Fortuna bonusy

Ocena 3.00/3 głosy

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Fortuna to lider wśród legalnych bukmacherów pod względem liczby bonusów i promocji. Bonus powitalny Fortuna 325 zł dla nowych graczy ma przejrzyste zasady i jest prosty do uzyskania. Akcja Fortuna z Bonusem to promocje takie jak Superoferta+ AKO, Ekspert+, Hit Dnia czy Maxikombi urozmaicą codzienne obstawianie zakładów każdemu typerowi.

Odbieram bonus! Odbierz bonus w Fortuna

zakłady bez ryzyka 300 zł | bonus za rejestrację 20 zł | bonus za kupon 5 zł

Fortuna to bukmacher o wieloletnim doświadczeniu. Taka tradycja pozwala mu doskonale odnaleźć się na rynku bukmacherskim i zapewnić graczom najwyższą jakość zakładów. Świetna i bogata oferta na wiele dyscyplin to już w zasadzie standard, ale Fortuna proponuje dużo więcej – chociażby świetny bonus na start. Bardzo dobrze przygotowany serwis zapewnia wszelkie udogodnienia, jak wyniki na żywo, ABC Gracza i aplikację mobilną.

 1. Fortuna - bonus powitalny
 2. Fortuna bonus – zakład bez ryzyka 600 zł
 3. Fortuna bonus – darmowy zakład 20 zł
 4. Fortuna – bonus od depozytu bez ryzyka 300 zł
 5. Opinia o bonusie powitalnym
 6. Czy warto wykorzystać bonus Fortuna?
 7. Jak wypłacić bonus?
 8. Kod promocyjny Fortuna
 9. Bonusy i promocje dla graczy
 10. Superoferta+
 11. Hit Dnia
 12. Ekspert+ 
 13. Pojedynek
 14. Mecz+
 15. Fortuna z Bonusem
 16. Happy Hours
 17. Bezpiecznik
 18. TOP 10 – Czołowa Dziesiątka
 19. Dokładka
 20. Pewniak
 21. AKO BONUSY
 22. Wirtualne granie bez ryzyka!
 23. Ocena bonusów w Fortunie

W mediach społecznościowych można posłuchać porad ekspertów lub powiększyć swoją wiedzę na temat sportu w quizach. Fortuna wie jednak, że najpierw należy zachęcić do skorzystania z jej usług i w tym celu przygotowała naprawdę atrakcyjny bonus powitalny. Aby z niego skorzystać, należy się zarejestrować. Oczywiście, na nim nie kończą się dodatkowe korzyści dla graczy. Stali użytkownicy również mogą brać udział w wielu promocjach.

Fortuna - bonus powitalny

Bonus powitalny w Fortuna

Bonus powitalny w Fortunie to tak naprawdę pakiet trzech korzyści. Aby je otrzymać należy zarejestrować konto i zaznaczyć odpowiednią kratkę, wyrażając chęć uzyskania bonusu. Bonus powitalny w Fortunie składa się z 3 niezależnych części:

✅ zakład bez ryzyka 300 zł
✅ zakład bez depozytu 20 zł
✅ dodatkowy bonus 5 zł

To jednak nie wszystko. Dzięki kodowi promocyjnemu od spryciarz każdy nowy gracz może powiększyć wartość swojego bonusu powitalnego o 10 zł. Zasady poszczególnych promocji wchodzących w skład pakietu powitalnego są dosyć proste. Warto się z nimi zapoznać, by już po otwarciu konta mieć pomysł na ich wykorzystanie.

Fortuna bonus – zakład bez ryzyka 600 zł

Zakład bez ryzyka 600 zł

Pierwszą częścią bonusu powitalnego przygotowanego przez bukmachera jest zakład bez ryzyka. Dzięki niemu można postawić kupon i nie martwić się o utratę środków na grę. Aby go otrzymać, należy założyć iKonto w ciągu 3 dni od momentu procesu rejestracji konta, czyli dokonać jego pełnej weryfikacji.

Przy pierwszym logowaniu na konto na efortuna.pl jako nowy gracz Fortuny aktywuj bonus powitalny zakład bez ryzyka w sekcji „Moje bonusy” w Panelu Gracza.

Następnie w terminie 3 dni od momentu założenia iKonta obstaw pierwszy kupon na dowolny zakład (z oferty wyłączone są jedynie Sporty Wirtualne). W razie wygranej pieniądze oczywiście trafiają na konto gracza. A jeśli okaże się, że kupon jest przegrany, wówczas Fortuna zwraca stawkę na konto bonusowe (pamiętaj, że stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier, a więc w przypadku kuponu za 100 zł, bonus wyniesie 88 zł).

