Totolotek bonusy

Ocena 5.00/1 głos

Totolotek bukmacher

Totolotek oferta

Totolotek bonusy

Totolotek opinie

Totolotek rejestracja

Bukmacher Totolotek jako bonus powitalny daje nowym graczom bonus na startowy 520 zł. Bonus powitalny Totolotek jest atrakcyjny i warty wykorzystania. Zarejestruj konto gracza i zyskaj 500 zł jako 100% bonus od pierwszego depozytu oraz dodatkowe 20 zł ekstra bez depozytu. Wpłać i zyskaj bonus na obstawianie zakładów bukmacherskich u legalnego bukmachera.

Odbieram bonus! Totolotek bonus powitalny

500 zł od depozytu | 21 zł bez depozytu | 230 zł cashback | 49 zł na apk

Totolotek to uznana marka wśród polskich graczy. Od lat cieszy się dużą popularnością. Wpływ na to mają same zakłady i ich ogromny wybór, ale również atrakcyjne bonusy i promocje. Bukmacher wie, jak zadbać zarówno o nowego jak i stałego klienta. Dlatego już od samego początku warto skorzystać z bonusu na start, a później przyjrzeć się korzystnym promocjom przeznaczonym dla zarejestrowanych graczy.

 1. Bonus powitalny Totolotek
 2. Bonus powitalny do 800 zł
 3. Bonus bez depozytu 20 zł
 4. Opinia o bonusie powitalnym
 5. Czy warto wykorzystać bonus?
 6. Jak wypłacić bonus?
 7. Kod promocyjny Totolotek
 8. Bonus aplikacja mobilna
 9. Bonusy i promocje dla graczy
 10. Bonus King Size
 11. Totolotek Bet Club
 12. Bonus bez depozytu 10 zł na dobry powrót do obstawiania
 13. Promocje na wydarzenia sportowe
 14. Ogólna ocena bonusów w Totolotku

Bonus powitalny Totolotek

Skoro bukmacher należy do niemieckiej spółki, to musi panować u niego odpowiedni porządek. Bonus powitalny Totolotek jest prosty i zrozumiały nawet dla niedoświadczonego gracza. Warto zapoznać się z jego kilkoma warunkami, by maksymalnie wykorzystać jego potencjał.

Bonus powitalny do 800 zł

Bonus na start w Totolotku ma bardzo prostą konstrukcję i przejrzyste zasady. Podczas rejestracji użytkownik musi zaznaczyć chęć jego otrzymania. Kolejnym krokiem jest poprawna weryfikacja konta – to bardzo istotne, gdyż bonus przysługuje wyłącznie od pierwszej wpłaty dokonanej na konto pozytywnie zweryfikowane. Nie przysługuje za wpłaty dokonane nie niezweryfikowane konto.

Bonus powitalny Totolotek

Bonus powitalny w Totolotku przyznawany jest w wysokości pierwszej wpłaty, jednak maksymalnie może wynieść 500 zł. Minimalna kwota depozytu to 20 zł. Aby wypłacić bonus, należy kwotę depozytu oraz kwotę bonusu obrócić 3-krotnie na zakładach bukmacherskich. Aby zakład liczył się do warunków obrotu musi zawierać 3 zdarzenia, przy czym każde zdarzenie musi posiadać kurs co najmniej 1,35. Minimalny kurs kuponu wnosi zatem 1,35 x 1,35 x 1,35 = 2,46.

Przykład:

Depozyt 500 PLN + środki bonusowe 500 PLN = 1000 zł × 3 = 3000 PLN obrotu

Należy pamiętać, że maksymalna stawka na kuponie zaliczająca się do kwoty obrotu bonusem to suma depozytu + suma bonusu. W powyższym przypadku będzie to zatem 1000 zł. Każda stawka powyżej tej kwoty nie będzie brała udziału w obrocie.

Gracz nie może postawić dwóch lub więcej zakładów na różne wyniki meczu w ramach tego samego zdarzenia lub kilku zakładów na to samo zdarzenie. Wówczas Totolotek odbierze bonus.

Na spełnienie warunków bonusu gracz ma aż 30 dni od dokonania pierwszej wpłaty.

Bonus bez depozytu 20 zł

Bonus od depozytu to nie jest wszystko co może w Totolotku zyskać nowy gracz! Od maja 2020 roku do oferty powitalnej Totolotka wrócił bonus bez depozytu w kwocie 20 zł za rejestrację.

Aby otrzymać bonus bez depozytu należy wpisać kod bonusowy 20NASTART w trakcie procesu wpłaty pierwszego depozytu. Natychmiast po weryfikacji konta gracza zostanie ono zasilone bonusową kwotą 20 zł do wykorzystania  na zakłady bukmacherskie na totolotek.pl.

Gracz ma 14 dni na dokonanie darmowego zakładu. Aby wypłacić środki należy wykonać 2-krotny obrót po kursie minimum 2,00.

Opinia o bonusie powitalnym

Kwota bonusu 500 zł jest wysoka, wymagany obrót niski – tylko 3 * (bonus+depozyt). Czas przeznaczony na spełnienie warunków bonusu na start jest bardzo długi i wystarczający nawet przy ostrożnej grze, 30 dni to przecież cały miesiąc. Najbardziej wymagającym warunkiem jest z pewnością minimalny kurs kuponu, czyli 2,46. Jednak nawet początkujący gracze nie powinni mieć problemu ze znalezieniem odpowiednich zdarzeń, zwłaszcza, że jest ich mnóstwo.

Internetowe opinie o bonusie na start w Totolotek jednoznacznie wskazują, że bonus jest prosty i zrozumiały, a to cenne zalety na rynku bukmacherskim. Gracz nie musi obawiać się dodatkowych warunków ukrytych w regulaminie, które skutecznie utrudniają wykorzystanie bonusu. Bonus powitalny w Totolotku w porównaniu do konkurencji jest niezwykle atrakcyjny i wart wykorzystania.

Dodatkowy bonus bez depozytu w wysokości 20 zł to atut Totolotka, wystarczy założyć i zweryfikować konto aby móc za darmo przetestować zakłady u tego bukmachera.

Czy warto wykorzystać bonus?

W przypadku bonusu na start w Totolotku gracz może tylko zyskać. Warunki są przystępne i jasno określone. Nawet początkującym typerom nie sprawi żadnych trudności ich zrozumienie. Bonus powitalny w Totolotku jest również możliwy do zrealizowania i wypłacenia, a bukmacher daje na to naprawdę sporo czasu. Uwzględniając przy tym bogatą ofertę zakładów, z pewnością warto wykorzystać bonus na start od Totolotka.

Jak wypłacić bonus?

Aby wypłacić przyznane środki w ramach bonusu powitalnego, należy obrócić 3-krotnie kwotą depozytu oraz kwotą bonusu w zakładach bukmacherskich o minimalnym kursie 2,64.

Kod promocyjny Totolotek

Przy pierwszym depozycie w polu „kod bonusowy” wpisz kod bonusowy 20NASTART od Totolotek. Specjalny kod promocyjny dzięki któremu otrzymasz bonus powitalny bez depozytu 20 zł czyli łącznie zyskasz kwotę 520 zł czyli wyższą niż ta ze standardowej oferty. Po rocznej przerwie Totolotek powrócił z kodem promocyjnym w maju 2020 i od tego czasu jest już dostępny. Zgodnie z nową polityką bonusową właścicieli  kod promocyjny Totolotek jest ponownie możliwy do użycia.

Bonus aplikacja mobilna

Bonus w aplikacji mobilnej Totolotka

Na wszystkich, którzy chcą skorzystać z aplikacji mobilnej Totolotka, czeka specjalny bonus 49 zł w aplikacji na telefon. Wystarczy pobrać ją na smartfon lub tablet (wersja jedynie na Android), a następnie wpłacić min. 20 zł przy użyciu aplikacji mobilnej. Bonus przyznawany jest w wysokości kwoty pierwszej wpłaty, jednak maksymalnie do 49 zł. Widzicie podobieństwo z bonusem powitalnym?

Słusznie, gdyż warunki dotyczące tego bonusu są niemal identyczne. Również należy posiadać zweryfikowane konto, a także obrócić kwotą depozytu i kwotą bonusu 3-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 1.9. Warunki bonusu w aplikacji mobilnej muszą zostać spełnione w ciągu 30 dni.

Ważne: udział w promocji bonus 49 zł aplikacja mobilna nie wyłącza z możliwości skorzystania z bonusu powitalnego 100% do 500 zł.

Warto zatem sięgnąć po bonus za pierwszy depozyt w aplikacji mobilnej - 100% do 49 zł.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonus powitalny w Totolotku do dopiero początek korzyści. Bukmacher Totolotek zapewnia również ciekawe promocje dla stałych graczy. Oto one.

Bonus King Size

Bonus King Size w Totolotek

To promocja, która podwyższa wygrane nawet o 66%. Bonus King Size przeznaczony jest dla zarejestrowanych graczy, którzy wpłacili depozyt w wysokości co najmniej 20 zł. Aby spełnić jego warunki, należy stworzyć kupon AKO zawierający min. 3 zdarzenia. Nie obowiązuje minimalna stawka kuponu, jednak każde pojedyncze zdarzenie musi mieć kurs min. 1.21. Na kuponie mogą pojawić się zdarzenia o kursie niższym, jednak nie mają one wpływu na wzrost wysokości wygranej w ramach bonusu.

Wysokość bonusu zależy od ilości zdarzeń na kuponie wg tabeli dostępnej na stronie bukmachera, w dziale promocje.

