik może jednocześnie obstawić rezultat wielu zdarzeń
 • zakłady systemowe (ZAKŁAD SYSTEMOWY) – użytkownik może obstawić wynik kilku zdarzeń wraz ze wskazaniem określonej kombinacji

BetKonto tymczasowe

eWinner oferuje klientom skorzystanie z tzw. uproszczonej rejestracji i korzystanie z usług bukmachera za pomocą konta tymczasowego. Łącznie na takim koncie gracz może wpłacić maksymalnie 5000 zł. Z BetKonta tymczasowego nie ma możliwości dokonania wypłaty wpłaconych środków ani wypłaty wygranych.

Konto tymczasowe posiada ograniczenie czasowe. eWinner wymaga, by w terminie 28 dni od momentu rejestracji tymczasowej klienci dokonali pełnej rejestracji. Wówczas zmienia się ono w BetKonto stałe.

Cashout

Gracz, który zmieni zdanie dotyczące wyniku obstawionego zakładu, może skorzystać z opcji Cashout. Ta opcja dostępna jest dla kuponów pojedynczych i wielokrotnych (także zakładów na żywo), ale nie systemowych. Funkcję szerzej przedstawiamy w artykule zamknij zakład.

eWinner oferuje opcję Cashout z pewnymi zastrzeżeniami:

 • skorzystanie z Cashout jest równoznaczne z zamknięciem kuponu, co jednocześnie powoduje utratę prawa do odbioru głównej wygranej – nawet wtedy, gdy wszystkie spotkania zakończą się zgodnie z pierwotnymi typami
 • Cashout możliwy jest jedynie dla kuponów zagranych z salda głównego, a nie bonusowego
 • opcja Cashout możliwa jest jedynie w momencie, gdy aktualna wygrana jest wyższa od stawki, za którą zawarto zakład.
Szybki kupon w eWinner
Szybki kupon w eWinner

Wyszukiwarka kursów

Na stronie bukmachera eWinner dostępna jest wyszukiwarka kursów. W wyszukiwarce gracze mogą ustalić kryteria (sport, termin meczu, zakres kursów) i przefiltrować ofertę bukmachera pod kątem pasujących zakładów. Wystarczy wskazać dolny i górny limit kursu, wybrać dzień (dzisiaj, jutro i pojutrze), a następnie ograniczyć zakłady do dyscypliny sportowej.

To z pewnością wygodne narzędzie dla tych, którzy w gąszczu bogatej oferty eWinner potrafią wyłapywać najlepsze okazje. To także dobra opcja dla graczy chcących uzupełnić swój kupon jednym czy dwoma wydarzeniami podnoszącymi potencjalną wygraną.

Szybki kupon

Funkcjonalność ta powiązana jest trochę z wcześniej opisaną wyszukiwarką kursów. Szybki kupon to nic innego jak kupon stworzony z losowo wybranych przez bukmachera meczów. Gracz ustala:

 • stawkę jaką chce przeznaczyć na zakład,
 • oczekiwaną wygraną,
 • zakres akceptowalnych kursów,
 • i dzień (dzisiaj, jutro i pojutrze) z którego mają zostać wylosowane mecze.

Na podstawie zdefiniowanych kryteriów algorytm bukmachera wybierze takie mecze aby kurs całkowity kuponu po przemnożeniu przez zakładaną stawkę dał wygraną w okolicy oczekiwanej kwoty.

Zaproponowane w taki sposób mecze można od razu obstawić w zakładzie pojedynczym lub przekształcić je na zakład systemowy. Oczywiście nie trzeba na ślepo akceptować wyborów algorytmu, do zestawu można dodać własne mecze lub usunąć któreś zaproponowanych przez bukmachera.

Świetna funkcjonalność! Należy mieć jednak na uwadze, czy obstawiając zakłady u bukmachera chcemy się bawić w lotto na chybił–trafił czy chcemy wykorzystać swoje analizy do uzyskania choćby niewielkiej przewagi nad bukmacherem.

Bonusy i promocje w eWinner

Bukmacher eWinner przygotował dla wszystkich nowych graczy bonus powitalny 1170 zł złożony z trzech bonusów od trzech pierwszych depozytów. Poniżej tłumaczymy jak po kolei z nich skorzystać.

Rejestrując konto na ewinner.pl w polu „kod promocyjny” wpisz nasz kod promocyjny SPRYCIARZ a dzięki temu podniesiesz kwotę zakładu bez ryzyka o dodatkowe 20 zł. Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu będziesz mógł zagrać zakład bez ryzyka w wyższej kwocie niż przewiduje standardowa oferta bukmachera.

Jest to unikalna oferta dla użytkowników i czytelników portalu spryciarz.com

Kod promocyjny w eWinner

Pierwszy bonus – 100% zakład bez ryzyka w eWinner 170 zł

Aby otrzymać bonus zakład bez ryzyka, należy zarejestrować się na stronie eWinner i wpłacić depozyt. Pierwszy z zakładów będzie właśnie Zakładem Bez Ryzyka. Jego minimalna stawka wynosi 20 zł. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot postawionej sumy (maksymalnie do 170 zł) na konto bonusowe. Wypłata tych środków możliwa będzie po ich 3-krotnym obrocie o minimalnym kursie wynoszącym 2.50.

Bonus – Zakład Bez Ryzyka do 170 zł w eWinner krok po kroku:

 1. Przejdź do serwisu eWinner i zarejestruj się.
 2. W kroku 1 rejestracji wpisz kod promocyjny SPRYCIARZ dzięki czemu zyskasz dodatkowe 20 zł do zakładu bez ryzyka. Z naszym kodem promocyjnym zyskasz zakład bez ryzyka w wysokości 170 zł.
 3. Koniecznie zaznacz checkbox Chcę otrzymać Powitalny HAT-TRIC Zakład Bez Ryzyka do 170 zł oraz Bonusy Od II i III Depozytu do 500).
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty depozytu (minimum 20 zł).
 5. Postaw dowolny zakład za minimalną stawkę 20 zł.
 6. Jeżeli twój typ okaże się trafny, pozostaje ci cieszyć się z wygranej. Jeśli jednak pierwszy zakład okaże się przegrany, wówczas eWinner w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia zakładu wszystkich zdarzeń na kuponie, zwróci Ci stawkę pierwszego zakładu. Pamiętaj, że kwota zwrotu to maksymalnie 20 zł, pomniejszona o 12% podatek. Np. jeśli obstawisz kupon za 100 zł, otrzymasz zwrot w wysokości 88 zł. Aby wykorzystać maksymalnie bonus należy postawić zakład w wysokości 193,18 zł.
 7. Zwrócona kwota pojawi się automatycznie na Twoim koncie bonusowym.
 8. Aby uzyskać możliwość ich wypłaty, musisz obstawić tę kwotę 3-krotnie na zakładach o minimalnym kursie wynoszącym 2.50.
 9. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne oraz single. Natomiast zakłady systemowe i zakłady zawarte na Sporty Wirtualne nie liczą się do obrotu Bonusem Powitalnym. W promocji nie biorą udziału także kuponu zamknięte opcją Cash Out.
 10. Na dokonanie obrotu środkami gracz ma 30 dni.

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu – zakładu bez ryzyka możesz przejść do kolejnego bonusu.

Bonus powitalny w eWinner

Bonus 100% do 500 zł od 2 depozytu i Bonus 100% do 500 zł od 3 depozytu

Po skorzystaniu z pierwszego bonusu – zakładu bez ryzyka do 170 zł gracze mogą skorzystać także z dwóch kolejnych. Po wpłacie drugiego depozytu (min. 20 zł) gracz musi dokonać nim obrotu o kursie minimalnym 1.50. Po spełnieniu tych warunków środki bonusowe w postaci 100% drugiego depozytu (maks. do 500) zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym. Analogicznie wygląda to w przypadku Bonusu od 3 depozytu.

Bonus należy aktywować w zakładce „Bonus” a koncie użytkownika. W kwestii wypłaty tak uzyskanych środków obowiązują te same zasady, co przy Bonusie – Zakładzie Bez Ryzyka (3-krotny obrót, kurs 2.50, wyłączone rodzaje zakładów).

Warto pamiętać, że jeśli gracz wciąż będzie posiadał na koncie aktywny bonus od pierwszego depozytu lub bonus po przegranym Zakładzie Bez Ryzyka, to drugi bonus od depozytu znajdzie się w kolejce. Bonus będzie w kolejce przez 30 dni, jeśli do tej pory gracz nie wykorzysta poprzedniego bonusu, to druga promocja przepadnie.

Bonus 170 zł od 2 i 3 depozytu w eWinner krok po kroku:

 1. Dokonaj wpłaty depozytu (minimum 10 zł).
 2. Postaw zakład kwalifikujący za kwotę depozytu po kursie 1.50. Dopiero po 1-krotnym obrocie kwota bonusu zostanie dopisana do Twojego konta bonusowego.
 3. Wykonaj 3-krotnie obrót kwotą bonusu po kursie wynoszącym co najmniej 2.50.
 4. Do obrotu zaliczane są kupony wielokrotne oraz single. Natomiast zakłady systemowe i zakłady zawarte na Sporty Wirtualne nie liczą się do obrotu Bonusem Powitalnym. W promocji nie biorą udziału także kuponu zamknięte opcją Cash Out.
 5. Na dokonanie obrotu środkami gracz ma 30 dni.

Nasza opinia o bonusie powitalnym eWinner

Bonus bukmacherski eWinner o znanej miłośnikom piłki nożnej nazwie HAT-TRICK jest dobrą opcją na start. Co prawda eWinner nie oferuje nowym graczom najwyższej kwoty bonusu spośród legalnych bukmacherów jednak warunki bonusu eWinner są bardzo atrakcyjne.

Bonus startowy eWinner w porównaniu do innych legalnych bukmacherów wyróżnia się bardzo niewielkim wymaganym obrotem. eWinner wymaga 3-krotny obrót jedynie kwotą otrzymanego bonusu. Patrząc na ranking bonusów powitalnych jest to obecnie obrót na rynku. Niektórzy bukmacherzy wymagają obrotu 5 lub 6 krotnego obrotu bonusem lub wymagają obrót łączną kwotą bonus + depozyt co de facto podnosi kwotę obrotu dwukrotnie.

Zapewne konsekwencją niskiego kwotowego obrotu jest wysoki minimalny kurs zaliczany do obrotu 2.50. Spośród legalnych bukmacherów jest na najwyższy minimalny kurs, jak widać coś za coś.

Bonus powitalny eWinner ma jasne i proste zasady, nie trzeba doszukiwać się wszystkich kruczków, czytając wielostronicowe zawiłe regulaminy.

Zarówno początkujący jak i doświadczeni gracze powinni być zadowoleni z bonusu powitalnego eWinner. Do tego całkiem ciekawa oferta i wyszukiwarka kursów (opis powyżej) sprawia, że znalezienie zakładów z interesujących nawet początkującego gracza dyscyplin nie będzie stanowić problemu.

Combo Dnia

Combo dnia to jedyna promocja dodatkowa na jaką mogą liczyć gracze eWinner. Pracownicy bukmachera na każdy dzień wybierają zestaw dwóch lub trzech atrakcyjnych meczy i łączą je w jeden zakład. Na ten zbiorczy zakład oferują wyższy kurs niż wynikało by to z mnożenia kursów poszczególnych selekcji.

Mecze wybrane do Combo Bet na 5 października 2019 roku:

 • Newcastle United - Manchester United (kurs 1.92),
 • Real Valladolid - Atletico Madryt (kurs 1.71),
 • Piast Gliwice - Legia Warszawa (kurs 2.50).

Na zwykłym kuponie AKO mecze te dadzą kurs 8.21 (1.92 × 1.71 × 2.50) a w opcji Combo Bet można je zagrać po kursie 10.00 czyli o około 21% wyższym. Plusem tej promocji bukmacherskiej jest dużo wyższy kurs kuponu, minusem fakt, że to bukmacher wybiera mecze zamiast nas.

eWinner mobile

Serwis eWinner jest dostosowany do urządzeń mobilnych i wyświetla się w tej wersji automatycznie po wpisaniu adresu w przeglądarce smartfona czy tableta. Bukmacher na swojej stronie dodał już zakładkę aplikacja mobilna, ale na razie informuje w niej jedynie o nadchodzącej dostępności takiego rozwiązania.

Na razie brak informacji o systemach operacyjnych, na których będzie możliwe korzystanie z aplikacji. Dlatego zachęcamy Was do regularnego odwiedzania spryciarz.com – będziemy informować o nowościach i najważniejszych zmianach w eWinner.

