Bet On Games w Fortuna

Ocena 3.50/2 głosy

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Fortuna Bet On Games to zakłady na gry symulowane karciane. Obstawiaj Baccarat na żywo w Fortunie.

Odbieram bonus! fortuna - legalny bukmacher

typuj zakłady na Baccarat | krupierzy na żywo | wysokie możliwe wygrane

Bet On Games to nowa pozycja w ofercie Fortuny. Legalny bukmacher podążając za trendami postanowił wprowadzić zakłady wzajemne na symulowane gry karciane. Pierwszą z gier z Bet On Games jest Baccarat. Za jakość usługi odpowiada gigant Playtech.

Bet On Games dostępne są na stronie www.efortuna.pl, stronie mobilnej oraz w aplikacjach Fortuny na systemy iOS i Android. Znajdziesz je w nowej kategorii w menu głównym – Bet On Games.

Dokładnie tak, jak w przypadku zakładów bukmacherskich live, Bet On Games można obstawiać na żywo przez 24 godziny na dobę. W rozgrywce uczestniczą prawdziwi krupierzy, z którymi możesz nawiązać kontakt poprzez chat dla graczy.
Bet on Games w Fortuna

Baccarat – szybkie omówienie

Baccarat to znana gra karciana, więc dla miłośników takiej rozrywki zasady będą jasne od początku. W każdej grze bierze udział Gracz oraz Bankier. Każdemu z nich krupier rozdaje im po dwie otwarte karty. W niektórych przypadkach jedna ze stron może otrzymać również trzecią.

Celem rozgrywki jest uzbieranie takiej liczby punktów, która będzie maksymalnie zbliżona lub równa liczbie 9. Jeśli uczestnicy zbiorą jednakową liczbę punktów, wynikiem rozgrywki będzie remis. Cyfry kart od 2 do 9 oznaczają jednocześnie ich wartość punktową. Z kolei karty z oznaczeniem figurowym oraz karta 10 mają wartość punktową równą 0. Za asa przyznaje się 1 punkt.

Jak obstawiać Baccarat w Bet On Games?

Przechodzisz do kategorii Bet On Games w górnym menu na stronie lub w aplikacji bukmacherskiej Fortuna. Jeśli właśnie trwa rozgrywka, poczekaj na następne rozdanie.

Aby otworzyć panel zakładów, wybierz typ z listy. Potem ustal także kwotę stawki zakładu. Masz dwie możliwości – wprowadzić ją ręcznie albo kliknąć w jedną z dostępnych szybkich opcji. Łączna kwota będzie aktualizowana za każdym razem, kiedy dodasz do niej nowy zakład.

Obstawiasz zakład i zamykasz panel. Od tego momentu kupon jest potwierdzony i nie możesz go zmienić. Potwierdzone zakłady widoczne są na kuponach.

W trakcie każdej rozrywki Baccarat w Bet On Games od Fortuny możesz postawić kilka zakładów. Lista typów jest aktualizowana na bieżąco. W oknie gry widnieje zegar, który informuje, ile czasu pozostało do końca przyjmowania zakładów. Po jego upływie rozgrywka rozpoczyna się automatycznie.

Twoje wygrane w Bet On Games wypłacane są na koniec każdej rozgrywki. Jeśli chcesz ominąć kolejkę, po prostu wstrzymujesz się chwilowo od obstawiania.

Symulowane gry karciane w Fortunie

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Bet On Games w Fortuna

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jaka jest minimalna stawka w Bet On Games?

  Jeden zakład możesz postawić za co najmniej 2 zł.

 • Czy Bet On Games odbywają się na żywo?

  Tak, nawet w nocy wszystkie rozgrywki Bet On Games są live.

 • Jakie kupony mogę postawić w Bet On Games?

  W Bet On Games dostępne są jedynie kupony SOLO.

 • Czy mogę łączyć Bet On Games z innymi dyscyplinami?

  Nie, w Bet On Games możesz obstawiać tylko gry karciane.

 • Ile mogę wygrać w Bet On Games?

  Wygrana liczona jest tak samo, jak w przypadku pozostałych zakładów bukmacherskich. Czyli iloczyn procentowego współczynnika wpłaconej stawki oraz kursu.

 • Ile kuponów mogę postawić w trakcie jednego rozdania Bet On Games?

  W trakcie jednej rundy możesz postawić dowolną liczbę kuponów. Każdy z nich będzie zakładem SOLO.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/bet-on-games

Oceń ten tekst