Gwarantowany bonus na półfinały Euro 2021 od bukmachera Totolotek

Ocena 5.00/1 głos

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Totolotek i obstaw dowolny półfinał Euro 2021, a niezależnie od wyników na kuponie na Twoim koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus.

Odbieram bonus! Idź do Totolotek

Wykorzystaj super bonus Totolotek!

Czas na półfinały Euro 2021

Trzy mecze dzielą nas od zakończenia Euro 2021. Ostatnim spotkaniem będzie rzecz jasna niedzielny finał na stadionie Wembley w Londynie, jednak aby dowiedzieć się kto w nim wystąpi najpierw muszą odbyć się dwa mecze półfinałowe.

We wtorek Włosi zagrają z Hiszpanią, zaś dzień później w drugim półfinale Anglicy podejmą Duńczyków. Oczywiście jak to zwykle bywa szeroka oferta zakładów na każde z tych spotkań czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Totolotek.

Mało tego! Obstawiając te mecze w Totolotku macie również szansę na gwarantowany bonus niezależnie od wyników na kuponach. Sprawdźcie regulamin najnowszej promocji od tego legalnego operatora i wejdźcie do gry o darmowe środki na dalszą grę.

Kupon na półfinały Euro 2021 = gwarantowany bonus 25 zł

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Wszystko co musisz zrobić to w dniach 6-7 lipiec zalogować się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Totolotek i za nie mniej niż 50 zł obstawić kupon, na którym znajdzie się typ lub typy dotyczące półfinałów Euro 2021. Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe oraz na żywo, SOLO oraz AKO.

Niezależnie od tego czy Twój kupon okaże się zwycięski czy też nie bukmacher podaruje Ci gwarantowany bonus 25 zł, który pojawi się na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin. Bonus Totolotek wymaga obrotu 1x po kursie min. 2.00 zanim będzie mógł zostać wypłacony.

Nie masz konta w Totolotku? To ostatni dzwonek, żeby zgarnąć pakiet powitalny EUROPAKA.

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na każdego nowego klienta bukmachera Totolotek. Na czas Euro 2021 ten serwis oddał w ręce graczy pakiet nazwany EUROPAKA, w którego skład wchodzą następujące bonusy na start:

  • Bonus 100% od pierwszej wpłaty 500 zł
  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 21 zł
  • Cashback bonus Totolotek 230 zł
  • Bonus mobilny 49 zł

Łączna kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia na start w Totolotku to aż 800 zł. Więcej informacji o tym pakiecie powitalnym znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Totolotek.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/gwarantowany-bonus-na-polfinaly-euro-2021-od-bukmachera-totolotek

Oceń ten tekst