Kod promocyjny do bukmachera

Ocena 4.76/25 głosów
Kod promocyjny do bukmachera

Jednym z najpopularniejszych sposobów stosowanych przez legalnych bukmacherów na przyciągnięcie nowych graczy są bonusy powitalne przyznawane jednorazowo po założeniu konta.

Jednak nie wszyscy gracze mają świadomość, że w prosty sposób można powiększyć kwotę bonusu lub skorzystać z atrakcyjniejszych warunków, korzystając u bukmachera z kodu promocyjnego, który wpisuje się w formularzu podczas rejestracji konta.

Rejestrując konto bez kodu promocyjnego nowy gracz otrzymuje jedynie bonus powitalny o standardowej wysokości. Wielu bukmacherów przygotowuje specjalne kody promocyjne, które uprawniają graczy do odebrania lepszej oferty na start. Warto wiedzieć, że kod promocyjny do bukmachera często nazywany jest także kodem bonusowym – w obu przypadkach chodzi o ten sam rodzaj korzyści.

 1. Kody promocyjne - korzyści
 2. Bukmacherzy - kody promocyjne
 3. Jak prawidłowo użyć kod promocyjny?

Kody promocyjne - korzyści

Bukmacherzy nie informują na swoich witrynach graczy o tym, jak i gdzie znaleźć kod powiększający bonus powitalny. Jako długoletni partner firm bukmacherskich i branżowy portal, spryciarz.com oferuje lepszą od standardowej ofertę dla swoich czytelników i nowych graczy. Dzięki naszym kodom bonusowym możecie liczyć na wyższy bonus u niektórych bukmacherów.

 • Większą kwotę bonusu powitalnego od depozytu.
 • Dodatkowy zakład bez ryzyka lub zakład bez depozytu.
 • Lepsze warunki wymaganego obrotu bonusem.

Nie wszyscy bukmacherzy oferują kody promocyjne, dlatego otwierając konto u niektórych firm powiększenie bonusu powitalnego nie jest możliwe. Poniżej oddajemy do Waszej dyspozycji kody promocyjne do legalnych bukmacherów działających w Polsce. Kody są aktualne i uprawniają do otrzymania wyższego bonusu w maju 2024 roku.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Oto najlepsze kody promocyjne do bukmacherów. Użyj kodu promocyjnego i otrzymaj maksymalny możliwy bonus. Przedstawiamy kody bonusowe do legalnych bukmacherów dla graczy z Polski. Uzyskaj wyższy bonus powitalny dzięki kodom promocyjnym i obstawiaj zakłady bukmacherskie po lepszych warunkach. Wybierz bukmachera z listy, skopiuj kod promocyjny i ciesz się dodatkowymi benefitami.

 1. Kod promocyjny Fortuna to SPRYCIARZ
 2. Kod promocyjny forBET to SPRYCIARZ
 3. Kod promocyjny Superbet to SPRYCIARZ
 4. Kod promocyjny STS to SPRYCIARZ
 5. Kod promocyjny eTOTO to SPRYCIARZ
 6. Kod promocyjny Betfan to SPRYCIARZ
 7. Kod promocyjny eWinner to SPRYCIARZ
 8. Kod promocyjny PZBUK to SPRYCIARZ
 9. Kod promocyjny Betclic to SPRYCIARZ
 10. Kod promocyjny LV BET to SPRYCIARZ
 11. Kod promocyjny TOTALbet to SPRYCIARZ

Jak prawidłowo użyć kod promocyjny?

Kod promocyjny wpisuje się w formularzu rejestracyjnym na etapie tworzenia konta u bukmachera. Każdy bukmacher posiada swój własny, specyficzny dla siebie formularz więc nie sposób określić dokładnego miejsca w które należy wpisać kod bonusowy.

Czasami pole w kod bonusowy znajduje się w kroku 1 (eWinner), czasami w kroku 2 (PZBUK) a w niektórych wypadkach w ostatnim kroku.

Kod promocyjny w eWinner
Kod promocyjny w eWinner – krok 1.
Kod promocyjny w PZBUK
Kod promocyjny w PZBUK – krok 2.

W każdym razie, bezwzględnie trzeba pamiętać o tym, że kod bonusowy wpisuje się w trakcie rejestrowania konta. Jeżeli bukmacher oferuje kody promocyjne to w formularzu musi znaleźć się pole o nazwie „kod bonusowy” albo „kod promocyjny”.

W razie wątpliwości i obawy o przeoczeniu tego pola, będąc w trakcie rejestracji konta zawsze można przełączać się wstecz pomiędzy kolejnymi krokami bez utraty wprowadzonych danych. Przed rejestracją lub w trakcie zawsze można się też zapytać konsultanta na czacie gdzie należy wprowadzić kod.

Instrukcja zastosowania kodu promocyjnego krok po kroku:

 1. Wybierz z podanej listy bukmachera, u którego chcesz założyć konto.
 2. Skopiuj podany w czerwonej ramce kod promocyjny (pisany WIELKIMI LITERAMI).
 3. Przejdź do strony rejestracji, klikając w podany obok link (ODBIERZ)
 4. Wpisz swoje dane, a w odpowiednim miejscu (np. w okienku KOD PROMOCYJNY) podaj wklej/wpisz kod promocyjny.
 5. Zakończ etap rejestracji, potwierdzając utworzenie konta sposobem wymaganym przez danego bukmachera
 6. Bonus zostanie przyznany automatycznie, jeśli kod promocyjny jest poprawny.
 7. Ciesz się większym bonusem powitalnym!

FAQ Kod promocyjny do bukmachera

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy kod promocyjny jest wymagany do otrzymania bonusu powitalnego?

  Nie jest. Możesz zarejestrować konto u bukmachera i otrzymać standardowy bonus powitalny. Pamiętaj jednak, że dzięki wpisaniu kodu promocyjnego dostępnego na spryciarz.com otrzymujesz lepsze warunki na start, pozostając jednocześnie pełnoprawnym klientem bukmachera. Korzystając z takiego rozwiązania nic nie tracisz, a jedynie zyskujesz!

 • Gdzie mogę znaleźć kody promocyjne bukmachera?

  Kody do poszczególnych bukmacherów, uprawniające do odebrania większego bonusu powitalnego znajdziesz w zestawieniu umieszczonym powyżej. Są to hasła napisane WIELKIMI LITERAMI, umieszczone w czerwonych ramkach (np. SPRYCIARZ).

 • Czy każdy bukmacher stosuje taki sam kod promocyjny?

  Nie! Zdarza się, że kody promocyjne są takie same dla kilku bukmacherów, jednak nie należy traktować tego, jak regułę. Zawsze stosuj kod promocyjny przeznaczony do wybranego bukmachera. Aby uniknąć pomyłki, po skopiowaniu kodu skorzystaj z umieszczonego obok linku i od razu przenieś się do etapu rejestracji.

 • Czy kody powitalne są zgodne z prawem?

  Oczywiście. Na spryciarz.com udostępniamy tylko legalne rozwiązania i kody, nie musisz się o nic obawiać. Kody promocyjne są akceptowanym i dopuszczalnym w polskim prawie rozwiązaniem marketingowym.

 • Czy ważna jest pisownia kodu promocyjnego – z małej czy wielkiej litery?

  Aby mieć pewność, że kod poprawnie zadziała zawsze stosuj pisownię podaną na spryciarz.com. Jeśli kod promocyjny w całości składa się z wielkich liter, wpisz go w taki sam sposób podczas rejestracji konta u bukmachera. Jeśli z małych, wtedy również wpisz go, stosując małe litery.

 • Którzy bukmacherzy oferują kody zwiększające bonus?

  Listę wszystkich bukmacherów oferujących kody zwiększające bonus podajemy w powyższym zestawieniu. Są to: <a href="/bukmacherzy/fortuna">Fortuna</a>, <a href="/bukmacherzy/forbet">forBET</a>, <a href="/bukmacherzy/sts">STS</a>, <a href="/bukmacherzy/betfan">Betfan</a>, <a href="/bukmacherzy/totolotek">Totolotek</a>, PZBUK, <a href="/bukmacherzy/betclic">Betclic</a>, <a href="/bukmacherzy/etoto">eTOTO</a>, eWinner, <a href="/bukmacherzy/totalbet">TOTALbet</a>.

 • Czy kod SPRYCIARZ jest aktualny?

  Na spryciarz.com zawsze podajemy aktualne kody promocyjne. Pamiętaj jednak, że mogą one ulec zmianie, dlatego zawsze sprawdź kod tuż przed samym przystąpieniem do rejestracji konta u bukmachera.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/kody-promocyjne-233

Oceń ten tekst

Podobne artykuły