Wpłaty i wypłaty

eWinner oferuje wpłaty za pomocą 3 bezpiecznych metod:

 • Pay-By-Link
 • BLIK
 • Szybki przelew internetowy

Wpłat na BetKonto można dokonywać wyłącznie ze wskazanego wcześniej rachunku płatniczego należącego do gracza. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A. Pośrednik pobiera od wpłacającego prowizję, o wysokości której jest on poinformowany przed dokonaniem przelewu.

Z kolei wypłaty dokonywane są metodą szybkich przelewów – 7 dni w tygodniu przez cały rok. Czas realizacji jest uzależniony od banku klienta. Wypłatę wygranej można zlecić wyłącznie na rachunek należący do gracza, przypisany do BetKonta.

Każde zlecenie wypłaty musi zostać zweryfikowane i zaakceptowane przez dział płatności. eWinner zaznacza, że ten proces nie powinien potrwać dłużej, niż 24 godziny.

Kto stoi za eWinner?

Prezesem zarządu spółki Ewinner Sp. z o.o. jest pan Grzegorz Nowak. Spółka posiada trzy panie na stanowisku wiceprezesa zarządu, są to kolejno Agnieszka Zielińska Kułaga, Dominika Dębicka Kamińska, Edyta Grzybowska. W radzie nadzorczej zasiadają Romuald Orzeł, Wiktor Kamiński i Magdalena Cybula. Żadna z powyższych osób nie ma doświadczenia w pracy w branży bukmacherskiej.

Sieć powiązań właścicielskich spółki eWinner jest bardzo głęboka i skomplikowana. Spółka Ewinner w całości należy do spółki Aleam sp. z o.o. która z kolei należy do spółki komandytowo-akcyjnej Stefczyk Nieruchomości - Towarzystwo Zarządzające Skok (prezesem zarządu jest Grzegorz Nowak). A ta ostatnia jest właścicielem Stefczyk Finanse o kapitale zakładowym w wysokości 250 mln zł.

Udziały w firmie Stefczyk Nieruchomości posiadają dwa podmioty: Fundacja im. Franciszka Stefczyka i Asekuracja sp. z o.o. Spółka Asekuracja zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (saltus.pl).

eWinner legalny bukmacher

Całkowitym właścicielem Asekuracja sp. z o.o. jest zarejestrowana w Luksemburgu spółka SaltLux Holding. Firma ta znana była wcześniej pod nazwą SKOK Holding, do poczytania artykuł na bankier.pl opisujący kontrowersyjną działalność firmy.

Prezesem Fundacji im. Franciszka Stefczyka jest pan Romuald Orzeł - dziennikarz sportowy, były prezes zarządu TVP, prezes agencji marketingowej Media Skok, redaktor naczelny Gazety Bankowej.

Niech nikogo nie zwiedzie w nazwie podmiotu słowo fundacja. To raczej nie jest organizacja zbiórki dla osób potrzebujących. Fundacje polskie i zagraniczne wykorzystywane są w celach optymalizacji finansowej majętnych osób prywatnych.

Wszystkie 7 wyżej wymienionych firm zarejestrowane są pod tym samym adresem ul. Legionów 126-128 w Gdyni. Szukając głównego inwestora stojącego za bukmacherem eWinner drogi prowadzą do największej w Polsce spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej SKOK Stefczyka (kasastefczyka.pl) której twórcą i beneficjentem jest senator Grzegorz Bierecki. Skok Stefczyka również jest zarejestrowany pod tym samym adresem w Gdyni.

Dochodzimy więc do wniosku, że za spółką Ewinner stoją polscy potentaci z branży finansowej. Możemy być zatem spokojni o przyszłość nowego bukmachera. Z takim zapleczem finansowym eWinner powinien z przytupem zaistnieć na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Kontakt i pomoc

Ewinner oferuje dział FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Kontakt z pracownikami bukmachera możliwy jest na trzy sposoby:

 • Chat – dostępny z poziomu strony, 7 dni w tygodniu, 08:00 – 23:00.
 • Email – pomoc@ewinner.pl
 • Adres do korespondencji – Legionów 126-128, 81-472 Gdynia

Media społecznościowe

Nowości i aktualne informacje o ofercie można znaleźć w mediach społecznościowych bukmachera.

Bukmacher eWinner jest aktywny na portalach społecznościowych Facebook, Twitter.

