eWinner Zakłady Bukmacherskie

3.0
Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce
Licencja: PS4.6831.29.2017

Poznaj nowego legalnego bukmachera eWinner. Zakłady bukmacherskie w eWinner to gwarancja wysokiego bonusu powitalnego od 2 depozytów, miłej i szybkiej obsługi klienta. Autem eWinner jest szeroka oferta dostępnych do obstawienia zakładów oraz świeża i innowacyjna oferta Custom Bet.

Mocne strony eWinner:
gift.svg Bonus od depozytu 500 zł
brand-cashapp.svg Zakład bez ryzyka 105 zł
mood-happy.svg Zakład bez depozytu 5 zł
Logo eWinner
Kod BONUSOWY: SPRYCIARZ +5 zł

Aktualizacja: 20 marca 2023

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Nowy legalny bukmacher eWinner działa na w internecie na podstawie licencji Ministra Finansów. Na stronie ewinner.pl Każdy Polak może legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Strona ewinner.pl działa jedynie na terytorium Polski.

Jako bonus powitalny eWinner oferuje bonus od 2 pierwszych depozytów do kwoty 610 zł. Kod bonusowy SPRYCIARZ zwiększa bonus powitalny o 5 zł (z 600 zł do 610 zł) dzięki temu bonus freebet (zakład bez ryzyka) wyniesie 110 zł zamiast standardowych 100 zł. O tym jak zarejestrować się w eWinner aby otrzymać maksymalny bonus przeczytasz w dziale eWinner na stronie rejestracja.

Powitalny zakład bez ryzyka jest niezwykle atrakcyjny gdyż w przypadku porażki bukmacher zwraca postawione pieniądze i można je wypłacić bez wymogu obrotu.

Chociaż młody stażem, to bukmacher eWinner przypadł już do gustu polskim graczom co wyrażają w pozytywnych opiniach. Wysoko oceniany jest innowacyjny pomysł na Custom Bet oraz sprawnie działająca strona internetowa ewinner.pl.

eWinner oferuje szeroki wachlarz zakładów bukmacherskich, oferta zakładów eWinner obejmuje wszystkie najważniejsze ligi piłki nożnej, koszykówki oraz wydarzenia sportowe. W eWinner obstawiać można skoki narciarskie, żużel a także sporty elektroniczne.

Oceń bukmachera
Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner