Bonus 50 zł za każdego gola Polaków od bukmachera Totolotek!

Ocena 5.00/2 głosy

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Totolotek dedykowanego pod premierowe starcie Polaków ze Słowacją, a za każdego gola Biało-Czerwonych na Twoim koncie gracza pojawi się darmowy bonus.

Odbieram bonus! Idź do Totolotek

Wykorzystaj super bonus Totolotek!

Oferta zakładów na mecz Polska - Słowacja od bukmachera Totolotek

Dziś o godzinie 18:00 zagramy w Petersburgu ze Słowacją w naszym pierwszym meczu na Euro 2021. Rywal wydaje się jak najbardziej w zasięgu Biało-Czerwonych i liczymy na mocne otwarcie turnieju, z drugiej strony jednak gra Polaków nie wyglądała w ostatnich miesiącach jakoś fantastycznie, dlatego trzeba podejść ze sporym respektem do tego spotkania.

Szeroka oferta zakładów na mecz Polska - Słowacja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Totolotek, który poza ciekawymi rynkami zakładów i niezłymi kursami proponuje również specjalny bonus dedykowany właśnie pod mecz Polska - Słowacja. Sprawdź regulamin najnowszej promocji od Totolotka i wejdź do gry o darmowe środki.

Każdy gol Polaków = darmowy bonus na Twoim koncie gracza

Regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Wystarczy, że w poniedziałek 14 czerwca zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie bukmachera Totolotek i za min. 101 zł obstawisz zakład Ponad/Poniżej 2.5 goli w meczu Polska - Słowacja.

Może to być jedyny typ na kuponie SOLO, a może być jednym z wielu na wielokrotnym kuponie AKO. Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się prawidłowe, wówczas bukmacher wypłaci Ci rzecz jasna wygraną. Mało tego! Za każdego gola zdobytego przez Polaków na Twoim koncie gracza pojawi się również darmowy bonus 50 zł.

Bonus Totolotek musi zostać aktywowany w ciągu 3 dni od momentu przyznania, zaś następnie gracz ma 3 dni na dokonanie obrotu 1x na kuponach z kursem min. 2.00.

Dołącz do bukmachera Totolotek i zgarnij atrakcyjny pakiet bonusów na start

Szaleństwo dotyczące Euro 2021 ogarnęło wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Nie inaczej dzieje się w przypadku serwisu Totolotek, który z okazji mistrzostw zaprezentował swój promocyjny pakiet Europaka, w którego skład wchodzą:

  • Totolotek bonus 100% od pierwszego depozytu 500 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 21 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Bonus za aplikację mobilną 49 zł

Po więcej informacji na temat powitalnego pakietu promocyjnego Europaka należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Totolotek.

Idź do Totolotek Idź do Totolotek

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Totolotek.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totolotek/news/bonus-50-zl-za-kazdego-gola-polakow-od-bukmachera-totolotek

Oceń ten tekst