Fortuna Klub Plus

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki niemu gracze mogą zbierać punkty FKP za każdy postawiony kupon, a następnie wymieniać je na atrakcyjne nagrody, freebety i bonusy. Wystarczy założyć konto w Fortunie i już można gromadzić punkty Fortuna Klub Plus na swoim koncie.

Odbieram bonus! oferta bukmacherska fortuna

obstawiam zakłady i chcę otrzymać bonus za punkty FKP

Fortuna Klub Plus to świetna propozycja bukmachera, który chce w ten sposób nagradzać swoich klientów za lojalność i aktywność. Aby zbierać punkty, nie musisz robić nic nadzwyczajnego. Po prostu obstawiasz interesujące Cię zakłady bukmacherskie z oferty Fortuna. Do Fortuna Klub Plus można dołączyć na dwa sposoby, z czego jeden z pewnością jest bardziej wygodny.

Jak dołączyć do Fortuna Klub Plus?

Jeśli posiadasz już konto w Fortunie, to automatycznie bierzesz również udział w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Jeśli jednak nie jesteś graczem Fortuny, to wystarczy, że zarejestrujesz swoje konto. Pamiętaj, że wykorzystując kod promocyjny od Spryciarz otrzymujesz powiększony bonus powitalny.

Podczas procesu rejestracji konta już na początku zaznaczasz akceptację regulaminu programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, która jest jednym z wymaganych punktów Twojego oświadczenia. Dlatego po otwarciu konta, jeszcze przed zawarciem pierwszego zakładu jesteś członkiem FKP. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych ruchów, wypełniać formularzy czy wysyłać emaili z prośbą o dołączenie. Od samego początku zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie i zbierać punkty.

Fortuna Klub Plus

Do Fortuna Klub Plus możesz dołączyć również w inny sposób. Wypełniasz formularz kontaktowy dostępny na stronie Fortuny i przekazujesz go pracownikowi dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów. Jest to sposób mniej komfortowy i bardziej czasochłonny, ponieważ na papierowym formularzu musisz najpierw osobno wypisać dane, które w przypadku rejestracji przez internet wypełniane są automatycznie, a później jeszcze udać się do punktu stacjonarnego Fortuny.

Dołączenie do Fortuna Klub Plus przy okazji otwierania konta u bukmachera jest zdecydowanie dużo łatwiejsze.

Jak zdobywam punkty w Fortuna Klub Plus?

Formuła zdobywania punktów w Fortuna Klub Plus jest bardzo prosta. Otrzymujesz punkty za każdy postawiony zakład, a dokładnie za każde wydane 2 zł na jeden zakład uzyskujesz 1 punkt FKP. Zatem:

 • jeśli postawisz kupon za 4 zł, otrzymasz 2 punkty FKP
 • jeśli postawisz kupon za 5 zł, również otrzymasz 2 punkty FKP

Legalny bukmacher Fortuna ma jednak prawo przyznawania poszczególnym graczom punktów na innych zasadach, np. tym najbardziej aktywnym.

Ponadto Fortuna regularnie organizuje specjalne promocje, w których można zdobyć więcej punktów za tę samą stawkę.

Maksymalnie w ciągu jednego dnia możesz zdobyć 300 punktów Fortuna Klub Plus. Oznacza to, że musiałbyś postawić zakłady za równowartość 600 zł. Jeśli wydasz więcej w ciągu doby to i tak otrzymasz 300 punktów.

Może się zdarzyć, że Twoje zakłady zostaną zwrócone lub anulowane (np. z powodu odwołania spotkania) lub sam wycofasz swój zakład. Wówczas pierwotnie naliczone punkty FKP za zawarte zakłady będą odjęte z Twojego indywidualnego konta.

Spersonalizowana karta Fortuna Klub Plus

Na co mogę wykorzystać punkty Fortuna Klub Plus?

Punkty FKP, które zgromadziłeś za postawione zakłady, możesz wykorzystać na:

 • wszelkiego rodzaju bonusy Fortuna z katalogu bonusów FKP,
 • darmowe zakłady,
 • bonusy kursowe.

Punkty wymieniasz w specjalnym e-shopie Fortuna, dostępnym zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej Fortuna dostępnej na systemy iOS oraz Android.

Co jeszcze warto wiedzieć o Fortuna Klub Plus?

Nie musisz się z niczym spieszyć. Punkty FKP zebrane za postawione zakłady bukmacherskie nie tracą na ważności i nie są usuwane z Twojego konta np. wraz z końcem roku kalendarzowego. Nie musisz więc wymieniać ich przed 31 grudnia z obawy o ich utratę.

Jeśli jednak zdecydujesz się definitywnie zamknąć swoje konto w Fortunie, wówczas punkty Fortuna Klub Plus zostaną wyzerowane bez możliwości ich przywrócenia i wykorzystania w przyszłości. To znaczy, że jeśli zdecydujesz się ponownie aktywować swoje konto, to nie będzie na nim żadnych zebranych wcześniej punktów FKP.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna Klub Plus

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy udział w programie Fortuna Klub Plus jest płatny?

  Nie, członkostwo w FKP jest całkowicie bezpłatne.

 • Czy mogę posiadać kilka kont FKP?

  Nie, dokładnie tak jak w przypadku konta bukmacherskiego, możesz być posiadaczem tylko jednego konta FKP.

 • Czy mogę przenieść punkty Fortuna Klub Plus ze swojego salda punktowego na saldo punktowe innego uczestnika programu?

  Nie, punkty należą tylko do Ciebie i nie możesz ich przenieść na konto innego gracza czy otrzymać punktów od niego.

 • Czy punkty Fortuna Klub Plus mogę wymienić na pieniądze?

  Nie, punkty FKP nie podlegają wymianie na pieniądze. Możesz je wykorzystać tylko na nagrody z katalogu Fortuny.

 • Gdzie znajdę informacje o specjalnych promocjach dotyczących Fortuna Klub Plus?

  Informacje o promocjach i bonusach, które pozwolą Ci zebrać więcej punktów FKP, znajdziesz m.in. na stronie internetowej Fortuny oraz na naszym portalu.

 • Ile punktów FKP mogę zdobyć w ciągu jednego dnia?

  Maksymalnie w ciągu jednego dnia możesz zdobyć 300 punktów Fortuna Klub Plus. Za pozostałe zakłady zawarte w danym dniu nie otrzymasz już kolejnych punktów FKP.

 • Na jakie nagrody mogę wymieć punkty Fortuna Klub Plus?

  Zebrane punkty FKP możesz wymienić na bonusy kursowe lub wykorzystać do zawarcia kolejnych zakładów bukmacherskich.

 • Gdzie wymienię punkty FKP na nagrody?

  Punkty Fortuna Klub Plus na nagrody wymienisz w specjalnym e-shopie dostępnym na stronie bukmachera lub w mobilnej aplikacji bukmacherskiej Fortuna.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/klub-plus

Oceń ten tekst