Dzięki kodowi bonusowemu SPRYCIARZ  kwota ewentualnego zwrotu jest wyższa od standardowej i wynosi 110 zł. To naprawdę atrakcyjna i wysoka kwota na pierwszy zakład.

W przypadku tej części bonusu Fortuna nie wymaga ani minimalnej wysokości kursu ani liczby zdarzeń na kuponie. A dodatkowo, zakład bez ryzyka kwalifikuje się do kryterium obrotu bonusu bez depozytu.

Fortuna bonus – darmowy zakład 20 zł

FKP to skrót od Fortuna Klub Plus. Ten program lojalnościowy bukmachera umożliwia zbieranie punktów za postawione zakłady oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody. Dzięki kodowi promocyjnemu gracz otrzymuje na start darmowe 2800 punktów FKP, za które może postawić zakład o wartości 20 zł. Darmowy zakład za punkty FKP to druga składowa bonusu powitalnego Fortuny.

Ta część bonusu przyznawana jest w ciągu 3 dni od zakończenia rejestracji iKonta. Z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne.

Fortuna – bonus od depozytu bez ryzyka 300 zł

Bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu – to trzecia, największa część pakietu powitalnego od Fortuny. Polega ona na podwojeniu sumy pierwszego depozytu, jednak maksymalnie do 2100 zł. Aby otrzymać dodatkowe środki należy aktywować w iKonto bonus terminie 3 dni od momentu zarejestrowania konta. Następnie trzeba w ciągu 3 dni wpłacić depozyt, który Fortuna ma podwoić. W kolejnym kroku, w ciągu 4 dni należy obstawić swoj pierwszy zakład. Wysokość bonusu wynosi dokładnie 100% pierwszego depozytu. Jeśli gracz wpłaci 500 zł, wówczas otrzyma bonus w wysokości 500 zł. Niezależnie jednak od wysokości pierwszej wpłaty, maksymalna kwota bonusu wynosi 2100 zł. Zatem jeśli gracz wpłaci 2500 zł i tak otrzyma 2100 zł bonusu.

Bonusowa kwota nie jest jednak przyznawana automatycznie. Trzeba ją wypracować. W tym celu w terminie 30 dni od założenia iKonta należy obstawić zakłady za czterokrotność pierwszej wpłaty. Jeśli gracz złożył depozyt w wysokości 100 zł to musi wykonać obrót wynoszący 400 zł).

Przy obliczaniu obrotu pod uwagę są brane wyłącznie kupony, które zawierają min. 3 zdarzenia, a ich całkowity kurs wynosi minimum 1.60. Z promocji wyłączone są zakłady na Sporty Wirtualne. Otrzymany bonus gracz może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych. Nie może on zostać wypłacony przez użytkownika na konto bankowe i nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.

Bonus od depozytu w Fortunie krok po kroku:

 • Rejestrujesz konto na efortuna.pl
 • Masz 3 dni na zaakceptowanie bonusu w sekcji “Moje Bonusy”.
 • Od momenu zaakceptowania bonusu masz 3 dni na wpłacenie pierwszego depozytu.
 • Po dokonaniu pierwszej wpłaty - masz 3 dni na dokonanie pierwszego zakładu bez ryzyka spełniającego wymogi bonusu.
 • Na uwolnienie (obrót po kursie 1.60 z minimum 3 zdarzeniami) bonusu masz 30 dni.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny Fortuny przygotowany dla nowych graczy rejestrujących konto jest naprawdę atrakcyjny i warto go wykorzystać. To jedna z najlepszych okazji na rynku bukmacherskim pod względem przyznawanej kwoty bonusu oraz warunków jej uzyskania.

Dzięki kodowi promocyjnemu od spryciarz wysokość zakładu bez ryzyka to aż 110 zł. Dzięki niemu gracz może przetestować bukmachera i dokonać zawarcia zakładu bez ryzyka utraty środków na grę. Pozwala to zapoznać się z procesem obstawiania kuponów, zanim użytkownik zainwestuje w to własne pieniądze. Nie ma także przeszkód, by zdecydować się na bardziej ryzykowny zakład. W przypadku przegranej środki i tak wrócą na konto.

Darmowy zakład w Fortunie za punkty FKP to również niejako możliwość zapoznania się z działaniem programu lojalnościowego Fortuny. Cieszy się on bardzo dużym uznaniem wśród graczy, który doceniają, że bukmacher nagradza ich za aktywną grę. Warto zatem skorzystać z tych darmowych środków i zobaczyć, jak łatwo wymienia się punkty na możliwość postawienia darmowego kuponu.

Ostatnia część bonusu, czyli 2100 PLN od pierwszego depozytu nie jest przyznawana automatycznie, ale jej uzyskanie wcale nie jest takie trudne. Porównując to z bonusami powitalnym innych bukmacherów należy stwierdzić, że warunki obrotu oraz min. kurs nie są wygórowane. Nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu z ich spełnieniem.

Warto oczywiście pamiętać, że ze wszystkich części bonusu powitalnego można skorzystać w określonym czasie od momentu rejestracji iKonta.

Czy warto wykorzystać bonus Fortuna?

Bonus powitalny może być ciekawym początkiem typowania u tego legalnego bukmachera. Zakład bez ryzyka w kwocie 110 zł oraz darmowy zakład za punkty to możliwość zapoznania się z ofertą bukmachera i jego usługami, bez ryzykowania własnymi pieniędzmi. Gracz może sprawdzić, jak wygląda proces od wyboru zakładu po obstawienie kuponu, aż po jego weryfikację. Nic przy tym nie traci, ponieważ w przypadku przegranej zakładu bez ryzyka kwota wraca na jego konto. A darmowy zakład za punkty to demonstracja działania programu lojalnościowego Fortuny.

Przy spełnieniu niewygórowanych warunków bonusu od pierwszego depozytu można uzyskać pokaźną kwotę na dalszą grę w Fortunie. A patrząc na ofertę, jest w czym wybierać. Na pewno warto zatem wpisać kod od spryciarz i wykorzystać pakiet na start od Fortuny.

Jak wypłacić bonus?

Przyznany bonus startowy od Fortuny trafia na saldo bonusowe, a więc użytkownik może przeznaczyć go jedynie na zawarcie zakładów bukmacherskich. Oznacza to, że otrzymanej kwoty nie można od razu wypłacić. Wystarczy jednak postawić za nie kupony, a potencjalna wygrana trafia już na konto główne, skąd od razu można dokonać przelewu na swoje konto bankowe.

Kod promocyjny Fortuna

Fortuna przygotowała atrakcyjny bonus powitalny, ale czytelnicy spryciarz mogą go jeszcze powiększyć! Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny SPRYCIARZ. Dzięki temu każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma jeszcze więcej korzyści na start. Pamiętajcie, że kod można wpisać jedynie podczas otwierania konta. Później będzie to niemożliwe!

Bonusy i promocje dla graczy

Superoferta+

To unikalna promocja, która pozwala podwyższenie kursu na faworyta spotkania nawet o 30%. Aby skorzystać z bonusu AKO w Fortuna należy wybrać mecze z puli przygotowanej przez bukmachera. To zdarzenia, w których faworyt oznaczony jest symbolem (F). Mogą dotyczyć zarówno drużyn, jak i pojedynczych zawodników. Następnie wystarczy dołączyć zakład do swojego kuponu akumulacyjnego (AKO). Im więcej zdarzeń gracz doda do swojego kuponu, tym wyższy kurs na faworyta mu przysługuje.

Hit Dnia

Na każdy dzień pracownicy Fortuny przygotowują wyjątkową promocję na wybrane spotkania, w której podwyższone są kursy na wszystkie typy: 1, 0, 2. Hit Dnia w Fortuna dotyczy wielu popularnych dyscyplin sportowych, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy hokej.

Bonusy dla stałych graczy w Fortuna

Ekspert+ 

Fortuna przygotowuje zestaw 10-20 meczów. Użytkownik musi wybrać spośród nich minimalną, wskazaną przez bukmachera ilość spotkań np. min. 8 i postawić na kuponie AKO. Jeśli trafnie wytypuje wszystkie spotkania, otrzymuje dodatkowy bonus od bukmachera. Np. w przypadku Ekstraklasowego Eksperta+, w którym należy wytypować prawidłowo całą kolejkę polskiej ligi, można otrzymać nawet 20 000 PLN.

Ważne! Przy okazji wyjątkowych wydarzeń sportowych oferowany jest Ekspert+ z bonusem w wysokości nawet 100 000 złotych.  

Pojedynek

Pojedynek to propozycja do zdobycia wygranej bez konieczności typowania wyników rzeczywistych spotkań. Fortuna umożliwa obstawianie zakładów na wirutalne mecze drużyn lub rywalizację zawodników, które w tym samym terminie rozgrywają spotkania z innym przeciwnikiem. Brzmi skomplikowanie, ale w rzeczywistości Pojedynek to łatwa do zrozumienia promocja gwarantująca dużo świetnej zabawy.

Mecz+

To ciekawy bonus Fortuny, który umożliwia łączenie zdarzeń z jednego spotkania na tym samym kuponie. Zakłady dostępne w ramach Mecz+ są podzielone na 4 grupy, a gracz może wybrać tylko po jednym typie z każdej z nich.

Zasady Mecz+:

Gracz zawiera zakład akumulacyjny na jedno spotkanie, wybierając po jednym typie z 4 grup:

 • główne zdarzenia: mecz, liczba bramek, dokładny wynik, zawodnik strzeli bramkę, wynik 1. połowy, wynik 1. połowy i całego meczu
 • kartki i faule: liczba żółtych kartek, liczba czerwonych kartek, liczba fauli
 • rzuty rożne: liczba rzutów rożnych, kto wykona więcej rzutów rożnych
 • spalone: liczba spalonych.

W ramach kuponów AKO oraz MAXIKOMBI gracze Fortuny mogą korzystać z promocji Mecz+ na więcej niż jedno spotkanie. Mecz+ można także zagrać na kuponie bezpiecznym. W przypadku wytypowania spotkania z SUPEROFERTY lub HITU DNIA, nie można wytypować podgier na to samo spotkanie na tym samym kuponie. Minimalna stawka zakładu w Mecz+ wynosi 2 złote.

Fortuna z Bonusem

Wyższe wygrane, obstawianie bez ryzyka czy gwarantowane nagrody rzeczowe. Fortuna regularnie oferuje swoim graczom atrakcyjne bonusy i promocje. Są one szansą na uzyskanie dodatkowych środków na grę, bez konieczności wielokrotnego obracania kwotą bonusu. Warto zapoznać się z ich zasadami.

Happy Hours

Happy Hours to promocja Fortuny obowiązująca 24h/7 w przypadku oferty przedmeczowej oraz w określonych godzinach w przypadku oferty live. Dzięki niej gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku! W prosty sposób podwyższa to wygraną o 14%.

Bezpiecznik

Promocja, która pozwala typować bez ryzyka utraty środków. Gracz wybiera zakłady dotyczące najciekawszych spotkań i meczów. Jeśli przegra, wówczas otrzymuje zwrot w postaci bonusu na dalszą grę. Bezpiecznik pojawia się przy okazji różnych wydarzeń sportowych, np. Bezpiecznik na NBA, Reprezentacyjny Bezpiecznik, Angielski Bezpiecznik itp.

TOP 10 – Czołowa Dziesiątka

Promocja, w której gracze rywalizują ze sobą, zawierając zakłady. Fortuna nagradza najbardziej aktywnych uczestników, czyli tych, którzy znajdą się w najlepszej dziesiątce rankingu. TOP 10 może dotyczyć różnych rozgrywek, np. Piłkarskie TOP 10, Siatkarskie TOP 10 czy Ekstraklasowe TOP 10.

Jak wziąć udział w promocji TOP 10 – Czołowa Dziesiątka? Zasady:

 • promocja dotyczy oferty przedmeczowej i live
 • dopuszczalne typy kuponów to SOLO, AKO i MAXIKOMBI
 • zwycięża 10 graczy, którzy w trakcie trwania promocji wykonają najwyższy obrót na kuponach zawierających dowolne zdarzenie z oferty zakładów wskazanej przez Fortunę
 • nagrodami w TOP 10 są karty przedpłacone do wykorzystania w sieci Empik. Miejsca 1-3 to karta o wartości 500 zł, miejsca 4-5 to karta o wartości 300 zł, miejsca 6-8 to karta o wartości 200 zł i miejsca 9-10 to karta o wartości 100 zł

Dokładka

To promocja, która nagradza graczy dodatkowym bonusem za wygrane kupony. Dokładka może dotyczyć różnych rozgrywek, np. Biało-Czerwona Dokładka, Europejska Dokładka, Reprezentacyjna Dokładka itp.

