Zakład bez ryzyka

Ocena 4.82/22 głosy
Zakład bez ryzyka

Jednym z najpopularniejszych bonusów przyznawanych przez bukmacherów jest tzw. zakład bez ryzyka. To promocja, dzięki której obstawiający odzyskuje całość lub część kwoty stawki, jeśli wniesiony przez niego zakład okaże się przegrany. Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania:

 • Czym tak naprawdę jest zakład bez ryzyka?
 • Czy zakład bez ryzyka faktycznie zabezpiecza przed utratą kapitału?
 • Jakie warunki musi spełnić gracz, aby otrzymać od bukmachera zakład bez ryzyka?
 • Jakie są rodzaje zakładów bez ryzyka?
 • Którzy legalni bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka w maju 2024 roku?
 1. Co to jest zakład bez ryzyka?
 2. Czy zakład bez ryzyka rzeczywiście całkiem pozbawiony jest ryzyka utraty kapitału?
 3. Zakład bez ryzyka - bukmacherzy
 4. Zalety zakładu bez ryzyka
 5. Regulamin zakładu bez ryzyka
 6. Warunki obrotu bonusem
 7. Zakład bez ryzyka Fortuna
 8. Zakład bez ryzyka forBET
 9. Zakład bez ryzyka LV BET
 10. Przykład 1
 11. Przykład 2
 12. Różnica między cashback'iem a freebetem
 13. Zakład bez ryzyka stworzony przez gracza
 14. Podsumowanie zakład bez ryzyka

Co to jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka – nazywany jest również darmowym zakładem, ubezpieczonym zakładem czy bezpiecznym zakładem. To jedna z podstawowych promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie. W zakładzie bez ryzyka gracz ma możliwość uzyskania wygranej z zakładu bez obawy na utratę jego stawki.

Zakład bez ryzyka może być przyznany przez bukmachera jako oferta powitalna dla nowego gracza lub jako promocja dodatkowa dla stałego klienta.

Zakład bez ryzyka może przyjąć jedną z dwóch form: cashbacku'u lub freebet'u. Legalni bukmacherzy działający w Polsce w swoim przekazie marketingowym często nie rozróżniają tych typów promocji i nazywają je po prostu zakładem bez ryzyka. Jednak z punktu widzenia gracza bardzo ważne jest odróżnienie cashback'u od freebet'u i zrozumienie niewielkich, aczkolwiek istotnych rozbieżności pomiędzy nimi. Dzięki tej wiedzy gracz może w sposób bardziej efektywny wykorzystać otrzymany bonus. Zakład bez ryzyka w postaci cashback'u jest najbardziej opłacalny przy niższych kursach, a zakład bez ryzyka w postaci freebet'u na odwrót - bardziej opłacalny jest przy kursach wyższych.

 • Cashback - zwrot postawionej stawki (ang. cash - pieniądze, back - wracać). Zakład jest bez ryzyka, gdyż w przypadku porażki bukmacher zwraca graczowi postawione pieniądze. A ewentualna wygrana rozliczana jest tak samo, jak w przypadku standardowego zakładu: stawka + wygrana.
 • Freebet - darmowy dodatkowy zakład (ang. free - wolny, darmowy, bet - zakład). Zakład jest bez ryzyka, gdyż stawką nie są pieniądze gracza, a środki wirtualne otrzymane od bukmachera. W przypadku wygranej gracz otrzymuje wygraną netto, czyli kwotę pomniejszoną o wysokość stawki zakładu.

Czy zakład bez ryzyka rzeczywiście całkiem pozbawiony jest ryzyka utraty kapitału?

Nazwa zakład bez ryzyka dla wielu osób może być nieco myląca, ponieważ fakt otrzymania od bukmachera darmowych środków nie oznacza wcale, że obstawienie takiego zakładu pozbawione jest jakiegokolwiek ryzyka utraty pieniędzy. Zakład bez ryzyka nie jest tym samym, co zakład bez depozytu. Ale zakład bez depozytu może być zakładem bez ryzyka. Spokojnie, zaraz wyjaśnimy to dokładniej.

