Promocja Fortuna: 300 zł za wygraną Jana Błachowicza na UFC 291!

Ocena 5.00/1 głos
Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Promocja Fortuna: 300 zł za wygraną Jana Błachowicza na UFC 291!

Promocja Bukmachera Fortuna: Zdobądź 300 zł za wygraną Jana Błachowicza na UFC 291!

Dla miłośników sportów walki i zakładów bukmacherskich mamy świetną wiadomość! Bukmacher Fortuna przygotował ekscytującą promocję, która pozwoli ci zgarnąć aż 300 złotych bonusu za wygraną Jana Błachowicza w jego nadchodzącej walce na UFC 291. To okazja, której nie możesz przegapić! Oto szczegóły:

Jak skorzystać z promocji:

 • Czas trwania: Promocja będzie obowiązywać od 25 do 30 lipca 2023 roku, aż do rozpoczęcia walki pomiędzy Janem Błachowiczem a Alexem Pereirą.
 • Minimalny depozyt: Aby wziąć udział w promocji, konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu na swoje konto w wysokości min. 30 złotych.
 • Minimalna stawka: Postaw zakład o minimalnej wartości 2 złote na zwycięstwo Jana Błachowicza.
 • Rodzaj zakładu: Twój zakład musi dotyczyć wyłącznie zwycięstwa Jana Błachowicza (numer zakładu: 10659, typ: 1, kupon: SOLO - czyli jedno zdarzenie na kuponie).

Dodatkowe warunki:

 • Zgoda na komunikację: Aby otrzymać bonus w wysokości 200 złotych w przypadku wygranej, konieczne jest udzielenie zgody na komunikację (SMS lub e-mail).
 • Obie zgody na komunikację: Jeśli zdecydujesz się na obie formy komunikacji (SMS i e-mail), możesz otrzymać aż 300 złotych bonusu w przypadku zwycięstwa.
 • Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki i Jan Błachowicz wygra walkę, możesz liczyć na otrzymanie bonusu w ciągu maksymalnie 72 godzin od rozstrzygnięcia zakładu.

Kroki do odebrania bonusu:

 1. Zarejestruj się w Fortunie i wyraź zgodę na komunikację.
 2. Dokonaj pierwszego depozytu na swoje konto, wpłacając co najmniej 30 złotych.
 3. Postaw kupon SOLO na zwycięstwo Jana Błachowicza.
 4. Jeśli warunki zostaną spełnione, a Błachowicz wygra walkę, otrzymasz zarówno wygraną z kuponu, jak i bonus w wysokości 200 złotych.

UWAGA: Ta promocja łączy się z inną ofertą "Bonus za zgodę marketingową przy rejestracji". Jeśli wyrazisz zgodę na komunikację poprzez SMS i e-mail podczas rejestracji, możesz zgarnąć dodatkowe 100 złotych bonusu, co daje ci szansę na łączny bonus w wysokości aż 300 złotych.

Bonus zostanie przyznany w formie punktów lojalnościowych w ciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu. Aby wypłacić środki na swoje konto, wystarczy postawić zakład o równowartości bonusu na dowolne wydarzenie sportowe. To doskonała okazja, aby połączyć pasję z szansą na atrakcyjne wygrane, dzięki wyjątkowej ofercie od bukmachera Fortuna!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/news/promocja-fortuna-300-zl-wygrana-jana-blachowicza-ufc-291

Oceń ten tekst