Fortuna Maxikombi

Zakład Maxikombi w Fortunie to zakład z ubezpieczniem. Maxikombi daje możliwość obstawienia ryzykownych spotkań. Na jednym kuponie AKO można zawrzeć kilka zakładów, a w razie błędnego wytypowania części zakładów i tak otrzymać wygraną.

Ocena 3,04/5 | 334 głosy
fortuna zakłady z bonusem
zakłady Maxikombi idealne dla kuponów AKO z wysokimi kursami

Często zdarza się, że chcesz postawić kupon z wieloma zdarzeniami (AKO). O część z nich jesteś spokojny i te zakłady wybierasz w pierwszej kolejności. Jednak chciałbyś powiększyć nieco kurs ogólny i tym samym ostateczną wygraną, dlatego szukasz również innych typów. Nie jesteś jednak ich pewien i po prostu obawiasz się, że kolokwialnie określając – zepsują Ci kupon.

I właśnie na tę bolączkę legalny bukmacher Fortuna przygotował stałą, specjalną ofertę, czyli Zakład Maxikombi. Inaczej jest on nazywany po prostu kuponem systemowym. Możesz zawrzeć na nim różne kombinacje zakładów SOLO lub AKO. Kupon Maxikombi może składać się z wielu grup zakładów. W każdej z nich z kolei może znaleźć się od jednego do nawet kilku lub kilkudziesięciu (teoretycznie nawet kilku tysięcy) zdarzeń.

A teraz najlepsze! Dzięki kuponom Maxikombi możesz wypłacić wygraną nawet w przypadku, gdy nie wszystkie spotkania wytypowałeś prawidłowo. W zależności od wybranego systemu, który oparty jest na wspomnianych 12 grupach, możesz błędnie wskazać od jednego do nawet jedenastu błędów na kuponie Maxikombi.

Jak obstawić kupon Maxikombi?

Aby skorzystać z kuponu systemowego, musisz posiadać zarejestrowane konto w Fortunie. Jeśli już jesteś jego posiadaczem, to wystarczy, że się zalogujesz. A jeśli nie, to załóż konto w kilka chwili. Pamiętaj, że wpisując podczas rejestracji kod promocyjny od Spryciarz otrzymujesz powiększony bonus powitalny.

W systemie Maxikombi masz do dyspozycji 13 grup (od A do M) oraz grupę pewniaków (P). Na początku po prostu dodajesz do kuponu interesujące Cię zakłady. Następnie przełączasz kupon z systemu AKO na Maxikombi. Możesz teraz wybrać jedną z dwóch możliwości obstawiania. Pierwszą jest kombinacja zakładów SOLO. Każdy wybrany przez Ciebie zakład pojedynczy przyporządkowujesz od jednej grupy. Maksymalna liczba grup to 13, zatem na kuponie Maxikombi w kombinacji SOLO możesz umieścić do 13 różnych zakładów. Druga opcja to kombinacja zakładów AKO. Tutaj możesz łączyć kilka zakładów w jednej grupie i w ten sposób komponować kupon zawierający nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt zakładów.

W obu przypadkach na kuponie Maxikombi możesz uwzględnić również grupę pewniaków (P). To spotkania, które muszą być wytypowane prawidłowo, abyś mógł wypłacić wygraną. W przypadku tych zakładów nie możesz się pomylić.

Maxikombi – ile razy mogę się pomylić?

Twoja wygrana w zakładzie systemowym Maxikombi zależy od wybranego przez Ciebie systemu. Dodajesz zakłady z oferty legalnego bukmachera Fortuna i wskazujesz system. Np. wybierasz 9 zakładów i system 4 z 9. Wówczas zdarzenia znajdujące się w czterech z dziewięciu grup muszą zostać trafione. W przypadku zakładów umieszczonych w pięciu pozostałych grupach możesz się pomylić, a część wygranej i tak trafi do Ciebie.

Obliczanie wygranej w kuponach Maxikombi oraz wybieranie kombinacji może wydawać się trudne, ale wszystko ułatwia poniższa tabela, dostępna również na stronie Fortuny. Możesz także kliknąć przycisk ROZPIS znajdujący się na kuponie Maxikombi, by podejrzeć wszelkie szczegóły swojego zakładu. Modyfikując kupon Maxikombi bukmacher na bieżąco będzie również przedstawiał Twoją potencjalną wygraną.

W zależności od wybranego systemu obowiązuje także minimalna stawka kuponu.

Kupon Maxikombi krok po kroku:

  1. Wchodzisz na stronę bukmachera lub włączasz aplikację mobilną Fortuny.
  2. Wybierasz interesujące Cię zakłady i dodajesz je do kuponu.
  3. Na kuponie, w prawym górnym rogu, zmieniasz wariant AKO na MAXIKOMBI.
  4. Obstawiasz kupon SOLO lub w dodajesz więcej zdarzeń do grup, tworząc kombinację zakładów AKO.
  5. Jeśli jesteś pewien jakichś zakładów, to oznaczasz je jako pewniaki, a Twoja wygrana wzrasta.
  6. Obstawiasz kupon i czekasz spokojnie na wynik, gdyż nawet w razie pomyłki możesz odebrać wygraną!

Przykładowy kupon Maxikombi zawarty w Fortunie:

Kupon Maxikombi zagrany w Fortuna

Kupon Maxikombi – czy to oferta dla Ciebie?

Jeśli lubisz zakłady bukmacherskie z wieloma zdarzeniami, ale czasem boisz się zaryzykować, to Maxikombi wydaje się promocją idealną dla Ciebie. Maxikombi to ogrom możliwości i kombinacji, w których sam decydujesz, które wydarzenia są dla Ciebie pewne, a przed wynikami których wolisz się zabezpieczyć. Dzięki tej promocji od legalnego bukmachera Fortuna obstawianie zakładów AKO będzie dla Ciebie przyjemnością, a nie ciągłym strachem przed błędnie wytypowanymi zdarzeniami.

Z pozoru zasady Maxikombi mogą wydawać Ci się skomplikowane, ale już po pierwszych zakładach zobaczysz, że to całkiem prosta sprawa. Zwłaszcza, że nic nie musisz liczyć sam, wszystko robi za Ciebie bukmacher. Zauważysz również, że jest to promocja opłacalna, gdyż nawet w przypadku przegranych zakładów nadal masz szansę odebrać wygraną. A jeśli są zakłady, których wyników jesteś absolutnie pewien, to oznaczasz je jako pewniaki, podnosisz wygraną i zgarniasz jeszcze więcej.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner