Gwarantowany bonus na Wimbledon od bukmachera Totolotek

Ocena 4.33/3 głosy

W sobotę oraz niedzielę poznamy triumfatorów tegorocznego Wimbledonu. Z tej okazji ciekawa promocja czeka na każdego z Was na stronie legalnego bukmachera Totolotek, który rozdaje darmowe bonusy po spełnieniu kilku prostych warunków.

Odbieram bonus! Idź do Totolotek

Wykorzystaj super bonus Totolotek!

Czas rozstrzygnięć na Wimbledonie - oferta zakładów bukmachera Totolotek

W ten weekend oczy wszystkich kibiców sportowych będą zwrócone na Londyn. W sobotę oraz niedzielę odbędą się finały kobiet oraz mężczyzn na wielkoszlemowym turnieju tenisowym na trawiastych kortach Wimbledonu, zaś w niedzielny wieczór na Wembley poznamy triumfatora Euro 2021.

Co ciekawe, obie te areny dzieli nie więcej niż 20 kilometrów, dlatego kibice w stolicy Anglii nie mają prawa narzekać na brak sportowych emocji w najbliższych dniach. Jak zwykle bogata oferta zakładów na każde z tych wydarzeń czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Totolotek, który poza ciekawymi kursami przygotował specjalną promocję dla fanów tenisa w najlepszym wydaniu.

Gwarantowany bonus od bukmachera Totolotek na Wimbledon

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. Wszystko co należy zrobić aby mieć szansę na darmowe środki to za min. 15 zł postawić dowolny kupon SOLO lub AKO, przedmeczowy lub na żywo, na którym wszystkie selekcje będą dotyczyły meczów na trawiastych kortach Wimbledonu rozgrywanych w dniach 10-11 lipiec.

Niezależnie od wyników na kuponie w ciągu 48 godzin na koncie gracza pojawi się gwarantowany bonus 15 zł, za który w ciągu 7 kolejnych dni można obstawić dowolne zdarzenie z oferty zakładów bukmachera Totolotek. Darmowe środki bonusowe wymagają obrotu 1x na kuponach z kursem min. 2.00.

Aż cztery promocje na start dla nowych klientów bukmachera Totolotek

Na bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych EUROPAKA mogą liczyć typerzy, którzy zdecydują się zarejestrować nowe konto gracza na stronie legalnego bukmachera Totolotek. Każdy z nich już na starcie otrzyma bowiem aż cztery bonusy powitalne:

  • Freebet bonus bez konieczności wpłaty depozytu 21 zł
  • Bonus podwajający kwotę pierwszego depozytu 500 zł
  • Cashback bonus Totolotek za pierwszy przegrany kupon 230 zł
  • Bonus za aplikację mobilną 49 zł

Więcej informacji o pakiecie bonusów powitalnych EUROPAKA można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Totolotek.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/gwarantowany-bonus-na-wimbledon-od-bukmachera-totolotek

Oceń ten tekst