Aplikacje bukmacherskie

Ocena 4.46/28 głosów
Aplikacje bukmacherskie

Jeszcze kilka lat temu gdy chcieliśmy coś sprawdzić w internecie włączaliśmy komputer i uruchamialiśmy ulubioną przeglądarkę.

Dziś, w 2024 roku, wraz z rozwojem technologii mobilnych, przeglądarki internetowe takie jak Firefox, Chrome czy Brave w wielu zastosowaniach ustąpiły pola aplikacjom mobilnym.

Dla wielu usług internetowych natywne aplikacje na telefon są używane dużo częściej niż wersja przeglądarkowa. Chcąc skorzystać z Facebooka, Twittera czy FlashScore więcej osób instynktownie pomyśli o uruchomieniu apki niż przeglądarki. Migracja użytkowników z poziomu wersji przeglądarkowej do aplikacji na telefon to potwierdzony trend trwający od dobrych kilku lat.

Nie inaczej jest w branży bukmacherskiej. Każdy szanujący swoich użytkowników bukmacher posiada aplikację na telefon. Aplikacja bukmacherska na najważniejsze platformy Android i iOS stała się wręcz standardem. Każdy nowy legalny bukmacher pojawiający się na polskim rynku musi udostępnić graczom aplikację.

W tekście tym sprawdzamy, jakie są główne funkcjonalności aplikacji bukmacherskich oraz wybieramy najlepsze aplikacje bukmacherów.

 1. Zalety aplikacji mobilnej
 2. Funkcjonalności aplikacji bukmacherskiej
 3. Jak pobrać aplikację na telefon?
 4. Aplikacja mobilna Betclic
 5. Aplikacja mobilna Betfan
 6. Aplikacja mobilna eToto
 7. Aplikacja mobilna eWinner
 8. Aplikacja mobilna forBET
 9. Aplikacja mobilna Fortuna
 10. Aplikacja mobilna LV BET
 11. Aplikacja mobilna PZBuk
 12. Aplikacja mobilna STS
 13. Aplikacja mobilna TOTALbet
 14. Aplikacja mobilna Totolotek
 15. Najlepsze aplikacje bukmacherskie
 16. Miejsce 1 - aplikacja na telefon od Fortuna
 17. Miejsce 2 - aplikacja mobilna STS
 18. Miejsce 3 - aplikacja mobilna Totolotek

Nie będziemy Was zanudzać różnymi banałami o częstotliwości używania i użyteczności smartfonów, ponieważ każdy z własnego doświadczenia dobrze wie jak bardzo telefony usprawniają bieżące czynności. Podsumowując już na początku, w 2024 nie da się efektywnie funkcjonować w nowoczesnym świecie bez korzystania z urządzeń oraz rozwiązań mobilnych. Z pewnością mają tego świadomość użytkownicy legalnych bukmacherów, którzy w znakomitej większości są na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi. Zobaczmy zatem, jakie cechy posiadają aplikacje mobilne polskich bukmacherów.

Zalety aplikacji mobilnej

Korzyści z użytkowania aplikacji mobilnych bukmacherów jest wiele. Czy będzie to apka na iOS czy Android, z punktu widzenia użytkownika skorzystanie z aplikacji zawsze będzie najszybszym sposobem do osiągnięcia zamierzonego celu. Włączenie przeglądarki, wpisywanie adresu strony, ewentualna potrzeba logowania to kilka kroków więcej, a nawet świetnie dopracowana wersja mobilna strony internetowej nie będzie nigdy tak dobra, jak dobrze stworzona natywna aplikacja. Po prostu.

