Rejestracja u bukmachera

Ocena 4.89/27 głosów
Rejestracja u bukmachera

Jesteś fanem piłki nożnej, tenisa ziemnego, siatkówki... typujesz zakłady bukmacherskie i właśnie podjąłeś decyzję o tym aby spróbować swoich sił u bukmachera? Świetnie!

Od prawdziwego obstawiania zakładów w internecie dzieli Cię już jedynie rejestracja u bukmachera. Każdy legalny bukmacher działający w internecie wymaga od Ciebie rejestracji, czyli założenia konta.

Poradnik ten kierujemy głównie dla nowych graczy, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie zakładów online. Zastanawiasz się jak zarejestrować się u bukmachera? W tekście postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące rejestracji nowego konta u bukmachera internetowego.

 1. Rejestracja konta u bukmachera
 2. Bonus za rejestrację u bukmachera
 3. Formularz rejestracji – o czym pamiętać?
 4. Rejestracja u bukmachera – więcej niż jedno konto
 5. Rejestracja u bukmachera – gdzie otworzyć konto?
 6. Bukmacher Betclic
 7. Bukmacher Totolotek
 8. Jak zarejestrować konto u legalnego bukmachera?
 9. Szybka rejestracja u bukmachera
 10. Rejestracja u bukmachera – weryfikacja konta
 11. Rejestracja u bukmachera – bezpieczeństwo danych

Rejestracja konta u bukmachera

Rejestracja konta u bukmachera to proces złożony z kilku kroków. Z pewnością początkującym graczom, którzy rejestrują się u bukmachera po raz pierwszy może wydać się skomplikowany, jednak w rzeczywistości jest to proces bardzo łatwy. Gwarantujemy, że wygląda to skomplikowanie jedynie za pierwszym razem.

Jak wygląda rejestracja konta u bukmachera? W wielkim skrócie:

 1. Wypełniasz formularz rejestracji, który zwykle składa się z dwóch lub trzech kroków.
 2. Weryfikujesz swoją tożsamość oraz adres zamieszkania poprzez wgranie odpowiednich dokumentów. Po pozytywnej (lub negatywnej) weryfikacji zostaniesz poinformowany mailem.
 3. Weryfikujesz adres email poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, niektórzy bukmacherzy wymagają również weryfikacji numeru telefonu poprzez wpisanie kodu otrzymanego przez SMS.
 4. Na nowo utworzonym koncie ustawiasz dzienne, tygodniowe, miesięczne limity stawek zakładów i depozytów. Krok ten (przynajmniej w teorii) ma na celu zapewnić Ci podstawową ochronę przed znaczną utratą pieniędzy.

Opisany powyżej proces rejestracji konta wygląda podobnie u każdego z dostępnych dla Polaków bukmacherów. Musisz mieć jednak na uwadze, że każda firma posiada swój własny schemat rejestracji nowego użytkownika i może on się delikatnie różnić od opisanego powyżej. Niektórzy bukmacherzy już na etapie formularzu rejestracyjnego wymagają wpisania numeru konta bankowego na który będą zlecane wypłaty wygranych, weryfikacji SMS numeru telefonu czy wgrania skanów dokumentów. Inni nie chcą zaprzątać głowy nowego użytkownika tymi obowiązkami i wymagają wprowadzenia tego typu danych dopiero z poziomu już utworzonego konta.

Wielu z legalnych bukmacherów udostępnia graczom tzw. szybką rejestrację – uproszczony proces rejestracji prowadzący do utworzenia konta tymczasowego. Dzięki szybkiej rejestracji nowy gracz przez około 30 dni może obstawiać zakłady bukmacherskie z poziomu „konta tymczasowego”, które to nie wymaga weryfikacji tożsamości właściciela. Chcesz poznać wszystkich legalnych bukmacherów oferujących zakłady bez weryfikacji? Przejdź do tekstu bukmacherzy bez dowodu.

Bonus za rejestrację u bukmachera

Bankoty 200 zł, 100 zł, 50 zł
Rejestracja to okazja na uzyskanie bonusu.

Jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji u konkretnego bukmachera warto zapoznać się ze wszystkimi możliwymi korzyściami, które możemy uzyskać. Legalni bukmacherzy na różne sposoby starają się przyciągnąć i zatrzymać nowych klientów. Praktycznie wszyscy zapewniają tzw. bonus powitalny, nazywany też np. bonusem na start.

Jeśli przeglądałeś już oferty legalnych bukmacherów i ranking bonusów powitalnych, to zapewne wiesz, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni i atrakcyjny. Jeśli nie, zrób to teraz i wybierz bonus na start dla siebie. Dlaczego już w tym momencie?

Bonusy powitalne otrzymuje się właśnie podczas rejestracji. Zazwyczaj należy podać kod promocyjny w odpowiednim miejscu na jednym z etapów zakładania konta lub przynajmniej wyrazić chęć jego uzyskania. Później może być to już niemożliwe, a szkoda, gdyż bonus na start zapewnia często dodatkowe korzyści. Jakie?

Najczęściej w ramach bonusu za rejestrację nowy gracz otrzymuje dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. Ich wysokość może być jednakowa dla wszystkich lub uzależniona od wysokości pierwszej wpłaty. Wówczas jest to bonus od depozytu. Innym rodzajem bonusu przyznawanym przy otwarciu konta u bukmachera jest np. zakład bez ryzyka. Dzięki niemu można obstawić kupon bez ryzykowania własnymi pieniędzmi. A rejestrując się u niektórych bukmacherów, można otrzymać jeden pakiet łączący kilka korzyści.

Czasem dodatkowe środki przyznawane są od razu po założeniu konta na tzw. konto bonusowe. Zdarza się jednak, że dany bukmacher wymaga najpierw określonego obrotu własnymi środkami, który to dopiero udostępnia bonus na start użytkownikowi otwierającemu konto.

Wysokość bonusu powitalnego, jego rodzaj i dodatkowe wymagania różnią się w zależności od oferty danego legalnego bukmachera. Dlatego warto zapoznać się ze wszystkimi wariantami i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję o rejestracji.

Formularz rejestracji – o czym pamiętać?

Kod promocyjny – niektórzy bukmacherzy posiadają specjalne bonusy za rejestrację z kodem promocyjnym. Jeżeli chcesz skorzystać z tego typu oferty to kod promocyjny musisz wpisać w trakcie rejestracji w dedykowanym do tego celu polu formularza rejestracyjnego. Nie jesteś pewien jak działają kody i co możesz zyskać? Przeczytaj więcej na stronie o kodach promocyjnych i poznaj kod SPRYCIARZ dla czytelników naszego portalu.

Zgody marketingowe – warto zaznaczyć chęć otrzymywania informacji promocyjnych i marketingowych od bukmachera. Dzięki temu bukmacher będzie mógł przesyłać na maila i/lub telefon informacje o aktualnych promocjach i bonusach. W razie potrzeby chęć otrzymywania materiałów promocyjnych zawsze można z poziomu konta wycofać.

Skany dokumentów – przed wgraniem skanów lub zdjęć dokumentów bądź rachunków niezbędnych do weryfikacji możesz zedytować je w programie graficznym i zamazać dane nieistotne dla bukmachera a ważne dla Ciebie z punktu widzenia prywatności.

Rejestracja u bukmachera – więcej niż jedno konto

Zarówno legalni bukmacherzy działający w Polsce, jak i każdy inny zagraniczny bukmacher, pozwalają graczowi zarejestrować tylko i wyłącznie jedno konto. Przepis ten chroni bukmacherów przed graczami próbującymi kilkukrotnie uzyskać bonus powitalny z poziomu różnych kont (tzw. wyłudzanie bonusów) oraz przed omijaniem nałożonych limitów na zakłady.