Nasza opinia o eWinner

Największym atutem eWinner jest wysoki bonus powitalny 1170 zł z prostymi zasadami i niskim wymaganym obrotem. Strona internetowa eWinner działa szybko i bezbłędnie. Rejestracja konta gracza przebiega szybko i nie sprawia żadnych problemów. Cieszy innowacyjny produkt jakim jest Custom Bet, funkcjonalność szybki kupon oraz wyszukiwarka kursów, która znacznie ułatwia filtrowanie oferty bukmachera.

Minusem jest brak promocji bukmacherskich dla stałych graczy, brak natywnej aplikacji mobilnej oraz wąska oferta zakładów na żywo.

Gracze obserwujący polski rynek bukmacherski przyzwyczajeni byli do dosyć agresywnej, głośnej i krzykliwej kampanii reklamowej każdego nowego podmiotu. Niedawni debiutanci, jak Betclic czy Betfan od początku próbowali przyciągnąć klientów regularnymi newsami, zapowiedziami nowatorskich rozwiązań, artykułami sponsorowanymi, konferencjami prasowymi czy podpisywaniem umów sponsorskich z kolejnymi drużynami i klubami. Na ich tle eWinner z pewnością wyróżnia się spokojem i opanowaniem. Nawet kolorystyka strony czy banery nie są specjalnie prowokacyjne i hałaśliwe. W mediach społecznościowych dzieje się już trochę więcej, ale wobec innych podmiotów to nadal dosyć grzeczne i stonowane treści.

Dla jednych taka narracja będzie zaletą, dla innych wadą - przede wszystkim w takim rozumieniu, że nie przyciągnie ich uwagi. W obliczu tych aspektów wnioskujemy, że eWinner stawia na rozwój poprzez jakość swojej oferty zakładów bukmacherskich, przejrzystość zasad i unikalne rozwiązania. Z pewnością należy do nich Custom Bet, rozpowszechniany w mediach społecznościowych za pomocą hasztaga #PostawNaSwoim. Ciekawe, czy ta propozycja spotka się z dużym zainteresowaniem polskich graczy. Według nas to wejście na wyższy poziom obstawiania i dużo więcej zabawy – oprócz dobrej analizy można wykazać się także kreatywnością.

Podsumowując, eWinner wystartował z przyzwoitą ofertą. Aczkolwiek aby móc aspirować do grona najlepszych legalnych bukmacherów dla Polaków, eWinner musi w kolejnych miesiącach poczynić znaczną rozbudowę swojej oferty. Wraz z wejściem każdego nowego bukmachera rynek zakładów bukmacherskich w Polsce staje się coraz bardziej konkurencyjny. Aby przebić się do czołówki bukmacherów, nowe podmioty muszą ofertą znacznie przewyższyć istniejące od lat firmy.

eWinner poprawnie działający bukmacher z nowatorskimi rozwiązaniami. Gdy uzupełni swoją ofertę o aplikację, najlepiej dostępną na wszelkie platformy, będzie jeszcze ciekawszą propozycją dla graczy. Nie wiadomo jeszcze, czy eWinner będzie chciał wejść również na rynek sponsorski, co jest regularną praktyką nawet wśród początkujących na polskim rynku bukmacherów. Zachęcamy Was do śledzenia naszego portalu – będziemy bacznie przyglądać się ofercie eWinner i informować Was o wszystkich nowościach.

Zarejestruj się w eWinner

eWinner

Bukmacher eWinner posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. eWinner w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Dziś pojawiła się grafika informująca, że prawdopodobnie niedługo wystartują

  • Link
 2. Przeglądając oferty pracy widać że intensywnie poszukują pracowników, czyli start niebawem.

  • Link
 3. wystartowali ewinner.pl

  • Link
 4. Nie polecam nikomu ewinner.pl, oszukują na obrocie bonus, stawiałem po 100-200zł i ciągle stał w miejscu wałek, po drugie postawisz kupon live, wchodzisz w historie kuponów i zmieniają się kursy na mniejsze i nie widzisz co postawiłeś bukmacher scam odradzam !!!!

  • Link

Dodaj swoją opinię o eWinner

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów eWinner są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w eWinner konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 1170 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem eWinner to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z eWinner to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera eWinner wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,29/5 | 7 głosów

Posiadasz konto w eWinner? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o eWinner innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat eWinner z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner