Futbol Totalny w eWinner

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Futbol Totalny od eWinner to prosta droga do zdobycia freebetów o wartości nawet 100 zł oraz dodatkowego darmowego zakładu. Obstawiaj co weekend zakłady z kategorii piłka nożna a otrzymasz od eWinner darmowe freebety.

W latach siedemdziesiątych XX wieku legendarny holenderski trener Rinus Michels stworzył nowe zasady taktyczne, określone jako Futbol Totalny. Sensem Futbolu Totalnego było uczestniczenie wszystkich piłkarzy danego zespołu zarówno w ofensywie, jak i w defensywie, przy maksymalnym wykorzystaniu pozycji boiskowych poszczególnych zawodników. Nowe zasady zrewolucjonizowały piłkę nożną na całym świecie i dały podwaliny pod rozwój kolejnych koncepcji dotyczących taktyk w piłce nożnej.

Nie wiemy, czy eWinner zrewolucjonizuje w podobny sposób rynek zakładów bukmacherskich w Polsce, jednak z pewnością warto przyjrzeć się jego pomysłowej promocji o nazwie, jakżeby inaczej, Futbol Totalny.

Promocja Futbol Totalny od legalnego bukmachera eWinner polega na strategii podzielonej na trzy etapy oraz taktyce polegającej na wykorzystaniu dostępnych kanałów legalnego bukmachera eWinner. Czyli podobnie, jak w zamyśle Rinusa Michelsa. Oczywiście, Futbol Totalny dotyczy wyłącznie oferty PIŁKA NOŻNA. W każdy weekend możesz wygrać dzięki niej nawet 100 zł!

Jak wziąć udział w Futbol Totalny od eWinner?

Bez obaw. Promocja Futbol Totalny ma proste i zrozumiałe zasady, bez zbędnych zawiłości taktycznych. Na początku w sobotę lub w niedzielę postaw kupon, na którym umieścisz minimum 2 wydarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA. Minimalny łączny kurs kuponu to 2.50, a minimalna stawka kuponu to 20 zł.

Jeśli spełnisz te warunki, od legalnego bukmachera eWinner otrzymasz bonus w postaci freebetu w wysokości 50% postawionego zakładu. Maksymalnie w ten sposób możesz zyskać 50 zł.

Jak wykorzystać freebet w promocji Futbol Totalny?

Jeśli otrzymałeś freebet, możesz wykorzystać go jedynie w aplikacji mobilnej bukmachera. Spokojnie, aplikacja bukmacherska eWinner dostępna jest na systemy iOS oraz Android. W przypadku pierwszego wystarczy pobrać ją ze sklepu App Store, a w przypadku drugiego ze strony bukmachera.

Po jej zainstalowaniu możesz przystąpić do obstawiania. W dniu przyznania freebetu od eWinner wykorzystaj go na dowolny zakład LIVE z oferty bukmachera. Mogą to być zakłady z jednym wydarzeniem (SOLO) lub zawierające więcej wydarzeń (AKO). Minimalny kurs każdego zakładu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który możesz obstawić środkami z darmowego zakładu to 10.00.

Futbol Totalny na Ekstraklasę w eWinner

Ale zaraz, miało być nawet 100 zł do wygrania?! Oczywiście! Jeśli postawiłeś kupon w sobotę, odebrałeś freebet i tego samego dnia obstawiłeś zakłady LIVE w aplikacji bukmacherskiej eWinner, możesz znów zgarnąć dodatkowe środki! W niedzielę powtórz wszystkie kroki w promocji, tzn. z kategorii PIŁKA NOŻNA wybierz co najmniej 2 zdarzenia z łącznym kursem 2.50, a znów otrzymasz darmowy zakład od eWinner w wysokości 50% stawki do kwoty maksymalnej 50 zł. Ponownie, wykorzystaj go tego samego dnia na zakład LIVE w aplikacji eWinner.

Aby otrzymać freebet, nie musisz w nic klikać ani wysyłać żadnych wiadomości do biura obsługi klienta eWinner. Darmowy zakład zostanie dodany do Twojego konta gracza automatycznie po spełnieniu warunków promocji.

Jak zdobyć dodatkowy freebet 5 zł?

To nie koniec korzyści z promocji Futbol Totalny od eWinner. W każdy weekend, oprócz głównej nagrody w postaci darmowych zakładów o łącznej wartości 100 zł, możesz zgarnąć również dodatkowy freebet w wysokości 5 zł.

Co tydzień legalny bukmacher wskazuje wybrane rozgrywki z kategorii PIŁKA NOŻNA, np. włoską ligę Serie A. Jeśli obstawiając promocyjne zakłady w Futbol Totalny skorzystasz wyłącznie z wydarzeń dotyczących tych rozgrywek, otrzymasz dodatkowy freebet w wysokości 5 zł. Sprawdź, być może to właśnie Twoja ulubiona liga jest wybrana przez legalnego bukmachera na ten weekend w promocji Futbol Totalny.

Czy muszę obracać bonusem?

Wygrana, którą otrzymasz po wykorzystaniu freebetu otrzymanego w ramach Futbolu Totalnego od eWinner, nie podlega obrotowi! Kwota wygranej, pomniejszona o kwotę darmowego zakładu, zostanie przypisana do Twojego salda głównego. Te pieniądze będziesz mógł od razu wypłacić na swoje konto bankowe lub przeznaczyć na dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich w eWinner.

Futbol Totalny w eWinner – co muszę wiedzieć?

Znasz już zasady promocji Futbol Totalny od eWinner. Spójrz również na pewne ograniczenia i dodatkowe warunki, które w niej obowiązują. Pozwoli Ci to bez stresu uzyskać nawet 100 zł dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie.

Po pierwsze, do promocji wliczane będą jedynie kupony postawione za środki z salda głównego, czyli za Twoje własne pieniądze. Nie możesz postawić zakładów w Futbol Totalny za środki z salda bonusowego.

Po drugie, do tej promocji zaliczany jest wyłącznie pierwszy zakład każdego dnia promocji. Pamiętaj zatem, że jeśli chcesz wziąć udział w Futbolu Totalnym od eWinner, w sobotę i w niedzielę zacznij właśnie od obstawiania zakładów promocyjnych.

Po trzecie, do promocji Futbol Totalny od eWinner nie kwalifikują się zakłady z oferty specjalnej, np. Custom Bet, Combo Dnia, zakłady systemowe oraz kupony wypłacone wcześniej za pomocą opcji cashout.

Ponadto promocjami nadrzędnymi są Zwrot za pierwszy zakład do 150zł oraz Bonus od Drugiego Depozytu. Oznacza to, że jeśli po zarejestrowaniu w eWinner nie skorzystałeś jeszcze z tych promocji, to w pierwszej kolejności otrzymasz bonusy z ich tytułu, a dopiero później będziesz mógł postawić kupony w Futbolu Totalnym.

Futbol Totalny w eWinner

Futbol Totalny od eWinner – krok po kroku

 1. Wchodzisz na swoje konto w eWinner.
 2. W sobotę lub w niedzielę obstawiasz kupon zawierający minimum 2 wydarzenia z oferty PIŁKA NOŻNA w eWinner. Łączny minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50.
 3. Automatycznie otrzymujesz od legalnego bukmachera freebet w wysokości 50% stawki. Maksymalnie 50 zł. Jeśli chcesz uzyskać freebet o maksymalnej wysokości, postaw kupon za co najmniej 100 zł.
 4. Otrzymany freebet wykorzystaj tego samego dnia na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Aplikacja bukmacherska eWinner dostępna jest na systemy iOS oraz Android.
 5. Mogą to być zakłady zawierające jedno (SOLO) lub więcej wydarzeń (AKO). Kurs minimalny kuponu to 1.50. Maksymalny kurs kuponu, który zostanie obstawiony za środki z freebetu wynosi 10.00.
 6. Jeśli promocyjny kupon obstawiłeś w sobotę i tego samego dnia wykorzystałeś przyznany freebet, w niedzielę znów możesz skorzystać z tej promocji eWinner. Zasady są te same. Najpierw zakład na wydarzenie z oferty PIŁKA NOŻNA, a tego samego dnia freebet na dowolny zakład NA ŻYWO (LIVE), ale TYLKO w aplikacji bukmacherskiej eWinner.
 7. Udało się? Powtórz za tydzień!
 8. BONUS od BONUSU! Jeśli chcesz zyskać dodatkowy Freebet 5 zł, spełniając warunki promocji postaw zakłady na wydarzenia dotyczące rozgrywek wskazanych w danej edycji Futbol Totalny, np. na Serie A czy Premier League.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Futbol Totalny?

