eWinner bonusy

Ocena 3.50/2 głosy

eWinner bukmacher

eWinner oferta

eWinner bonusy

eWinner opinie

eWinner rejestracja

Bukmacher eWinner oferuje atrakcyjny bonus powitalny 110 zł jako zakład bez ryzyka na dobry start oraz 500 zł jako bonus od depozytu. Bonus powitalny eWinner składa się aż z 2 bonusów od dwóch pierwszych depozytów. Tłumaczymy jak odebrać bonus powitalny oraz opisujemy na jakie promocje może liczyć stały gracz eWinner.

Nowy bukmacher eWinner nie posiada najszerszej oferty na rynku, ale stara się przyciągnąć nowych klientów na różne sposoby. M.in. dopracowaną, wygodną i stabilną stroną internetową czy wyjątkową usługą Custom Bet. Ale przede wszystkim każdemu rejestrującemu się graczowi oferuje bardzo atrakcyjny bonus na start – powitalny bonus.

 1. Bonus powitalny od eWinner
 2. Pierwszy bonus – 100% zakład bez ryzyka w eWinner 110 zł
 3. Bonus 50% do 500 zł od 2 depozytu
 4. Opinia o bonusie Powitalnym
 5. Czy warto wykorzystać bonus Powitalny w eWinner?
 6. Jak wypłacić bonus z eWinner?

Bonus powitalny od eWinner

Bonus powitalny od  eWinner podzielony jest na 2 etapy. Każdy etap dotyczy oddzielnego depozytu. Łącznie za 2 depozyty w eWinner liczyć można na 2 bonusy o łącznej kwocie 610 zł.

Pierwszy bonus – 100% zakład bez ryzyka w eWinner 110 zł

Aby otrzymać bonus zakład bez ryzyka, należy zarejestrować się na stronie eWinner i wpłacić depozyt. Pierwszy z zakładów będzie właśnie Zakładem Bez Ryzyka. Jego minimalna stawka wynosi 20 zł. W przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot postawionej sumy (maksymalnie do 110 zł) na konto depozytowe.

Zwrócona kwota może być natychmiast wypłacona lub wykorzystana do dalszego obstawiania zakładów. Kwota będzie pomniejszona o pomniejszona o 12% podatku więc aby uzyskać maksymalny ewentualny zwrot należy obstawić pierwszy zakład kwotą 176,14 zł.

Zakład Bez Ryzyka nie może być zawarty na ofertę Sportów Wirtualnych. Zakładowi Bez Ryzyka nie podlegają także Zakłady Systemowe.

Bonus powitalny w eWinner - 1 depozyt

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu – zakładu bez ryzyka możesz przejść do kolejnego bonusu.

Bonus 50% do 500 zł od 2 depozytu

Po skorzystaniu z pierwszego bonusu – zakładu bez ryzyka do 110 zł gracze mogą przejść kolejnego. Po wpłacie drugiego depozytu (min. 20 zł) gracz musi dokonać nim obrotu o kursie minimalnym 2.50. Po spełnieniu tych warunków środki bonusowe w postaci 100% drugiego depozytu (maks. do 500 zł) zostaną zaksięgowane na koncie bonusowym i będą dostępne do obstawiania.

Bonus należy aktywować w zakładce BONUS na koncie użytkownika. W kwestii wypłaty tak uzyskanych środków obowiązują te same zasady, co przy Bonusie – Zakładzie Bez Ryzyka (6-krotny obrót, kurs 2.50, wyłączone rodzaje zakładów).

Bonus powitalny eWinner - 2 depozyt

Warto pamiętać, że jeśli gracz wciąż będzie posiadał na koncie aktywny bonus od pierwszego depozytu lub bonus po przegranym Zakładzie Bez Ryzyka, to drugi bonus od depozytu znajdzie się w kolejce. Bonus będzie w kolejce przez 30 dni, jeśli do tej pory gracz nie wykorzysta poprzedniego bonusu, to druga promocja przepadnie. Obrót depozytem, który jest wymagany do uwolnienia bonusu do obstawiania, nie może być dokonany zakładami systemowymi, a także zakładami zawartymi na Sporty Wirtualne.

Szczegółowe warunki bonusu od depoztytu:

 • każdy gracz, który wpłaci II depozyt na konto otrzymuje bonus,
 • bonus to 50% wpłaty do 500zł,
 • maksymalna kwota bonusu to 500zł przy wpłacie 1000zł,
 • bonus pojawia się na koncie bonusowym po dokonaniu wpłaty,
 • gracz może grać za bonus, gdy zagra za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1.50 kuponu,
 • aby wypłacić otrzymany bonus, gracz musi zagrać jego równowartością 6 razy, z kursem minimalnym 2.50,
 • jeśli gracz wypłaci wpłacony depozyt w trakcie obracania bonusem, to bonus zostanie anulowany,
 • minimalna kwota bonusu to 10zł przy wpłacie 20zł.

Opinia o bonusie Powitalnym

Bonus bukmacherski eWinner jest dobrą opcją na start przygody z zakładami bukmacherskimi. Co prawda eWinner nie oferuje nowym graczom najwyższej kwoty bonusu spośród legalnych bukmacherów, jednak warunki bonusu eWinner są bardzo atrakcyjne. Minusem jest warunek aż 6-krotnego obrotu, aczkolwiek jest to standard wśród oferty legalnych bukmacherów.

Bonus powitalny eWinner ma jasne i proste zasady, nie trzeba doszukiwać się wszystkich kruczków, czytając wielostronicowe zawiłe regulaminy.

Zarówno początkujący jak i doświadczeni gracze powinni być zadowoleni z bonusu powitalnego eWinner. Do tego całkiem ciekawa oferta i wyszukiwarka kursów sprawia, że znalezienie zakładów z interesujących nawet początkującego gracza dyscyplin nie będzie stanowić problemu. Zobacz opinie graczy o eWinner.

Czy warto wykorzystać bonus Powitalny w eWinner?

Z pewnością warto sięgnąć po bonus Powitalny od eWinner co najmniej z kilku powodów. Zakład Bez Ryzyka jest dobrą opcją, by postawić pierwszy zakład bez ryzyka utraty środków na grę. Dzięki temu kupon może być bardziej odważny. Bonus 50% do 500 zł od 2 depozytu to dobra opcja, by uzyskać dodatkowe środki na grę, a także przetarcie przed dalszą karierą typera. Dzięki skorzystaniu z bonusu można zatem nie tylko zyskać finansowo, ale również nauczyć się podstaw wszelkich promocji bukmacherskich.

Jak wypłacić bonus z eWinner?

Zarówno w przypadku Zakładu Bez Ryzyka, jak i bonusów od depozytów należy obrócić środkami bonusowymi 6-krotnie kuponami o kursie minimalnym 2.50. Dopiero wtedy można wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe.

Kod promocyjny do eWinner

Dzięki kodowi bonusowemu od spryciarz Twój bonus Powitalny HAT-TRICK może być jeszcze wyższy. Wpisz kod promocyjny SPRYCIARZ podczas rejestracji, a otrzymasz Zakład Bez Ryzyka o wartości 110 zł!

FAQ eWinner bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

  Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji konta w odpowiednim polu (KOD PROMOCYJNY)

 • Co w eWinner daje kod promocyjny?

  Kod promocyjny uprawnia do skorzystania z powiększonego bonusu na start: Powitalnego bonusu, czyli Zakładu Bez Ryzyka w wartości 110 zł oraz Bonusu 100% do 500 zł od 2 depozytu.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w eWinner?

  Aby wypłacić bonus powitalny w eWinner, należy obrócić nim 6-krotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.50.

 • Czy bonus powitalny w eWinner jest darmowy?

  Oczywiście, gracz nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w związku z uzyskaniem bonusu powitalnego w eWinner.

 • Czy bonus powitalny w eWinner jest atrakcyjny?

  Tak, bonus powitalny pozwala uzyskać dodatkowe środki na grę, a także postawić zakład o wartości 110 zł (tylko z naszym kodem promocyjnym) bez ryzyka utraty pieniędzy.

 • Bonus eWinner – ile mogę zyskać?

  Dzięki bonusowi eWinner możesz zyskać łącznie 500 zł bonusu od depozytu oraz zwrot środków do 110 zł w przypadku przegranego Zakładu Bez Ryzyka, który wchodzi w skład powitalnego bonusu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/bonusy

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji eWinner

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od eWinner. Nie popełnij ponownie tego błędu!

29 - 31 stycznia 2021

Cashback 1000 zł na powrót Ekstraklasy w eWinner

Już w ten weekend wraca najlepsza piłkarska liga świata. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i na powrót Ekstraklasy bukmacher eWinner przygotował dla swoich graczy cashback 100% do 1000 zł.

Warunki są bardzo proste. Wystarczy postawić co najmniej 3 kupony na 15. kolejkę Ekstraklasy od 29 do 31 stycznia, a w przypadku ujemnego salda zwracamy do 1000 zł.

Cashback w eWinner na Ekstraklasę

 1. W dniach 29.01-01.02 obstaw co najmniej 3 kupony, na którym znajdą się zdarzenia z 15. kolejki Ekstraklasy. W naszej akcji bierze udział każdy kupon spełniający ten warunek.
 2. Masz szansę na zwrot pełnej sumy przegranych stawek! Bukmacher eWInner da Ci cashback 100%.
 3. Pod uwagę bierzemy wszystkie kupony, jakie zagrałeś na EKSTRAKLASĘ w okresie 29.01-01.02. Bonus dostaniesz w ciągu 48h od zakończenia promocji.
13 - 15 stycznia 2021

Obstaw Polskę w eWinner i zgarniij bonus

Od środy 14 stycznia w Egipcie trwają mistrzostwa świata w piłce ręcznej, a jedną z drużyn występującą na tym turnieju jest reprezentacja Polski. Z tej okazji bukmacher eWinner przygotował promocję "Obstaw Polskę i zgarnij freebety".

Wystarczy postawić kupon min. 50 PLN (SOLO lub AKO) ze zdarzeniem "wyjście Biało-Czerwonych z grupy B" i za każdą wygraną Polaków w fazie grupowej płacimy 10 PLN w formie freebetu (łącznie 30 PLN).

Jak zyskać bonus?

 1. Wierzysz, że polscy szczypiorniści wyjdą z grupy mistrzostw świata? W dniach 13-15.01 obstaw to zdarzenie na kupon SOLO lub AKO i obstaw za minimum 50 PLN z salda głównego. Co dalej?
 2. Wszystko w rękach Biało-Czerwonych! Weź pod uwagę mecze grupowe i obserwuj jakim bilansem będą mogli się pochwalić. Jeśli Polska wygra, Ty również.
 3. Za każde zwycięstwo Polaków w grupie B bukmacher eWInner zapłaci Ci 10 PLN w formie freebetu! W sumie masz szansę nawet na 30 PLN!