Legalni bukmacherzy bez dowodu

Ocena 4.73/22 głosy
Legalni bukmacherzy bez dowodu

Decydując się na założenie konta na stronie jednego z legalnych bukmacherów coraz więcej graczy pyta o możliwość szybkiej rejestracji. Co to takiego? Które firmy w Polsce umożliwiają taką opcję? Jak przebiega szybka rejestracja i jakie dokumenty będą wymagane? Przedstawiamy Wam legalnych bukmacherów bez dowodu w Polsce.

 1. Szybka rejestracja - bukmacher bez dowodu w Polsce
 2. Bukmacherzy bez dowodu - wady i zalety
 3. Bukmacher bez dowodu - tymczasowe konto w Fortunie
 4. Szybka rejestracja bez dowodu w Betfan
 5. Superbet - legalny bukmacher bez dowodu
 6. Bukmacherzy bez skanu dowodu - oferta STS
 7. Bukmacherzy bez dowodu - brak bonusów na start w Totolotku
 8. Legalni bukmacherzy bez dowodu - podsumowanie

Szybka rejestracja - bukmacher bez dowodu w Polsce

Polscy typerzy mają obecnie to szczęście, że decydując się na rejestrację konta u bukmachera internetowego stają przed nie lada wyborem. Lista operatorów w naszym kraju rośnie z każdym rokiem, zaś zdecydowana większość legalnych firm bukmacherskich oferuje swoim klientom produkt z najwyższej półki.

Co zatem odróżnia jednego bukmachera od drugiego? Niektórzy próbują wyróżnić się na tle konkurentów doskonałą ofertą zakładów, inni mocno inwestują w sekcję na żywo, zaś jeszcze inni starają się skusić graczy do założenia konta atrakcyjnymi bonusami i promocjami.

Coraz więcej serwisów z licencją wprowadza również możliwość szybkiej rejestracji konta bez konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego. Zakłady bukmacherskie bez dowodu w Polsce są możliwe chociażby u bukmacherów Fortuna, Betfan, Superbet, STS oraz Totolotek. Jak to działa? To szalenie proste!

W trakcie rejestracji gracz zostaje poproszony jedynie o podstawowe dane osobowe, zaś wypełnienie formularza nie zajmuje dłużej, niż 5 minut! Kilka chwil później gracz może wpłacać swój pierwszy depozyt na stronie wybranego bukmachera i cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich produktów oferowanych przez dany serwis. No, prawie pełnym…

Bukmacherzy bez dowodu - wady i zalety

Pomimo, że szybka rejestracja konta posiada sporo zalet, to żeby nie było zbyt pięknie doszukaliśmy się również kilku niedogodności z punktu widzenia gracza. Ponieważ tych drugich jest zdecydowanie mniej, to rozpoczniemy właśnie od nich.

Przede wszystkim decydując się na błyskawiczną rejestrację konta u bukmachera bez dowodu gracz musi mieć świadomość, że jeśli dopisze mu odrobinę szczęścia i wygra kilka kuponów z rzędu, to i tak nie będzie mógł wypłacić pieniędzy dopóki nie prześle kompletu wymaganych dokumentów i nie przejdzie pełnej weryfikacji konta. Na szczęście, do tego procesu można wrócić po pewnym czasie i nie ma obawy o utratę wygranych środków - bukmacher na pewno je wypłaci po pełnej rejestracji.

Jakie inne niedogodności niesie za sobą rejestracja konta tymczasowego? To indywidualna kwestia każdego operatora, natomiast należy się liczyć z tym, że bukmacher bez dowodu nie podaruje nowemu klientowi pełnego pakietu powitalnego, zaś limit jego stawek będzie mocno ograniczony.

Poza tym szybka rejestracja gwarantuje graczowi dostęp do pełnej oferty zakładów, promocji okolicznościowych, transmisji meczów na żywo w livestreamach oraz wszystkich produktów, jakie oferuje dany bukmacher. Gdybyśmy musieli doszukać się najpoważniejszego argumentu za tym, aby zdecydować się na szybką rejestrację bez dowodu wymienilibyśmy tutaj czas zaoszczędzony na zbędnych formalnościach.

Rejestracja konta u bukmachera bez dowodu zajmuje kilka chwil i pozwala cieszyć się dostępem do niemalże tych samych funkcji co w przypadku konta stałego, dzięki czemu można na własnej skórze przetestować dany serwis i przekonać się, czy opinie krążące o nim w internecie były prawdziwe. A w przypadku powodzenia wystarczy uzupełnić brakujące dane, przesłać skan dowodu oraz podać numer rachunku bankowego, na który chcemy przelać wygraną, a bukmacher błyskawicznie wyśle kasę na wskazane konto. 

Bukmacher bez dowodu - tymczasowe konto w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna słynie z tego, że od ćwierć wieku dba o komfort swoich klientów, dlatego nie może dziwić fakt, że ten serwis daje możliwość gry bez dowodu. Wystarczy błyskawiczne wypełnienie pierwszej strony formularza rejestracyjnego i podanie podstawowych danych osobowych, a już po kilku minutach takie konto będzie aktywne, zaś gracz będzie mógł obstawiać pierwsze zakłady.

Czy konto tymczasowe w Fortunie jest w jakikolwiek sposób okrojone, czy też gwarantuje te same opcje co konto stałe? Zacznijmy od promocji powitalnej dla nowych graczy. O ile każdy z nich, który zdecyduje się na rejestrację bez dowodu otrzyma zakład bez ryzyka 600 zł oraz Fortuna bonus 100% od drugiego depozytu 2100 zł, tak niestety bukmacher nie podaruje mu darmowego freebeta bez konieczności wpłaty 20 zł, zaś ten bonus pojawi się na jego koncie dopiero wtedy, kiedy przejdzie pełną weryfikację.

Bukmacher Fortuna bez dowodu - konto tymczasowe

Gracz ma na nią maksymalnie 28 dni, zaś w tym czasie limit jego stawek wyniesie 5000 zł, zaś maksymalna wygrana na kuponie nie będzie mogła być wyższa od 2279,99 zł. Po tym czasie niezbędne będzie przesłanie skanu dokumentu potwierdzającego tożsamość gracza oraz podanie numeru konta, na które Fortuna będzie miała przelać wygrane środki.

Szybka rejestracja bez dowodu w Betfan

Taką opcję swoim nowym klientom udostępnia również legalny bukmacher Betfan. W jego przypadku nowi gracze, którzy zdecydują się na szybką rejestrację bez dowodu otrzymają od razu pełen pakiet promocyjny, czyli freebet bonus za pierwszy depozyt 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł, a także Betfan bonus 100% od drugiej wpłaty aż do 1000 zł.

Nie dostrzegliśmy również żadnego uszczuplenia jeśli chodzi o ofertę oraz liczbę dostępnych opcji zakładów na koncie tymczasowym w Betfan. Jedyny minus to limit stawek 5000 zł oraz brak możliwości wypłacenia ewentualnej wygranej (rzecz jasna tylko do momentu przejścia pełnej weryfikacji).

Aby przejść ją pozytywnie należy podać numer oraz serię dowodu osobistego, numer konta bankowego oraz wysłać skan dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Bukmacher Betfan w żaden sposób nie popędza tutaj graczy i daje im tyle czasu na weryfikację konta, ile tylko chcą.

Superbet - legalny bukmacher bez dowodu

Pełnej weryfikacji konta nie muszą również przechodzić od razu nowi klienci serwisu Superbet. Ten legalny operator rodem z Rumunii daje graczom aż 90 dni na przesłanie wymaganych dokumentów, tj. skanu dowodu osobistego oraz numeru rachunku bankowego.

Automatycznie po spełnieniu tych wymagań status konta zmieni się z tymczasowego na stały, zaś gracz będzie mógł w pełni skorzystać ze wszystkich produktów oferowanych przez tego bukmachera. Jakie ograniczenia niesie za sobą rejestracja bez dowodu w Superbet?

Zacznijmy od tego, że w żaden sposób nie wpływa to na wysokość promocji powitalnej. Gracz otrzymuje zarówno Superbet bonus 100% od pierwszej wpłaty 50 zł, jak również tydzień gry bez ryzyka, dzięki któremu bukmacher zwróci mu całość przegranych środków aż do 500 zł.

Należy jednak mieć z tyłu głowy, że do momentu przejścia pełnej weryfikacji bukmacher nie wypłaci graczowi ewentualnej wygranej, zaś jego maksymalna wygrana na kuponie musi być niższa od 2280 zł. Ponadto przez okres trzech miesięcy suma depozytów wpłaconych przez gracza na konto w Superbet nie może również przekroczyć kwoty 5000 zł.

Bukmacherzy bez skanu dowodu - oferta STS

Znany z chętnego inwestowania w nowe technologie oraz z dbałości o zadowolenie swoich klientów bukmacher STS nie byłby sobą, gdyby nie umożliwiał im szybkiej rejestracji i gry bez dowodu przez początkowy okres. Proces zakładania tymczasowego konta w STS przebiega naprawdę błyskawicznie i nie zajmie on nikomu dłużej niż kilka minut.

Wystarczy uzupełnić podstawowe dane w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera oraz wpisać nasz STS kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a momentalnie na koncie gracza pojawi się pełen pakiet powitalny, w którego skład wejdą STS bonus 100% od pierwszego depozytu 1200 zł, cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 230 zł oraz freebet bonus bez konieczności wpłaty 29 zł.

Gracz otrzymuje praktycznie te same możliwości co typerzy korzystający z konta stałego. Jedyne mankamenty szybkiej rejestracji w STS to tradycyjnie brak możliwości wypłacenia środków oraz limit stawek na poziomie 5000 zł. Obie te niedogodności zostają automatycznie zniesione zaraz po tym, jak gracz prześle wymagane dokumenty (skan dowodu oraz numer konta) i przejdzie proces weryfikacji. STS nie daje limitu czasu na grę na koncie tymczasowym i można to robić tak długo, jak tylko ma się ochotę.

Bukmacherzy bez dowodu - brak bonusów na start w Totolotku

Nieco inaczej do tej kwestii postanowił podejść bukmacher Totolotek. Serwis umożliwia co prawda szybką rejestrację i grę bez dowodu bez limitu czasowego, jednak opcje na takim koncie są dość mocno okrojone.

Przede wszystkim gracze, którzy zdecydują się na założenie konta tymczasowego i nie prześlą skanu dowodu oraz numeru rachunku bankowego nie otrzymają od Totolotka żadnego bonusu na start! Poza tym tradycyjnie nie będą mogli wypłacić ewentualnej wygranej, zaś limit stawek na ich koncie wyniesie maksymalnie 5000 zł. Być może zatem w przypadku graczy, którzy zamierzają dołączyć do grona klientów Totolotka warto zastanowić się od razu nad przejściem weryfikacji i grą na koncie stałym.

Legalni bukmacherzy bez dowodu - podsumowanie

Nikt z nas, typerów nie lubi żmudnego procesu rejestracji i konieczności wysyłania niezliczonych dokumentów. Dlatego z olbrzymim zadowoleniem zauważamy, że coraz szersze grono legalnych bukmacherów w naszym kraju daje graczom możliwość szybkiej rejestracji bez wysyłania skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość gracza.

Szybka rejestracja gwarantuje graczowi dostęp do niemal tych samych opcji zakładów co konto stałe, zaś najważniejszą różnicą jest brak możliwości wypłacenia wygranych środków. Na szczęście jedynie do czasu, kiedy gracz prześle wymagane dokumenty i dokona pełnej weryfikacji konta.

Legalni bukmacherzy bez dowodu to doskonały sposób na to, aby bliżej przyjrzeć się ofercie danego operatora i przetestować jego zakłady na własnej skórze. Gracz może cieszyć się grą przez kilka miesięcy i dopiero po upływie tego czasu zdecydować, czy ma ochotę weryfikować swoje dane i zmienić status konta na stałe.

zdjęcie dowodu to wzrór, licencja: Creative Commons

FAQ Legalni bukmacherzy bez dowodu

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co oznacza termin szybka rejestracja konta?

  To określenie stosowane w przypadku bukmacherów, którzy nie wymagają dowodu osobistego w momencie rejestracji, lecz umożliwiają przez pewien okres obstawianie zakładów na tzw. koncie tymczasowym.

 • Jakie wady posiada konto tymczasowe?

  To zależy od operatora, jednak zazwyczaj bukmacherzy bez dowodu nie dają możliwości wypłaty wygranych środków (oczywiście jedynie do momentu przesłania dokumentów i zweryfikowania konta gracza).

 • Jak długo można grać u bukmachera bez dowodu?

  Poszczególne firmy dają graczom różny czas na weryfikację konta. U jednych należy to zrobić w ciągu miesiąca od momentu rejestracji, u innych ten czas wynosi 3 miesiące, zaś jeszcze inne nie ograniczają w żaden sposób gracza i ten nie ma limitu czasu na dokonanie weryfikacji.

 • Jacy są legalni bukmacherzy bez dowodu w Polsce?

  Znakomita wiadomość dla graczy w naszym kraju jest taka, że coraz więcej firm umożliwia szybką rejestrację bez dowodu. Na ten moment są to chociażby bukmacherzy Fortuna, Betfan, Superbet, STS oraz Totolotek.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bukmacherzy-bez-dowodu-273

Oceń ten tekst

Podobne artykuły