Typer obstawia zakłady przez aplikację
Szybkość, dostępność i użyteczność to cechy aplikacji.
 • Szybkość działania. Aplikacja zazwyczaj działa dużo szybciej niż strona internetowa. Poszczególne elementy w aplikacji doczytują się w zależności od wykonanej czynności użytkownika. Rzadko kiedy użytkownik musi czekać znaczący czas na załadowanie danych. Dla osób obstawiających zakłady bukmacherskie szybki dostęp do kursów zakładów to podstawowa. Nic bardziej nie irytuje gracza długie wczytywanie się oferty kursowej.
 • Dostępność. W 2024 roku mało kto rozstaje się na dłuższą chwilę ze smartfonem. Zasięg internetu wciąż się powiększa, więc można śmiało stwierdzić, że zakłady bukmacherskie da się zawierać niemal z każdego miejsca i w każdym momencie. Aplikacje bukmacherskie mają ten plus nad wersjami przeglądarkowymi, że dość płynnie działają nawet na słabszym internecie. Wynika to z konstrukcji samego oprogramowania, które w aplikacji generuje mniejszy ruch sieciowy. W miejscach, w których występują problemy z szybkim internetem korzystanie z aplikacji bukmacherskich to najlepsze rozwiązanie.
 • Użyteczność. Dobrze zaprojektowana aplikacja gwarantuje maksymalną wygodę w korzystaniu. Instalujesz i używasz, nie trzeba żadnej instrukcji. Wszystko jest w zasięgu kciuka. Nawigacja po menu aplikacji mobilnej bukmachera jest niezwykle komfortowa, pomaga w łatwy i szybki sposób dotrzeć do konkretnej oferty czy samego zdarzenia. Skomponowanie kuponu to dla gracza często kwestia kilkudziesięciu sekund. Odtworzenie user experience w przeglądarce z dobrze zaprojektowanej aplikacji natywnej jest wręcz niemożliwe.
 • Bezpieczeństwo. Nowoczesne technologie niosą ze sobą wiele korzyści, ale również wystawiają użytkownika na potencjalne zagrożenia. Hakerzy i internetowi złodzieje wciąż szukają nowych sposobów na dostanie się do naszych danych czy kont. Gdy korzystamy z usługi bukmachera poprzez aplikację ryzyko potencjalnego ataku na nasze konto jest dużo niższe niż przy korzystaniu ze strony internetowej. Natywne aplikacje to zamknięty byt, nad którym czuwają kolejno programiści, obsługa bukmachera oraz w przypadku aplikacji na iOS pracownicy sklepu App Store. Dużo turniej zhakować natywną aplikację i dostarczyć ją na telefon użytkownika niż np. stworzyć oszukańczą stronę o adresie łudząco podobnym do oryginału. W aspekcie bezpieczeństwa aplikacja na telefon góruje nad rozwiązaniami webowymi.

Funkcjonalności aplikacji bukmacherskiej

Dobrze stworzona aplikacja powinna obsługiwać wszystkie funkcjonalności bukmachera dostępne w jego wersji przeglądarkowej. Dzięki wbudowanym możliwościom aplikacja powinna realizować poszczególne akcje użytkownika szybciej a poruszanie się po niej powinno być wygodne i intuicyjne. Dobra mobilna aplikacja bukmacherska zawiera:

 • szybkie zawieranie zakładów - jest to bardzo przydatna funkcjonalność zwłaszcza w przypadku obstawianiu zakładów na żywo, gdyż wtedy najbardziej liczy się czas reakcji i sprawne obstawienie zakładu.
 • szybkie płatności – możliwość doładowania swojego konta bezpośrednio w aplikacji, łatwo i bezpiecznie, aplikacja bukmachera może obsługiwać inne metody płatności niż strona internetowa.
 • statystyki – szczegółowe dane na temat spotkania czy rozgrywek dostępne wprost z aplikacji mobilnej ułatwiają analizę i podjęcie decyzji o wyborze typu
 • match tracker – to także funkcja przydatna szczególnie przy zakładach live. W match tracker od bukmachera użytkownik może na bieżąco obserwować przebieg akcji, a statystyki są aktualizowane co chwilę.
 • live streaming – wielu bukmacherów posiada w swojej ofercie dostęp do transmisji wydarzeń sportowych, które udostępniają również w aplikacji. Gracz może wygodnie oglądać mecze na żywo wprost ze swojego smartfona
 • powiadomienia push – użytkownik smartfona nie musi co chwile zaglądać do tabeli wyników czy nawet sprawdzać informacji o rozstrzygnięciu kuponu. Aplikacja sama powiadomi przebiegu meczu, rozliczeniu zawartego zakładu, nadchodzącym ważnym meczu, a także (w przypadku wyrażenia chęci) o dostępnych promocjach i ofertach specjalnych.
 • pomoc online – odpowiedzi na pytania i rozwiązania problemów można szybko uzyskać, komunikując się z pracownikami obsługi klienta bukmachera poprzez chat dostępny w aplikacji mobilnej. Kolejna oszczędność czasu i wyraźne ułatwienie.
 • bezpieczeństwo logowania – wielu bukmacherów stara się wykorzystać nowe technologie i możliwości urządzeń mobilnych, by zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo. Dlatego aplikacje mobilne umożliwiają logowanie się np. poprzez odcisk palca czy skan twarzy.
 • promocje tylko dla użytkowników aplikacji – bukmacherzy zapewniają często dodatkowe promocje i bonusy dostępne tylko przez aplikację (np. bonus 49 zł w Totolotek za pierwszy depozyt wykonany przez aplikację).

