Bonusy bez depozytu

Ocena 5.00/19 głosów
Bonusy bez depozytu

Legalni bukmacherzy działający w Polsce aby uatrakcyjnić ofertę zakładów oferują graczom wiele ciekawych promocji i bonusów. Część z oferowanych bonusów ma charakter czasowy i dotyczy np. wybranych turniejów, mistrzostw lub konkretnych rozgrywek, część natomiast należy do stałej oferty promocyjnej przeznaczonej dla lojalnych graczy.

O stałych promocjach piszemy na stronie promocje bukmacherskie, tutaj rozbierzemy na czynniki pierwsze bonusy bez depozytu.

Bonusy powitalne na dobry start na stałe wpisały się krajobraz polskich zakładów bukmacherskich. W ramach bonusu powitalnego niektórzy bukmacherzy oferują graczom bonus bez depozytu. W tym tekście zajmiemy się właśnie bonusami bez depozytu.

Bonusy powitalne są świetną okazją dla nowych użytkowników, którzy zdecydują się na rejestrację konta u bukmachera w maju 2024. Dzięki nim mogą znacznie zwiększyć wpłaconą kwotę przeznaczoną do zawarcia jednego lub większej liczby zakładów. Dzięki bonusowi bez depozytu gracz może postawić pierwsze kupony w ogóle nie ryzykując własnymi pieniędzmi.

 1. Czym jest bonus bez depozytu?
 2. Bukmacherzy z bonusami bez depozytu
 3. Poznaj bonusy bez depozytu
 4. Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu?
 5. Warunki i zasady korzystania z bonusu bez depozytu.
 6. Konto bonusowe a konto główne
 7. Wypłata bonusu bez depozytu
 8. Rodzaje bonusów bez depozytu
 9. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze bonusu bez depozytu?

Czym jest bonus bez depozytu?

Bonus bez depozytu to rodzaj promocji, w której bukmacher zasila konto gracza określoną kwotą służącą do zawarcia zakładów i nie wymagana przy tym wkładu własnego. Oznacza to, że otrzymujesz pieniądze do postawienia na zakładach nawet wówczas, gdy nie wpłacisz na konto depozytowe żadnej sumy. Bonus bez depozytu to jedyny bonus w zakładach bukmacherskich, w którym gracz nic nie ryzykuje.

Poniżej przedstawiamy listę 5 legalnych bukmacherów dla Polaków, którzy oferują nowym graczom na start bonus bez depozytu. Stan na maj 2024.

Uwaga. Niektórzy bukmacherzy z listy poniżej mogą wymagać wprowadzenia kodu promocyjnego w celu uzyskania bonusu bez depozytu. Przeczytaj więcej o kodach promocyjnych bukmacherów.

Bukmacherzy z bonusami bez depozytu

Jaki bukmacher daje pieniądze na start bez depozytu? W tej chwili (maj 2024) spośród legalnych bukmacherów dla Polaków bonus bez depozytu można otrzymać u 3 bukmacherów:

 1. STS
 2. Fortuna
 3. LV BET

W przeszłości, bonus bez depozytu przez długi czas oferował również Totolotek. Jednak od lipca 2019 freebet 20 zł w Totolotku nie jest już dostępny.

Poznaj bonusy bez depozytu

Poniżej znajdziesz odpowiedź na najważniejsze kwestie związane z bonusem bez depozytu. Zapoznaj się z nimi, zanim skorzystasz z tej promocji u wybranego bukmachera. Zajmie Ci to tylko chwilę, a pozwoli wykorzystać maksymalnie jej potencjał.

Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu?

Uśmiechnięta pani trzyma piłkę i banknoty pieniędzy
Bonusy bez depozytu mają zachęcić graczy do otwarcia konta.

Rolą każdej promocji jest skłonienie klienta do skorzystania z produktu lub usługi. Nie inaczej jest w tym przypadku. Bonusem bez depozytu bukmacherzy chcą przyciągnąć osoby, które dotychczas nie korzystały z jego usług. Stąd najczęściej ta forma promocji dostępna jest tylko w momencie rejestracji nowego konta.

Bonus bez depozytu pozwala oswoić się nowym klientom z obstawianiem. Dzięki przyznanym środkom przechodzą proces zawarcia pierwszego zakładu i oczekiwania na wynik, nie ryzykując własnymi pieniędzmi. To jak jazda próbna nowy modelem samochodu. Dealerowi aut opłaca się udostępnić pojazd, pomimo świadomości, że tylko jedna osoba spośród wielu próbujących dokona zakupu. Bukmacherzy liczą natomiast, że część osób będzie regularnie korzystać w przyszłości ze swojego konta w ich serwisie.

Warunki i zasady korzystania z bonusu bez depozytu.

Obdarowując klienta kwotą umożliwiającą zawarcie zakładu, bukmacherzy określają pewne warunki skorzystania z takiego bonusu. Muszą one zostać spełnione przez gracza, by wygrane pieniądze mogły zostać wypłacone z konta depozytowego na jego rachunek bankowy. Nie są to skomplikowane zasady, niemniej zawsze należy się z nimi zapoznać i umiejętnie korzystać z bonusu.

Obrót – to najpopularniejszy warunek dotyczący bonusu bez depozytu. Oznacza on, że gracz musi dokonać zawarcia zakładów za określoną przez bukmachera wielokrotność przyznanej stawki. Np. bonus wynosi 25 zł, a bukmacher wymaga trzykrotnego obrotu kwotą bonusu. Wówczas gracz musi obstawić kupony, których łączna stawka wyniesie 75 zł. Oczywiście, do tej sumy kwalifikują się wyłącznie wygrane zakłady.

Minimalny kurs zakładu – w tym przypadku warunkiem skorzystania z bonusu bez depozytu jest wykorzystanie przyznanej stawki do zawarcia zakładów o wymaganym minimalnym kursie. Np. gdy MKS wynosi 1,91, łączny kurs zakładu (całego kuponu) nie może być niższy, niż wskazany.

Minimalny kurs zdarzenia – ten wymóg określa minimalny kurs pojedynczego zdarzenia.

Czas – bukmacher może zastrzec w regulaminie okres, w którym należy wykorzystać bonus bez depozytu i spełnić dodatkowe warunki, np. wymagany obrót.

Zakłady na żywo – kwota przyznana w ramach bonusu bez depozytu może być wykorzystana jedynie na zakłady na żywo, nazywane również zakładami live.

Zakłady pojedyncze – kwota przyznana w ramach bonusu bez depozytu może być wykorzystana tylko na zakłady pojedyncze, nazywane również singlami lub solo. Oznacza to, że na kuponie gracza dopuszczalne jest tylko jedno wydarzenie.

Zakłady wielokrotne – kwota przyznana w ramach bonusu bez depozytu może być wykorzystana tylko na zakłady wielokrotne (występują różne typu zakładów wielokrotnych, np. AKO). Oznacza to, że kupon gracza musi zawierać więcej, niż jedno wydarzenie.

Kod promocyjny – warunkiem skorzystania z bonusu bez depozytu jest podanie kodu promocyjnego, zazwyczaj w momencie rejestracji nowego konta.

Konto bonusowe a konto główne

Sam sens istnienia konta bonusowego podyktowany jest właśnie wszelkimi atrakcjami i dodatkami kierowanymi do graczy przez bukmacherów. To w tym miejscu znajdują się wszystkie środki przekazane w ramach promocji i bonusów. Należy je traktować, jako pieniądze wirtualne, którymi użytkownik może dysponować zgodnie z regulaminami poszczególnych promocji.

Konto depozytowe zaś, to miejsce, do którego trafiają pieniądze:

 • wpłacone przez gracza
 • wygrane z kuponów, których stawką były środki własne gracza
 • kwoty z konta bonusowego po spełnieniu wszelkich warunków danej promocji.

Zasadnicza różnica pomiędzy tymi rodzajami kont: tylko z konta depozytowego możliwa jest wypłata środków na rachunek bankowy gracza. Środki na koncie bonusowym służą jedynie do obrotu w ramach zakładów bukmacherskich.

Wypłata bonusu bez depozytu

Nigdy nie ma możliwości wypłaty kwoty pieniędzy otrzymanej jako bonus bez depozytu bez spełnienia wskazanych w regulaminie warunków. Są to środki, których celem jest zachęcenie nowego użytkownika do gry, a nie bezpośrednie wzbogacenie jego konta bankowego.

Jeśli promocja bez takich warunków kiedykolwiek trafi do oferty legalnych bukmacherów, natychmiast poinformujemy o tym na portalu spryciarz.com.

Rodzaje bonusów bez depozytu

Cechą charakterystyczną wszystkich bonusów bez depozytu jest darmowa kwota przyznana przez bukmachera do zawierania zakładów. Każda promocja ma jednak swój oddzielny regulamin, ale można wyróżnić najpopularniejsze rodzaje bonusów bez depozytu:

Freebet – to kwota bonusu, którą gracz może wykorzystać do zawarcia tylko jednego zakładu (nie wydarzenia, tych na kuponie może być kilka).

Darmowy depozyt – to kwota bonusu, którą gracz może wykorzystać do zawarcia wielu zakładów.

Freebet dotyczący wybranych wydarzeń – to kwota bonusu, którą gracz może wykorzystać do zawarcia zakładów dotyczących wybranych rozgrywek, turniejów czy zawodów (np. mecze pierwszej kolejki Ligi Mistrzów czy spotkania w turnieju głównym EURO 2024).

Każdy bukmacher ma prawo do ustalania własnych warunków przyznawanego bonusu bez depozytu, dlatego zawsze należy zapoznać się z regulaminem bonusu od bukmachera dla konkretnej promocji.

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze bonusu bez depozytu?

Zamyślony mężczyzna.
Poznaj warunki i zasady bonusów bez depozytu.

Oczywiście pierwszym czynnikiem przyciągającym potencjalnego gracza jest kwota bonusu bez depozytu. To z pewnością istotny element, na który powinieneś zwrócić uwagę, jednak wcale nie musi być on tym decydującym. Z pewnością należy zapoznać się przynajmniej z najważniejszymi warunkami każdej promocji, a są to elementy wymienione w sekcji Warunki i zasady korzystania z bonusu bez depozytu.

Czasem może się zdarzyć, że jeden z bukmacherów przyznaje więcej środków w ramach bonusu, jednak wymaga większego obrotu, niż ten oferujący mniejszą kwotę. Warto zastanowić się, czy druga opcja nie jest korzystniejsza. Wówczas szansa na wygraną i przejęcie dzięki niej pieniędzy na konto depozytowe wzrasta, gdyż gracz nie musi ryzykować kwoty bonusu kolejnym kuponem.

Ważnym elementem z pewnością jest także minimalny kurs zakładu i minimalny kurs zdarzenia. Znów, w odniesieniu do wysokości przyznawanej kwoty, ten czynnik może być korzystniejszy dla gracza. Zakłady o niższych kursy są zazwyczaj są bardziej prawdopodobne, co zwiększa szansę na spełnienie warunku o obrocie.

Nie można bagatelizować także czasu, w którym należy dokonać obrotu przyznanym bonusem. Choć zakłady bukmacherskie wymagają podejmowania szybkich decyzji, dla gracza istotne może okazać się, czy ma dyspozycji np. miesiąc czy tylko 7 dni. Pierwszy z wymienionych okresów stwarza mu możliwość wybrania meczów z kilku kolejek ulubionej ligi, a drugi ogranicza do wydarzeń odbywających się maksymalnie tydzień od momentu przyznania bonusu.

Przy wyborze bonusu bez depozytu z pewnością warto zwrócić uwagę także na samego bukmachera. Czy cieszy się uznaniem wśród użytkowników? Czy oferuje wysokie kursy? Czy posiada zakłady na wydarzenia i dyscypliny, które interesują gracza?

Na pierwszy rzut oka odpowiedzi na te pytania mogą wydawać się mniej istotne, niż kwestie wymienione wcześniej (kwota, obrót, czas). Jednak jeśli bonus bez depozytu ma być wstępem do regularnej gry u bukmachera, sprawdź, czy dobrze czujesz się w jego serwisie. Czy odpowiada Ci układ menu? Czy rozkład oferty na stronie jest dla Ciebie przejrzysty, a zasady gry klarowne? Czy łatwo i sprawnie docierasz do wybranych wydarzeń? Czy bukmacher zapewnia Ci komfort w postaci wygodnej aplikacji i mobilnej wersji strony? A nawet to, czy odpowiada Ci kolorystyka serwisu i jego elementy graficzne.

Gra u bukmachera ostatecznie ma być rozrywką i sprawiać przyjemność. Wobec coraz większej konkurencji i coraz bogatszej oferty legalnych bukmacherów warto znaleźć tego ulubionego, na dłużej.

Bonus bez depozytu u bukmachera jest niezwykle atrakcyjną promocją. Typerzy zakładów bukmacherskich poszukują bukmacherów z bonusem bez depozytu gdyż umożliwia on zawarcie zakładu bez żadnego ryzyka utraty pieniędzy. Niewielu polskich bukmacherów oferuje bonusy bez depozytu. Bonus bez depozytu jest dostępny wyłącznie dla nowych graczy.

FAQ Bonusy bez depozytu

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy po wykorzystaniu bonusu bez depozytu mogę skorzystać z innych ofert bukmachera, np. bonusu powitalnego od depozytu?

  U większości bukmacherów bonus bez depozytu zazwyczaj łączy się z bonusem od depozytu. Jednak nie zawsze dzieje się tak w przypadku innych promocji, np. bonusu – zakład bez ryzyka. Dlatego należy zapoznać się z regulaminami poszczególnych promocji, a w razie wątpliwości zwrócić się do działu obsługi klienta.

 • Czy mogę uzyskać więcej niż jeden bonus bez depozytu u bukmachera?

  Nie, bonus od depozytu przyznawany jest tylko raz każdemu nowemu użytkownikowi.

 • Jaką kwotę można uzyskać w ramach bonusu bez depozytu?

  Zazwyczaj są to kwoty od 10 do 50 zł.

 • Czy mogę wykorzystać bonus bez depozytu korzystając z konta tymczasowego?

  Zależy od bukmachera. Niektóre firmy bukmacherskie przyznają promocję bonus bez depozytu tylko tym użytkownikom, którzy posiadają konto w pełni zweryfikowane (nazywane także np. stałym). Część bukmacherów przyznaje bonusy bez depozytu na konta tymczasowe jednak w po wypełnieniu obrotu środki nie są dostępne do wypłaty aż do czasu pełnej weryfikacji.

 • Którzy bukmacherzy oferują bonus bez depozytu i który z nich jest najwyższy?

  Bukmacherzy z bonusami bez depozytu w [year] roku to STS, Fortuna, Totolotek, LV BET, TOTALbet. Pełną aktualną listę bukmacherów na [year] oferujących bonus bez depozytu wraz z kwotami i najważniejszymi parametrami przedstawiamy w na górze tej strony.

 • Czy opłaca się korzystać z bonusów bez depozytu?

  Choć nie zawsze udaje się spełnić wszystkie warunki bonusu, to jak najbardziej opłaca się skorzystać takiego rodzaju promocji. Nie ryzykujesz własnymi pieniędzmi, a zyskujesz możliwość darmowego przejścia procesu od zawarcia zakładu do jego weryfikacji. Wyjątkiem są przypadki, gdy uzyskanie bonusu bez depozytu powoduje brak możliwości skorzystania z innej promocji. Sprawdź wówczas, która jest dla Ciebie bardziej atrakcyjna.

 • Dlaczego warto skorzystać z bonusu bez depozytu przez link na spryciarz.com?

  Jako certyfikowany portal bukmacherski i wieloletni wiarygodny partner firm tej branży w wielu przypadkach oferujemy Ci większą kwotę bonusu bez depozytu, niż ta standardowa, dostępna bezpośrednio ze strony danej firmy.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/bonusy-bez-depozytu-231

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Entropay
Metody płatności

Entropay