Pakiet powitalny EUROPAKA od bukmachera Totolotek na Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Lada dzień rozpoczyna się piłkarski turniej roku, a mianowicie Mistrzostwa Europy. Tegoroczne Euro nieco będzie się różniło od poprzednich turniejów, natomiast jedna rzecz pozostaje niezmienna - legalni bukmacherzy w Polsce chętnie rozdają bonusy. Tym razem swój pakiet promocyjny EUROPAKA zaprezentował serwis Totolotek.

Odbieram bonus! Idź do Totolotek

Wykorzystaj super bonus Totolotek!

Euro 2021 - czas start!

Chyba na żaden wcześniejszy turniej piłkarski kibice w całej Europie nie czekali z takim utęsknieniem, jak na tegoroczne Euro. Mistrzostwa Starego Kontynentu miały odbyć się już 12 miesięcy temu, jednak pandemia sprawiła, że zostały przesunięte o rok, zaś obecnie trwa końcowe odliczanie do rozpoczęcia turnieju.

Najlepsze reprezentacje w Europie rozpoczęły swoje przygotowania do turnieju, jednak są w wielkim błędzie Ci, którzy uważają, że do Euro 2021 przygotowują się wyłącznie piłkarze.

Również topowi bukmacherzy w Polsce robią co w ich mocy, aby zaproponować swoim klientom najlepszą możliwą ofertę, zaś wyjątku w tym gronie nie stanowi serwis Totolotek, który właśnie przedstawił swój pakiet promocji EUROPAKA, w którym każdy z Was bez trudu powinien odnaleźć coś dla siebie.

Promocyjny pakiet EUROPAKA od bukmachera Totolotek

Bez zbędnego przedłużania - o co dokładnie chodzi w promocyjnym pakiecie EUROPAKA? Czym te bonusy różnią się od promocji, jakie możemy spotkać na stronach pozostałych legalnych bukmacherów w naszym kraju?

Przede wszystkim wrażenie musi robić ilość promocji i kwota darmowych środków bonusowych do zgarnięcia. Pakiet EUROPAKA dostępny będzie bowiem w dniach 1 czerwiec - 11 lipiec, zaś łączna wartość darmowych bonusów, które mogą się pojawić na Waszym koncie gracza to aż 800 zł.

W skład tego pakietu wchodzą:

  • Totolotek bonus 100% od pierwszego depozytu 500 zł - wpłać min. 20 zł, a Totolotek podwoi tę kwotę, zaś na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus;
  • Freebet bonus bez depozytu 21 zł - wystarczy wykorzystanie kodu EUROPAKA w momencie rejestracji konta i pełna weryfikacja danych osobowych;
  • Zakład bez ryzyka 230 zł - obstaw pierwszy kupon na stronie bukmachera Totolotek, a jeśli zabraknie Ci szczęścia otrzymasz cashback bonus równy przegranej stawce;
  • Bonus za aplikację mobilną 49 zł - wpłać pierwszy depozyt przez aplikację mobilną Totolotek, a bukmacher podwoi tę kwotę;

Poznaj nasze darmowe typy bukmacherskie na mecze Polaków podczas Euro 2021

Mnóstwo atrakcji w pakiecie EUROPAKA od legalnego bukmachera Totolotek

Myślicie, że to wszystkie niespodzianki, jakie czekają na Was w promocyjnym pakiecie EUROPAKA od legalnego bukmachera Totolotek? Jesteście w grubym błędzie! To bowiem niekończące się bonusy i mnóstwo ciekawych rynków zakładów, na które każdego dnia trwania mistrzostw będą mogli liczyć klienci tego legalnego serwisu.

To przede wszystkim gigantyczna porcja zakładów długoterminowych, które będą na bieżąco aktualizowane w trakcie turnieju. To również promocja KOMBI ODDS BOOST na najlepiej zapowiadające się mecze Euro 2021.

To w końcu regularne bonusy i promocje, które będą do zgarnięcia w kolejnych fazach mistrzostw. Pisząc to mamy na myśli aż osiem rozmaitych promocji okolicznościowych, które będą organizowane w kolejnych dniach Euro 2021. Z tak atrakcyjnym pakietem promocyjnym EUROPAKA od legalnego bukmachera Totolotek żaden typer nie powinien się martwić, że w trakcie turnieju będzie narzekał na brak darmowych środków bonusowych na dalszą grę.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/pakiet-powitalny-europaka-od-bukmachera-totolotek-na-euro-2021

Oceń ten tekst