Bezpiecznik od Fortuny

Ocena 5.00/1 głos

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Najważniejsza informacja dotycząca Bezpiecznika – z nim nie przegrywasz. Promocja legalnego bukmachera Fortuna dotyczy najciekawszych wydarzeń sportowych. Bezpiecznik to po prostu bezpieczny zakład. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto bonusowe.

Odbieram bonus! bonusy fortuna

zobacz pozostałe bonusy od Fortuny

Bezpiecznik od legalnego bukmachera Fortuna to rodzaj zakładu bez ryzyka. Dzięki tej promocji gracze mogą obstawiać kupony, które są odpowiednio ubezpieczone od utraty środków. Mówiąc najprościej, w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto bonusowe.

Bezpiecznik to promocja regularna, ale nie stała. Pojawia się na ważne wydarzenia sportowe czy wyjątkowe mecze, np. Angielski Bezpiecznik (na mecze w Premier League), Bezpiecznik na Ligi Wirtualne, Reprezentacyjny Bezpiecznik (na mecze kadry narodowej), Siatkarski Bezpiecznik, Bezpiecznik na skoki live czy Bezpiecznik na live. Dlatego zawsze warto śledzić nasz portal, by nie przegapić żadnej edycji tego świetnego bonusu.

Jak korzystać z Bezpiecznika w Fortunie?

Warunki i zasady poszczególnych Bezpieczników mogą nieznacznie się różnić. Są jednak pewne elementy wspólne, które występują niemal zawsze w przypadku tej promocji od Fortuny.

Promocja Bezpiecznik niemal zawsze dotyczy wyłącznie oferty zakładów bukmacherskich live. Możliwe jest zatem obstawianie tylko wydarzeń na żywo. W przypadku Fortuny nie jest to jednak żadnym problemem. Jeśli podczas zdarzenia nie możesz akurat skorzystać z komputera i standardowej strony internetowej bukmachera, możesz zawsze zainstalować i posłużyć się aplikacją bukmacherską Fortuny. Według wielu doświadczonych typerów, jednej z najlepszych aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów działających w Polsce.

W przypadku rodzajów kuponów panuje już jednak pełna dowolność. Możesz obstawiać kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane ze wskazanymi w Bezpieczniku rozgrywkami. Np. w przypadku Angielskiego Bezpiecznika musisz umieścić na kuponie przynajmniej 1 zakład dotyczący wskazanej kolejki Premier League, a w przypadku Bezpiecznika na NBA co najmniej 1 zdarzenie związane z meczami najlepszej koszykarskiej ligi na na świecie.

Zawsze musisz uwzględnić minimalną stawkę obowiązująca w danym Bezpieczniku. Zazwyczaj jest to kwota od 10 zł do 30 zł na kupon.

No dobrze, obstawiłeś kupon zgodnie z warunkami danego Bezpiecznika. I co dalej?

W przypadku pozytywnego rezultatu otrzymujesz wygraną i nasze gratulacje. A w przypadku przegranej otrzymujesz bonus w wysokości minimalnej stawki obowiązującej w Bezpieczniku w postaci punktów Fortuna Klub Plus (FKP). Tak zdobyte punkty możesz następnie wymienić na nagrodę w e-shopie Fortuny.

Jak obstawić Bezpiecznik w Fortunie?

 1. Wejdź na stronę Fortuny efortuna.pl lub włącz aplikację mobilną.
 2. Sprawdź, jakiej oferty dotyczy dany Bezpiecznik i wybierz z niej co najmniej 1 interesujące Cię zdarzenie, a następnie umieść je na kuponie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz dodać więcej zakładów. Pamiętaj, że Bezpiecznik dotyczy wyłącznie oferty zakładów live.
 3. Wybierz stawkę, uwzględniając minimalną kwotę podaną w Bezpieczniku.
 4. Czekaj na rezultat. Jeśli wygrałeś – brawo, gratulujemy! Jeśli jednak tym razem Ci się nie udało, jesteś bezpieczny! Twoja stawka wraca na konto bonusowe w postaci punktów FKP.

Bezpiecznik – czy to dla mnie?

Bezpiecznik to naprawdę dobra promocja legalnego bukmachera Fortuna, która cieszy się ogromną popularnością. Z pewnością najbardziej spodoba Ci się, jeśli lubisz zakłady na żywo i regularnie obstawiasz live. Wtedy wybierasz jedno zdarzenie, uwzględniasz minimalną stawkę i już korzystasz z Bezpiecznika.

Z drugiej strony Bezpiecznik to świetna promocja, jeśli do tej pory raczej korzystałeś z oferty przedmeczowej (prematch), a chciałbyś w końcu spróbować swoich sil w zakładach live. Dzięki Bezpiecznikowi Twój pierwszy kupon na żywo może być pozbawiony ryzyka. Jeśli przegrasz i tak otrzymasz zwrot stawki.

Co jeszcze musisz wiedzieć o Bezpieczniku?

Bezpiecznik to promocja o prostych zasadach, niemniej musisz pamiętać jeszcze o kilku drobnych kwestiach. Przede wszystkim ta promocja legalnego bukmachera Fortuna nie dotyczy zakładów specjalnych, anulowanych, unieważnionych oraz tych zawartych w ramach oferty Hit Dnia i Ekspert+.

Jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody podczas rejestracji u bukmachera lub później, w przypadku zakwalifikowania się Twojego kuponu do otrzymania bonusu zostaniesz powiadomiony drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up.

Miej na uwadze także to, że w ramach Bezpiecznika przysługuje Ci tylko jedna premia w postaci punktów Fortuna Klub Plus, bez względu na liczbę zawartych kuponów spełniających warunki tej promocji. A zatem możesz postawić tylko jeden kupon w jednej edycji Bezpiecznika. Nie martw się jednak, promocja pojawia się tak często, że z pewnością skorzystasz z niej wiele razy! Wierzymy, że z sukcesami!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Bezpiecznik od Fortuny

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest promocja Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik to rodzaj zakładu bez ryzyka od legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki tej promocji gracze mogą obstawiać kupony, które są odpowiednio ubezpieczone od utraty środków. W przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto bonusowe.

 • Kiedy pojawia się promocja Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik pojawia się regularnie, ale nie stała. Pojawia się na ważne wydarzenia sportowe czy wyjątkowe mecze, np. Angielski Bezpiecznik (na mecze w Premier League), Bezpiecznik na Ligi Wirtualne, Reprezentacyjny Bezpiecznik (na mecze kadry narodowej), Siatkarski Bezpiecznik, Bezpiecznik na skoki live czy Bezpiecznik na live. Dlatego zawsze warto śledzić nasz portal, by nie przegapić żadnej edycji tej promocji.

 • Jak mogę korzystać z promocji Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik niemal zawsze dotyczy wyłącznie oferty zakładów bukmacherskich live. Możliwe jest zatem obstawianie tylko wydarzeń na żywo. W przypadku Fortuny nie jest to jednak żadnym problemem. Jeśli podczas zdarzenia nie możesz akurat skorzystać z komputera i standardowej strony internetowej bukmachera, możesz zawsze zainstalować i posłużyć się aplikacją bukmacherską Fortuny.

 • Czy mogę obstawiać różne rodzaje kuponów podczas promocji Bezpiecznik?

  Tak, podczas promocji Bezpiecznik możesz obstawiać różne rodzaje kuponów, takie jak SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane ze wskazanymi w Bezpieczniku rozgrywkami.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/bezpiecznik

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Fortuna

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Fortuna. Nie popełnij ponownie tego błędu!

19 grudnia 2020

Bonus 30 zł na galę KSW 57 w Fortunie

Najbliższa gala KSW 57 przyniesie 8 interesujących walk, z czego aż w trzech stawką będzie pas mistrzowski! W pojedynku wieczoru Michał „Masakra” Kita zmierzy się z Philem De Friesem! Faworytem tej walki jest Anglik, który w KSW jeszcze nie przegrał. Dodatkowo o pas powalczą Roman Szymański z Marianem Ziółkowskim w kategorii lekkiej, a także Antun Račić z Bruno Augusto dos Santosem w kategorii koguciej.

Już jutro typuj z BEZPIECZNIKIEM od Fortuny! W dniu 19.12.2020 postaw kupon z oferty prematch przez stronę, aplikację lub w punkcie stacjonarnym za min. 60 zł brutto, zawierający zdarzenie związane z galą KSW 57, a jeśli Twój kupon okaże się przegrany - otrzymasz bonus 30 zł w pkt FKP!

Bezpiecznik na KSW 57

Pamiętaj, że możesz obstawiać korzystając z HAPPY HOURS, które zwiększa wygraną o 14%! Dodatkowo już teraz dostępny jest EKSPERT na MMA, w którym, oprócz wygranej, do zgarnięcia jest aż 20 000 zł, a także wyjątkowe BONUSY AKO!

10 paĹşdziernika 2020

Bezpiecznik na KSW w Fortunie

Gala KSW 55 już blisko! Kolejne duże wydarzenie spod znaku mieszanych sztuk walki w Polsce jak zawsze przyciąga uwagę zarówno wielu doświadczonych typerów, jak i rekreacyjnych graczy zakładów bukmacherskich. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował dla graczy kolejną promocję spod znaku „Bezpiecznik”.

W dniu promocji (10.10.2020) postaw kupon zawierający zdarzenie związane z KSW 55 z oferty prematch za min. 60 zł brutto, a w przypadku przegranej otrzymasz bonus 30 zł w punktach FKP.

Promocja odbywa się we wszystkich kanałach Fortuny (strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty naziemne) i kwalifikują się do niej wszystkie kategorie kuponów (SOLO, AKO, MAXIKOMBI).

Bonus zostanie wypłacony 12.10.2020 (poniedziałek).

A oto pewniaczki na KSW 55 od Jurasa:

28 - 29 sierpnia 2020

Bezpiecznik na KSW w Fortunie

Postaw w Fortuna kupon zawierający zakład  z oferty KSW 54 przez stronę, aplikację lub w punkcie stacjonarnym Fortuny za co najmniej 40 zł. Jeżeli zagrany zakład okaże się przegrany, otrzymasz od bukmachera 20 zł bonusu w punktach FKP.

Obstawiaj galę sportów walki KSW 54 i emocjonuj z bezpiecznikiem od Fortuny.

KSW 54 - bezpiecznik w Fortuna

29 - 30 marca 2020

Bezpiecznik na LIVE

W sobotniej ofercie Fortuny na stronie www i w aplikacji mobilnej dla graczy Fortuna dostępna jest promocja „Bezpiecznik na LIVE”. Z bezpiecznikiem nie przegrywasz. Zagraj kupon AKO/MAXIKOMBI LIVE na dowolne zdarzenia ze stawką min. 20 zł. Jeżeli twój kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł w punktach FKP na dalszą grę.

Promocja będzie trwać całą sobotę i dotyczy wszystkich kuponów ze zdarzeniami z oferty LIVE rozstrzygniętych do 29 marca (niedziela) do godz. 8:00. Bonus zostanie przypisany do kont graczy 30 marca (poniedziałek) do godz. 23:59. Jednemu graczowi przysługuje w ramach promocji jeden bonus.

26 - 27 stycznia 2020

Bezpiecznik na skoki narciarskie w Zakopanem

Już w niedzielę w Stolicy Tatr kontynuacja Pucharu Świata, czyli konkurs indywidualny. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję – Bezpiecznik na skoki Live. Gracze, których kupony okażą się przegrane i tak otrzymują bonus w wysokości 20 zł, przyznawany w punktach FKP.

