Konto tymczasowe u bukmachera

Ocena 4.59/29 głosów
Konto tymczasowe u bukmachera

Chcesz obstawić dzisiejszy mecz, ale nie masz jeszcze otwartego konta u bukmachera?

Standardowy proces weryfikacji konta u legalnego bukmachera to czasami długa procedura. Pełna weryfikacja trwa potrafi trwać nawet 2–3 dni, więc okazja zawarcia atrakcyjnego zakładu na wieczorne spotkanie może Ci przejść koło nosa.

 1. Czym jest konto tymczasowe?
 2. Korzyści konta tymczasowego
 3. Konto tymczasowe to obopólna korzyść
 4. Konto tymczasowe – dlaczego dopiero teraz?
 5. Bukmacherzy z kontem tymczasowym
 6. Konto tymczasowe krok po kroku

Czy jest jakiś sposób, aby przyspieszyć rejestrację konta i szybko obstawić zakład? Czy istnieje polski bukmacher bez dowodu? Teraz już tak! Z pomocą przychodzi konto tymczasowe czyli szybka rejestracja.

W artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, jakie powinieneś znać na temat szybkiej rejestracji tymczasowego konta u bukmachera.

Czym jest konto tymczasowe?

Jest to rodzaj konta u bukmachera, który umożliwia natychmiastowe obstawianie zakładów bez wymogu wykonania pełnej weryfikacji. Konto tymczasowe czasami nazywane jest tzw. szybką rejestracją. Szybka rejestracja czyli założenie konta tymczasowego wymaga od gracza dopełnienia jedynie minimum formalności.

Gracz typujący zakłady z konta tymczasowego ma dostęp do pełnej oferty bukmachera i wszystkich metod dokonywania depozytu oraz możliwość skorzystania z bonusu powitalnego od depozytu.

Gracz ma określony czas na weryfikację swoich danych i przekształcenie konta tymczasowego w konto stałe.

Limity konta tymczasowego:

 • Jest ważne przez określony czas. Czas ważności konta tymczasowego jest różny w zależności od legalnego bukmachera. Na pełną weryfikację konta Fortuna i eWinner dają 28 dni, TOTALbet i Betclic 90 dni, a STS nie podaje limitu czasu.
 • Maksymalny limit łącznego depozytu: 5000 zł.
 • Maksymalny limit wygranej na jednym kuponie: 2279,99 zł.
 • Brak możliwości wypłaty środków.
 • W LV BET maksymalna łączna kwota zakładów to 5200 zł.
Fortuna wprowadziła konto tymczasowe
Konto tymczasowe w Fortunie

Należy pamiętać, że jeżeli bukmacher w swojej ofercie powitalnej oferuje nowym graczom bonus bez depozytu, to zazwyczaj jest on przyznawany dopiero po pełnej weryfikacji i uzyskaniu statusu konta stałego – tak jest w przypadku TOTALbet.

Na koncie tymczasowym można wykorzystać bonus od pierwszego depozytu.

Korzyści konta tymczasowego

Uruchomienie możliwości obstawiania zakładów bez wymogu pełnej weryfikacji konta to duży plus dla zapominalskich typerów. Poniżej dwie sytuacje z życia wzięte, w których konto tymczasowe okazuje się niezmiernie przydatne.

Sytuacja 1. Połowa czerwca. Jesteś na dwutygodniowych zagranicznych wakacjach. Leżysz na plaży i nagle uświadamiasz sobie, że za dwa dni rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej, które planowałeś obstawiać.

Ciągle przekładałeś otwarcie konta u bukmachera na następny dzień, aż całkowicie o tym zapomniałeś. Nie masz czasu ani możliwości dostarczenia bukmacherowi skanu dowodu i rachunku.

Sytuacja 2. W biurze w trakcie pracy umawiasz się z kolegami na wspólne oglądanie wieczornego meczu Ligi Mistrzów. Rozmawiacie o tym, kto wygra spotkanie, jakie są możliwe wyniki. Koledzy typują rekreacyjnie i namawiają Cię na wypróbowanie bukmachera.

Nawet jeżeli masz możliwość wykonania skanu dokumentów, to w ciągu jednego dnia bukmacher nie zdąży przeprowadzić pełnej weryfikacji konta.

Konto tymczasowe to obopólna korzyść

Jeszcze do niedawna jedyną możliwością rozwiązania problemu długiego oczekiwania na weryfikację konta był telefon do kolegi z prośbą o obstawienie zakładu na jego koncie.

Niestety takie prośby zawsze rodzą problemy związane z potrzebą oddawania sobie pieniędzy (wygranej lub stawki), z brakiem możliwości śledzenia zakładu na żywo i podjęcia ewentualnej decyzji o zamknięciu zakładu oraz po prostu z zawracaniem głowy innym osobom.

Dzięki możliwości szybkiej rejestracji i natychmiastowego otwarcia konta tymczasowego te problemy znikają. Receptą na obydwie powyższe sytuacje jest właśnie konto tymczasowe. Rejestrujesz się, wpłacasz, obstawiasz – a weryfikację wykonujesz później.

Korzyść z konta tymczasowego jest obopólna – gracz może szybko rozpocząć obstawianie zakładów, a firma bukmacherska cieszy się z pozyskania nowego klienta. Wbrew pozorom celem bukmacherów nie jest chęć utrudniania życia typerom skrupulatną weryfikacją.

Konto tymczasowe – dlaczego dopiero teraz?

Jeszcze do niedawna polskie prawo zabraniało oferowania zakładów w internecie graczom bez pełnej weryfikacji. Legalni bukmacherzy po prostu nie mogli dawać Polakom takiej opcji.

Dopiero w 2018 roku przepisy zostały zliberalizowane, więc kolejni legalni w Polsce bukmacherzy zaczęli wprowadzać tę funkcjonalność. Łatwość rejestracji w serwisie internetowym i szybkość obstawienia zakładu to jeden z aspektów wzajemnej rywalizacji między bukmacherami.

Jako pierwszy, w lipcu 2018 roku, konto tymczasowe wprowadził TOTALbet, następnie w grudniu tego samego roku Fortuna, w styczniu 2019 roku STS, w kwietniu Betfan, w czerwcu Milenium, Betclic pod koniec sierpnia a eWinner we wrześniu. Pozostali bukmacherzy dla Polaków prawdopodobnie też wkrótce udostępnią taką możliwość.

Aby polski bukmacher mógł oferować graczom funkcję konta tymczasowego, musi wprowadzić funkcjonalne zmiany w swoim serwisie bukmacherskim, zmodyfikować regulamin i uzyskać akceptację takiej zmiany przez Ministerstwo Finansów. Polscy urzędnicy nie grzeszą szybkością załatwiania spraw petentów, więc wprowadzenie tymczasowego konta trwa minimum 6 miesięcy.

Wśród światowych bukmacherów konto tymczasowe to standard od lat. Konto takie nie ma nawet nazwy „tymczasowe” – to po prostu „konto bez pełnej weryfikacji”.

Zdecydowana większość zagranicznych bukmacherów od zawsze dawała typerom pełny dostęp do konta natychmiast po rejestracji, a jedynym ograniczeniem był brak automatycznej możliwości wypłaty środków. Weryfikację konta z reguły przeprowadzano dopiero przy pierwszej próbie wypłaty pieniędzy. Czasami można było wiele miesięcy obstawiać zakłady bez weryfikacji KYC.

Cieszy fakt, że w ułomnym prawie polskim zachodzą pozytywne zmiany, dzięki czemu polscy bukmacherzy stają się coraz bardziej konkurencyjni w stosunku do zagranicznych firm.

Bukmacherzy z kontem tymczasowym

Planujesz obstawiać zakłady i chcesz zarejestrować konto u bukmachera ale nie masz pewności jak to poprawnie zrobić? Dla wybranych bukmacherów stworzyliśmy specjalne poradniki, w których krok po kroku pokazujemy jak poprawnie dokonać rejestracji. Wybierz bukmachera a następnie przejdź na stronę:

Konto tymczasowe krok po kroku

Proces rejestracji konta tymczasowego nie różni się zbytnio od standardowej rejestracji. W formularzu rejestracji pominięty jest po prostu krok wymagający załączenia dokumentów.

 1. Zakładasz normalne konto u bukmachera, podając poprawne i rzeczywiste dane.
 2. Weryfikujesz adres e-mail poprzez kliknięcie linku przesłanego w mailu.
 3. Możesz logować się na konto, wpłacać środki, obstawiać zakłady, korzystać z bonusów.
 4. W dogodnym dla siebie momencie wgrywasz dokumenty potwierdzające tożsamość (paszport lub dowód osobisty) oraz adres zamieszkania. Obsługa bukmachera weryfikuje skany i przekształca konto tymczasowe w konto stałe.
 5. Możesz wypłacać środki oraz obstawiać bez limitów.

Nie ma przymusu weryfikowania konta tymczasowego. Jeżeli przegrałeś swój pierwszy depozyt i nie masz ochoty więcej obstawiać zakładów u bukmachera, to możesz po prostu zapomnieć o tym koncie.

Jeżeli kiedyś w przyszłości zechcesz wrócić do typowania zakładów, będziesz mógł reaktywować nieaktywne konto. Obsługa bukmachera przeprowadzi Cię przez ten proces.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/konto-tymczasowe-u-bukmachera-142

Oceń ten tekst

Podobne artykuły