Jak pobrać aplikację na telefon?

Logo Google Play i Apple Store
Bukmacherzy udostępniają aplikacje na Android i iOS.

W przypadku urządzeń z systemem iOS, czyli produktów firmy Apple (np. iPhone i Ipad) aplikację bukmachera należy pobrać bezpośrednio z oficjalnego sklepu App Store. Aplikację bukmachera można wyszukać w samym App Store lub przejść do niej poprzez link ze strony bukmachera. Po instalacji wystarczy się już tylko zarejestrować się lub zalogować i już można zawierać zakłady przez aplikację.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera to polecamy na czas rejestracji przesiąść się na komputer i otworzyć konto z poziomu wersji desktopowej. Proces rejestracji konta na małym ekranie smartfona jest uciążliwy a znajdujące się blisko siebie litery dotykowego ekranu mogą spowodować wprowadzenie błędnych danych. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie tego jak poprawnie założyć konto u bukmachera to zapraszamy do poradnika rejestracja konta u bukmachera.

W przypadku urządzeń z systemem Android użytkownik ma do wykonania trochę więcej kroków niż na iOS. Z powodów prawnych w oficjalnym sklepie Google Play nie ma aplikacji polskich bukmacherów. Aby zainstalować aplikację bukmacherską na Androidzie na początku należy znaleźć w ustawieniach smarftona opcję zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play. Zazwyczaj znajduje się ona w zakładce zabezpieczenia. Można też wyszukać frazę „nieznane źródła”. Zaznaczenie tej opcji pozwoli na instalowanie aplikacji spoza oficjalnego sklepu producenta systemu. Jest to konieczne, gdyż Google Play nie dopuszcza do swojej oferty aplikacji polskich bukmacherów.

Jak zainstalować aplikację bukmachera na systemie Android?

 1. W ustawieniach telefonu zaznacz opcję „Zezwól na instalowanie aplikacji ze źródeł innych niż Sklep Play”.
 2. Wejdź na stronę www bukmachera z poziomu przeglądarki internetowej swojego telefonu.
 3. Strona powinna wykryć fakt wejścia z małego ekranu i automatycznie zaproponować ściągnięcie natywnej aplikacji. Zwykle taki jest komunikat pojawia się na górze ekranu wraz z linkiem do dedykowanej podstrony na której będzie dostępny link do ściągnięcia aplikacji mobilnej. Jeżeli bukmacher nie wyświetli automatycznego komunikatu to najlepiej w google wpisać „nazwa bukmachera + aplikacja” i przejść na wynik wyszukiwania w domenie bukmachera.
 4. Ze strony pobierz plik apk z instalatorem aplikacji a następnie kliknij zainstaluj. Komunikat "Pliki tego typu mogą wyrządzić szkody na urządzeniu. Czy mimo to chcesz zachować plik?" jest standardowym komunikatem w przypadku pobierania plików spoza oficjalnego sklepu Google Play i jeżeli pobieramy plik ze strony bukmachera to nie ma się czym przejmować.
 5. Otwórz aplikację. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacje niektórych bukmacherów proszą o dostęp do zdjęć czy lokalizacji. Udzielenie takiego dostępu nie jest wymagane.

Od tej pory można korzystać z aplikacji mobilnej bukmachera na systemie Android. Opcję zezwolenia na instalowanie aplikacji z innych źródeł można zawsze odznaczyć, jednak trzeba będzie ją uaktywnić z powrotem przy okazji aktualizacji aplikacji. Aplikacje legalnych bukmacherów są całkowicie bezpieczne i można je instalować bez obaw o bezpieczeństwo urządzenia czy danych osobowych.

Aplikacja mobilna Betclic

Betclic zapewnia naprawdę szybką aplikację mobilną. Jest nowoczesna, zawiera wszystkie najważniejsze funkcjonalności i zapewnia sprawny dostęp do wszystkich usług bukmachera. Kolorystyka i układ są takie, jak na regularnej stronie Betclic, czyli przejrzyste i wygodne. Dostępna na iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna Betfan

Do zainstalowania aplikacji zachęca sam Mariusz Pudzianowski, ambasador Betfan. Zawiera ona wszystkie opcje i działy bukmachera, także Gry i Rozrywka. Tworzenie kuponu jest niezwykle łatwe i szybkie. W aplikacji działa również odtwarzacz gier wirtualnych. Na razie dostępna jest tylko na Android. Chcesz wiedzieć więcej? Przczytaj szczegółowy opis aplikacji mobilnej Betfan.

Aplikacja mobilna eToto

Możliwość logowania odciskiem palca to nowatorska opcja dostępna w aplikacji eToto. Jej użytkownicy mogą liczyć również na promocje i bonusy dostępne tylko w aplikacji. Etoto zapewnia także szybkie wpłaty i wypłaty. Korzystanie z aplikacji jest intuicyjne, a bukmacher posiada szeroką ofertę zakładów. Dostępna na iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna eWinner

Aplikacja eWinner to pełna oferta bukmachera, łącznie z promocjami i zakładami live. Jest bardzo estetyczna i łatwa w nawigacji. Należy pamiętać, że aplikacja jest w wersja BETA i przez jakiś czas mogą pojawiać się drobne problemy oraz częste aktualizacje. Niedługo powinna nastąpić pełna stabilizacja. Aplikacja od eWinner dostępna jest zarówno na system Android ja i iOS.

Aplikacja mobilna forBET

Logo forBET

Oprócz dostępu do całej oferty podstawowe funkcjonalności aplikacji forBET to szybkie płatności, zakłady na żywo oraz wizualizacja meczów w formie match trakcera. Aplikacja forBET wyglądem jest bardzo zbliżona do strony internetowej bukmachera, każdy użytkownik odnajdzie się w niej bez problemu.

Aplikacja forBET działa sprawnie i jest przyjazna dla oka. Bardzo sprawnie działa funkcjonalność szybkiego zakładu umożliwiająca zawarcie zakładu pojedynczego za zdefiniowane stawki. Dobrze działa wyszukiwarka a przełączanie się pomiędzy poszczególnymi dyscyplinami i wydarzeniami jest szybkie i intuicyjne. Na karcie danego meczu dostępne są rozbudowane statystyki dotyczące grających drużyn. Filtrowanie po rodzajach zakładów na karcie meczu dostępne jest wyłącznie dla zakładów na żywo, dla meczów nierozpoczętych pocja ta nie jest dostępna.

Zagranymi kuponami w prosty sposób można dzielić się z ze znajomymi oraz na wbudowanym chacie. Grupowy chat współdzielony ze wszystkimi użytkownikami korzystającymi z aplikacji to ciekawy dodatek wyróżniający aplikację od forBET. Na chacie można zarówno dyskutować z typerami jak i udostępniać im własne kupony. Udostępniony przez kogoś kupon można jednym kliknięciem dodać do własnego zakładu.

Aplikacja dostępna na iOS oraz Android (plik forbet.apk). Czytaj więcej o aplikacji na telefon forBET.

