Totolotek rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Rejestracja konta gracza w Totolotek przebiega sprawnie i szybko. Bonus za rejestrację w Totolotek i pierwszy depozyt wynosi 500 zł + 20 zł bez depozytu za weryfikację konta + 49 zł. Dowiedz się ja zarejestrować się w Totolotek aby otrzymać maksymany bonus.

Odbieram bonus! Totolotek zakłady bukmacherskie

legalny bukmacher Totolotek | atrakcyjny bonus powitalny

Bukmacher Totolotek nie ma nic wspólnego z Lotto, czyli Totalizatorem Sportowym. Warto wyjaśnić tę kwestię na samym początku, gdyż podobieństwo nazw może zmylić niejednego użytkownika. W tym dziale przedstawimy Wam, jak w łatwy sposób zarejestrować konto w Totolotku, jak skorzystać z bonusu powitalnego bukmachera oraz jak zagrać za ten atrakcyjny bonus na start. W dalszej części pokażemy także, jak wypłacić bonus oferowany przez Totolotek. Zaczynamy!

Czy warto zarejestrować konto w Totolotek?

Totolotek to legalny bukmacher działający na polskim rynku już od ponad 25 lat. Taka tradycja i doświadczenie sprawiają, że zapewnia on swoim graczom fantastyczną ofertę zakładów. To bogactwo zakładów sportowych na wszystkie popularne dyscypliny sportowe, jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka, ale także sporty indywidualne i całkiem niszowe. Każdy typer zakładów bukmacherskich znajdzie w Totolotku coś dla siebie. A na sam początek bukmacher proponuje bonus powitalny do 520 zł. Z pewnością warto więc otworzyć konto w Totolotku. W dalszej części pokazujemy, jak skorzystać z bonusu na start.

Regulamin Totolotek

Regulamin zakładów bukmacherskich dostępnych w Totolotku dostępny jest na stronie internetowej. Nie trzeba ściągać dokumentów na dysk czy otwierać ich w osobnych oknach przeglądarki. Totolotek to legalny bukmacher, który działa transparentnie i uczciwie. W regulaminie nie znajdziecie zatem żadnych kruczków czy ukrytych punktów działających na Waszą niekorzyść. Warto jednak zapoznać się choćby z najważniejszymi jego zapisami i ogólnymi postawieniami dla zakładów bukmacherskich.

Rejestracja konta w Totolotek

Aby skorzystać z oferty Totolotka, należy zarejestrować konto na strone totolotek.pl. Jest ono całkowicie bezpłatne, a proces jego otwierania jest bardzo prosty. Aby go rozpocząć, kliknij na stronie Totolotek żółty przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ! i skorzystaj z naszego przewodnika krok po kroku.

Totolotek rejestracja - krok 1 - formularz rejestracji

Rejestracja w Totolotek krok 1 - formularz rejestracyjny

Po kliknięciu w przycisk pokaże się specjalne okno z polami do wypełnienia. Wpisz po kolei swoje dane, czyli kraj, w którym przebywasz, datę urodzenia, a także adres i pesel. Utwórz również hasło. Pamiętaj, aby było ono silne i takie, którego nie używasz w żadnym innym serwisie. Zapewni Ci to maksimum bezpieczeństwa przed włamaniem się na Twoje konto. Pamiętaj o zaznaczeniu zgód. Pierwsza jest nieobowiązkowa, ale warto postawić przy niej ptaszka. Dzięki temu będziesz otrzymywał informacje o nowościach i promocjach w Totolotku przez email i SMS. Druga zgoda jest oświadczeniem ukończenia 18 roku życia i jest obowiązkowa.

Koniecznie zaznacz chęć otrzymania bonusu. W tym celu znajdź pole BONUS i wybierz BONUS ZAKŁADÓW SPORTOWYCH. Sprawdź, czy poprawnie wypełniłeś wszystkie dane. Jeśli tak, kliknij ukończenie rejestracji.

Totolotek rejestracja - krok 2 - aktywacja konta

Rejestracja w Totolotek krok 2 - aktywowanie konta

Otrzymasz wiadomość email z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego. Gotowe. Właśnie otworzyłeś tymczasowe konto w Totolotek. Pozwala ono na dokonywanie wpłat do 5000 zł i zawieranie zakładów, jednak ma sporo ograniczeń, w tym najważniejsze – brak możliwości wypłat środków, w tym wygranych. Dlatego kolejnym krokiem jest przeprowadzenie weryfikacji konta.

Opisany powyżej proces zakładania i aktywowania konta obejrzeć można na poniższym filmie.