Bukmacherzy nie przyznają zakładów bez ryzyka jedynie w nagrodę za rejestrację, zawsze wymagają przy tym wpłacenia odpowiedniej wysokości depozytu (wyjątki to bardzo rzadko spotykane i niskie kwotowo bonusy urodzinowe).

Bukmacherzy przyznają zakłady bez ryzyka na dwa sposoby:

 • Bonus powitalny dla nowych graczy - bonusowy zakład może być bonusem powitalnym (333 zł LV BET, NobleBet) lub częścią pakietu bonusu powitalnego (600 zł w Betfan210 zł w Fortunie). O bonusach dla nowych graczy szerzej piszemy na stronie bonusy powitalne.
 • Promocja dodatkowa dla stałych graczy - bonusowy zakład oferowany jest graczom z okazji konkretnego wydarzenia sportowego. Mogą to być najważniejsze mecze z zakresu piłki nożnej lub spotkania reprezentacji Polski w różnych dyscyplinach sportowych (np. w Mistrzostwach Świata czy Europy). Przydatne informacje dotyczące promocji dodatkowych dla stałych graczy przedstawiamy na stronie promocje bukmacherskie.

W obydwu powyższych przypadkach obowiązuje ta sama zasada - aby uzyskać od bukmachera zakład bez ryzyka, gracz musi najpierw wpłacić na swoje konto pieniądze, czyli dokonać depozytu. Zatem o ile w przypadku samego zakładu bez ryzyka stracić pieniędzy nie można, o tyle wpłacone wcześniej pieniądze, dzięki którym ten zakład został przyznany, już jak najbardziej.

Bonus powitalny zawsze posiada wymóg obrotu wynikający z warunków jego regulaminu. Podobnie promocja dodatkowa - również zawsze wiąże się z koniecznością obstawienia zakładu lub/i wpłaty depozytu. Dlatego utrata wpłaconych pieniędzy w trakcie procesu obstawiania i spełniania warunku obrotu jest możliwa.

Zakład bez ryzyka - bukmacherzy

Obecnie kilku legalnych bukmacherów działających w Polsce oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka jako całość lub część bonusu powitalnego. Poniżej przedstawiamy pełną listę bukmacherów z zakładem bez ryzyka, aktualną na maj 2024.

 1. Fortuna
 2. forBET
 3. Betfan
 4. Superbet
 5. STS
 6. eWinner

Zalety zakładu bez ryzyka

 • Brak ryzyka utraty pieniędzy - stawiając zakład gracz nie ryzykuje bezpośrednio swoim kapitałem. Konstrukcja zakładu bez ryzyka zdejmuje z gracza ryzyko przegranej.
 • Idealny do ryzykownych zakładów - z uwagi na to, że gracz niczym nie ryzykuje, zakład bez ryzyka jest idealnym sposobem na przetestowanie zakładu o wysokim kursie, którego obstawienie za własne pieniędze byłoby obarczone zbyt dużym ryzykiem W razie niepowodzenia bukmacher zwraca kwotę stawki (cashback) lub nie odejmie kwoty zakładu z konta (freebet).
 • Popularny jako oferta specjalna - zakłady bez ryzyka często oferowane są przez legalnych bukmacherów zarejestrowanym graczom w formie oferty specjalnej na mecz lub wydarzenie sportowe. Korzystanie z takich cyklicznych promocji to dobry sposób na podniesienie ogólnych szans na ogranie bukmachera.
 • Brak strat – w przypadku przegrania zakładu gracz nie traci środków do gry u bukmachera. Zwrócona stawka w postaci bonusu umożliwia dalsze obstawianie zakładów bukmacherskich.
 • Możliwość gry za wysoką stawkę bez konsekwencji – darmowy zakład sprawia, że możliwe jest wyjście poza stosowany system bukmacherski i trzymanie się wyznaczonych limitów. Pozwala na odważną grę, która może premiować wysoką wygraną, a na którą gracz nie pozwoliłby sobie wykorzystując jedynie własne środki.

Regulamin zakładu bez ryzyka

Mogłoby się wydawać, że zasady i warunki korzystania z zakładu bez ryzyka z założenia są proste, a regulamin takiego bonusu nie zawiera niczego szczególnego i istotnego. Jedyne, co musi zrobić gracz, to obstawić i liczyć na wygraną. To jednak mylne założenie. Zawsze zalecamy przeczytać regulamin i przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • Rodzaj zakładu bez ryzyka - czy zakład bez ryzyka jest oferowany w formie cashback'u (zwrot stawki zakładu w przypadku przegranej) czy w formie freebet'u (bukmacher sponsoruje stawkę zakładu).
 • Pierwszy zakład / wybrany zakład - część bukmacherów jako zakład bez ryzyka traktuje pierwszy zawarty przez gracza kupon po dokonaniu depozytu. Część legalnych bukmacherów wymaga również, aby zawierany w ramach tej promocji zakład był wyraźnie przez gracza wskazany np. przez zaznaczenie checkboxa w kuponie wykorzystuję zakład bez ryzyka.
 • Wymóg obrotu - niektórzy bukmacherzy dając graczowi zakład bez ryzyka wymagają obrotu, inni nie. Czasami bywa tak, że zakład bez ryzyka oferowany w pakiecie powitalnym jest zwolniony z wymogu obrotu (210 zł w Fortuna) lub wymagany obrót jest minimalny (230 zł w STS), ale zakład bez ryzyka oferowany jako całkowity bonus powitalny posiada już pełny wymóg obrotu (LV BET, NobleBet). Zakład bez ryzyka oferowany jako promocja dodatkowa na wydarzenie sportowe zawsze podlega wymogowi obrotu (Betclic cashback, forBET).
 • Minimalny kurs zakładu bez ryzyka - czyli minimalna wysokość kursu, której bukmacher wymagana w przypadku korzystania z zakładu bez ryzyka. Bukmacher może zaznaczyć, aby zakład był zawarty np. o minimalnym kursie 2.00.
 • Minimalny kurs kwalifikujący do otrzymania zakładu bez ryzyka - zdarza się, że aby otrzymać zakład bez ryzyka, najpierw należy obstawić tzw. zakład kwalifikujący o określonym kursie. Bukmacher może wymagać od gracza obstawienia zakładu kwalifikującego np. o minimalnym kursie 2.20 i dopiero wtedy przyzna zakład bez ryzyka w postaci freebeet'u do wykorzystania na dowolne zdarzenie.
 • Zakład pojedynczy / zakład AKO - należy upewnić się, czy zakład bez ryzyka (lub zakład kwalifikujący) może być zawarty na pojedynczy zakład czy musi zawierać co najmniej 2 lub 3 zakłady składowe.
 • Dyscyplina sportowa lub konkretne wydarzenie sportowe - zdarza się, że bukmacherzy ograniczają dyscypliny sportowe, na które można wykorzystać zakład bez ryzyka lub oferują go jedynie na konkretne wydarzenie sportowe. Z opcji możliwych do obstawienia prawie zawsze wykluczone są zakłady na sporty wirtualne.
 • Sposoby wpłacenia depozytu wykluczające bonus - niektóre sposoby wpłacania depozytu wykluczą możliwość otrzymania bonusu np. Skrill i Neteller.
 • Daty graniczne - konieczne jest sprawdzenie kilku dat:
  • data wpłacenia wymaganego depozytu - w jakim czasie od momentu rejestracji należy dokonać wpłaty depozytu, aby zakwalifikować się do przyznania bonusu w postaci zakładu bez ryzyka
  • data wykorzystania zakładu bez ryzyka - po przyznaniu zakładu bez ryzyka bukmacher daje graczowi określony czas, liczony najczęściej w dniach na wykorzystanie tego zakładu
  • data na wykonanie obrotu – czas na dokonanie obrotu po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka.
 • Wymóg zapisu promocji - w przypadku zakładów bez ryzyka z okazji akcji specjalnych bukmacherzy wymagają zapisu do danej promocji poprzez kliknięcie w przycisk np. biorę udział, zapisz się czy dołącz tutaj na stronie akcji.

Warunki obrotu bonusem

Regulamin zakładu bez ryzyka często wymusza na graczu korzystającym z tej promocji dokonanie wymaganego obrotu kwotą bonusu. W ten sposób bukmacherzy zatrzymują u siebie klientów, przynajmniej na czas potrzebny do spełnienia tego warunku.

Co to znaczy obrócić bonusem?

Dokonać obrotu czy obrócić bonusem to inaczej postawić wymaganą kwotę pieniędzy w zakładach. Warunki obrotu będą spełnione wtedy, gdy suma postawionych stawek wyniesie wymaganą do obrotu kwotę. Bez dokonania obrotu niemożliwa jest wypłata środków bonusowych. Próba wypłacenia ich na konto może skutkować zakończeniem udziału w promocji i jednoczesną ich utratą.

Przy obrocie bonusem warto zwrócić uwagę na:

 • kurs minimalny obstawianych zdarzeń (solo i AKO),
 • minimalną stawkę,
 • czas na wykonanie obrotu,
 • rodzaje zakładów kwalifikujących się do obrotu,
 • ewentualne wymagania takie jak np. wykluczenie z obrotu zdarzań 2-drogowych.

Obrót jest wymagany przy każdym zakładzie bez ryzyka przyznawanym w formie cashback'u. Bukmacher zwraca stawkę przegranego zakładu na konto bonusowe. Następnie gracz musi obstawić zakłady w wysokości wielokrotności kwoty przyznanego bonusu o określonym w regulaminie kursie minimalnym. Warunek kursu minimalnego może dotyczyć też składowych w zakładach akumulowanych.

Przykład: Gracz otrzymuje bonus w wysokości 50 zł, bonus ten musi obrócić 5-krotnie po kursie minimum 2.00, w zakładach AKO każdy zakład składowy musi posiadać kurs minimalny 1.30. Gracz musi obstawić zakłady w łącznej kwocie 250 zł.

Wynika to z działania: 50 zł (bonus) * 5 (obrót) = 250 zł.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Legalnym bukmacherem, którego oferta dobrze ilustruje korzystanie z zakładu bez ryzyka będącego częścią bonusu powitalnego jest Fortuna. W pakiecie bonusu powitalnego gracz, oprócz bonusu od depozytu, otrzymuje zakład bez ryzyka w kwocie 210 zł. Zakład ten musi być wykorzystany w ciągu 10 dni od rejestracji na dowolne zdarzenie z oferty bukmachera, z wyłączeniem sportów wirtualnych.

Nie ma wymogu obrotu, nie ma minimalnego kursu. W tym wypadku zakład bez ryzyka ma formę darmowego zakładu (freebet'u). W przypadku przegranej - gracz nic nie traci. W przypadku wygranej gracz otrzymuje wygraną netto czyli wygraną pomniejszoną o stawkę zakładu.

Zakład bez ryzyka w Fortuna
Zakład bez ryzyka w Fortunie jako część bonusu powitalnego 100% bonus 2000 zł + 210 zł + 20 zł .

Zakład bez ryzyka w Fortunie pełni rolę dodatkowej zachęty dla nowych graczy do rejestracji konta u bukmachera. Jest to dodatkowy atut oferty startowej Fortuny.

Zakład bez ryzyka forBET

Zupełnie inaczej wygląda zakład bez ryzyka oferowany przez forBET. To promocja specjalna na wydarzenie sportowe. Bukmacher forBET często organizuje okolicznościowe akcje na popularne mecze piłkarskie np. zakład bez ryzyka na awans Legii w Lidze Europy 119 zł - w przypadku porażki zwraca graczowi stawkę w postaci bonusu. Kwota bonusu musi zostać obrócona 4-krotnie o kursie minimalnym 2.00 w ciągu 30 dni.

Natomiast w przypadku wygranej zakład bez ryzyka przybiera postać cashback'u. Jeżeli Legia awansuje, a więc zakład okaże się wygrany, to gracz otrzyma pełną wygraną: stawka + wygrana.

Zakład bez ryzyka w forBET
Promocja dla stałych graczy w forBET zakłady bez ryzyka w postaci cashback na mecz Legii Warszawa.

