Ekspert+ w Fortunie

Ekspert+ od Fortuny to jedna z najpopularniejszych stałych promocji bukmacherskich w Polsce. Dzięki Ekspert+ każdy ma szanse na bardzo wysokie wygrane, powiększone o dodatkowy bonus. To nawet setki tysięcy złotych do zgarnięcia co tydzień!

Ocena 3,28/5 | 424 głosy
fortuna bonusy
zobacz jakie dodatkowe bonusy oferuje Fortuna

Promocja legalnego bukmachera Fortuna, czyli Ekspert+, to doskonała propozycja szczególnie dla tych, którzy lubią typować wiele spotkań danej kolejki w różnych ligach czy rozgrywkach. Jako kibic polskiej ligi możesz postawić m.in. na wszystkie mecze najbliższej kolejki Ekstraklasy, jeżeli wolisz zagraniczne ligi to możesz wybrać opcję Ekspert+ „Piłka nożna - Europa”.

Zasada jest prosta. Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować wszystkie wyniki na kuponie AKO to oprócz standardowej wygranej z kuponu otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości nawet 20 000 zł!

Wolisz inne rozgrywki? A może oglądasz wiele lig i orientujesz się w sytuacji każdej z nich? Nie ma problemu! Ekspert+ dostępny jest również na Fortuna 1 Ligę, najciekawsze spotkania w najlepszych ligach płkarskich w Europie, mecze reprezentacji narodowych oraz oczywiście na Ligę Mistrzów i Ligę Europy. Każdy fan piłki nożnej znajdzie swojego Eksperta+.

Czasami promocja Ekspert+ obejmuje inne sporty takie jak koszykówka, tenis ziemny czy nawet gale sportów walki KSW.

Jak wziąć udział w Ekspert+ od Fortuny?

Ekspert+ to tak naprawdę nic innego, jak specjalny rodzaj zakładu. Legalny bukmacher Fortuna wyznacza określoną liczbę meczów do obstawienia. Twoim zadaniem jest prawidłowe wytypowanie wszystkich spotkań na kuponie. Jeśli Ci się uda, wysoki bonus trafia wprost na Twoje konto!

Zasady zawierania zakładów typu Ekspert+ krok po kroku:

  1. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna. W menu po lewej stronie znajdziesz kategorię Ekspert+. Zobaczysz kilka propozycji na poszczególne ligi bądź grupę meczów z kilku rozgrywek.
  2. Przy każdym kuponie Ekspert+ oferowana jest określona liczba meczów oraz informacja, ile typów musisz umieścić na kuponie, by wziąć udział w promocji, a także minimalna stawka zakładu oraz wartość bonusu. Np. Ekspert+ na Ekstraklasę - Zagraj 8 spotkań. Stawka min. 5zł. BONUS: 20 000zł (do podziału na wszystkie trafione kupony). Zatem w tym przypadku minimalna liczba meczów do wytypowania to 8.
  3. Zaznacz swoje typy, tworząc kupon. Wybierz stawkę i kliknij ZAGRAJ.
  4. To wszystko! Teraz wystarczy czekać na rozstrzygnięcia spotkań.

Jak otrzymam bonus w Ekspert+?

Jeśli uda Ci się poprawnie wytypować wszystkie zdarzenia na kuponie Ekspert+, oprócz samej wygranej, otrzymujesz również bonus. Jego maksymalna wysokość jest określona w warunkach promocji. Bonus może trafić w całości do Ciebie pod warunkiem, że jako jedynemu uda Ci się wskazać poprawne wyniki.

Jeśli oprócz Ciebie zrobi to ktoś jeszcze, wówczas kwota bonusu w Ekspert+ zostanie rozdzielona pomiędzy wszystkich użytkowników z wygranymi kuponami, proporcjonalnie do ich wkładu.

Eksport+ w Fortuna

Ile zyskasz dzięki promocji Ekspert+?

Ekspert + to legendarna już promocja legalnego bukmachera Fortuna, która niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Uwielbiana przez doświadczonych graczy i wciąż zdobywająca nowych zwolenników. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro co kolejkę obstawiając zakłady bukmacherskie można zdobyć dodatkowy bonus.

Już samo stworzenie kuponu AKO składającego się z 8-10 wydarzeń może dać wygraną rzędu kilkuset złotych, nawet przy minimalnej stawce. A bonus w wysokości 20 000 zł to naprawdę ogromny zastrzyk dodatkowych środków, nawet po ewentualnym podziale na kilku wygrywających graczy.

Pamiętaj jednak, że bonus za Ekspert+ dzielony jest proporcjonalnie do wkładu. Dlatego im wyższą stawkę kuponu zastosujesz, tym większą część bonusu zgarniesz.

Uwaga! 20 000 zł to wcale nie największa wysokość przewidywanego bonusu w promocji Ekspert+. W przypadku wyjątkowych zdarzeń sportowych legalny bukmacher Fortuna oferuje bonus w wysokości nawet 100 000 zł!

Dla kogo przeznaczona jest promocja Ekspert+?

Z tej oferty bukmachera Fortuna z pewnością z chęcią skorzystają typerzy, którzy lubią obstawiać kupony akumulacyjne (AKO – zawierające więcej, niż jedno wydarzenie). To również świetna propozycja, jeśli interesujesz się konkretną ligą lub rozgrywkami.

Z pewnością masz o nich bardzo dużą wiedzę, więc wytypowanie poprawnych wyników może przyjść Ci z łatwością. Ekspert+ od Fortuny to także promocja dla tych, którzy lubią zawierać zakłady przez telefon. Możesz obstawić całą kolejkę, korzystając z aplikacji bukmacherskiej Fortuna, bardzo dobrze ocenianej przez jej użytkowników.

Przykładowe zestawienie meczów piłki nożnej wybrane do kolejki w Ekspert+.

Ekspert+ w Fortuna na piłkę nożną Europa

Fortuna

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Ekspert+ w Fortunie

Mikołajkowy weekend z Fortuna 1 Ligą (05 - 06 grudzień 2020)

W tym roku mikołajkowe prezenty czekają w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi. Dla fanów najbardziej emocjonującej i nieprzewidywalnej ligi bukmacher Fortuna przygotował bonus w wysokości 30 zł. Co trzeba zrobić, by w poniedziałkowy poranek prezent od Fortuny pojawił się na koncie? Wystarczy postawić w sobotę i niedziele minimum 1 kupon zawierający dowolne zdarzenie związane z Fortuna 1 Ligą za minimum 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji w serwisie efortuna.pl. Warunki promocji: Oferta: prematch Kupony: AKO, MAXIKOMBI Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów Data: 05.12.2020 - 06.12.2020

Ekspert+ KSW 53: Reborn (09 - 11 lipiec 2020)

Pierwszy w historii Ekspert+ na galę MMA. Wytypuj poprawnie jak skończy się 8 walk podczas KSW 53: decyzja sędziów, poddanie nokaut i zgarnij dodatkowy bonus nawet 20 000 zł!

Fortuna baner
Fortuna baner