Fortuna Strefa Typera

Ocena 4.00/4 głosy

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Strefa Typera to miejsce w serwisie internetowym oraz aplikcji bukmachera Fortuna, które pozwala na wymianę zdań i opinii między graczami. Taki mini portal bukmacherski społecznościowy. Strefa Typerów na eFortuna dla wielu osób jest podstawowym źródło inspiracji oraz pierwsze miejsce, które odwiedzają przed zawarciem zakładów bukmacherskich.

Odbieram bonus! fortuna zakłady bukmacherskie

podziel się kuponem | skopiuj typy kolegi | social media od Fortuny

Kiedyś dyskusje i wspólne rozważania o kuponach były normą. Było to oczywiście jeszcze przed rozpowszechnieniem się internetu i zakładów bukmacherskich online. Wówczas typerzy spotykali się w stacjonarnych lokalach bukmacherów i tam toczyli często żywiołowe rozmowy na temat poszczególnych typów bukmacherskich do obstawiania oraz na bieżąco dokonywali wspólnych analiz przedmeczowych. Dziś, w dobie zakładów dostępnych w internecie wszystko się zmieniło. Każdy może w spokoju wybrać swoje zakłady i przemyśleć typy, posiłkując się bogatym zasobem statystyk i informacji dostępnych na stronie lub w aplikacji bukmacherskiej. Można powiedzieć, że zakłady bukmacherskie dawniej były bardziej sportem zespołowym, a dziś raczej indywidualnym.

Jest to oczywiście bardzo korzystna zmiana, gdyż zakłady bukmacherskie online pozwalają skupić się na swoich wyborach i wykorzystać własne informacje i intuicję, zamiast sugerować się opiniami innych graczy. Nadal jednak wielu typerów ceni sobie możliwość wymiany myśli na temat wybranych kuponów i zakładów. Jeśli jesteś jednym z nich, to z pewnością spodoba Ci się miejsce, jakim jest Strefa Typera Fortuna.

Co znajdę w Strefie Typera Fortuna?

Aby korzystać ze Strefy Typera, wystarczy posiadać zarejestrowane konto w Fortunie. Po wejściu na stronę w górnym menu znajdziesz kategorię STREFA TYPERA. Po kliknięciu zobaczysz jej poszczególne elementy. Pierwszym jest forum. To prosta forma komunikatora, w którym każdy gracz może szybko opublikować swój post. Jeśli załączysz przy tym zakłady zawarte w Fortunie, znajdzie się on w kategorii Posty z kuponami. Tam możesz podejrzeć również kupony innych typerów i skomentować je lub przyjrzeć się dyskusji pozostałych osób.

Strefa Typera w Fortuna

Jeśli spodoba Ci się kupon przygotowany przez innego gracza, w prostu sposób możesz go skopiować, klikając ODTWÓRZ KUPON. W ten sposób te same zakłady i typy zostaną automatycznie dodane do kuponu na Twoim koncie. Oczywiście, możesz go następnie dowolnie modyfikować, dodając lub usuwając poszczególne zakłady oraz samemu ustalać stawkę. Kupony, które jeszcze nie zostały rozstrzygnięte, opatrzone są symbolem szarego znaku zapytania.

Jeśli zakłady znajdujące się na kuponie gracza zostały przegrane, zobaczysz przy nim czerwony symbol z krzyżykiem.

Natomiast zielony symbol obok kuponu oznacza, że kupon został wygrany.

W kolejnym dziale znajdują się najpopularniejsze posty. Znajdziesz tam m.in. istotne informacje przedstawiane przez innych graczy dotyczące różnych zdarzeń czy zakładów, a także kupony z wysokimi wygranymi, które mogą posłużyć Ci za inspirację.

Regulamin czatu to oczywiście zestaw punktów mówiących o tym, co można, a czego nie można publikować na forum w Strefie Typera Fortuna. Jeśli jednak jesteś kulturalnym człowiekiem, znających podstawy netykiety, to nic Cię tam nie zaskoczy.

Jak opublikować kupon w Strefie Typera – krok po kroku

 1. Otwórz podgląd swojego kuponu. Np. kliknij w jego numer na przeglądzie zakładów lub przeglądzie zakładów LIVE.
 2. Kliknij w przycisk Udostępnij w Strefie Typera, znajdujący się pod każdym kuponem.
 3. Zostałeś przeniesiony do Strefy Typera, a w oknie na post automatycznie został wklejony link do Twojego kuponu.
 4. Dodaj opis kuponu czy dodatkową informację od siebie i kliknij przycisk WYŚLIJ.
 5. W tym momencie wszyscy użytkownicy Strefy Typera w Fortunie mogą zobaczyć Twój kupon i skomentować Twoje zakłady.

Czy Strefa Typera dostępna jest w aplikacji Fortuna?

Oczywiście, możesz analizować kupony w Strefie Typera używając aplikacji mobilnej Fortuna. Dostępna jest ona zarówno na system Android jak i iOS.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna Strefa Typera

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to jest Strefa Typera Fortuna?

  Strefa Typera Fortuna to miejsce w serwisie internetowym oraz aplikcji bukmachera Fortuna, które pozwala na wymianę zdań i opinii między graczami. Jest to mini portal bukmacherski społecznościowy.

 • Czy aby korzystać ze Strefy Typera potrzebuję zarejestrowane konto w Fortunie?

  Tak, aby korzystać ze Strefy Typera, potrzebujesz posiadać zarejestrowane konto w Fortunie.

 • Co znajdę w Strefie Typera Fortuna?

  W Strefie Typera znajdziesz forum, na którym możesz opublikować swoje typy bukmacherskie oraz wymienić opinie z innymi graczami, oraz statystyki i informacje na temat poszczególnych zakładów.

 • Czy mogę podzielić się swoimi analizami przedmeczowymi w Strefie Typera?

  Tak, Strefa Typera jest miejscem, gdzie możesz wymieniać się opiniami i analizami na temat poszczególnych typów bukmacherskich oraz zakładów.

 • Czy Strefa Typera Fortuna jest dostępna tylko dla graczy z Polski?

  Nie, Strefa Typera Fortuna jest dostępna dla graczy z całego świata.

 • Czy w Strefie Typera Fortuna mogę znaleźć jakieś specjalne oferty lub promocje?

  Nie, Strefa Typera Fortuna jest przeznaczona głównie do wymiany opinii i analiz między graczami. Jeśli chcesz skorzystać z ofert i promocji bukmachera, zajrzyj na główną stronę Fortuny.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/strefa-typera

Oceń ten tekst