Weryfikacja nowego konta w Totolotek

Po kliknięciu w link aktywacyjny zostaniesz przeniesiony na stronę bukmachera, powinieneś zobaczyć następujący komunikat:

Proces weryfikacji nie został jeszcze rozpoczęty. Zweryfikowane konto jest wymagane do wypłacania pieniędzy ze swojego konta i posiadania na nim depozytu przekraczającego 5000 PLN. Aby rozpocząć weryfikację, wprowadź numer swojego konta bankowego, podaj swoje źródło płatności i prześlij kopię swojego ważnego dowodu osobistego na adres e-mail.

Aby zweryfikować nowo założone konto prześlij skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego lub paszportu na adres klient@totolotek.pl. Po sprawdzeniu zgodności Twoich danych otrzymasz email z powiadomieniem o pozytywnym przejściu weryfikacji i potwierdzeniem utworzenia konta stałego. Od tej chwili korzystasz z zarejestrowanego konta w Totolotek bez ograniczeń.

Bonus powitalny Totolotek po rejestracji konta

Na każdego nowego użytkownika tego legalnego bukmachera czeka miła niespodzianka - Totolotek bonus powitalny 520 zł. Gracz otrzymuje bonus po zweryfikowaniu konta i po dokonaniu pierwszej wpłaty. Zasada działania bonusu na start jest bardzo prosta. W ramach promocji nowi klienci otrzymują 100% bonusu od pierwszej wpłaty online do maksymalnej kwoty, która wynosi 500 zł oraz dodatkowe 20 zł za kod bonusowy SPRYCIARZ wpisany przy pierwszym depozycie. Przyznane w ten sposób dodatkowe środki trafiają na konto bonusowe. Aby wypłacić bonus, należy spełnić kilka warunków, m.in. minimalny kursu kuponu i obrotu.

Pierwszy depozyt w Totolotku

Dokonywanie wpłat w Totolotku jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto i po lewej stronie serwisu znaleźć przycisk WPŁATA. Po kliknięciu w niego otrzymasz instrukcję wpłaty depozytu przy użyciu wybranej metody. Wskaż tę, z której chcesz skorzystać. Przy każdej z nich podana jest minimalna kwota wpłaty.

Wpłata pieniędzy do Totolotek przez DotPay

Do wyboru jest kilka wygodnych i bezpiecznych opcji: przelew bankowy, karta kredytowa (Visa lub Mastercard), karta typu pre-praid (paysafecard) oraz portfel elektroniczny (Skrill, dotpay i tpay). Pieniądze powinny pojawić się na koncie Totolotek maksymalnie po kilku minutach. W przypadku szybkich przelewów niemal błyskawicznie.

Pierwsza wypłata w Totolotku

Miłą chwilą z pewnością będzie dokonanie pierwszej wypłaty. W tym celu znajdź przycisk WYPŁATA w menu po lewej stronie serwisu bukmachera. Wystarczy jedynie postępować zgodnie z instrukcjami. Pamiętaj o kilku istotnych kwestiach dotyczących wypłat. Po pierwsze, środki możesz wypłacić jedynie z konta zweryfikowanego. Po drugie, wypłaty wygranych są realizowane wyłącznie za pomocą przelewu bankowego na rachunek, którego jesteś właścicielem.

Transakcje realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Jeśli złożysz taką dyspozycję do godz. 10:00, zostanie ona zrealizowana tego samego dnia. Jeśli później, wówczas wypłata środków nastąpi w kolejnym dniu roboczym. Środki powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie w ciągu 24 godzin.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w Totolotku

Każdy gracz, klikając w przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ! korzysta z tzw. szybkiej rejestracji. W ten sposób następuje otwarcie konta tymczasowego. Można w nim dokonywać wpłat i zawierać zakłady, jednak ma ono bardzo duże ograniczenia. Przede wszystkim brak możliwości wypłaty wygranej, a także limity na zawieranie zakładów i limity wysokości stawek.

Pełną funkcjonalność i wszystkie opcje serwisu Totolotek zapewnia jedynie konto stałe. Aby z niego korzystać, należ dokonać weryfikacji, przesyłając skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego lub paszportu na adres klient@totolotek.pl.

Po pozytywnym przejściu weryfikacji i powiedzeniu otwarcia konta stałego można korzystać ze wszystkich usług Totolotka bez ograniczeń. Weryfikacja konta jest konieczna, gdyż każdy legalny bukmacher jest zobowiązany sprawdzić, czy użytkownik skończył 18 lat.

Totolotek – rejestracja przez telefon

Oczywiście rejestracji konta w Totolotek można dokonać za pomocą aplikacji mobilnej. W tym celu należy pobrać ją ze strony internetowej bukmachera na smartfon lub tablet. Po zainstalowaniu należy wybrać menu po lewej stronie i kliknąć ZAREJESTRUJ SIĘ. Cały proces wygląda tak samo, jak w przypadku wersji na komputer.

Na razie Totolotek oferuje aplikację mobilną jedynie na system Android. Nie wiadomo, czy w najbliższym czasie pojawi się wersja na system iOS.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/rejestracja

Oceń ten tekst