eWinner opinie i informacje

Ocena 3/5 | 6 głosów
  • Bonus powitalny ?
  • Oferta zakładów przedmeczowych ?
  • Legalny bukmacher w Polsce
  • Strona internetowa ewinner.pl

eWinner
ocena
2/5 2
nie otwarty

eWinner to nowy legalny bukmacher dla Polaków.

Bukmacher eWinner otrzymał polską licencję na oferowanie zakładów bukmacherskich w internecie w dniu 30 października 2018.

Bukmacher należy do spółki Ewinner Sp. z o.o. zarejestrowanej w Gdyni. O strukturze powiązań właścicielskich piszemy w dalszej części tekstu.

Bukmacher eWinner będzie dostępny pod domeną ewinner.pl. Przez pewien czas pod tym adresem widniała prosta wizytówka zapowiadająca start bukmachera. Niestety w grudniu została usunięta.

Polski bukmacher eWinner nie ma żadnych powiązań z zagranicznym bukmacherem Winner zarejestrowanym na egzotycznych wyspach Antigua and Barbuda działającym na rynku brytyjskim. Zbieżność nazw jest zupełnie przypadkowa.

Kiedy wystartuje eWinner?

Bukmacher na razie nie podał daty uruchomienia serwisu internetowego startu przyjmowania zakładów online.

Na portalach ogłoszeniowych na razie nie widać ofert pracy eWinner więc bardzo możliwe, że eWinner jest jeszcze w bardzo początkowej fazie budowania zespołu. Miejmy nadzieję, że eWinner wystartuje w 2019 roku.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na eWinner? Szukasz działającego bukmachera? Polecamy TOTALbet, eTOTO i Fortunę.

Logo TOTALbet

500 zł + 10 zł

Nowoczesny bukmacher dla Polaków przebojem zdobywający rynek. Posiada atrakcyjną ofertę zakładów, przyjazną obsługę oraz dobry bonus powitalny.

typuj w TOTALbet
Logo Fortuna

1130 zł + 20 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

typuj w Fortuna
Logo eToto

200 zł

Rozbudowana oferta zakładów i świetny bonus dla nowy graczy. Bukmachera eTOTO polecają ambasadorzy Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Michał Pol.

typuj w eToto

Zakłady bukmacherskie w eWinner

Aby zaistnieć na polskim rynku zakładów w środowisku coraz większej konkurencji bukmacher eWinner musi zaoferować typerom szeroką ofertę zakładów z wysokimi kursami.

Piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, tenis i siatkówka - to pięć żelaznych dyscyplin obowiązkowych u każdego bukmachera. W dobie nieustająco rosnącej popularności gier komputerowych słusznym kierunkiem będzie rozbudowana oferta na rozgrywki eSportu. Bukmacher może też wykorzystać powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 do efektywnej promocji swojego serwisu.

Nowy legalny bukmacher będzie oferować zakłady na żywo ale czy jedynie z wizualizacją czy z transmisją TV tego nie wiemy. Liczymy na dedykowaną aplikację na urządzenia mobilne. Oferta zakładów eWinner będzie raczej kierowana do graczy rekreacyjnych.

Czy po eWinner możemy spodziewać się jakiegoś pozytywnego zaskoczenia? Dobrym pomysłem byłby start z promocją zakłady bez podatku 12% - w ten sposób z sukcesem promował się przez kilka pierwszych miesięcy forBET.

Strona www bukmachera eWinner

Bonusy i promocje w eWinner

Wysoki bonus powitalny dla nowych graczy to konieczność. Wszyscy bukmacherzy dla Polaków prześcigają się w wymyślaniu coraz to wyższych i bardziej atrakcyjnych ofert powitalnych.

Jeżeli właściciele eWinner poważnie myślą o zdobyciu części polskiego rynku bukmacherskiego to szeroko zakrojona akcja promocyjna jest niezbędna.

Polscy typerzy najbardziej cenią sobie bonusy od depozytu oraz kody promocyjne uprawniające do zawarcia zakładu bez potrzeby depozytu.

Kto stoi za eWinner?

