Podstawy obstawiania zakładów bukmacherskich

Ocena 4.47/32 głosy
Podstawy obstawiania zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie stają się coraz bardziej popularne w dobie XXI wieku. Coraz więcej osób zaczyna zastanawiać się jakim wynikiem zakończy się dane spotkanie. Coraz więcej osób zaczyna popełniać także błędy już na początku obstawiania.

 1. Najważniejszy jest cel
 2. Odpowiedni bukmacher
 3. Podsumujmy

Postaramy się dziś przybliżyć podstawy gry w zakładach bukmacherskich. Dla wielu graczy kończą się one na posiadaniu odpowiedniego kapitału i zapału do gry. Powyższe składowe nie zapewnią nam jednak sukcesu i będziemy mieli do czynienia z efektem równi pochyłej. Zaczynamy!

Najważniejszy jest cel

Zakłady bukmacherskie do bardzo odpowiedzialna gra. Już na samym początku powinniśmy ustalić sobie cel, do którego będziemy dążyć. Dla wielu punkt ten skończy się na tym, że będą chcieli wyjść na plus lub wygrywać i zyskiwać coraz więcej pieniędzy z zakładów sportowych.

Posiadanie odpowiedniego celu podczas gry w zakładach bukmacherskich jest prawdopodobnie fundamentalnym elementem osiągnięcia sukcesu. Każdy z graczy, jeszcze przed przystąpieniem do gry powinien sobie jasno sprecyzować to, co chce osiągnąć. Naszym pierwszym celem powinno być np. osiągnięcie Yieldu na odpowiednim poziomie lub granie zdarzeń, w których czujemy się mocni. Oto kilka naszym propozycji:

Celem może być:

 • gra tylko i wyłączni dyscyplin/-y, o której mamy sporą wiedzę i na której się znamy. Bez sensu jest bowiem abyśmy się łapali zdarzeń, o których nigdy nie słyszeliśmy. Jeśli interesujesz się angielską piłką nożną to graj zdarzenia z angielskiej piłki nożnej (przynajmniej na razie, kiedy masz blade pojęcie o selekcji typów), jeśli natomiast jesteś zagorzałym fanem żużla i wiesz wszystko o kilku drużynach nie wahaj się – obstawiaj żużel. Sednem sprawy jest to, iż nie można grać wszystkiego – jest to najczęstsza droga do bankruta.
 • uzyskanie odpowiedniego miesięcznego/tygodniowego przychodu. Jest to prawdopodobnie jeden z najczęstszych celów ustalanych przez graczy. Osoby takie mają swoje założenia – gram i uzyskam zysk w wysokości 10 euro – jeśli uda osiągnąć się taki zysk np. w przekroju jednego dnia – kończę.
  Lepiej iść na spacer czy zrobić coś pożytecznego na działce niże kusić dalej los. Świadomość zawsze będzie nam podpowiadała, że warto grać dalej – skoro masz fart teraz to będziesz go miał również za chwilę. Istotą w tym przypadku jest hamulec, który powinniśmy zastosować w odpowiednim momencie.
 • płaska stawka. Celem może być także zastosowanie do gry tzw. płaskiej stawki. Taki sposób gry polega na ciągłym graniu singli czy dubli za jednakową ilość pieniędzy. Jakie są plusy takiej gry? W przypadku przegranej nie będziemy chcieli się odgrywać ze zdwojoną siłą – taka metoda jest najkrótszą drogą na dno. Pamiętaj, odpowiednie stawkowanie to także bardzo istotny cel, który powinien być obrany przez każdego z graczy.

Odpowiedni bukmacher

Rozpoczynając swoją przygodę z zakładami sportowymi powinniśmy zwrócić także uwagę na na dobór odpowiedniego bukmachera dostępnego w sieci. W chwili obecnej na rynku internetowym mamy wręcz natłok tego typu firm.

Każdy z graczy powinien odpowiednio pod siebie dobierać takie firmy. Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przy doborze bukmachera? Po pierwsze ranking SBR. Jest to niezależny ranking, który pomaga wybrać najlepsze firmy bukmacherskie. Dzięki SBR mamy pewność, że wybrany przez nas bukmacher spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa a także umożliwia nam grę na najwyższym z możliwych poziomów.

Wybierając odpowiednią dla nas firmę bukmacherską powinniśmy zwrócić także uwagę na dostępność polskiego języka. Naturalne jest, że łatwiej będzie nam dogadać się w spornych kwestiach z supportem, który ‘rozmawia’ polsku niż z supportem, który jest anglojęzyczny. Oczywiście tyczy się to osób, dla których język obcy jest poważną barierą.

Coraz więcej osób rozpoczynających swoją przygodę z bukmacherką szuka także firm bukmacherskich, które już na początku dają nam bonus powitalny. Dzięki przeprowadzeniu odpowiedniego research’u na rynku jesteśmy w stanie znaleźć firmę, która już na początku podwoi nasz pierwszy depozyt czy zaproponuje darmowy zakład. Jest to na pewno bardzo atrakcyjna oferta dla osób, które nie dysponują dużym budżetem i nie mogą sobie pozwolić na duży, pierwszy depozyt. Na szczęście coraz więcej firm przyciąga swoich klientów właśnie przez tego rodzaju promocje.

Podsumujmy

Podstawy gry w zakładach bukmacherskich opierają się na kilku fundamentalnych zasadach. Po pierwsze musimy wiedzieć po co nam potrzebne są zakłady i co dzięki nim chcemy osiągnąć. Po drugie zastanówmy się dokładnie czy jest to gra dla nas i wybierzmy odpowiednią firmę, z która będziemy w tym fachu ‘współpracować’. Po trzecie – starajmy się myśleć podczas gry.

Gramy za własne pieniądze, których nikt, w przypadku przegranej, nam nie zwróci. Każdy człowiek posiada rozum i wolna wolę. Dzięki temu jesteśmy w stanie przewidywać czy gra danego zdarzenia jest dla nas opłacalna czy lepiej pieniądze przeznaczone na grę zainwestować w coś innego.

Zakłady bukmacherskie to trudny kawałek chleba, jeśli uda nam się jednak opanować podstawy gier w zakładach sportowych to osiągnięcie sukcesów i realnych zysków będzie tylko kwestią czasu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/podstawy-obstawiania-zakladow-bukmacherskich-8

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Neteller
Metody płatności

Neteller