Fortuna Strefa Typera

Strefa Typera to miejsce w serwisie internetowym oraz aplikcji bukmachera Fortuna, które pozwala na wymianę zdań i opinii między graczami. Taki mini portal bukmacherski społecznościowy. Strefa Typerów na eFortuna dla wielu osób jest podstawowym źródło inspiracji oraz pierwsze miejsce, które odwiedzają przed zawarciem zakładów bukmacherskich.

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
fortuna zakłady bukmacherskie
podziel się kuponem | skopiuj typy kolegi | social media od Fortuny

Kiedyś dyskusje i wspólne rozważania o kuponach były normą. Było to oczywiście jeszcze przed rozpowszechnieniem się internetu i zakładów bukmacherskich online. Wówczas typerzy spotykali się w stacjonarnych lokalach bukmacherów i tam toczyli często żywiołowe rozmowy na temat poszczególnych typów bukmacherskich do obstawiania oraz na bieżąco dokonywali wspólnych analiz przedmeczowych. Dziś, w dobie zakładów dostępnych w internecie wszystko się zmieniło. Każdy może w spokoju wybrać swoje zakłady i przemyśleć typy, posiłkując się bogatym zasobem statystyk i informacji dostępnych na stronie lub w aplikacji bukmacherskiej. Można powiedzieć, że zakłady bukmacherskie dawniej były bardziej sportem zespołowym, a dziś raczej indywidualnym.

Jest to oczywiście bardzo korzystna zmiana, gdyż zakłady bukmacherskie online pozwalają skupić się na swoich wyborach i wykorzystać własne informacje i intuicję, zamiast sugerować się opiniami innych graczy. Nadal jednak wielu typerów ceni sobie możliwość wymiany myśli na temat wybranych kuponów i zakładów. Jeśli jesteś jednym z nich, to z pewnością spodoba Ci się miejsce, jakim jest Strefa Typera Fortuna.

Co znajdę w Strefie Typera Fortuna?

Aby korzystać ze Strefy Typera, wystarczy posiadać zarejestrowane konto w Fortunie. Po wejściu na stronę w górnym menu znajdziesz kategorię STREFA TYPERA. Po kliknięciu zobaczysz jej poszczególne elementy. Pierwszym jest forum. To prosta forma komunikatora, w którym każdy gracz może szybko opublikować swój post. Jeśli załączysz przy tym zakłady zawarte w Fortunie, znajdzie się on w kategorii Posty z kuponami. Tam możesz podejrzeć również kupony innych typerów i skomentować je lub przyjrzeć się dyskusji pozostałych osób.

Strefa Typera w Fortuna

Jeśli spodoba Ci się kupon przygotowany przez innego gracza, w prostu sposób możesz go skopiować, klikając ODTWÓRZ KUPON. W ten sposób te same zakłady i typy zostaną automatycznie dodane do kuponu na Twoim koncie. Oczywiście, możesz go następnie dowolnie modyfikować, dodając lub usuwając poszczególne zakłady oraz samemu ustalać stawkę. Kupony, które jeszcze nie zostały rozstrzygnięte, opatrzone są symbolem szarego znaku zapytania.

Jeśli zakłady znajdujące się na kuponie gracza zostały przegrane, zobaczysz przy nim czerwony symbol z krzyżykiem.

Natomiast zielony symbol obok kuponu oznacza, że kupon został wygrany.

W kolejnym dziale znajdują się najpopularniejsze posty. Znajdziesz tam m.in. istotne informacje przedstawiane przez innych graczy dotyczące różnych zdarzeń czy zakładów, a także kupony z wysokimi wygranymi, które mogą posłużyć Ci za inspirację.

Regulamin czatu to oczywiście zestaw punktów mówiących o tym, co można, a czego nie można publikować na forum w Strefie Typera Fortuna. Jeśli jednak jesteś kulturalnym człowiekiem, znających podstawy netykiety, to nic Cię tam nie zaskoczy.

Jak opublikować kupon w Strefie Typera – krok po kroku

  1. Otwórz podgląd swojego kuponu. Np. kliknij w jego numer na przeglądzie zakładów lub przeglądzie zakładów LIVE.
  2. Kliknij w przycisk Udostępnij w Strefie Typera, znajdujący się pod każdym kuponem.
  3. Zostałeś przeniesiony do Strefy Typera, a w oknie na post automatycznie został wklejony link do Twojego kuponu.
  4. Dodaj opis kuponu czy dodatkową informację od siebie i kliknij przycisk WYŚLIJ.
  5. W tym momencie wszyscy użytkownicy Strefy Typera w Fortunie mogą zobaczyć Twój kupon i skomentować Twoje zakłady.

Czy Strefa Typera dostępna jest w aplikacji Fortuna?

Oczywiście, możesz analizować kupony w Strefie Typera używając aplikacji mobilnej Fortuna. Dostępna jest ona zarówno na system Android jak i iOS.

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner