Bezpiecznik od Fortuny

Ocena 0/0 głosów

Fortuna bukmacher

Fortuna oferta

Fortuna bonusy

Fortuna opinie

Fortuna rejestracja

Najważniejsza informacja dotycząca Bezpiecznika – z nim nie przegrywasz. Promocja legalnego bukmachera Fortuna dotyczy najciekawszych wydarzeń sportowych. Bezpiecznik to po prostu bezpieczny zakład. W przypadku przegranej pieniądze wracają na konto bonusowe.

Odbieram bonus! bonusy fortuna

zobacz pozostałe bonusy od Fortuny

Bezpiecznik od legalnego bukmachera Fortuna to rodzaj zakładu bez ryzyka. Dzięki tej promocji gracze mogą obstawiać kupony, które są odpowiednio ubezpieczone od utraty środków. Mówiąc najprościej, w przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto bonusowe.

Bezpiecznik to promocja regularna, ale nie stała. Pojawia się na ważne wydarzenia sportowe czy wyjątkowe mecze, np. Angielski Bezpiecznik (na mecze w Premier League), Bezpiecznik na Ligi Wirtualne, Reprezentacyjny Bezpiecznik (na mecze kadry narodowej), Siatkarski Bezpiecznik, Bezpiecznik na skoki live czy Bezpiecznik na live. Dlatego zawsze warto śledzić nasz portal, by nie przegapić żadnej edycji tego świetnego bonusu.

Jak korzystać z Bezpiecznika w Fortunie?

Warunki i zasady poszczególnych Bezpieczników mogą nieznacznie się różnić. Są jednak pewne elementy wspólne, które występują niemal zawsze w przypadku tej promocji od Fortuny.

Promocja Bezpiecznik niemal zawsze dotyczy wyłącznie oferty zakładów bukmacherskich live. Możliwe jest zatem obstawianie tylko wydarzeń na żywo. W przypadku Fortuny nie jest to jednak żadnym problemem. Jeśli podczas zdarzenia nie możesz akurat skorzystać z komputera i standardowej strony internetowej bukmachera, możesz zawsze zainstalować i posłużyć się aplikacją bukmacherską Fortuny. Według wielu doświadczonych typerów, jednej z najlepszych aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów działających w Polsce.

W przypadku rodzajów kuponów panuje już jednak pełna dowolność. Możesz obstawiać kupony SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane ze wskazanymi w Bezpieczniku rozgrywkami. Np. w przypadku Angielskiego Bezpiecznika musisz umieścić na kuponie przynajmniej 1 zakład dotyczący wskazanej kolejki Premier League, a w przypadku Bezpiecznika na NBA co najmniej 1 zdarzenie związane z meczami najlepszej koszykarskiej ligi na na świecie.

Zawsze musisz uwzględnić minimalną stawkę obowiązująca w danym Bezpieczniku. Zazwyczaj jest to kwota od 10 zł do 30 zł na kupon.

No dobrze, obstawiłeś kupon zgodnie z warunkami danego Bezpiecznika. I co dalej?

W przypadku pozytywnego rezultatu otrzymujesz wygraną i nasze gratulacje. A w przypadku przegranej otrzymujesz bonus w wysokości minimalnej stawki obowiązującej w Bezpieczniku w postaci punktów Fortuna Klub Plus (FKP). Tak zdobyte punkty możesz następnie wymienić na nagrodę w e-shopie Fortuny.

Jak obstawić Bezpiecznik w Fortunie?

 1. Wejdź na stronę Fortuny efortuna.pl lub włącz aplikację mobilną.
 2. Sprawdź, jakiej oferty dotyczy dany Bezpiecznik i wybierz z niej co najmniej 1 interesujące Cię zdarzenie, a następnie umieść je na kuponie. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz dodać więcej zakładów. Pamiętaj, że Bezpiecznik dotyczy wyłącznie oferty zakładów live.
 3. Wybierz stawkę, uwzględniając minimalną kwotę podaną w Bezpieczniku.
 4. Czekaj na rezultat. Jeśli wygrałeś – brawo, gratulujemy! Jeśli jednak tym razem Ci się nie udało, jesteś bezpieczny! Twoja stawka wraca na konto bonusowe w postaci punktów FKP.

Bezpiecznik – czy to dla mnie?

Bezpiecznik to naprawdę dobra promocja legalnego bukmachera Fortuna, która cieszy się ogromną popularnością. Z pewnością najbardziej spodoba Ci się, jeśli lubisz zakłady na żywo i regularnie obstawiasz live. Wtedy wybierasz jedno zdarzenie, uwzględniasz minimalną stawkę i już korzystasz z Bezpiecznika.

Z drugiej strony Bezpiecznik to świetna promocja, jeśli do tej pory raczej korzystałeś z oferty przedmeczowej (prematch), a chciałbyś w końcu spróbować swoich sil w zakładach live. Dzięki Bezpiecznikowi Twój pierwszy kupon na żywo może być pozbawiony ryzyka. Jeśli przegrasz i tak otrzymasz zwrot stawki.

Co jeszcze musisz wiedzieć o Bezpieczniku?

Bezpiecznik to promocja o prostych zasadach, niemniej musisz pamiętać jeszcze o kilku drobnych kwestiach. Przede wszystkim ta promocja legalnego bukmachera Fortuna nie dotyczy zakładów specjalnych, anulowanych, unieważnionych oraz tych zawartych w ramach oferty Hit Dnia i Ekspert+.

Jeśli wyraziłeś odpowiednie zgody podczas rejestracji u bukmachera lub później, w przypadku zakwalifikowania się Twojego kuponu do otrzymania bonusu zostaniesz powiadomiony drogą mailową, SMS-ową lub poprzez komunikat pop-up.

Miej na uwadze także to, że w ramach Bezpiecznika przysługuje Ci tylko jedna premia w postaci punktów Fortuna Klub Plus, bez względu na liczbę zawartych kuponów spełniających warunki tej promocji. A zatem możesz postawić tylko jeden kupon w jednej edycji Bezpiecznika. Nie martw się jednak, promocja pojawia się tak często, że z pewnością skorzystasz z niej wiele razy! Wierzymy, że z sukcesami!

Idź do Fortuna Idź do Fortuna

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Fortuna.

FAQ Bezpiecznik od Fortuny

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest promocja Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik to rodzaj zakładu bez ryzyka od legalnego bukmachera Fortuna. Dzięki tej promocji gracze mogą obstawiać kupony, które są odpowiednio ubezpieczone od utraty środków. W przypadku przegranej Fortuna zwraca środki na konto bonusowe.

 • Kiedy pojawia się promocja Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik pojawia się regularnie, ale nie stała. Pojawia się na ważne wydarzenia sportowe czy wyjątkowe mecze, np. Angielski Bezpiecznik (na mecze w Premier League), Bezpiecznik na Ligi Wirtualne, Reprezentacyjny Bezpiecznik (na mecze kadry narodowej), Siatkarski Bezpiecznik, Bezpiecznik na skoki live czy Bezpiecznik na live. Dlatego zawsze warto śledzić nasz portal, by nie przegapić żadnej edycji tej promocji.

 • Jak mogę korzystać z promocji Bezpiecznik?

  Promocja Bezpiecznik niemal zawsze dotyczy wyłącznie oferty zakładów bukmacherskich live. Możliwe jest zatem obstawianie tylko wydarzeń na żywo. W przypadku Fortuny nie jest to jednak żadnym problemem. Jeśli podczas zdarzenia nie możesz akurat skorzystać z komputera i standardowej strony internetowej bukmachera, możesz zawsze zainstalować i posłużyć się aplikacją bukmacherską Fortuny.

 • Czy mogę obstawiać różne rodzaje kuponów podczas promocji Bezpiecznik?

  Tak, podczas promocji Bezpiecznik możesz obstawiać różne rodzaje kuponów, takie jak SOLO, AKO i MAXIKOMBI. Na każdym z nich musi znaleźć się co najmniej 1 zdarzenie związane ze wskazanymi w Bezpieczniku rozgrywkami.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/fortuna/bezpiecznik

Oceń ten tekst