Zakład bez ryzyka w forBET ma na celu zainteresowanie gracza wybranym meczem piłkarskim. Bukmacher zachęca klienta do ryzyka w postaci zawarcia zakładu, a w zamian oferuje zabezpieczenie w przypadku porażki w postaci zwrotu stawki.

Zakład bez ryzyka LV BET

Najbardziej odpowiednim bukmacherem do pokazania specyfiki zakładu bez ryzyka będącego całkowitą ofertą powitalną jest LV BET. Bukmacher posiada bonus startowy bazujący właśnie na zakładzie bez ryzyka w formie freebet'u.

Zakład bez ryzyka w LV BET
Bonus powitalny w LV BET - 100% bonus 3333 zł - dwa zakłady bez ryzyka w pierwszych dwóch depozytów. Każdy zakład w postaci freebeta.

Proces wykorzystania zakładu bez ryzyka w LV BET:

 • Zarejestruj się w serwisie lvbet.pl
 • Dokonaj wpłaty depozytu minimum 50 zł
 • W ciągu 30 dni wykorzystaj zakład bez ryzyka. Minimalny kurs zakładu bez ryzyka wynosi 2.50. Nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników ani handicapów azjatyckich
 • Jeżeli zawarty zakład okaże się wygrany, zyskujesz wygraną netto (wygrana pomniejszona o kwotę stawki), gdyż jest to freebet. W przypadku porażki nic nie tracisz
 • Dokonaj 4-krotnego obrotu kwotą depozytu. Do czasu zakończenia obrotu nie ma możliwości wypłaty kwoty depozytu

Powyższy proces jest nieco uproszczony na potrzeby zobrazowania funkcjonowania zakładu bez ryzyka w przypadku, gdy stanowi on cały bonus powitalny bukmachera. W rzeczywistości zakład bez ryzyka z oferty powitalnej w LV BET jest podzielony na dwa zakłady od dwóch pierwszych depozytów, a samo zawarcie zakładu ze względu na optymalizację podatkową ma postać zakładu z mnożnikiem.

Przykład 1

Gracz ma do dyspozycji zakład bez ryzyka w postaci cashback'u o wartości 100 zł. Wykorzystuje go, obawiając po stosunkowo niskim kursie 2.50, mając na uwadze konieczność kilkukrotnego obrotu stawką zakładu w przypadku przegranej. W razie wygranej zyska 250 zł, gdyż:

100 zł (cashback) * 2.50 (kurs) = 250 zł (wygrana na koncie)
z czego 150 zł to czysty zysk gracza, a 100 zł to stawka pochodząca z jego własnych środków.

W przypadku przegranej musi wykonać kilkukrotny obrót kwotą zakładu 100 zł.

Przykład 2

Gracz ma do dyspozycji zakład bez ryzyka w postaci freebet'u o wartości 20 zł. Wykorzystuje go, stawiając ryzykowny zakład o wysokim kursie 6.50, mając świadomość, że stawka zakładu nie liczy się do wygranej. Ryzykuje więc niewiele, a może liczyć na dużą wygraną. W przypadku powodzenia wygra aż 110 zł, gdyż:

20 zł (freebet) * 6.50 (kurs) = 130 zł (wygrana)
130 zł (wygrana) - 20 zł (stawka) = 90 zł (wygrana na koncie)

W przypadku przegranej nic nie traci. W zależności od regulaminu bukmachera, gracz musi lub nie wykonać kilkukrotny obrót kwotą zakładu 20 zł.

Różnica między cashback'iem a freebetem

Bukmacherzy rzadko bezpośrednio w nazwie promocji informują gracza o tym, czy jest to zakład bez ryzyka oferowany w formie freebet'u czy cashback'u. Aby dowiedzieć się jaki jest rodzaj zakładu bez ryzyka, należy zajrzeć do regulaminu.

Różnica pomiędzy freebet'em a cashback'iem jest znacząca - w cashback'u stawka zakładu wlicza się do kwoty, którą gracz otrzymuje w przypadku wygranej, a we freebecie nie. Przykład zakładu wygranego:

 • Freebet: 200 zł (stawka, freebet) * 3.00 (kurs) = 600 zł (wygrana) – 200 zł (stawka) = 400 zł (ostateczna wygrana na koncie)
 • Cashback: 200 zł (stawka, cashback) * 3.00 (kurs) = 600 zł (ostateczna wygrana na koncie)

Widać wyraźną przewagę opłacalności cashback'u, prawda? Patrząc na kwotę ostatecznej wygranej cashback z pewnością jest bardziej opłacalny. Patrząc jednak z perspektywy ryzyka przegrania pieniędzy sytuacja przedstawia się zupełnie inaczej. Przykład zakładu przegranego:

 • Freebet: 200 zł (stawka, freebet). Ostateczna strata gracza: 0 zł
 • Cashback: 200 zł (stawka, cashback). Tymczasowa strata gracza: 0 zł, gdyż bukmacher zwrócił kwotę zakładu. Wymóg kilkukrotnego obrotu X × 200 zł. Potencjalna ostateczna strata: 200 zł

Z punktu widzenia ryzyka utraty pieniędzy freebet okazuje się dużo bardziej atrakcyjny od cashback'a, gdyż w zdecydowanej większości ofert freebet nie podlega żadnemu obrotowi. Wniosek jest więc taki:

 • Zakład bez ryzyka jako cashback - nadaje się do zakładów mniej ryzykownych (niższy kurs), gdyż można stracić większą część stawki
 • Zakład bez ryzyka jako freebet - nadaje się do zakładów bardziej ryzykownych (wyższy kurs), gdyż można stracić mniejszą kwotę stawki lub nie stracić jej w ogóle.

Zakład bez ryzyka stworzony przez gracza

Powyżej opisywaliśmy zakłady bez ryzyka oferowane przez bukmachera. Warto wiedzieć, że przy sprzyjających warunkach gracz sam może stworzyć sobie zakład bez żadnego ryzyka.

Zakładem bez ryzyka stworzonym przez gracza (freebet'em) nazywamy zakład bukmacherski zagrany w sposób, który nie powoduje ryzyka straty gracza przy jednoczesnym zachowaniu szansy na mniejszy lub większy zysk. Zakład taki możliwy jest jedynie w połączeniu z innym zakładami. Przykładowo:

 • masz zawarty zakład na liczbę goli w meczu powyżej 3,5
 • w 20 minucie spotkania na tablicy wyników widnieje już wynik 1-2. Wtedy kurs na zakład poniżej 3,5 jest na tyle wysoki, że możesz skontrować go w taki sposób, aby w przypadku braku kolejnego gola wygrana z undera pokryła stawkę początkowego overa
 • jednocześnie początkowy over cały czas jest w grze i może przynieść zysk - staje się zatem freebet'em. Więcej o tym piszemy w artykułach kontrowanie zakładów i middle bets.

Podsumowanie zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka tylko bezpośrednio nie niesie za sobą ryzyka przegrania pieniędzy. Pośrednio tak, gdyż warunkiem otrzymania zakładu bez ryzyka jest wpłata pieniędzy na konto bukmachera, którymi trzeba będzie wykonać obrót.

Przegrana będzie skutkować jedynie brakiem możliwości wypłaty postawionych środków. Zakład jest darmowy zatem tylko pod względem dalszej możliwości gry za kwotę pierwotnej stawki. Taki rodzaju bonusu jest udogodnieniem dla każdego gracza, niezależnie od jego doświadczenia w obstawianiu zakładów bukmacherskich.

Ze względu na samą konstrukcję, zakład bez ryzyka to atrakcyjny i zazwyczaj warty wykorzystania bonus bukmacherski. Jednak zawsze należy dokładnie zapoznać się z jego regulaminem, gdyż zbyt wysoki wymagany obrót lub zbyt wysoki wymagany minimalny kurs zakładu może znacznie obniżyć opłacalność takiej promocji. Należy również sprawdzić czy oferowany przez bukmachera zakład bez ryzyka jest freebet'em czy cashback'iem, gdyż w zależności od jego rodzaju należy wybrać odpowiednią strategię obstawiania i doboru zakładu.

Bezpieczny zakład to rodzaj zakładu bukmacherskiego, w którym bukmacher daje możliwość typerowi zawarcia zakładu bez potrzeby ryzykowania jego własnych pieniędzy. Zakłady bez ryzyka mają dwa rodzaje freebet oraz cashback - każdy z nich ma trochę inne zasady. Zakład bez ryzyka zdejmuje z gracza ryzyko utraty pieniędzy, daje natomiast możliwość uzyskania wyjątkowo wysokiej wygranej w przypadku powodzenia kuponu. Bezpieczne zakłady bez ryzyka mają na celu zainteresowanie gracza ofertą bukmachera.

FAQ Zakład bez ryzyka

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Dlaczego warto skorzystać z promocji zakład bez ryzyka?

  Pomimo swoich ograniczeń zakład bez ryzyka jest korzystnym rodzajem bonusu. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla tych graczy, którzy i mają zamiar reinwestować część swoich wygranych. Świadomość możliwości odzyskania środków (przypominamy, że trafiają one na konto bonusowe!) pozwala na podjęcie nieco większego ryzyka i skorzystania np. z wyższego kursu, bez obaw o całkowitą utratę postawionej kwoty.

 • W jaki sposób wykorzystać zakład bez ryzyka?

  Aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, zarejestruj konto u wybranego bukmachera. Pamiętaj, że dzięki wykorzystaniu kodu ze strony spryciarz.com, zwiększasz wysokość przyznawanego bonusu – w tym zakładu bez ryzyka. Każdy z bukmacherów ma nieco inne warunki dotyczące zakładu bez ryzyka, które opisujemy powyżej. Zapoznaj się z nimi przed przystąpieniem do postawienia zakładu.

 • Którzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka?

  Zestawienie bukmacherów oferujących zakład bez ryzyka prezentujemy powyżej w sekcji Bukmacherzy z zakładem bez ryzyka. Są to: forBET, <a href="/bukmacherzy/fortuna">Fortuna</a>, <a href="/bukmacherzy/pzbuk">PZBUK</a>, <a href="/bukmacherzy/superbet">Superbet</a>, <a href="/bukmacherzy/betfan">Betfan</a>, <a href="/bukmacherzy/sts">STS</a>, <a href="/bukmacherzy/ewinner">eWinner</a>.

 • Gdzie znajdę listę aktualnych zakładów bez ryzyka?

  Informacje, jakiej wysokości zakład bez ryzyka oferuje dany bukmacher, znajdziesz w tym samym zestawieniu przy opisie każdej z firm.

 • Jak zagrać zakład bez ryzyka w Fortuna?

  <ol><li>Zarejestruj konto na efortuna.pl, wpisując kod ze strony spryciarz.com. Zaakceptuj warunki promocji znajdujące się w formularzu rejestracyjnym poprzez zaznaczenie pola <em>Chcę skorzystać z Promocji dla nowych Klientów oraz akceptuję postanowienia Regulaminu bonusu.</em></li><li>Po zakończeniu procesu rejestracji, aktywuj bonus zakład bez ryzyka w sekcji Profil użytkownika > Przegląd bonusów.</li><li>Zapoznaj się z warunkami, szczególnie z czasem na aktywację, maksymalnym bonusem, czasem na grę i wymaganym obrotem.</li><li>Pamiętaj, że wysokość bonusu wynosi równowartość stawki kuponu, która pomniejszona jest o 12% podatek od gier. Np. w przypadku kuponu za 100 zł, bonus wyniesie 88 zł.</li><li>Postaw dowolny zakład (z promocji wyłączone są jedynie zakłady na Wirtualne Sporty).</li><li>Jeśli zakład okaże się przegrany, bonus zostanie przypisany do Twojego iKonta w ciągu 3 dni od daty rozstrzygnięcia kuponu.</li></ol> Więcej informacji na stronie <a href="/bukmacherzy/fortuna/zaklad-bez-ryzyka">Fortuna zakład bez ryzyka</a>.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/zaklad-bez-ryzyka-232

Oceń ten tekst

Podobne artykuły