Właśnie dlatego u każdego bukmachera możesz zarejestrować się tylko raz. Może się jednak zdarzyć tak, że zapomnisz o posiadaniu konta u danego bukmachera i spróbujesz dokonać rejestracji ponownie. Pracownicy poinformują Cię w takim przypadku, że Twoje dane są już zarejestrowane w bazie i wystarczy, że skorzystasz z opcji przypomnienia loginu oraz hasła. Nawet jeżeli nie pamiętasz loginu do bukmachera czy adresu email to obsługa klienta pomoże Ci odzyskać Twoje konto.

Rejestracja u bukmachera – gdzie otworzyć konto?

Legalnych bukmacherów działa w Polsce już kilkunastu, a kolejni czekają na uzyskanie licencji Ministra Finansów. Warto sprawdzić rodzaje i opcje oferowanych zakładów każdego z nich. W ostatnim czasie popularnością wśród rejestrujących się użytkowników cieszą się Betclic i Totolotek.

Bukmacher Betclic

Betclic to bukmacher, którego z pewnością wyróżnia różnorodność i liczba zakładów. A świetnym dodatkiem na start jest atrakcyjny bonus powitalny w formie cashback. Strona internetowa Betclic jest dopracowana i bardzo czytelna. Bukmacher zapewnia swoim graczom wiele ciekawych i atrakcyjnych promocji, jak Piłkarski Jackpot czy Betlclic Boost (czytaj więcej o bonusie Betclic). A hitem są darmowe transmisje meczów w Betclic TV dla zarejestrowanych graczy.

Zastanawiasz się nad Betclic? Wszystko krok po kroku co powinieneś wiedzieć o Betclic rejestracja.

Bukmacher Totolotek

Totolotek to z kolei najstarszy polski bukmacher, który w ostatnim czasie przeszedł rebranding. Wszystko za sprawą dołączenia do międzynarodowej grupy Gauselmann. Ten gigant w branży hazardowej zapewnia bogatą ofertę zakładów i wysokie kursy (czytaj więcej o zakładach Totolotek). Gracze, którzy zarejestrują konto w Totolotku, mogą brać udział w wielu promocjach, np. Bet Club Hiszpania, dzięki której można wygrać wyjazd na piłkarską podróż do Hiszpanii i odwiedzić Madryt, San Sebastian czy Bilbao.

Założenie konta w Totolotku uprawnia do otrzymania bonusu King Size, którego nazwa mówi sama za siebie. Otwarcie konta gracza w Totolotku jest banalne ale w razie wątpliwości polecamy poradnik Totolotek rejestracja.

Masz już konto w Totolotek i Betclic i szukasz opisu procedury rejestracji u innego bukmachera? Być może zainteresuje Cię opis Betfan rejestracjaSTS rejestracja, forBET rejestracja lub Fortuna rejestracja.

Jak zarejestrować konto u legalnego bukmachera?

Otwarcie konta u jednego z legalnych bukmacherów to nic prostszego. Wystarczy znaleźć na jego stronie przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ, ZAŁÓŻ KONTO lub REJESTRACJA i postępować zgodnie z instrukcjami. A najlepiej skorzystać z naszych linków, które poprowadzą Cię od razu do właściwego etapu rejestracji.

Szybka rejestracja u bukmachera

Większość legalnych bukmacherów pozwala na tzw. szybką rejestrację, która skutkuje utworzeniem konta tymczasowego. Przy wyborze takiej uproszczonej formy zakładania konta często na początku wystarczy podać tylko podstawowe dane. Konto tymczasowe umożliwia niemal natychmiastowe zawieranie zakładów, jednak ma sporo ograniczeń, m.in. limity stawek i brak możliwości wypłat. Poza tym konto tymczasowe można posiadać tylko przez określony czas. Później trzeba uzupełnić brakujące dane i przejść proces weryfikacji, która pozwala na utworzenie konta stałego. Konto stałe umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcjonalności i usług bukmachera.

Często można spotkać się również z określeniami typu Bukmacher bez dowodu. To oczywiście chwyt marketingowy, który oznacza właśnie wspominaną procedurę uproszczonej rejestracji, podczas której rzeczywiście nie trzeba wysyłać skanu dowodu. Jednak w krótkim czasie będzie to konieczne w celu przeprowadzenia weryfikacji i np. wypłacenia wygranej. Każdy legalny bukmacher zobowiązany jest to sprawdzenia zgodności danych użytkownika z jego dokumentem, wynika to również z ustawy o grach hazardowych. Dlatego Bukmacher bez dowodu oznacza jedynie, że wysłanie skanu dokumentu jest w tym przypadku opóźnione.

Szybką rejestrację konta gracza umożliwia m.in bukmacher Superbet, dowiedz się więcej na stronie Superbet rejestracja.

Rejestracja u bukmachera – weryfikacja konta

Człowiek weryfikuje dane osobowe
Bukmacherzy weryfikują każdą nową rejestrację.

Czym jest weryfikacja konta u bukmachera  i o co w niej chodzi? Celem weryfikacji jest potwierdzenie czy osoba na którą zarejestrowane jest konto jest uprawniona do zawierania zakładów. Weryfikacja ma na celu:

 • Potwierdzić pełnoletność gracza.
 • Sprawdzić czy gracz nie posiada już innego zarejestrowanego konta u tego bukmachera.
 • Czy jest uprawniony do zawierania zakładów na terenie Polski.

Zazwyczaj weryfikacja konta ogranicza się do wgrania w serwisie bukmachera skanów dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz dokumentu potwierdzającego polski adres zamieszkania (rachunek za prąd, telefon, potwierdzenie przelewu).

W przypadku gdy standardowa weryfikacja pozostawia wątpliwości to bukmacher może jeszcze dokonać dodatkowej weryfikacji polegającej na:

 • Wymuszeniu na graczu zrobienia i przesłania zdjęcia wraz z trzymanym przy twarzy dowodem tożsamości lub z kartką z odręcznie napisaną aktualną datą.
 • Zadzwonieniu do gracza i zadaniu mu kilku pytań sprawdzających. Pytanie zwykle dotyczą danych gracza oraz zawartych zakładów (w przypadku gdy sprawa dotyczy przekształcenia konta tymczasowego z zagranymi zakładami na konto stałe).

W zdecydowanej większości przypadków weryfikacja konta po rejestracji to czysta formalność i czasami trwa jedynie 30-60 minut. Czas oczekiwania na zweryfikowanie konta może się wydłużyć gdy konto zostało założone w obfitujący w popularne wydarzenia sportowe weekend. Wtedy zdarza się, że obsługa klienta nie nadąża ze sprawdzaniem dokumentów.

Proces weryfikacji konta może się znacznie wydłużyć gdy bukmacher dopatrzy się nieścisłości pomiędzy danymi z dokumentów a danymi wprowadzonymi w formularzu rejestracji. Przedłużająca się weryfikacja konta to jeden z najbardziej denerwujących problemów z bukmacherem.

Weryfikacja konta po rejestracji to standardowy proces bukmachera, z doświadczenia wiemy, że weryfikacja przebiega wzorowo w PZBUK i eTOTO. Jeżeli zastanawiasz jak założyć konto u tych bukmacherów to przeczytaj PZBUK rejestracja i eTOTO rejestracja.

Rejestracja u bukmachera – bezpieczeństwo danych

Legalni bukmacherzy bezwzględnie gwarantują bezpieczeństwo danych swoich użytkowników. Żyjemy w epoce informacji. Nasze dane osobowe oraz wszelkie inne informacje osobiste stanowią ogromną wartość. Warto być odpowiedzialnym i nie podawać ich byle gdzie i byle komu. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa swoich danych osobowych to polecamy artykuł o danych osobowych. Omawiamy w nim, które z naszych danych osobowych musi znać bukmacher oraz czy są one przechowywane.

Jak widzisz, w przypadku legalnych bukmacherów nie masz się czego obawiać. Twoje dane są bezpieczne. Możesz bez obaw zarejestrować konto i obstawiać zakłady. Powodzenia na typerskim szlaku!

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/rejestracja-u-bukmachera-181

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Total Casino
Świat zakładów bukmacherskich

Total Casino