Totolotek Bet Club

Bet Club w Totolotek

Bet Club, czyli klub graczy, to program lojalnościowy prowadzony przez bukmachera. Przeznaczona jest dla użytkowników, którzy posiadają konto stałe, czyli po weryfikacji. Wystarczy wpłacić depozyt w wysokości min. 20 zł i postawić zakład. Za każdy kupon przedmeczowy lub live przyznawane są punkty według schematu:

Stawka * liczba zdarzeń = ilość punktów Bet Club

Zgromadzone punkty można następnie wymieć na bonusy. Po zebraniu ich w większej ilości gracz zyskuje status Gold lub Platinium, dzięki któremu otrzymuje o 20% lub 50% więcej punktów Bet Club przy każdym zakładzie.

Bonus bez depozytu 10 zł na dobry powrót do obstawiania

Zrobiłeś sobie przerwę w obstawianiu zakładów bukmacherskich? Totolotek ma dla Ciebie niespodziankę! Jeżeli masz założone zweryfikowane konto w Totolotku i nie zwarłeś przez dłuższy czas żadnego zakładu to bardzo prawdopodobne, że dostaniesz od Totolotka prezent w postaci bonusu 10 zł na dobry powrót!

Bonus specjalny od Totolotek 10 zł

Informację o przyznaniu bonusu otrzymasz mailem o tytule „Dawno Cię u nas nie było, bonus 10 zł czeka!”. Bonusowa kwota nie wymaga żadnej wpłaty gdyż jest to bonus bez depozytu.

Jak wykorzystać bonus w Totolotek? W ciągu kilku dni od przyznania bonusu zaloguj się na swoje konto i postaw dowolny zakład. Nie zwlekaj! Oferta bonusowa jest limitowana czasowo i ważna jedynie przez kilka dni.

Promocje na wydarzenia sportowe

Totolotek cyklicznie oferuje specjalne promocje bukmacherskie dla stałych graczy na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Na jakie wydarzenia oferuje Totolotek bonus? Może to być Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem, ważna kolejka piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy, mecz Reprezentacji Polski w Piłce nożnej lub rozgrywki Pucharu Polski, których Totolotek jest sponsorem.

Promocja bukmacherska na Ligę Europy w Totolotek

Wysokość bonusu waha się od 20 do 50 zł, promocja tego typu dostępna jest zarówno dla obecnych klientów Totolotka jak i nowych. Jak wykorzystać taki bonus specjalny? Należy wpłacić określoną w regulaminie kwotę pieniędzy a następnie zagrać zakład na wydarzenie, którego dotyczy promocja. Zaraz po zagraniu zakładu do konta gracza zostanie przyznany bonus w ustalonej w regulaminie kwocie. Może to być od 20% do 100% wymaganego depozytu.

Gdzie Totolotek informuje o promocjach na wydarzenia? Informacje o bonusach i akcjach specjalnych znaleźć można na profilach społecznościach bukmachera oraz w aplikacji mobilnej Totolotek. Warto też zapisać się do newslettera wtedy bukmacher będzie przesyłać informacje o nowych bonusach na email i SMS.

Ogólna ocena bonusów w Totolotku

Jak widać, Totolotek stawia na jakość, nie ilość. Bonusów i promocji nie ma wiele, za to są naprawdę korzystne pod każdym względem: zrozumiałe, łatwe do uzyskania i opłacalne. Sam bonus powitalny 520 zł w Totolotek jest wysoki, a jego warunki nie są bardzo trudne do spełnienia. Zwłaszcza, jeśli zestawi się go z warunkami bonusów na start u innych legalnych bukmacherów.

Totolotek docenia aktywność swoich graczy. Korzystasz z aplikacji mobilnej – otrzymujesz bonus. Lubisz kupony AKO – dostajesz szansę na wyższe wygrane. Stawiasz dużo kuponów – zbierasz punkty i wymieniasz je na kolejne bonusy. Proste i logiczne. Ocena bonusów w Totolotku może być tylko pozytywna.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/bonusy

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Totolotek

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Totolotek. Nie popełnij ponownie tego błędu!

23 grudnia 2020

Bonus 10 zł bez depozytu w Totolotek

Byłeś grzeczny w tym roku? Obstawiałeś hity w Tototolotku?  Brałeś udział w super promocjach Totolotka? Odwiedzałeś punkty stacjonarne Totolotka?

Jeśli tak, to zasłużyłeś na prezent! Możesz otworzyć paczkę numer 5 z Kalendarza Adwentowego Totolotka!

Tylko dzisiaj 23 grudnia odbierz świąteczny bonus 10 zł  bez depozytui od Totolotka!

 • Grasz online? Użyj kodu GWIAZDKA - 10 PLN w prezencie trafi na Twoje konto!
 • Masz kartę Bet Club i grasz stacjonarnie? Udaj się do najbliższego punktu Totolotka i pokaż kartę. Na hasło GWIAZDKA otrzymasz 16-cyfrowy kod bonusowy o wartości 10 PLN!

Totolotek darmowe 10 zł