eWinner rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Otwórz konto u bukmachera eWinner i legalnie obstawiaj zakłady. Przedstawiamy poradnik jak zarejestrować się w eWinner, dokonać pierwszej wpłaty  oraz wypłaty wygranej. Nasz kod promocyjny SPRYCIARZ uprawnia każdego nowego gracza do zwiększenia bonusu powitalnego o dodatkowe 5 zł łącznie zyskać możesz aż 610 zł. Rejestracja w eWinner jest prosta i szybka.

eWinner to jeden z najnowszych legalnych bukmacherów działających na polskim rynku. W związku z tym nie posiada jeszcze najbardziej rozbudowanej oferty, co nie oznacza, że nie ma czegoś wyjątkowego do zaproponowania.

 1. Czy warto zarejestrować konto w eWinner?
 2. Regulamin eWinner
 3. Rejestracja w eWinner / Jak założyć konto w eWinner?
 4. Formularz rejestracji eWinner - krok 1
 5. Formularz rejestracji eWinner - krok 2
 6. Weryfikacja w eWinner
 7. Bonus powitalny eWinner po rejestracji konta
 8. Kod promocyjny eWinner
 9. Pierwszy depozyt w eWinner
 10. Pierwsza wypłata
 11. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w eWinner

Aby korzystać z jego usług, należy przejść prosty etap rejestracji i weryfikacji konta. Poniżej w kilku krokach przedstawiamy, jak w łatwy sposób dołączyć do grona użytkowników eWinner.

Czy warto zarejestrować konto w eWinner?

Już wkrótce uczynimy Ciebie królem!- tak brzmiało hasło marketingowe eWinner, widniejące na stronie internetowej przed startem bukmachera. Teraz, działający eWinner wita każdego nowego gracza mailem powitalnym Witaj!! Uczynimy Cię Królem!. Każdy, kto zna choć trochę ten rynek zakładów bukmacherskich wie, że prawdziwym królem zawsze jest i pozostaje nim bukmacher.

Nic jednak nie stoi jednak na przeszkodzie, by dzięki wygranym zakładom w eWinner podnieść swój status i dołączyć chociażby do zamożnej arystokracji. Jak powszechnie wiadomo, posiada ona błękitną krew – dokładnie w tej kolorystyce utrzymany jest serwis i identyfikacja wizualna nowego bukmachera. Oferta eWinner już na pierwszy rzut oka jest całkiem szeroka, a bonusy i promocje atrakcyjne. Warto więc założyć konto u tego nowego bukmachera i jak najszybciej dołączyć do grona jego klientów. Sprawdźcie z nami, jakie sposoby na otrzymanie szlacheckiego tytułu daje swoim klientom eWinner.

Regulamin eWinner

Dział REGULAMINY jest świetnie przygotowany. Z pewnością nie jest to najczęściej odwiedzane miejsce przez graczy, jednak warto docenić fakt, że eWinner dba nawet o takie detale. Wszystkie przepisy i zasady obowiązujące w eWinner przedstawione są w logiczny i wygodny do czytania sposób. Aby zapoznać się z zapisami regulaminu, nie trzeba ściągać wielostronnicowego pliku PDF, czy, jak to niestety bywa u innych legalnych bukmacherów, przeglądać niskiej jakości skan papierowego dokumentu.

Warto skorzystać z tak dobrze przygotowanego działu i zapoznać się przynajmniej z najważniejszymi punktami Regulaminu Zakładów Wzajemnych.

Rejestracja w eWinner / Jak założyć konto w eWinner?

Rejestracja w eWinner jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę internetową bukmachera i w prawym górnym rogu znaleźć i kliknąć przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ.

Formularz rejestracji eWinner - krok 1

Formularz rejestracji eWinner kod bonusowy

W pierwszej części formularza rejestracji należy podać dane użytkownika. Wymyśl silne hasło, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa swojego konta. Ważnym polem do uzupełnienia jest KOD PROMOCYJNY. W tym miejscu należy podać kod bonusowy od spryciarz, dzięki któremu podniesiesz kwotę zakładu bez ryzyka o dodatkowe 20 zł. Zaznacz również zgody. Nie wszystkie są obowiązkowe, ale warto je zaznaczyć, by otrzymywać najnowsze informacje oraz promocje bukmachera na e-mail czy sms. Zaznacz koniecznie chęć otrzymania powitalnego HAT-TRICKA, by uzyskać bonus na start. Kliknij DALEJ.