Prezesem zarządu spółki Ewinner Sp. z o.o. jest pan Grzegorz Nowak. Spółka posiada trzy panie na stanowisku wiceprezesa zarządu, są to kolejno Agnieszka Zielińska Kułaga, Dominika Dębicka Kamińska, Edyta Grzybowska.

W radzie nadzorczej zasiadają Romuald Orzeł, Wiktor Kamiński i Magdalena Cybula.

Żadna z powyższych osób nie ma doświadczenia w pracy w branży bukmacherskiej.

Sieć powiązań właścicielskich spółki eWinner jest bardzo głęboka i skomplikowana. Spółka Ewinner w całości należy do spółki Aleam sp. z o.o. która należy do spółki komandytowo-akcyjnej Stefczyk Nieruchomości - Towarzystwo Zarządzające Skok (prezesem zarządu jest Grzegorz Nowak), która to jest właścicielem Stefczyk Finanse o kapitale zakładowym w wysokości 250 mln zł.

Udziały w firmie Stefczyk Nieruchomości posiadają dwa podmioty: Fundacja im. Franciszka Stefczyka i Asekuracja sp. z o.o. Spółka Asekuracja zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży ubezpieczeń SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (saltus.pl).

Całkowitym właścicielem Asekuracja sp. z o.o. jest zarejestrowana w Luksemburgu spółka SaltLux Holding. Firma ta znana była wcześniej pod nazwą SKOK Holding, do poczytania artykuł na bankier.pl opisujący kontrowersyjną działalność firmy.

Prezesem Fundacji im. Franciszka Stefczyka jest pan Romuald Orzeł - dziennikarz sportowy, były prezes zarządu TVP, prezes agencji marketingowej „Media Skok”, redaktor naczelny „Gazety Bankowej”.

Niech nikogo nie zwiedzie w nazwie podmiotu słowo “fundacja”. To raczej nie jest fundacja organizująca zbiórki dla osób potrzebujących, fundacje polskie i zagraniczne wykorzystywane są w celach optymalizacji finansowej majętnych osób prywatnych.

Wszystkie 7 wyżej wymienione firmy zarejestrowane są pod tym samym adresem ul. Legionów 126-128 w Gdyni.

Szukając głównego inwestora stojącego za bukmacherem eWinner drogi prowadzą do największej w Polsce spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej SKOK Stefczyka (kasastefczyka.pl) której twórcą i beneficjentem jest senator Grzegorz Bierecki. Skok Stefczyka również jest zarejestrowany pod tym samym adresem w Gdyni.

Dochodzimy więc do wniosku, że za bukmacherem eWinner stoją polscy potentaci z branży finansowej. Możemy być zatem spokojni o przyszłość nowego bukmachera. Z takim zapleczem finansowym eWinner powinien z przytupem wkroczyć na polski rynek zakładów bukmacherskich.

Kontakt

Ewinner Sp. z o.o.
ul. Legionów 126-128
81-472 Gdynia

KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505

Nasza opinia o eWinner

W chwili obecnej bukmacher eWinner stanowi wielką niewiadomą. W sieci nie ma wiele informacji na temat bukmachera a początkowo działająca strona ewinner.pl została wyłączona.

Na rzetelną opinię i ocenę eWinner przyjdzie czas gdy bukmacher ruszy ze stroną internetową.

Analizując skład kadry zarządzającej oraz strukturę właścicielską w oczy rzuca się brak obecności osób z branży zakładów we władzach spółki. Plusem zaplecze finansowe w postaci Skoku Stefczyka.

nie otwarty

Bukmacher eWinner posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. eWinner w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

  1. Dziś pojawiła się grafika informująca, że prawdopodobnie niedługo wystartują

    • Link
  2. Przeglądając oferty pracy widać że intensywnie poszukują pracowników, czyli start niebawem.

    • Link

Dodaj swoją opinię o eWinner

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów eWinner są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w eWinner konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego .

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem eWinner to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z eWinner to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera eWinner wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 6 głosów

Posiadasz konto w eWinner? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o eWinner innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat eWinner z innymi typerami.

Powiększ pole
STS baner
STS baner