Fortuna zakłady na żywo

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Wysokie kursy, mnóstwo bonusów, szeroka oferta na piłkę nożną i inne dyscypliny oraz komfortowa aplikacja ze transmisjami live. Zakłady na żywo w Fortunie to doskonała propozycja dla każdego typera.

Sprawdź, jak obstawiać zakłady live z oferty legalnego bukmachera Fortuna.

Odbieram bonus! Idź do Fortuna

Wykorzystaj super bonus Fortuna!

Co to są zakłady na żywo w Fortunie?

To pytanie może niektórym wydać się absurdalne, ale pamiętajcie, że każdy kiedyś zaczynał. Tak jak doświadczony kierowca nie potrzebuje informacji, jak właściwie korzystać z kombinacji sprzęgła - hamulca - gazu, tak początkujący będzie wdzięczny za ujawnienie tej tajemnicy.

Zakłady live w Fortunie to zdarzenia, które obstawiasz w trakcie ich trwania. Obserwujesz np. mecz piłki nożnej czy tenisa w telewizji, w smartfonie, na tablecie lub na stadionowym krzesełku. Dzięki zakładom na żywo w Fortunie możesz na bieżąco reagować na sytuacje dziejące się na boisku i obstawiać, co wydarzy się w kolejnych minutach lub jak zakończy się dane spotkanie.

Ten, kto nie próbował zakładów live w Fortunie, ten może nie zrozumieć do końca, jakie emocje się z tym wiążą. To zupełnie inne doświadczenie, niż klasyczne zakłady przedmeczowe. W zakładach na żywo w Fortunie głównie liczy się refleks i intuicja, a przydadzą się podstawy psychologii sportu. Dzięki nim łatwiej przewidzisz reakcje zawodników i obstawisz poprawny tym.

Jakie dyscypliny obejmują zakłady live Fortuna?

Jako jeden z największych i najbardziej doświadczonych legalnych bukmacherów, Fortuna może zapewnić jedną z najlepszych ofert zakładów bukmacherskich na żywo. Znajdziesz tu przede wszystkim mnóstwo zdarzeń z kategorii piłka nożna. Od drugiej ligi portugalskiej do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W tym oczywiście nasza polska Ekstraklasa czy Fortuna 1. Liga.

Zakłady na żywo w Fortunie

Ale zakłady live w Fortunie to oczywiście dużo więcej dyscyplin. Ogromnym zainteresowaniem graczy cieszy się tenis ziemny. Turnieje Wielkiego Szlema czy ATP - na te zdarzenia zawsze możesz liczyć w ofercie Fortuny. Do tego tenis stołowy, hokej, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka plażowa, snooker oraz piłka nożna w wydaniu halowym, czyli futsal. A dla miłośników sportów elektronicznych Fortuna zapewnia bogaty wybór zakładów na żywo na esport.

Warto podkreślić, ze Fortuna gwarantuje także jedne z najwyższych kursów na zakłady live. Możesz być zatem pewien, że korzystasz z bardzo opłacalnej i korzystnej oferty, zwłaszcza w przypadku zakładów na żywo na piłkę nożną i tenis.

Jakie rynki dostępne są w zakładach live Fortuna?

Szeroki wybór w zakładach na żywo w Fortunie dotyczy nie tylko liczby zdarzeń, ale również dostępnych rynków. W piłce nożnej główne to oczywiście wynik, ilość bramek, kiedy padnie kolejny gol oraz - bardzo popularny - kto wygra pozostałą część spotkania.

Dodatkowe rynki to m.in. liczba bramek z różnymi przedziałami, suma bramek, wynik meczu w określonym czasie, dokładny wynik itd. Jest tego naprawdę mnóstwo, a oferta często powiększa się w czasie spotkania.

Opcje zakładów na żywo w Fortunie

W zakładach live na tenis w Fortunie najpopularniejsze rynki to zwycięzca meczu, 1 seta, ilość gemów w secie czy dokładny wynik. Propozycje ekstra to ilość punktów, handicapy czy dokładny wynik gema.

W każdej z dyscyplin Fortuna zapewnia dużą liczbę rynków. Z pewnością nie będziesz narzekał na mały wybór. Wyzwaniem będzie jedynie szybka decyzja.

Jak obstawiać zakłady na żywo w Fortunie?

Obstawianie meczów w zakładach na żywo w Fortunie jest oczywiście bardzo proste. Wygląda to bardzo podobnie, jak w przypadku zakładów przedmeczowych, z tą różnicą, że tutaj kurs zmienia się dynamicznie w zależności od wydarzeń na boisku czy korcie.

Jednak aby zwiększyć swoje szanse, sprawdź kilka wskazówek i narzędzi od Fortuny. Pomogą Ci one w szybkim wybraniu prawidłowego typu. Przede wszystkim pamiętaj, że do większości zdarzeń Fortuna zapewnia legalne transmisje na żywo. Możesz więc w jednym oknie przeglądarki lub w aplikacji bukmacherskiej jednocześnie oglądać spotkanie na żywo i obstawiać zakłady live.

Kolejnym pomocnym narzędziem jest Tracker. W profesjonalny i obrazowy sposób pokazuje przebieg wydarzeń na boisku, prezentując przy tym najważniejsze dane. Wszystko w syntetycznej formie, bez rozpraszających elementów. Dzięki Trackerowi łatwiej dostrzec i skupić się na najważniejszych zagraniach i kluczowych elementach. Świetnie sprawdzi się dla osób o analitycznym sposobie myślenia. Spróbuj. Jeśli jesteś jedną z nich, szybko wyciągniesz poprawne wnioski i obstawisz odpowiedni zakład. Dodatkowe menu Trackera pozwoli Ci na podejrzenie ostatnich wyników każdej z drużyn, aktualnej sytuacji na boisku oraz miejsc, w których doszło do istotnych zdarzeń (gole, rzuty wolne, strzały chybione czy spalone).

W zakładach na żywo w Fortunie znajdziesz również bogate statystyki obejmujące całe spotkanie, z podziałem na drużyny lub zawodników. Są one aktualizowane na bieżąco. W statystykach live szybko sprawdzisz, która z drużyn wykonała już więcej rzutów rożnych, która ma mniejszą liczbę żółtych oraz czerwonych kartek. Nie musimy dodawać, że te dane często same sugerują poprawny typ na kolejne minuty spotkania.

Zakłady na żywo w Fortunie to właściwie mała platforma społecznościowa. Na specjalnym czacie możesz porozmawiać z innymi graczami, poddać ocenie im swoje kupony lub sprawdzić ich zakłady.

Gdzie obejrzę transmisje na żywo dla zakładów live?

Dla większości zdarzeń na żywo dostępne są transmisje live w ramach usługi Fortuna TV. To darmowa platforma, dzięki której w legalny sposób możesz oglądać wybrane spotkanie. A jak je rozpoznać? Jeśli przy danym meczu widnieje ikona play, to oznacza, że zobaczysz ją na żywo. Zawsze możesz również po prostu kliknąć w zdarzenie, a player znajdujący się po prawej stronie uruchomi się automatycznie.

Jeśli natomiast interesują Cię wyłącznie zdarzenia z transmisją na żywo, po prostu zaznacz filtr Tylko transmisja znajdujący się nad listą oferty zakładów live w Fortunie.

Jakie bonusy dostępne są w zakładach na żywo Fortuna?

Bonusy na zakłady live w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna zapewnia wiele bonusów, promocji i akcji specjalnych na zakłady live. Są to m.in.

 • Bezpiecznik - zakład bez ryzyka. Jeśli Twoje zakłady okażą się błędnie wytypowane, Fortuna zwróci Ci środki na konto bonusowe. Bezpiecznik dostępny jest na wiele dyscyplin czy rozgrywek, np. Bezpiecznik na skoki live, Angielski Bezpiecznik czy po prostu Bezpiecznik na live.
 • Happy Hours - bonus od Fortuny dostępny 24/7! Obstawiasz co najmniej 3 zdarzenia na kuponie, a bukmacher dolicza do wygranej 14%. Dzięki temu obstawiasz zakład bez podatku.
 • Pewniak - dodajesz do kuponu jedno z wybranych przez bukmachera zdarzeń i obstawiasz go, uwzględniając przy tym wskazaną w akcji stawkę minimalną. Bez względu na rozstrzygnięcie zakładu otrzymujesz gwarantowany bonus w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Wymienisz je np. na zakład bez ryzyka o różnej wartości.

A to tylko niektóre bonusy dotyczące oferty live w Fortunie. Zawsze sprawdzaj Spryciarza, aby być na bieżąco z kolejnymi edycjami oraz nowymi promocjami.

Czy zakłady live dostępne są w aplikacji Fortuna?

Zakłady na żywo w Fortunie w prosty i szybki sposób obstawisz korzystając z komfortowej mobilnej aplikacji bukmacherskiej Fortuna. Wielu graczy uważa, że to najwygodniejsza forma zawierania zakładów live. Aplikację Fortuna ściągniesz na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna Fortuna zawiera szereg przydatnych funkcji, jak szybkie logowanie odciskiem palca, dostęp do ogromnej bazy statystyk, a także transmisje na żywo czy powiadomienia push.

Kursy zmieniają się tak szybko - co robić?

Dla początkujących graczy może to być lekki szok. Rzeczywiście, zakłady live w Fortunie wymagają niezwykle dynamicznego stylu obstawiania. Spokojnie, po kilku zakładach nabierzesz wprawy i będziesz potrafił odpowiednio zareagować na boiskowe wydarzenia.

Możesz jednak pomóc sobie przy tym na dwa sposoby. Po wybraniu zakładu na żywo na kuponie SOLO lub AKO zobaczysz opcję dotyczącą kursów:

 • Nie akceptuj żadnych zmian kursu - jeśli w międzyczasie kurs Twojego zakładu się zmieni, kupon nie zostanie zawarty.
 • Akceptuj wszystkie zmiany kursu - zakłady zostaną zawarte nawet wtedy, gdy kurs ulegnie zmianie. Liczy się kurs w momencie kliknięcia Postaw zakład, a nie wyboru zakładu.
 • Akceptuj zmianę kursu na wyższy - zakład zostanie zawarty tylko wtedy, gdy jego kurs pozostanie taki sam lub zostanie podwyższony.

Możesz skorzystać także z tzw. Szybkiej gry. Polega ona na tym, że już wcześniej przygotowujesz część swojego kuponu. Ustalasz stawkę, akceptujesz zmiany kursu i inne opcje. Możesz to zrobić w zakładce Konfiguracja, znajdującej się w Twoim panelu użytkownika.

Dzięki temu pomijasz te elementy podczas obstawiania live w Fortunie i zawierasz zakład w momencie kliknięcia kurs.

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Fortuna zakłady na żywo

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jakie rodzaje zakładów można zawierać w ofercie live Fortuny?

  W ramach oferty na żywo legalnego bukmachera Fortuna możesz obstawiać kupony SOLO (z jednym zdarzeniem) oraz AKO (zawierające kilka zdarzeń). Te zakłady, które można ze sobą kombinować, oznaczone są specjalnym symbolem.

 • Czy mogę anulować zakład live w Fortunie?

  Nie. Zakłady live to rozgrywka niezwykle dynamiczna i wymaga szybkich decyzji. Nie możesz anulować kuponu na żywo w Fortunie.

 • Co to jest szybki zakład w Fortunie?

  Szybki zakład to wcześniej przygotowany kupon, który możesz obstawić błyskawicznie, reagując na sytuację boiskową. Wystarczy jedno kliknięcie, a zakład zostanie zawarty. Szybki zakład ustawisz w Profilu użytkownika w zakładce Konfiguracja.

 • Jaka jest minimalna stawka zakładu live?

  Zakład na żywo w Fortunie możesz obstawić już za 2 zł.

 • Gdzie znajdę moje kupony live?

  W każdej chwili możesz podejrzeć listę swoich archiwalnych oraz aktualnych zakładów na żywo. W tym celu w profilu użytkownika wybierz kategorię moje kupony lub moje kupony live.

 • Kiedy otrzymam wygraną z zakładu live?

  W zakładach na żywo wygraną otrzymasz automatycznie po rozstrzygnięciu kuponu. Nie będziesz musiał czekać do końca meczu, wyniki poszczególnych zakładów będą dodawane do systemu w trakcie jego trwania.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/zaklady-na-zywo

Oceń ten tekst