Jak wziąć udział w promocji Dokładka? Zasady:

 • należy zwrócić uwagę na kanały, które obowiązują w danej edycji Dokładki. Z promocji można korzystać zawierając zakłady np. przez wszystkie kanały (strona, wersja mobilna, aplikacja, punkty stacjonarne), ale może być ona ograniczona np. tylko do aplikacji mobilnej
 • Dokładka dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej
 • w promocji zazwyczaj biorą udział tylko kupony AKO
 • na kuponie musi znaleźć się min. 1 zdarzenie dotyczące wskazanych przez Fortunę rozgrywek lub meczów
 • obowiązuje minimalna stawka kuponu określona przez bukmachera
 • nagrodę otrzymuje każdy uczestnik, którego kupon spełnił warunki promocji i okazał się wygrany
 • nagrodami są bonusy przyznawane w punktach FKP
 • Dokładka nie łączy się z ofertą Hit Dnia i Ekspert

Pewniak

Promocja, w której gracze bez względu na rozstrzygnięcie kuponu otrzymują gwarantowany bonus, gdy umieszczą na nim Pewniaka. To dowolne zdarzenie z oferty zakładów wskazanej przez Fortunę, np. 1 zdarzenie dotyczące skoków narciarskich lub 1 mecz Ligi Mistrzów.

AKO BONUSY

Promocja dotycząca kuponów akumulacyjnych, która pozwala podwyższyć wygraną nawet o 50%. Wystarczy dodać odpowiedni bonus kursowy.

Wirtualne granie bez ryzyka!

To promocja, w której gracze mogą obstawiać zakłady na Wirtualne Sporty bez ryzyka utraty środków. Zostaną one zwrócone w formie bonusu.

Jak wziąć udział w promocji Wirtualne Granie Bez Ryzyka? Zasady:

 • należy postawić min. 1 kupon o wskazanej przez Fortunę wartości, zawierający co najmniej jedno zdarzenie dotyczące oferty Wirtualnych Sportów
 • promocja dotyczy zakładów z oferty przedmeczowej
 • dopuszczalne typy kuponów to SOLO, AKO i MAXIKOMBI
 • należy zwrócić uwagę na kanały, które obowiązują w danej edycji Wirtualne Granie Bez Ryzyka. Z promocji można korzystać zawierając zakłady np. przez wszystkie kanały (strona, wersja mobilna, aplikacja, punkty stacjonarne), ale może być ona ograniczona np. tylko do aplikacji mobilnej
 • gracze, których kupony spełnią warunki promocji i okażą się przegrane otrzymają bonusy
 • bonusy przyznawane są w postaci punktów FKP

Ocena bonusów w Fortunie

Fortuna to lider w branży bukmacherskiej w Polsce. I świadczy o tym także ilość oraz jakość bonusów i promocji, które zapewnia swoim graczom. Widać także doświadczenie firmy, która stawia na proste i łatwe do zrozumienia zasady bonusów, ale także dba, by były one wyjątkowe, czasem zaskakujące, a dzięki temu wciąż atrakcyjne dla bardzo dużej grupy graczy. Zaczynając od bonusu powitalnego, którego zasady są jasne nawet dla początkujących typerów. Nie jest to też jedna wielka promocja gigant, w której trudno spełnić warunki, a trzy pojedyncze korzyści. Taka konstrukcja sprawia, że po pierwsze: konsumpcja bonusu powitalnego jest przyjemniejsza, gdyż gracz otrzymuje ją go po kawałku; po drugie: ma także swój cel edukacyjny, gdyż demonstruje różne mechanizmy działające w większości promocji bukmacherskich. Dlatego korzystając z bonusu powitalnego, każdy gracz będzie dobrze przygotowany na grę i łatwo odnajdzie się w świecie legalnych bukmacherów.

Bonusy i promocje Fortuny dla stałych graczy są różnorodne, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, a także zwyczajnie ciekawe, dzięki czemu grając w Fortunie nie da się nudzić. Nawet na etapie czytania ich opisu każdy z Was miał już w głowie pomysł na skorzystanie z Pojedynku lub Meczu+. Bukmacher wie, że graczy trzeba non stop zaskakiwać i dokłada wszelkich starań, by jego bonusy i promocje były zawsze atrakcyjne i na czasie.

Duże firmy w wielu branżach wiedzą, że najlepszy klient to lojalny klient. Dlatego Fortuna wprowadziła program lojalnościowy – Fortuna Klub Plus. Docenia w ten sposób aktywność swoich graczy i ich zaangażowanie. FKP cieszy się on dużą popularnością wśród użytkowników, gdyż mogą wymieniać swoje punkty na ogromną liczbę dodatkowych atrakcji w e-shopie bukmachera.