Aplikacja mobilna Fortuna

Logo Fortuna

Aplikacja mobilna Fortuna to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich dostępna na polskim rynku. Jest niemal perfekcyjnie dopracowana. Posiada kompletną ofertę na zakłady live, obszerne statystyki, dostęp do transmisji wydarzeń sportowych. Do tego jest niezwykle prosta w obsłudze. Cieszą przydatne drobiazgi takie jak automatyczna aktualizacja zmienionego kursu kuponu akumulacyjnego po każdorazowym dodanym zakładzie czy komunikaty informujące gracza o dodatkowych korzyściach typu Superoferta Plus.

Aplikacja na telefon od Fortuny obsługuje powiadomienia push. Powiadomienia można skonfigurować w taki sposób aby otrzymywać informacje o rozstrzygniętych kuponach (wszystkich lub tylko wygranych), o rozpoczętych meczach oraz o promocjach i bonusach.

Dodatkowymi atutami aplikacji jest: zabezpieczenie logowania do aplikacji odciskiem palca, możliwość odczytania kuponu zawartego w placówce naziemnej. Aplikacja bukmachera Fortuna działa szybko i płynnie a poruszanie się po ofercie zakładów można powiedzieć, że wręcz sprawia przyjemność.

Aplikacja dostępna na iOS oraz Android (plik fortuna.apk). Dowiedz się więcej o aplikacji mobilnej Fortuna.

Aplikacja mobilna LV BET

Aplikacja mobilna od LV BET to pełna oferta zakładów prematch i na żywo, a także match tracker, błyskawiczne wpłaty i wypłaty oraz wyjątkowa prostota i funkcjonalność. Dodatkowo w aplikacji LV BET dostępna jest nowa opcja Cash-Out, która pozwala skorzystać z wcześniejszej wypłaty. Dostępna na iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna PZBuk

Specjalnością PZBuk są zakłady Kardio, a te dostępne są tylko na urządzeniach mobilnych. Aplikacja mobilna PZBuk oferuje również wcześniejsze wycofanie zakładu w opcji Cash-Out czy zakłady wirtualne ze spotkaniami 24/7. Oprócz tego zapewnia oczywiście wygodny dostęp do wszystkich zakładów, a także specjalne promocje dostępne tylko dla użytkowników aplikacji. Dostępna na iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna STS

Logo STS

Jak na lidera branży przystało, STS dysponuje jedną z najbardziej dopracowanych i bogatych w opcje aplikacji mobilnych. Za jej pomocą użytkownik ma dostęp do m.in. opcji Cash-Out, szybkich zakładów, specjalnych bonusów, statystyk czy transmisji sportowych oraz powiadomień.

Aplikacja STS zawiera zarówno sporty wirtualne jak i zakłady karciane Betgames. Obsługuje logowanie odciskiem palca, dodatkowym zabezpieczeniem jest 4 cyfrowy kod PIN. Obsługuje transmisje wideo meczów. Transmisje zdarzeń sportowych dostępne są dla graczy, którzy zawarli kuponze środków depozytu w ciągu ostatnich 24 godzin. Wystarczy dowolny mecz, nie musi być ten oglądany.

Przyjazne kafelkowe menu sportów, możliwość stworzenia e-kuponu, podzielenia się kuponem ze znajomym lub w mediach społecznościowych, włącznie powiadomień dla rozstrzygnięć meczów z danego kuponu. Świetnie działające filtry, dla wybranego dnia filtry po dyscyplinie sportowej a dla wygranej ligi lub wydarzenia filtry po rodzaju zakładu. Sprawnie działająca wyszukiwarka. Opcja błyskawicznego zawierania zakładów jednym kliknięciem za wcześniej ustaloną kwotę. Wbudowany live chat z konsultantem bukmachera.

Aplikacja dostępna na iOS oraz Android (plik zainstaluj_sts.apk). Poznaj lepiej aplikację na telefon od STS.

Aplikacja mobilna TOTALbet

TOTALbet zapewnia stabilną, szybką i wygodną aplikację mobilną. Każdy gracz ma dzięki niej dostęp do pełnej oferty zakładów bukmachera, a także szybkich płatności, statystyk, match trackera i powiadomień push. Dostępna tylko na Android.

Aplikacja mobilna Totolotek

Aplikacja Totolotka to łatwość w poruszaniu się po bogatej ofercie bukmachera oraz pomocne statystyki. Ale to nie wszystko. Każdy użytkownik bukmachera może zgarnąć specjalny bonus za pierwszy depozyt w aplikacji. Szczegóły znajdują się na stronie bukmachera.  Aplikacja mobilna Totolotek obsługuję funkcję Touch ID do zabezpieczenia aplikacji przed niepożądanym dostępem. Posiada wbudowany chat online z pomocą bukmachera. 

Aplikacja dostępna tylko na Android (plik totolotek.new.apk).

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Wszystkie opisane aplikacje mobilne spełniają główne standardy. Znacznie ułatwiają obstawianie zakładów bukmacherskich na urządzeniach mobilnych i czynią je wyjątkowo dostępnymi. Są jednak takie, które zasługują na wyróżnienie.

Miejsce 1 - aplikacja na telefon od Fortuna

Aplikacja mobilna na telefon od Fortuna

Pierwszą z nich jest aplikacja mobilna Fortuny. Wieloletnie doświadczenie bukmachera i otwartość na sugestie graczy spowodowały, że aplikacja bukmacherska Fortuny jest po prostu świetnie dopracowana. Objawia się to w łatwości nawigacji, wyszukiwaniu zakładów i obstawianiu kuponu. Ciemna kolorystyka zapewnia czytelność i nie męczy oczu, nawet przy dłuższym korzystaniu.

Aplikacja mobilna Fortuny oferuje wszystkie udogodnienia, jak szybkie płatności czy statystyki, ale także coś ekstra. Są to transmisje live wydarzeń sportowych, które można odtwarzać bezproblemowo na ekranie smartfona oraz wygodny match tracker. Możliwości oraz niezawodność aplikacji jest doceniana przez jej użytkowników.

Miejsce 2 - aplikacja mobilna STS

Aplikacja na smartfon od STS

Drugie miejsce zajmuje aplikacja STS. Lider polskiej branży zakładów bukmacherskich zadbał o to, by jego gracze mogli w komfortowy sposób zawierać zakłady za pomocą urządzeń mobilnych. Aplikacja mobilna STS jest przede wszystkim bardzo stabilna, rzadko występują w niej jakiekolwiek problemy. A nie ma nic bardziej irytującego, niż przycięcia bądź brak połączenia w momencie, kiedy użytkownik chce obstawić kupon live. Wśród ponadstandardowych możliwości aplikacji STS także znajdują się m.in. transmisje wydarzeń sportowych oraz wyjątkowe bonusy tylko dla jej użytkowników.

Aplikacja jest odpowiednio często aktualizowana, co czyni ją wyjątkowo bezpieczną, a logowanie za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy to niesamowita wygoda. STS to czołowy polski bukmacher, a jego aplikacja tylko tę pozycję potwierdza.

Miejsce 3 - aplikacja mobilna Totolotek

Bonus na aplikację mobilną od Totolotek

Trzecią z wyróżnionych aplikacji mobilnych jest ta oferowana przez Totolotka. Odkąd bukmacher Totolotek został przejęty przez grupę Gauselmann, stabilność jego serwisu i wszystkich innych usług internetowych została wyraźnie poprawiona. Mówiąc krótko – widać tutaj niemiecki porządek oraz solidność. W aplikacji mobilnej Totolotka wszystko jest na swoim miejscu, wszystko działa bez zarzutu.

Do używania aplikacji od Totolotka zachęca sam Lukas Podolski, ambasador Totolotka. A każdy użytkownik może liczyć na specjalny bonus od bukmachera za pierwszy depozyt – 100% do 49 zł.

A jakie jest Wasze zdanie? Który bukmacher oferuje najlepszą aplikację mobilną i dlaczego? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/aplikacje-bukmacherskie-189

Oceń ten tekst

Podobne artykuły