Promocja Futbol Totalny od eWinner to świetna propozycja przede wszystkim dla fanów piłki nożnej. Obojętnie, czy obstawiasz Premier League, Bundesligę, La Liga, Serie A czy wolisz naszą rodzimą Ekstraklasę, masz szansę zdobyć freebety o wartości nawet 100 zł. Futbol Totalny, czyli sobota i niedziela z piłką nożną w eWinner.

Jeśli i tak co weekend zasiadasz do analizy i obstawiasz zakłady na piłkę nożną, warto rozważyć udział w promocji Futbol Totalny. Nic w niej nie tracisz, a możesz zyskać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. Co równie istotne, wygrane uzyskane za postawione freebety nie wymagają obrotu. Możesz je od razu wypłacić lub dalej obstawiać za nie zakłady bukmacherskie, korzystając z szerokie oferty legalnego bukmachera eWinner.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/futbol-totalny

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji eWinner

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od eWinner. Nie popełnij ponownie tego błędu!

17 - 18 listopada 2020

Futbol Totalny na Ligę Narodów w eWinner

Gotowi na zmagania reprezentacyjne? W eWinnerze mecze kadry mogą oznaczać jedno – powrót Futbolu Totalnego.

Przez najbliższe dwa dni (17-18.11) gracze skorzystają z Futbolu Totalnego na Ligę Narodów. Standardowo do zgarnięcia po 25 PLN dziennie, a dodatkowe 5 PLN każdego dnia klienci otrzymają za obstawienie rozgrywek Ligi Narodów (łącznie 60 PLN do zgarnięcia).

Futbol Totalny w eWinner na ligę narodów

Już dzisiaj w kolejnym pojedynku Ligi Narodów, Polacy zagrają z Holandią, po słabym meczu Biało - Czerwonych z Włochami drużyna Jerzego Brzęczka zrobi wszystko by zrehabilitować się w dzisiejszym starciu. Bukmacherzy od eWinner stawiają na remis - jesteś takiego samego zdania? W eWinner możesz obstawić bez ryzyka w eWInner, w przypadku remisu w dzisiejszym meczu zgarniesz 553,48 PLN - w przypadku porażki zwrócimy Ci 150 PLN!

Sprawdź promocję i graj bez ryzyka!

06 - 08 listopada 2020

Futbol Totalny na weekend z Bundesligą

Piłkarski weekend, który stoi pod znakiem starcia Bayernu Monachium z Borussią Dortmund równa się… Futbol Totalny w eWinner! Gracze otrzymają dodatkowe 5 zł w sobotę i niedzielę za obstawianie Bundesligi, co razem daje 60 zł przez weekend z piłką nożną.

30 - 31 paĹşdziernika 2020

Futbol Totalny w eWinner z Premier League!

Piłkarski weekend może oznaczać jedno – Futbol Totalny w eWinner! Gracze otrzymają dodatkowy freebet 5 zł w sobotę i niedzielę za obstawianie Premier League, co razem daje do zgarnięcia 60 zł w bonusach przez weekend z piłką nożną

24 - 25 paĹşdziernika 2020

Futbol Totalny z El Clasico w eWinner

Wielka piłka ma się dobrze, bo za nami I kolejka Ligi Mistrzów, a przed starcie na szczycie, przynajmniej jeżeli mowa o markach piłkarskich. W sobotę o 16:00 do walki staną piłkarze Realu Madryt z FC Barcelony. Mimo kiepskiej dyspozycji obu ekip, to trudno przejść obok tego zestawienia obojętnie.

eWinner z tej okazji rozszerza swoją standardową, promocję piłkarską – Futbol Totalny. Gracz otrzymają dodatkowe 5 zł w sobotę i niedzielę, co razem daje 60 zł przez weekend z piłką nożną.

09 - 11 paĹşdziernika 2020

Futbol Totalny na Ligę Narodów

Gotowi na zmagania reprezentacyjne? Mecz Polski z Finlandią z pewnością rozbudził apetyty na mecze drużyn narodowych, więc fakt, że następne dni będą stały pod znakiem zmagań w Lidze Narodów, rozbudza wyobraźnię kibiców. W eWinner oznaczać to może jedno – powrót Futbolu Totalnego, ale… w ulepszonej wersji!

Przez najbliższe pięć dni gracze skorzystają z Futbolu Totalnego aż dwa razy: w sobotę i niedzielę (10-11.10) oraz w wtorek i środę (13-14.10). Standardowo do zgarnięcia po 25 zł dziennie, a dodatkowe 5 zł każdego dnia gracz otrzymaja za obstawienie rozgrywek Ligi Narodów (łącznie 120 zł przez te dni).