eWinner Zakłady Bukmacherskie

Poznaj nowego legalnego bukmachera eWinner. Zakłady bukmacherskie w eWinner to gwarancja wysokiego bonusu powitalnego od 2 depozytów, miłej i szybkiej obsługi klienta. Autem eWinner jest szeroka oferta dostępnych do obstawienia zakładów oraz świeża i innowacyjna oferta Custom Bet.

Ocena 2,8/5 | 56 głosów

Nowy legalny bukmacher eWinner działa na w internecie na podstawie licencji Ministra Finansów. Na stronie ewinner.pl Każdy Polak może legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Strona ewinner.pl działa jedynie na terytorium Polski.

Jako bonus powitalny eWinner oferuje bonus od 2 pierwszych depozytów do kwoty 655 zł. Kod bonusowy SPRYCIARZ zwiększa bonus powitalny o 5 zł (z 650 zł do 655 zł) dzięki temu bonus freebet (zakład bez ryzyka) wyniesie 155 zł zamiast standardowych 150 zł. O tym jak zarejestrować się w eWinner aby otrzymać maksymalny bonus przeczytasz w dziale eWinner na stronie rejestracja.

Powitalny zakład bez ryzyka jest niezwykle atrakcyjny gdyż w przypadku porażki bukmacher zwraca postawione pieniądze i można je wypłacić bez wymogu obrotu.

Chociaż młody stażem, to bukmacher eWinner przypadł już do gustu polskim graczom co wyrażają w pozytywnych opiniach. Wysoko oceniany jest innowacyjny pomysł na Custom Bet oraz sprawnie działająca strona internetowa ewinner.pl.

eWinner oferuje szeroki wachlarz zakładów bukmacherskich, oferta zakładów eWinner obejmuje wszystkie najważniejsze ligi piłki nożnej, koszykówki oraz wydarzenia sportowe. W eWinner obstawiać można skoki narciarskie, żużel a także sporty elektroniczne.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

eWinner

Aktualności eWinner

Zwrot 150 zł na depozyt w eWinner + bez podatku
Zwrot 150 zł na depozyt w eWinner + bez podatku

Wielki powrót Bundesligi w eWinner witamy z należycie wielkimi promocjami. Bukmacher eWinner proponuje spragnionym emocji graczom Powitalny Zakład Bez Ryzyka 150zł ze zwrotem na konto depozytowe oraz…

Turniej CS:GO w eWinner. Do wygrania 5000 zł
Turniej CS:GO w eWinner. Do wygrania 5000 zł

Lubisz CS:GO i chcesz zagrać o wysoką stawkę? Weź udział w naszym turnieju eWinner Cup na platformie Esportal i poczuj się jak zawodowy gracz esportowy!. Już w piątek, 3 kwietnia, o godzinie 15:00 st…

Bukmacher eWinner z aplikacją na iOS!
Bukmacher eWinner z aplikacją na iOS!

Aplikacja eWinner na iOS już jest dostępna! Aplikacja mobilna eWinner jest już dostępna w App Store. Oznacza to, że od teraz można cieszyć się legalną rozrywką nie tylko na urządzeniach opartych o sy…

Liga Ekspertów w eWinner
Liga Ekspertów w eWinner

Gdy większość rozgrywek sportowych na świecie została wstrzymana, ekspert eWInner nie widzi problemu, tylko możliwości. Na kuponach pojawiają się rozgrywki grane w najdalszych zakątkach świata lub nis…

eWinner baner
eWinner baner