Ogólna ocena bonusów i promocji w Fortuna jest zatem bardzo dobra. Proste zasady, podział bonusu powitalnego sprawiający, że staje się on bardziej przystępny oraz mnogość i jakość bonusów dla stałych graczy to naprawdę wysoki standard usług na rynku bukmacherskim.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

  W pierwszej części rejestracji konta w Fortunie - DANE PERSONALNE znajduje się pole KOD PROMOCYJNY. W tym miejscu należy wpisać kod promocyjny od spryciarz.

 • Co daje kod promocyjny w Fortunie?

  Kod promocyjny od spryciarz.com (SPRYCIARZ) podwyższa wysokość bonusu powitalnego graczom rejestrującym konto w Fortunie.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w Fortunie?

  Aby wypłacić bonus powitalny od Fortuny, należy postawić zakłady bukmacherskie za otrzymaną dodatkową kwotę.

 • Czy bonus powitalny w Fortunie jest darmowy?

  Wpisując kod od spryciarz, każdy użytkownik otrzymuje bonus powitalny w Fortunie za darmo – nie ma żadnych dodatkowych opłat np. za rejestrację konta. Jednak aby skorzystać z niektórych jego części, trzeba dysponować własnymi środkami.

 • Czy bonus powitalny w Fortunie jest atrakcyjny?

  Jak najbardziej bonus powitalny w Fortunie jest atrakcyjny. Kwota bonusu 2000 zł jest duża, rozłożenie bonusu na trzy części sprawia, że nawet początkującym graczom łatwo jest zrozumieć jego zasady i zagospodarować go z korzyścią.

 • Bonus Fortuna – ile mogę zyskać?

  Bonus powitalny w Fortunie to aż 3 różne promocje. Dzięki kodowi od spryciarz każdy nowy użytkownik może obstawić zakład bez ryzyka w kwocie 110 zł, wnieść kolejny darmowy zakład, wykorzystując przyznane punkty FKP oraz otrzymać dodatkowo nawet 2000 zł na dalszą grę.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/bonusy

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Fortuna

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Fortuna. Nie popełnij ponownie tego błędu!

29 grudnia - 04 stycznia 2021

4 Skoki Po Bonus w Fortunie

Przed nami jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów podczas sezonu skoków narciarskich - 69. edycja Turnieju Czterech Skoczni! Kto tym razem stanie na najwyższym miejscu podium? Typuj i graj o bonus w promocji Fortuny!

W dniach 29.12.2020 – 06.01.2021 postaw min. 1 dowolny kupon przez stronę lub aplikację, za min. 10 zł, zawierający zdarzenie z oferty LIVE związane z Turniejem Czterech Skoczni, a otrzymasz bonus od Fortuny według poniższych zasad:

 • 1 kupon - bonus 5 zł w pkt FKP;
 • 2 kupony - bonus 10 zł w pkt FKP;
 • 3 kupony - bonus 15 zł w pkt FKP;
 • 4 kupony - bonus 20 zł w pkt FKP.

Aby otrzymać maksymalny bonus każdy kupon musi być postawiony innego dnia. Nie wiesz co to jest FKP? Przeczytaj o punktach fortuna klub plus.

Bonus na skoki w Fortunie

Bonus dotyczy tylko zakładów na żywo.

29 grudnia 2020

4 Skoki Po Bonus w Fortuna

Postaw w dowolny dzień konkursu Turniej Czterech Skoczni (29.12, 01.01, 03.01, 06.01) minimum 1 kupon z oferty LIVE zawierający minimum 1 zdarzenie związane z Turnieju Czterech Skoczni za co najmniej 10 zł brutto, a otrzymasz od Fortuny bonus według poniższych zasad:

 • 1 kupon za 10 zł = bonus 5 zł
 • 2 kupony za 10 zł w 2 różne dni = bonus 10 zł
 • 3 kupony za 10 zł w 3 różne dni = bonus 15 zł
 • 4 kupony za 10 zł w 4 różne dni = bonus 20 zł

Promocja dostępna tylko w kanale online (strona internetowa i aplikacja), tylko w ofercie LIVE.

Ważne! Do promocji zaliczane są wyłącznie wydarzenia związane z konkursem głównym Turnieju Czterech Skoczni – kwalifikacje nie wliczają się.