Bonusy w Totolotek

Bukmacher Totolotek jako bonus powitalny daje nowym graczom bonus na startowy 1000 zł. Bonus powitalny Totolotek jest atrakcyjny i warty wykorzystania. Zarejestruj konto gracza i zyskaj dodatkowe 100% wpłaconych pieniędzy na obstawianie zakładów bukmacherskich u legalnego bukmachera.

Ocena 2,77/5 | 60 głosów

Totolotek to uznana marka wśród polskich graczy. Od lat cieszy się dużą popularnością. Wpływ na to mają same zakłady i ich ogromny wybór, ale również atrakcyjne bonusy i promocje. Bukmacher wie, jak zadbać zarówno o nowego jak i stałego klienta. Dlatego już od samego początku warto skorzystać z bonusu na start, a później przyjrzeć się korzystnym promocjom przeznaczonym dla zarejestrowanych graczy.

Bonus powitalny Totolotek

Skoro bukmacher należy do niemieckiej spółki, to musi panować u niego odpowiedni porządek. Bonus powitalny Totolotek jest prosty i zrozumiały nawet dla niedoświadczonego gracza. Warto zapoznać się z jego kilkoma warunkami, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

Bonus powitalny do 1000 zł

Bonus na start w Totolotku ma bardzo prostą konstrukcję i przejrzyste zasady. Podczas rejestracji użytkownik musi zaznaczyć chęć jego otrzymania. Kolejnym krokiem jest poprawna weryfikacja konta – to bardzo istotne, gdyż bonus przysługuje wyłącznie od pierwszej wpłaty dokonanej na konto pozytywnie zweryfikowane. Nie przysługuje za wpłaty dokonane nie niezweryfikowane konto.

Bonus powitalny w Totolotek

Bonus powitalny przyznawany jest w wysokości pierwszej wpłaty, jednak maksymalnie może wynieść 1000 zł. Minimalna kwota depozytu to 20 zł. Aby wypłacić bonus, należy kwotę depozytu oraz kwotę bonusu obrócić 3-krotnie na zakładach bukmacherskich. Minimalny kurs kuponu to 1.90.

Przykład:

Depozyt 1000 PLN + środki bonusowe 1000 PLN = 2000 zł × 3 = 6000 PLN obrotu

Należy pamiętać, że maksymalna stawka na kuponie zaliczająca się do kwoty obrotu bonusem to suma depozytu + suma bonusu. W powyższym przypadku będzie to zatem 2000 zł. Każda stawka powyżej tej kwoty nie będzie brała udziału w obrocie.

Gracz nie może postawić dwóch lub więcej zakładów na różne wyniki meczu w ramach tego samego zdarzenia lub kilku zakładów na to samo zdarzenie. Wówczas Totolotek odbierze bonus.

Na spełnienie warunków bonusu gracz ma aż 90 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Opinia o bonusie powitalnym

Kwota bonusu 1000 zł jest bardzo wysoka, wymagany obrót niski – tylko 3 * (bonus+depozyt). Czas przeznaczony na spełnienie warunków bonusu na start jest bardzo długi i wystarczający nawet przy ostrożnej grze, 90 dni to przecież niemal 3 miesiące. Najbardziej wymagającym warunkiem jest z pewnością minimalny kurs kuponu, czyli 1.9. Jednak nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu ze znalezieniem odpowiednich zdarzeń, zwłaszcza, że jest ich mnóstwo.

Internetowe opinie o bonusie na start w Totolotek jednoznacznie wskazują, że bonus jest prosty i zrozumiały, a to cenne zalety na rynku bukmacherskim. Gracz nie musi obawiać się dodatkowych warunków ukrytych w regulaminie, które skutecznie utrudniają wykorzystanie bonusu. Bonus powitalny w Totolotku w porównaniu do konkurencji jest niezwykle atrakcyjny i wart wykorzystania.

Czy warto wykorzystać bonus?

W przypadku bonusu na start w Totolotku gracz może tylko zyskać. Warunki są przystępne i jasno określone. Nawet początkującym typerom nie sprawi żadnych trudności ich zrozumienie. Bonus powitalny w Totolotku jest również możliwy do zrealizowania i wypłacenia, a bukmacher daje na to naprawdę sporo czasu. Uwzględniając przy tym bogatą ofertę zakładów, z pewnością warto wykorzystać bonus na start od Totolotka.

Jak wypłacić bonus?

Aby wypłacić przyznane środki w ramach bonusu powitalnego, należy obrócić 3-krotnie kwotą depozytu oraz kwotą bonusu w zakładach bukmacherskich o minimalnym kursie 1.90.

Kod promocyjny Totolotek

W przeszłości Totolotek oferował specjalne kody promocyjne dzięki którym gracze mogli otrzymać bonus powitalny kwocie w wyższej niż ta ze standardowej oferty. Niestety wraz zmianami właścicielskimi z września 2019 wszystkie obowiązujące kody bonusowe zostały anulowane i od tego czasu nie są już dostępne. Zgodnie z polityką bonusową nowych właścicieli żadne kod promocyjny Totolotek nie jest możliwy do użycia.

Przez wiele lat bukmacher oferował graczom na dobry start atrakcyjny Totolotek bonus bez depozytu 20 zł. Bonus ten również został wstrzymany do odwołania.

Bonus aplikacja mobilna

Bonus w aplikacji mobilnej Totolotka

Na wszystkich, którzy chcą skorzystać z aplikacji mobilnej Totolotka, czeka specjalny bonus 49 zł w aplikacji na telefon. Wystarczy pobrać ją na smartfon lub tablet (wersja jedynie na Android), a następnie wpłacić min. 20 zł przy użyciu aplikacji mobilnej. Bonus przyznawany jest w wysokości kwoty pierwszej wpłaty, jednak maksymalnie do 49 zł. Widzicie podobieństwo z bonusem powitalnym?

Słusznie, gdyż warunki dotyczące tego bonusu są niemal identyczne. Również należy posiadać zweryfikowane konto, a także obrócić kwotą depozytu i kwotą bonusu 3-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 1.9. Warunki bonusu w aplikacji mobilnej muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni.

Ważne: udział w promocji bonus 49 zł aplikacja mobilna nie wyłącza z możliwości skorzystania z bonusu powitalnego 100% do 1000 zł.

Warto zatem sięgnąć po bonus za pierwszy depozyt w aplikacji mobilnej - 100% do 49 zł.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonus powitalny w Totolotku do dopiero początek korzyści. Bukmacher Totolotek zapewnia również ciekawe promocje dla stałych graczy. Oto one.

Bonus King Size

Bonus King Size w Totolotek

To promocja, która podwyższa wygrane nawet o 66%. Bonus King Size przeznaczony jest dla zarejestrowanych graczy, którzy wpłacili depozyt w wysokości co najmniej 20 zł. Aby spełnić jego warunki, należy stworzyć kupon AKO zawierający min. 3 zdarzenia. Nie obowiązuje minimalna stawka kuponu, jednak każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs min. 1.21. Na kuponie mogą pojawić się zdarzenia o kursie niższym, jednak nie mają one wpływu na wzrost wysokości wygranej w ramach bonusu.

Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń na kuponie wg tabeli dostępnej na stronie bukmachera, w dziale promocje.

Totolotek Bet Club

Bet Club w Totolotek

Bet Club, czyli klub graczy, to program lojalnościowy prowadzony przez bukmachera. Przeznaczona jest dla użytkowników, którzy posiadają konto stałe, czyli po weryfikacji. Wystarczy wpłacić depozyt w wysokości min. 20 zł i postawić zakład. Za każdy kupon przedmeczowy lub live przyznawane są punkty według schematu:

Stawka * liczba zdarzeń = ilość punktów Bet Club

Zgromadzone punkty można następnie wymieć na bonusy. Po zebraniu ich w większej ilości gracz zyskuje status Gold lub Platinium, dzięki któremu otrzymuje o 20% lub 50% więcej punktów Bet Club przy każdym zakładzie.

Bonus bez depozytu 10 zł na dobry powrót do obstawiania

Zrobiłeś sobie przerwę w obstawianiu zakładów bukmacherskich? Totolotek ma dla Ciebie niespodziankę! Jeżeli masz założone zweryfikowane konto w Totolotku i nie zwarłeś przez dłuższy czas żadnego zakładu to bardzo prawdopodobne, że dostaniesz od Totolotka prezent w postaci bonusu 10 zł na dobry powrót!

Bonus specjalny od Totolotek 10 zł

Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz mailem o tytule „Dawno Cię u nas nie było, bonus 10 zł czeka!”. Bonusowa kwota nie wymaga żadnej wpłaty gdyż jest to bonus bez depozytu.

Jak wykorzystać bonus w Totolotek? W ciągu kilku dni od przyznania bonusu zaloguj się na swoje konto i postaw dowolny zakład. Nie zwlekaj! Oferta bonusowa jest limitowana czasowo i ważna jedynie przez kilka dni.

Promocje na wydarzenia sportowe

Totolotek cyklicznie oferuje specjalne promocje bukmacherskie dla stałych graczy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Na jakie wydarzenia oferuje Totolotek bonus? Może to być Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, ważna kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, mecz Reprezentacji Polski w Piłce nożnej lub rozgrywki Pucharu Polski, których Totolotek jest sponsorem.

Promocja bukmacherska na Ligę Europy w Totolotek

Wysokość bonusu waha się od 20 do 50 zł, promocja tego typu dostępna jest zarówno dla obecnych klientów Totolotka jak i nowych. Jak wykorzystać taki bonus specjalny? Należy wpłacić określoną w regulaminie kwotę pieniędzy a następnie zagrać zakład na wydarzenie, którego dotyczy promocja. Zaraz po zagraniu zakładu do konta gracza zostanie przyznany bonus w ustalonej w regulaminie kwocie. Może to być od 20% do 100% wymaganego depozytu.

Gdzie Totolotek informuje o promocjach na wydarzenia? Informacje o bonusach i akcjach specjalnych znaleźć można na profilach społecznościach bukmachera oraz w aplikacji mobilnej Totolotek. Warto też zapisać się do newslettera wtedy bukmacher będzie przesyłać informacje o nowych bonusach na email i SMS.

Ogólna ocena bonusów w Totolotku

Jak widać, Totolotek stawia na jakość, nie ilość. Bonusów i promocji nie ma wiele, za to są naprawdę korzystne pod każdym względem: zrozumiałe, łatwe do uzyskania i opłacalne. Sam bonus powitalny w Totolotek jest wysoki, a jego warunki nie są bardzo trudne do spełnienia. Zwłaszcza, jeśli zestawi się go z warunkami bonusów na start u innych legalnych bukmacherów.

Totolotek docenia aktywność swoich graczy. Korzystasz z aplikacji mobilnej – otrzymujesz bonus. Lubisz kupony AKO – dostajesz szansę na wyższe wygrane. Stawiasz dużo kuponów – zbierasz punkty i wymieniasz je na kolejne bonusy. Proste i logiczne. Ocena bonusów w Totolotku może być tylko pozytywna.

Totolotek

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.