Bezpiecznik od Fortuny

Najważniejsza informacja dotycząca Bezpiecznika – z nim nie przegrywasz. Promocja legalnego bukmachera Fortuna dotyczy najciekawszych wydarzeń sportowych. Bezpiecznik to po prostu bezpieczny zakład. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto bonusowe.

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
bonusy fortuna
zobacz pozostałe bonusy od Fortuny

Bezpiecznik od legalnego bukmachera Fortuna to rodzaj zakładu bez ryzyka. Dzięki tej promocji gracze mogą obstawiać kupony, które są odpowiednio ubezpieczone od utraty środków. Mówiąc najprościej, w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto bonusowe.

Bezpiecznik to promocja regularna, ale nie stała. Pojawia się na ważne wydarzenia sportowe czy wyjątkowe mecze, np. Angielski Bezpiecznik (na mecze w Premier League), Bezpiecznik na Ligi Wirtualne, Reprezentacyjny Bezpiecznik (na mecze kadry narodowej), Siatkarski Bezpiecznik, Bezpiecznik na skoki live czy Bezpiecznik na live. Dlatego zawsze warto śledzić nasz portal, by nie przegapić żadnej edycji tego świetnego bonusu.

Jak korzystać z Bezpiecznika w Fortunie?

Warunki i zasady poszczególnych Bezpieczników mogą nieznacznie się różnić. Są jednak pewne elementy wspólne, które występują niemal zawsze w przypadku tej promocji od Fortuny.

Promocja Bezpiecznik niemal zawsze dotyczy wyłącznie oferty zakładów bukmacherskich live. Możliwe jest zatem obstawianie tylko wydarzeń na żywo. W przypadku Fortuny nie jest to jednak żadnym problemem. Jeśli podczas zdarzenia nie możesz akurat skorzystać z komputera i standardowej strony internetowej bukmachera, możesz zawsze zainstalować i posłużyć się aplikacją bukmacherską Fortuny. Według wielu doświadczonych typerów, jednej z najlepszych aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów działających w Polsce.

W przypadku rodzajów kuponów panuje już jednak pełna dowolność. Możesz obstawiać kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane ze wskazanymi w Bezpieczniku rozgrywkami. Np. w przypadku Angielskiego Bezpiecznika musisz umieścić na kuponie przynajmniej 1 zakład dotyczący wskazanej kolejki Premier League, a w przypadku Bezpiecznika na NBA co najmniej 1 zdarzenie związane z meczami najlepszej koszykarskiej ligi na na świecie.

Zawsze musisz uwzględnić minimalną stawkę obowiązująca w danym Bezpieczniku. Zazwyczaj jest to kwota od 10 zł do 30 zł na kupon.

No dobrze, obstawiłeś kupon zgodnie z warunkami danego Bezpiecznika. I co dalej?

W przypadku pozytywnego rezultatu otrzymujesz wygraną i nasze gratulacje. A w przypadku przegranej otrzymujesz bonus w wysokości minimalnej stawki obowiązującej w Bezpieczniku w postaci punktów Fortuna Klub Plus (FKP). Tak zdobyte punkty możesz następnie wymienić na nagrodę w e-shopie Fortuny.

Jak obstawić Bezpiecznik w Fortunie?

  1. Wejdź na stronę Fortuny efortuna.pl lub włącz aplikację mobilną.
  2. Sprawdź, jakiej oferty dotyczy dany Bezpiecznik i wybierz z niej co najmniej 1 interesujące Cię zdarzenie, a następnie umieść je na kuponie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz dodać więcej zakładów. Pamiętaj, że Bezpiecznik dotyczy wyłącznie oferty zakładów live.
  3. Wybierz stawkę, uwzględniając minimalną kwotę podaną w Bezpieczniku.
  4. Czekaj na rezultat. Jeśli wygrałeś – brawo, gratulujemy! Jeśli jednak tym razem Ci się nie udało, jesteś bezpieczny! Twoja stawka wraca na konto bonusowe w postaci punktów FKP.

Bezpiecznik – czy to dla mnie?

Bezpiecznik to naprawdę dobra promocja legalnego bukmachera Fortuna, która cieszy się ogromną popularnością. Z pewnością najbardziej spodoba Ci się, jeśli lubisz zakłady na żywo i regularnie obstawiasz live. Wtedy wybierasz jedno zdarzenie, uwzględniasz minimalną stawkę i już korzystasz z Bezpiecznika.

Z drugiej strony Bezpiecznik to świetna promocja, jeśli do tej pory raczej korzystałeś z oferty przedmeczowej (prematch), a chciałbyś w końcu spróbować swoich sil w zakładach live. Dzięki Bezpiecznikowi Twój pierwszy kupon na żywo może być pozbawiony ryzyka. Jeśli przegrasz i tak otrzymasz zwrot stawki.

Co jeszcze musisz wiedzieć o Bezpieczniku?

Bezpiecznik to promocja o prostych zasadach, niemniej musisz pamiętać jeszcze o kilku drobnych kwestiach. Przede wszystkim ta promocja legalnego bukmachera Fortuna nie dotyczy zakładów specjalnych, anulowanych, unieważnionych oraz tych zawartych w ramach oferty Hit Dnia i Ekspert+.

Jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody podczas rejestracji u bukmachera lub później, w przypadku zakwalifikowania się Twojego kuponu do otrzymania bonusu zostaniesz powiadomiony drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up.

Miej na uwadze także to, że w ramach Bezpiecznika przysługuje Ci tylko jedna premia w postaci punktów Fortuna Klub Plus, bez względu na liczbę zawartych kuponów spełniających warunki tej promocji. A zatem możesz postawić tylko jeden kupon w jednej edycji Bezpiecznika. Nie martw się jednak, promocja pojawia się tak często, że z pewnością skorzystasz z niej wiele razy! Wierzymy, że z sukcesami!

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Bezpiecznik od Fortuny

Bonus 30 zł na galę KSW 57 w Fortunie (19 grudzień 2020)

Najbliższa gala KSW 57 przyniesie 8 interesujących walk, z czego aż w trzech stawką będzie pas mistrzowski! W pojedynku wieczoru Michał „Masakra” Kita zmierzy się z Philem De Friesem! Faworytem tej walki jest Anglik, który w KSW jeszcze nie przegrał. Dodatkowo o pas powalczą Roman Szymański z Marianem Ziółkowskim w kategorii lekkiej, a także Antun Račić z Bruno Augusto dos Santosem w kategorii koguciej. Już jutro typuj z BEZPIECZNIKIEM od Fortuny! W dniu 19.12.2020 postaw kupon z oferty prematch przez stronę, aplikację lub w punkcie stacjonarnym za min. 60 zł brutto, zawierający zdarzenie związane z galą KSW 57, a jeśli Twój kupon okaże się przegrany - otrzymasz bonus 30 zł w pkt FKP! Pamiętaj, że możesz obstawiać korzystając z HAPPY HOURS, które zwiększa wygraną o 14%! Dodatkowo już teraz dostępny jest EKSPERT na MMA, w którym, oprócz wygranej, do zgarnięcia jest aż 20 000 zł, a także wyjątkowe BONUSY AKO!

Bezpiecznik na KSW w Fortunie (10 październik 2020)

Gala KSW 55 już blisko! Kolejne duże wydarzenie spod znaku mieszanych sztuk walki w Polsce jak zawsze przyciąga uwagę zarówno wielu doświadczonych typerów, jak i rekreacyjnych graczy zakładów bukmacherskich. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował dla graczy kolejną promocję spod znaku „Bezpiecznik”. W dniu promocji (10.10.2020) postaw kupon zawierający zdarzenie związane z KSW 55 z oferty prematch za min. 60 zł brutto, a w przypadku przegranej otrzymasz bonus 30 zł w punktach FKP. Promocja odbywa się we wszystkich kanałach Fortuny (strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty naziemne) i kwalifikują się do niej wszystkie kategorie kuponów (SOLO, AKO, MAXIKOMBI). Bonus zostanie wypłacony 12.10.2020 (poniedziałek). A oto pewniaczki na KSW 55 od Jurasa:

Bezpiecznik na KSW w Fortunie (28 - 29 sierpień 2020)

Postaw w Fortuna kupon zawierający zakład  z oferty KSW 54 przez stronę, aplikację lub w punkcie stacjonarnym Fortuny za co najmniej 40 zł. Jeżeli zagrany zakład okaże się przegrany, otrzymasz od bukmachera 20 zł bonusu w punktach FKP. Obstawiaj galę sportów walki KSW 54 i emocjonuj z bezpiecznikiem od Fortuny.

Bezpiecznik na LIVE (29 - 30 marzec 2020)

W sobotniej ofercie Fortuny na stronie www i w aplikacji mobilnej dla graczy Fortuna dostępna jest promocja „Bezpiecznik na LIVE”. Z bezpiecznikiem nie przegrywasz. Zagraj kupon AKO/MAXIKOMBI LIVE na dowolne zdarzenia ze stawką min. 20 zł. Jeżeli twój kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot w wysokości 10 zł w punktach FKP na dalszą grę. Promocja będzie trwać całą sobotę i dotyczy wszystkich kuponów ze zdarzeniami z oferty LIVE rozstrzygniętych do 29 marca (niedziela) do godz. 8:00. Bonus zostanie przypisany do kont graczy 30 marca (poniedziałek) do godz. 23:59. Jednemu graczowi przysługuje w ramach promocji jeden bonus.

Bezpiecznik na skoki narciarskie w Zakopanem (26 - 27 styczeń 2020)

Już w niedzielę w Stolicy Tatr kontynuacja Pucharu Świata, czyli konkurs indywidualny. Z tej okazji legalny bukmacher Fortuna przygotował promocję – Bezpiecznik na skoki Live. Gracze, których kupony okażą się przegrane i tak otrzymują bonus w wysokości 20 zł, przyznawany w punktach FKP. W ramach Bezpiecznika można zawierać zakłady poprzez stronę internetową Fortuny lub aplikację mobilną. Promocja dotyczy tylko oferty live, a dopuszczalne typy kuponów to AKO oraz MAXIKOMBI. Minimalna stawka to zaś 20 zł. Pamiętajcie, że co najmniej 1 zdarzenie na kuponie musi być związane ze skokami narciarskimi.

Fortuna baner
Fortuna baner