Gwarantowany bonus od bukmachera Totolotek na Euro 2021

Ocena 5.00/4 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji na stronie legalnego bukmachera Totolotek, obstawiaj mecze 1/8 finału Euro 2021 i zgarnij gwarantowany bonus 25 zł niezależnie od wyników na kuponach. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do Totolotek

Wykorzystaj super bonus Totolotek!

Obstawiaj Euro 2021 u bukmachera Totolotek

Sobotnim meczem Walii z Danią rozpocznie się faza pucharowa Euro 2021. W ciągu kolejnych czterech dni poznamy komplet ćwierćfinalistów tej imprezy, zaś już na tym etapie nie brakuje szlagierów.

Nam najbardziej do gustu przypadły starcia Belgii z Portugalią oraz Anglii z Niemcami, natomiast trzeba przyznać, że wszystkie pary prezentują się naprawdę fantastycznie.

Oczywiście bukmacher Totolotek proponuje swoim klientom bogatą ofertę zakładów na to wydarzenie, jednak to nie jedyna niespodzianka na jaką mogą liczyć gracze. Sprawdź zasady najnowszej promocji od bukmachera Totolotek i wejdź do gry o darmowe środki.

Obstawiaj Euro 2021 i zgarnij darmowy bonus od bukmachera Totolotek

Regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wystarczy, że w dniach 26-29 czerwca zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Totolotek i postawisz dowolny kupon dotyczący meczów 1/8 finału Euro 2021.

Do promocji kwalifikują się zakłady przedmeczowe oraz na żywo, SOLO oraz AKO. Ważne, aby wszystkie selekcje dotyczyły Euro 2021, zaś stawka na kuponie wyniosła min. 50 zł.

Automatycznie po spełnieniu tego warunku gracz otrzyma darmowy bonus 25 zł, za który w ciągu 7 dni będzie mógł obstawić dowolne wydarzenie z oferty zakładów bukmachera Totolotek. Każdy gracz może otrzymać w ramach tej promocji tylko jeden bonus.

Promocyjny pakiet na start EUROPAKA czeka na nowych graczy w Totolotku

Euro 2021 to nie tylko czas olbrzymich piłkarskich emocji, ale również ciekawych promocji na stronach legalnych bukmacherów. Jeden z najbardziej atrakcyjnych bonusów na start czeka na nowych klientów serwisu Totolotek. Każdy z nich otrzyma bowiem pakiet EUROPAKA, w którego skład wejdą:

  • Freebet bonus bez depozytu 21 zł
  • Totolotek bonus 100% od pierwszego depozytu 500 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Bonus za aplikacją mobilną 49 zł

Łączna kwota darmowych środków bonusowych na start dla każdego nowego klienta bukmachera Totolotek to zatem aż 800 zł, zaś więcej informacji o tym pakiecie na start znajduje się na oficjalnej stronie tego serwisu.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/gwarantowany-bonus-od-bukmachera-totolotek-na-euro-2021

Oceń ten tekst