W ramach Bezpiecznika można zawierać zakłady poprzez stronę internetową Fortuny lub aplikację mobilną. Promocja dotyczy tylko oferty live, a dopuszczalne typy kuponów to AKO oraz MAXIKOMBI. Minimalna stawka to zaś 20 zł. Pamiętajcie, że co najmniej 1 zdarzenie na kuponie musi być związane ze skokami narciarskimi.

25 - 28 paĹşdziernika 2019

Bezpiecznik na NBA

Nowy sezon NBA rozpoczął się kilka dni temu, a kibice już byli świadkami wielu ważnych jego momentów. Rekordowe 50 punktów w debiucie zdobyte przez Kyrie Irvinga, które i tak nie dały zwycięstwa Brooklyn Nets czy wysoka porażka Golden State Warriors, uczestnika pięciu ostatnich finałów ligi. Oznacza to tylko jedno – prawdziwa zabawa w koszykówce na najwyższym poziomie dopiero się zaczyna i wielkie emocje jeszcze przed nami. A urozmaicić je postanowił bukmacher Fortuna, który przygotował specjalną promocję dla najwierniejszych kibiców – Bezpiecznik na NBA!

Z Bezpiecznikiem od Fortuny nikt nie przegrywa, czyli jest to rodzaj zakładu bez ryzyka. Jeśli kupon nie będzie wygrany i tak otrzymasz bonus. Co musicie wiedzieć?

 • Czas trwania promocji – 25-28.10.2019 r. - czasu nie zostało zatem wiele!
 • Gdzie obstawiać: strona internetowa i aplikacja mobilna Fortuna
 • Oferta dotyczy tylko zakładów LIVE
 • W promocji biorą udział kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI
 • Główny warunek – na kuponie musi znaleźć się przynajmniej 1 zdarzenie związane z meczami NBA
 • Minimalna stawka to 30 zł brutto
 • Nagrody otrzymają wszyscy gracze, których kupony okażą się przegrane
 • Nagrodą są bonusy w wysokości 30 zł przyznawane w punktach FKP
 • Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 28.10.2019 do godz. 07.00
10 - 11 paĹşdziernika 2019

Reprezentacyjny bezpiecznik

W dniu 10 październik 2019 roku dostępna jest promocja „Reprezentacyjny bezpiecznik”. Aby wziąć w niej udział należy postawić kupon (SOLO, AKO, MAXIKOMBI) za min. 20 PLN z min. 1 zdarzeniem związanym z dowolnym wydarzeniem meczu Łotwa-Polska. Co ważne, w promocji biorą udział jedynie kupony postawione LIVE, zawarte pośrednictwem strony internetowej i aplikacji mobilnej. Wszyscy gracze, których kupony okażą się przegrane, spełniający warunki promocji otrzymają bonus w wysokości 20 PLN, w punktach FKP. Bonus zostanie przypisany do kont graczy 11.10 do końca dnia.

09 - 11 sierpnia 2019

Bonus „Angielski Bezpiecznik”

Startujący w piątek nowy sezon Premier League zapowiada się niezwykle emocjonująco. Już w pierwszej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, które pokażą w jakiej formie na początku rozgrywek są faworyci do mistrzowskiego tytułu.

W najbliższy weekend w Fortunie w ramach cyklu Fortuna z Bonusem dostępna będzie promocja związana ze startem Premier League – „Angielski Bezpiecznik”.

Aby wziąć w niej udział należy w dniach 09.08 – 11.08.2019 postawić kupon za min. 20 PLN brutto, zawierający co najmniej 1 zdarzenie związane z I. kolejką sezonu Premier League. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz spełniający warunki promocji określone w regulaminie, otrzyma bonus w wysokości 20 PLN w punktach FKP. W promocji biorą udział kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI (oferta: LIVE) zawarte za pośrednictwem strony internetowej, bądź aplikacji mobilnej Fortuny.