Formularz rejestracji eWinner - krok 2

Formularz rejestracji eWinner - krok 2

W tej części formularza podaj swoje dane osobowe oraz adres zamieszkania. Wprowadź również kod SMS otrzymany na podany przez Ciebie wcześniej numer telefonu. Zapoznaj się z treścią oświadczeń na dole formularza i zaznacz odpowiednie. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij ZAŁÓŻ KONTO. W ten sposób otworzyłeś betKonto tymczasowe w eWinner.

Weryfikacja w eWinner

W terminie 28 dni od dnia rejestracji musisz dokonać weryfikacji konta i tym samym utworzyć betKonto stałe. W tym celu w panelu użytkownika znajdź opcję WERYFIKACJA , a następnie prześlij skan lub fotografię dowodu osobistego lub paszportu z widocznymi danymi osobowymi, numerem dokumentu oraz terminem jego ważności. Przed upływem wspomnianych 28 dni możesz korzystać z eWinner, ale w ograniczony sposób. Łączna kwota środków wpłaconych przez Ciebie na betKonto tymczasowe nie może przekroczyć 5000 zł. Z takiego konta nie możesz również wypłacić żadnych środków oraz wygranych. Dlatego warto jak najszybciej dokonać weryfikacji konta w eWinner.

Bonus powitalny eWinner po rejestracji konta

Powitalny bonus na start od eWinner, który zgodnie z nazwą składa się z 2 części. Pierwsza z nich to zakład bez ryzyka o wartości 110 zł. Uwaga! Taką kwotę uzyskasz tylko dzięki kodowi promocyjnemu od spryciarz. W standardowej ofercie bukmachera zakład bez ryzyka ma wartość 100 zł. Drugą częścią pakietu powitalnego jest bonus 50% do 500 zł. Przejdź na stronę eWinner bonusy i dowiedz się więcej o bonusie powitalnym.

Kod promocyjny eWinner

Aby otrzymać powiększony bonus powitalny od eWinner, podczas rejestracji należy podać kod promocyjny – SPRYCIARZ. Dzięki temu uzyskasz wszystkie części bonusu na start, a zakład bez ryzyka zostanie podwyższony ze 100 do 110 zł.

Pierwszy depozyt w eWinner

Aby dokonać wpłaty środków na betKonto, wejdź do panelu użytkownika i kliknij WPŁATA. eWinner oferuje wpłaty za pomocą 3 bezpiecznych metod:

 • Karta płatnicza Visa/MasterCard
 • BLIK
 • Szybki przelew internetowy
 • Przelew tradycyjny
 • Pay-By-Link

Wypłata pieniędzy z eWinner

Wpłat na betKonto można dokonywać wyłącznie ze wskazanego wcześniej rachunku płatniczego należącego do gracza. Podmiot świadczący obsługę płatności online to Blue Media S.A. oraz Przelewy24. Pośrednik pobiera od wpłacającego prowizję, o wysokości której jest on poinformowany przed dokonaniem przelewu.

Pierwsza wypłata

Zlecenie wypłaty również jest niezwykle proste. Wejdź do panelu użytkownika i kliknij przycisk WYPŁATA. Wskaż sumę, którą chcesz wypłacić i postępuj zgodnie z instrukcją. Wypłaty dokonywane są metodą szybkich przelewów – 7 dni w tygodniu przez cały rok. Czas realizacji jest uzależniony od banku klienta. Wypłatę wygranej można zlecić wyłącznie na rachunek należący do gracza, przypisany do betKonta.

Każde zlecenie wypłaty musi zostać zweryfikowane i zaakceptowane przez dział płatności. eWinner zaznacza, że ten proces nie powinien potrwać dłużej, niż 24 godziny.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w eWinner

Zakładając konto, przechodzisz tzw. szybką rejestrację, która skutkuje utworzeniem betKonta tymczasowego. Na takim koncie możesz obstawiać zakłady, jednak łączna kwota środków wpłaconych nie może przekroczyć 5000 zł. Nie możesz również wypłacać środków ani wygranych. W ciągu 28 dni musisz dokonać weryfikacji konta, czyli przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. Wówczas będziesz korzystał z betKonta stałego. Z takiego konta możesz wypłacać pieniądze i oczywiście wygrane.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/rejestracja

Oceń ten tekst