Najlepszy polski bukmacher

Ocena 4.90/20 głosów
Najlepszy polski bukmacher

Podobno podejmowanie decyzji kosztuje człowieka tyle energii, co niejeden wysiłek fizyczny. Dlatego często sami zauważamy, że w niektórych momentach z łatwością i pewnością siebie dokonujemy wielu wyborów, ale z czasem jesteśmy po prostu na to zbyt zmęczeni i przychodzi to nam z większym trudem.

Wybranie najlepszego bukmachera to dzisiaj dosyć trudna decyzja, gdyż konkurencja wśród legalnych bukmacherów jest coraz większa, a oferta zakładów każdego z nich coraz szersza. Ale bez nerwów, postaramy Wam się w tym pomóc i sprawić, abyście byli zadowoleni z wyboru najlepszego bukmachera.

W artykule tym nie wskażemy jedynego słusznego najlepszego legalnego bukmachera gdyż najlepszy bukmacher dla jednego typera może być słabym wyborem dla kogoś innego. Pokarzemy zatem elementy i aspekty, na które powinniście zwrócić uwagę przy  wyborze bukmachera tak aby każdy z Was mógł sam odpowiedzieć na pytanie jaki jest najlepszy polski bukmacher.

 1. Najlepszy bukmacher – trudny wybór
 2. Legalni bukmacherzy
 3. Bukmacherzy z najlepszymi bonusami powitalnymi
 4. Bukmacherzy z najlepszymi kursami
 5. Bukmacherzy z bonusem bez depozytu
 6. Bukmacherzy z zakładem bez ryzyka
 7. Ranking najlepszych bukmacherów
 8. Najlepszy bukmacher dla Ciebie

Naszymi publikacjami stałymi przybliżamy Wam się branżę bukmacherską, a regularnymi newsami informujemy o najlepszych promocjach czy zmianach w ofercie legalnych bukmacherów. Wielu z Was chcąc założyć konto u jednego z bukmacherów, zaczyna plątać się w gąszczu ofert i, albo w ogóle porzuca ten pomysł, albo odsuwa go w czasie. Ta frustracja jest zrozumiała, ale można się przed nią ustrzec.

Poszukiwania najlepszego polskiego bukmachera często zaczynacie łudząc się, że ktoś wskaże Wam tego oferującego bezwzględnie najlepsze korzyści dla wszystkich, a tymczasem taki... nie istnieje. Owszem, w rożnych rankingach wygrywają poszczególni bukmacherzy i można wyróżnić czołówkę branży bukmacherskiej. Jednak zawsze należy pamiętać, że najlepszy bukmacher to ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Najlepszy bukmacher – trudny wybór

Typer wybiera bukmachera
Wybór najlepszego polskiego bukmachera nie jest łatwy.

Ale miało być łatwiej! I będzie! Wystarczy chwila lektury i analizy, a decyzja okaże się prosta, bezstresowa i przestanie Wam towarzyszyć ciągłe uczucie niepokoju, że może wciąż nie wybieracie najlepszego bukmachera.

Przede wszystkim najpierw ustalcie swój profil i swoje zasady. Budżet, który chcecie przeznaczyć na zakłady bukmacherskie w skali np. miesiąca. Wasze doświadczenie – czy dopiero zaczynacie przygodę z obstawianiem, czy może macie już pewny staż. Czy będziecie grać za niewielkie kwoty, wyłącznie dla rozrywki, czy może chcecie poświęcić na to więcej czasu i stać się zawodowym typerem. A dopiero później zacznijcie się rozglądać za najlepszym bukmacherem dla Was.

Zdradzimy Wam także tajemnicę, o której wielu początkujących graczy zapomina... otwarcie konta u jednego bukmachera wcale nie stanowi przeszkody do rejestracji u kolejnego. To nie jest decyzja na całe życie, legalnych bukmacherów wciąż w Polsce przybywa, dlatego status najlepszego bukmachera online również będzie się zmieniał. Zawsze będziecie mieli wybór.

Jeśli macie już określony swój profil, można zacząć zastanawiać się, który legalny bukmacher jest najlepszy. Każdy ma swoje zalety i przewagę nad konkurencją. Można jednak wyróżnić kilka czynników, które mają duże znaczenie dla graczy i które ułatwią Wam wybór. Zaczynamy!

Legalni bukmacherzy

Aby wybrać najlepszego bukmachera w Polsce, najpierw należy ich poznać. Ułatwi Wam to nasza stale aktualizowana lista legalnych bukmacherów. Dzięki niej poznacie branżę, zobaczycie pierwsze różnice między firmami. Niektóre nazwy będą dla Was znajome, nawet, jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Bukmacherzy tacy jak STS, Fortuna czy Totolotek to firmy działające na polskim rynku od wielu lat. Ciekawą historię ma np. popularny bukmacher Betclic, który po kilkuletniej przerwie ponownie jest dostępny w naszym kraju. Są również zupełnie nowi bukmacherzy, jak eWinner, którzy nie są jeszcze tak szeroko rozpoznawalni, co nie znaczy, że nie dysponują atrakcyjną ofertą. Każdy z nich jest godny uwagi, zwłaszcza, jeśli chcecie wybrać najlepszego bukmachera dla Was.

Bukmacherzy z najlepszymi bonusami powitalnymi

Bonusy powitalne, nazywane również np. bonusami na start, to forma nagrody dla nowych użytkowników za rejestrację. Oferują je praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy. Bonusy różnią się od siebie formą, wysokością, wielokrotnością wymaganego obrotu czy zależnością od wysokości wpłaty. Bukmacher zachęcający najwyższą kwotą wcale nie musi być najlepszym bukmacherem pod względem bonusu powitalnego, gdyż dalsze warunki mogą być już mniej korzystne dla danego gracza.

Zapoznaj się ze wszystkimi ofertami, zwróć uwagę na szczegóły ofert bonusowych a wtedy wiele się wyjaśni. Dla ułatwienia subiektywnie uszeregowaliśmy bukmacherów pod względem atrakcyjności bonusów powitalnych od najlepszego i stworzyliśmy ranking bonusów powitalnych złożony z 10 bukmacherów z najlepszym bonusem powitalnym.

Przy wyborze bukmachera pod kątem bonusu powitalnego zwróć szczególną uwagę na: Fortunę, STS, Betfan i TOTALbet.

Bukmacherzy z najlepszymi kursami

Wysokość wygranych zależy oczywiście od poprawności zagranych zakładów, jednak u wielu bukmacherów kurs na to samo wydarzenie może się różnić. Z tej perspektywy najlepsi bukmacherzy to ci, którzy zapewniają średnio najwyższe kursy. Dla wielu nowych użytkowników nie będzie miało to aż tak dużego znaczenia, jednak z pewnością zaczniecie zwracać uwagę na ten aspekt wraz z nabieraniem doświadczenia. Jako portal bukmacherski monitorujemy kursy jakie na zakłady wystawiają polscy bukmacherzy. Zobacz porównanie kursów bukmacherów czyli ranking bukmacherów według wysokości oferowanych kursów.

Przy niższych kwotach i początkowej ostrożnej grze nie będzie to jeszcze decydujące. Jeśli wybrany przez Was najlepszy polski bukmacher widnieje wysoko w rankingu tych oferujących najwyższe kursy, to ma u Was kolejny plus.

Przy wyborze pod kątem wysokości kursów bukmacherskich zwróć szczególną uwagę na: eTOTO, Betclic, forBET.

Bukmacherzy z bonusem bez depozytu

Jedną z form bonusu przyznawanych na start, ale oferowanych także stałym graczom w ramach promocji jest bonus bez depozytu. Dla wielu początkujących graczy najlepszy bukmacher online może być właśnie tym, dzięki któremu mogą obstawić pierwszy zakład, nie ryzykując jeszcze swoim depozytem. Warto pamiętać, że wysokość bonusu nie zawsze powinna być decydująca i jednoznacznie wskazywać najlepszego bukmachera. Ważne są również warunki jego wypłaty.

Z uwagi, że bonus bez depozytu jest niezwykle atrakcyjny dla gracza to niewielu bukmacherów oferuje swoim użytkownikom taką promocję. Na bieżąco sprawdzamy oferty powitalne legalnych bukmacherów i aktualizujemy listę bukmacherów z bonusem bez depozytu.

Przy wyborze bukmachera pod kątem bonusu bez depozytu zwróć szczególną uwagę na: STS, LV BET, TOTALbet.

Bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Miłą formą powitania jest również zakład bez ryzyka. Pierwsze kupony mogą być dla gracza nieco stresujące, a szkoda, by popsuło to całą zabawę. Dlatego może najlepszy bukmacher online dla Was znajduje się wśród tych, którzy oferują atrakcyjny zakład bez ryzyka? Dzięki temu łatwiej i przyjemniej będzie Wam poznać świat zakładów bukmacherskich.

Świadomość braku utraty stawki sprawi, że rozstrzygnięciu pierwszego kuponu będą Wam towarzyszyć same pozytywne emocje. Zakład bez ryzyka oferowany jest tylko przez niektórych legalnych bukmacherów, dlatego tym bardziej warto przyjrzeć się nim przed wyborem tego najlepszego. Zobacz przefiltrowaną listę polskich bukmacherów oferujących bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka.

Bonus w formie zakładu bez ryzyka to świetny sposób na rozpoczęcie obstawiania zakładów poprzez zawarcie ryzykownego acz ciekawego i emocjonującego zakładu. W przypadku niepowodzenia nic nie tracisz, a przypadku wygranej cieszysz się sporą sumą pieniędzy. Jaki to może być zakład? np. Polska dojdzie do finału Euro 2021, Barcelona przegra u siebie z dużo niżej notowanym graczem, Andrzej Duda przegra wybory prezydenckie w 2020.

Przy wyborze bukmachera pod kątem bonusu zakład bez ryzyka zwróć szczególną uwagę na: Betfan, Fortuna, eWinner.

Ranking najlepszych bukmacherów

Mamy nadzieję, że analiza Waszych założeń i przyjęcie odpowiedniej perspektywy ułatwi Wam wybór najlepszego bukmachera. Jeśli jednak wciąż wahacie się pomiędzy dwoma lub trzema, możecie posłużyć się naszym rankingiem. Zasady jego ustalania i oceniania oraz kryteria – wszystko to opisane jest w specjalnym dziale. Być może wskaże on Wam również istotne kwestie przy wyborze najlepszego bukmachera dla siebie, które do tej pory umknęły Waszej uwadze.

Zatem proszę bardzo, do dyspozycji nasz subiektywny ranking 10 najlepszych bukmacherów dla Polaków.

Najlepszy bukmacher dla Ciebie

Teraz wybór najlepszego bukmachera powinien być dla Was łatwy i przyjemny. Pamiętajcie, że warto kierować się rozsądkiem, a nie pierwszym wrażeniem. Przygotowania do wyboru najlepszego polskiego bukmachera zaczynają się od analizy Waszych potrzeb i możliwości. One muszą być punktem wyjściowym.

Najlepszym bukmacherem będzie ten najbardziej odpowiadający Waszym wymaganiom. Ale jeśli już macie ostatecznych faworytów i każdy wydaje Wam się odpowiedni, wtedy jest czas na subiektywne wrażenia. Podoba Ci się kolorystyka strony STS? A może układ menu Fortuny? Być strona Betclic wydaje Ci się najbardziej przejrzysta i logiczna, chociaż nawet nie wiesz czemu... A może potrzebujesz mieć stale dostęp do oferty zakładów a aplikacja na telefon forBET najbardziej przypadłą Ci do gustu. 

Nieważne. Twoje odczucia są najważniejsze, bo zakłady bukmacherskie mają sprawiać przyjemność. Powodzenia na bukmacherskim szlaku!

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/poradnik-typera/najlepszy-polski-bukmacher-191

Oceń ten tekst

Podobne artykuły